• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jani já kupuju mražený takové kousky lístků v takových koulích, ale taky jak píše mis, nakonec je to rozšrotováno, jo a naše malá špenát, ne fuj ble, a pak že malí nemají chuťové pohárky, kecy
13. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Dadu, mě se taky pořád nenalívají, ale malému to stačí, tak to neřeším.
Jani, plně kojím, jen k obědu dávám zeleninku. mrkev jsem dala rovnou s bramborem, aby ho to nezacpalo. 2x jen brambor, ale žádný velký úspěch... jinak taky jen mixuju tyčovým mixerem, je to pohodlné.

Hup, tak to je bídá, že se tě to pořád drží :frowning2: co homeopatika?

Mag, gratuluji k rybičkám :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
ju ju hup, někdy je průměr nebo podprůměr docela fajn,
jsme taky dle tabulek průměrná rodina, četla jsem, že manželé mají průměrně 2 zuby moudrosti :grinning: takže ano ano, já mám 4 manža žádný, z toho vyplývá, že jsem moudřejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
JInak Mis, to je blbé s tou STK, co neprošlo? mně třeba černá okna, tak jsme museli strhnout folii..

jinak malý mi ani jednou nedojedl celou porci, max. půlku, cca 50 g. ale teď je klid a mlíko nechce. já bych ty skelničky vůbec nemohla kupovat, víc než půlku bych vyhazovala :angry: když mají být otevřené max. 2 dny :confused: zelenina je zatím eee
13. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
jannca - u nas se to jmenuje bio organic baby rice, ale je to hodne podobne krupici, je to bez soli a cukru s pridavkem vitaminu B1, zkusila jsem a me smakovala
13. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
jo my jsme taky průměrná roďka, já dva moudráky, manža tři a jeden půjde ven :unamused:
13. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
hup: ještěže už se Ti ulevuje - já to mám stejný, když už , tak pořádně - viz. těhu :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
luci - dekuju, uz je jich 17, to by byla sranda kdybych rodila taky takovou rychlosti

normalne se u mne projevuje matersky pud i k tem rybkam, jsem z nich nejak nameko :grinning: :grinning: taci drobecci
13. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
mag, tak to už máte plné akvárko ne :grinning:
13. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
ad příkrmy: Nelči jsem dala samotnou jenom mrkev, pak už jsem to mixovala dohromady, nějak nevidím logiku v tom, že by měla jíst samotnou bramboru nebo třeba cuketu, ale to je můj názor, že :grinning: a chutná jí asi všechno, ale dnes teda zklamala sklenička s masem, asi bude po mě, maso blééé :grinning: , vyzkoušíme zítra druhou půlku, třeba to sní....

luci: neměli jsme nic extra závažného, ale bylo toho víc (ruční brzda by prý auto neudrželo v kopci, i když brzdí, pak kulové čepy, stabilizační tyče, uložení spodních ramen...... nerozumím tomu :grinning: ), tak uděláme do 30 dnů opáčko, snad už to klapne, ale byli ti chlapi velmi ochotní, když viděli, že mám Nelču, tak převzali auto a já počkala v čekárně..... :wink:
13. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
magi: tvoje rybičky mě pobavily :wink: , hlavně, aby je nesežraly ty velké rybičky :astonished:
13. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
mis jo jo, taky mixuju vše dokupy, třeba má mrkev+brambor+cuketu+maso a dle jejího otevírání pusiny je to asi mňamka, vždycky dávám dokupy tak 4 druhy zeleniny
13. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
mis - prave ze cele dopoledne je odchytavam a davam je do takove specialni porodnicky, ktera je v akvarku :wink:
Nevim co driv, jestli varit nebo odchytavat :grinning: :grinning: jeste ze Wiliamek spinka na zahradce uz skoro 2 hodiny, zlaticko x x x
13. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
luci: homeopatika nezabrala

dadu: to je dobrá teorie :grinning: ..já jsem moudrá (neb mám všechny 4moudráky) a mladá (neb mám jetě mlíčňáky) ...ooo já jsem hvězdááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

saru: no přesně -kyž už ....jako já minimálně 5 let nebyla takhle marod ...a před tím beztak taky ne ...ale to už si úplně přesně nepamatuju

mag :grinning: :grinning: ....tak šup s nimado zaninovačky :grinning:
13. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Mis, tak třeba to vyjde napodruhé. hlavně že víš, v čem je problém
Mag, fakt spinká dvě hodinky? to je spaveček :slight_smile:
Hup, ale humor tě neopouští, to je prima :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
My jsme zpět z kyčlí, má to OK, na další KO už nemusíme :slight_smile: Ale málem nás to odfouklo, tak ledovej a silnej vítr, brrr.
magi: máš vůbec doma tolik dudlíků? :dizzy_face: :dizzy_face:
jannca: já přestávám kojit, proti ostatním holkám jsem macecha, ale už tomu nepřikládám velký význam. Z Karolí je pomalu závislačka a věřím, že pak by bylo o hodně hůř. Už teď si beze mě ani neprdne, takže i bez kojení asi budem mít problém, když s ní náhodou nějakou tu hoďku nebudu. Rozhodla jsem se, že jí to postupně utnu. Ona se třepe i na flašku stejně jako na prso, takže s jídlem jako takovým problém nebude. Takže tak.
mis: s STK je to teda blbý, to bude ranec, za ty opravy co píšeš :unamused:
13. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Díky za odpoveď na špenát.

