• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ad bylinky - no obyč zelené -petrželky, bazalka atd.

dneska máme vajíčko ...docela mu to jede ...
nechala jsem ale i větší kousky a z toho byl trošku vydivočený - první sousto družel v puse a koukal :grinning:
13. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
holky, dotaz: když vám dítě nesní odebranou dávku ze skleničky, tak tu nedojedenou část vyhodíte nebo ji necháte na další den? já jen, že všude píšou, že by se to nemělo 2x ohřívat, tak teď nevím :unamused:

a STK jsme nedostali :frowning2: , kruci, zase další prachy....
Petu, takto PŘESNĚ DOPADL MŮJ PRVNÍ POKUS :grinning: :grinning: :grinning: číst tvůj příspěvek je takové malé deja vú :sweat_smile: Proto jsem to začala dělat s tím bramborem, víc, tak na dva dny, trochu vody do toho, mám tyčový mixér s takovou tou miskou a jedna mrkev na ten první den se mi taky nalepila po stranách, do toho řvoucí dítě, pak ryhcle přes sítko, dítě opět řvalo hlady, já dělala rychle rychle, mrkev studená anavíc z toho mixování, pasírování pak zbyly tak dvě lžičky :grinning: :grinning: :grinning:
Mis, když jsem si nebyla jistá, že to nedojí, tak jsem si na ohřívání odebrala ze skleničky půlku a pak když tak přihřála i tu druhou...
13. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Hup, my měli taky dneska vajíčko, špenátek a brambor kt omu, myslím, že mu to chutnalo, i když byl trochu váhavý, NEŘVAL, což považuju za úspěch :grinning:
13. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ty jo, připadám si jak na nějakém jiném zájezdě. Holky, vy už přestáváte kojit? Ty jo a proč, nemáte mlíčko, nebo jiný důvod? Tak to já momentálně řeším zánět v prsíčku. Mléka pořád hodně. Spímě už zase dobře. Asi jssem přišla v čem byl problém, začala jsem intenzivn ě cvičit a pak byla krušná noc. Takže jsem se zastavila a budu ještě chvíli čekat.
13. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky, tak já to řeším úplně jinak - skleničky má postavený ve skříňce, pořád tu máme 22, 23 stupňů, takže neohřívám, on mi to stejně teplý jíst nechtěl. Co nedojí, nechám na druhý den v ledničce, a pak teprv přihřeju :wink:

petu: já mu to nikdy nemixovala úplně najemno, aby si zvykal na malý kousky :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Kojítu ještě někdo, jako myslím skoro plně. Já dávám cca 10 den příkrmy...
13. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ta Štěpík měl po výstavním včerejšku dnes prskavou, což se špenátkem byla fakt zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
jani: proč přestáváte kojit? :confused:
13. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
jannca: spusta holek ještě kojí :wink:
13. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
jani: my normálně kojíme - ale k tomu dáváme příkrmy, tak jak je v tomhle věku vhodné :wink:
vždyť má za necelé dva týdny sedm měsíců :wink:
13. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
mis: co je STK? :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
jó, technická, už mi to došlo :wink:
13. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
mis: to je pech

já ohřvám klďo na dvakrát ...není mijsné, co by se s tím mělo stát
ale maso nee - to odebírám k zelenince a ohřívám zvlášť
a stejně většinou zblajzne celou sklínku :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
jannca: jako hup,kojím a do toho zkoušíme zeleninu a večer dáváme kaši do flašky a všechno zapíjí mým mlíkem, nechystám se přestat kojit,to ani náhodou
13. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
uff...tak já jsem to asi špatně pochopila. Kojím pořád a kojit chci.
13. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
holky u nas se rodiii, jako ne ja, ale pavi ocko..uz jsem odchytla 10 malilinkatych rybicek. Jaa mam takovou radost, ze jsem se s ni musela s vama podelit Jupiiiii :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
magi: hezký, už je z tebe 11násobná mamina :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
ja taky porad kojim a jsou to pro me nejkrasnejsi stravene chvile s prckem... a teprve zaciname s kasickou na lzicce, takze na zeleninku se vrhnem asi pristi tyden, jeste uvidim
13. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
saru 12-ti nasobna, zrovna jsem odchytila dalsi :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky
mis ta technická mě mrzí, když vidím co někdy po té cestě jede nestačím se divit, šrot na kolečkách a pak jde někdo s dobrým autem a oni mu to nedají, kvůli nějaké hovadině, nám to jednou nedali, protože se nám nedalo otevřít okno na jedné straně :frowning2:

holky myslíte, že tělo se může samo připravovat na odstavení, sleduju, že mám nalité prsa jen na odpo a večer a noc, ráno a dopoledne, v poledne nic, takové dvě plachetky :grinning: :sweat_smile: , je to ale přesně podle požadavku Nelinky, pije jen odpo - večer a noc, že by to tělo bylo až tak chytré :unamused:

magi gratuluju - už máte všechny pojmenované :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
dadu: to se vsaď, že tělo ví, co dělá :wink:
13. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
jako já se chystala přestat včera ....říkala jsem si, že jestli se do dneška nevzpamatuju, jdu k dr, nechám si napsat nějaké léky a seru na všechno
měla jsme furt teplotu - místo očí asi 2mm dírky, které páliliy jak šlak, k tomu záchvaty pčíkání, že mám normálně namožené břišní svaly, k tomu motolici a zimnici (někdy nastřídačku, nekdy zaráz)....jako na první pohled normální rýma, ale tohle bylnějaký megamutovaný bacil - to jsem fkt nezažila
dneska sice vypadám jak mutant já, ale už mi je o kus líp :grinning:
Dadu, prej plachetky :grinning: dobrý výraz, já zas říkám lovecký pes uši, to jsou ty moje :grinning:
bram taky dobrý popis, takže neběhat, ať si neublížíš :grinning: , četla jsem tvůj popis přípravy jídla, ty mixuješ a ještě pasíruješ? :confused: já jen mixuju, pasírovat už není co :sunglasses:

hupi ty jsi hnězda, tak nemůžeš přece chytnout jen obyčejnou rýmu :sweat_smile: máš rozum, :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: , přeju ti ať je ti co nejdřív co nejlíp
13. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
megi: a jakou kaši dáváš? Já jsem začala mrkví, tet brambora a zítra bude cuketa.

Jo a jaký děláte špenát? my rádi ne ten šrotovaný...poradíte?
13. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
holky taky je u vás tak krásně :sweat_smile: , sedím v teple domova, dcerunka spinká, zub bolí a já přemýšlím, jak půjdu pro Tomáška do školky, vůbec se mi tam nechce.....tý jo teď tu padají buď mimi pidi kroupy nebo sníh :sweat_smile: fůůůůůůůůůúúúúúúúúúj já nechci, chci teplo :frowning2: :cry:
13. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
jannca: já měla špenát ze zahrádky, takže listový, ale nakonec jsem ho stejně rozšrotovala :wink:
13. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
dad: taky simyslím, že těloví, co dělá ...na co by se dřelo s tvorbou mlíka, když ho v tu dobu nikdo nechce :wink:

dadu: v tomto ohledu bych si fakt střihla nějaký ten průměr :grinning: :grinning: :grinning:

jani: já používám jen ten listový i na naše vření
13. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.