Holky já jsem tááááák nasraná. Fakt si už nebudu brát servítky. Já blbec , že jsem vůbec lezla do společného žití s dědem...
Před svatbou manželovi umřela babí. A její přání bylo, aby dostal 1/2 baraku miláček a . Mě se moc nechtělo, ale pak jsem si řekla, aspoň prcek bude mít zahradu.A dědu...nějak to půjde. Tak jsem začali opravovat...a od té doby jen zavařuju, likviduju plody země a žiju v binci. Jo kdyby ten bordel, šel aspon uklidit. Jenže...důvod dnešního naštvání je, že věci, které jsem měla za to že jsem už dávala do auta na sběrný dvůr, jsem opět našla. Někde jinde, něž byl ten původní bordel. A k tomu se někde stratila pláštěnka. Já to tak nenávidím. Něco hledám a pořád jen přerovnávám binec. Já jsem v něčem takovém nikdy nežila a prostě to nedávám. Jen jdu do splečných prostor a je mi do breku
Máme možnost se odstěhovat domů na Vaalšsko. Pravda jen to jen 3 pokojový byt, ale bylo by to naše. A byla bych v klidu. Mrzela by mě jen ta zahrada. nic jiného.
13. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
maus a jakou UM už používáte? náš je taky závislák. a mlíko z flašky nechce ani omylem. já teda chci kojit i z fin. důvodů, kupovat uM je dost mastné... teď si vyzkouším hlídání, budu u našich a párkrát nechám hlídat mamku, uvidíme, jak to půjde. mlíko budu odstříkávat.

Hup, s tím usínáním malého. náš taťka zatím ani jednou nespal jinde, za to ho musím pochválit. ale vstává v šest hodin, hodně řídí, má zodpovědnou práci, tak chci, aby se mohl pořádně vyspat. takže spíš mluvím za něj. třeba mu to vadit nebude, že malý bude brečet, a budem v ložnici všichni tři...
13. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Píšu jak trotl. Jen chodí akopu tady do věcí. S dědem se nedá mluvit, má svou velmi tvrdou palici. Na všechno má odpověď a hlavně neustál eposlouchám ? já to zítra, v pondělí, přístí týden uklidím. :angry:
13. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
jani: téda, to ti nezávidím :unamused: . Já bych šla asi do bytu, tu zahradu bych za ten klid obětovala.
luci: od včerejška Sunar, ale né kvůli ceně ale kvůli chuti, je dobroučkej, třeba proti Nutrilonu :wink:
13. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jani, a máš za to, že ty krámy nosí děda zpátky????
Já bych neměnila, ale my jsme ve svém, v novém...
13. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Taky jsme byli na mžik venku - s fusakem a nakonec i pláštěnkou, začalo lejt :angry: Fuuuj, fičí tam ostošest...

My už teď taky mixujem, jen zezačátku jsem dávala zvlášť :wink:
13. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Za chvilku přijede tchyňka s manžovou babičkou, takže to zas Štěpík určo něco dostane. Teda, upřímně, nejradši bych šl spát, ale co už :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Luci: on je vytahuje z auta a schovává. Nebo je schopen nad každou věcí diskutovat. Tak je to vysilující...
13. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Jani, slyšela jsem, že to někteří staří dělají.. kámoščiným rodičům zas babka tahá domů jakékoliv dřevo na topení. a to mamka dělá v plynárnách :astonished:
13. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
jsem MACECHA......v té kose jsem dítko vystrnadila na terasu a sama si lebedím v teploučku u krbu :grinning:...ale vzduch potřebuje a v kočárku má teploučko....jak se mu krásně spinká :dizzy_face: a až se vyhajá půjde si ke mně hrát do kuchyně.....už jsem zapla podlahovku, tak mu bude teploučko....teď se tam rozvaluje pes :wink:

koukala jsem jaké máte trápení s drobkama v noci...už si nestěžuju, že se budíme 2x :sweat_smile:

jani to je teda docela na palici s tím dědou :frowning2:

hup dobrej bacil....snad tě brzo pustí :wink:

jo holky nemáte někdo zkušenosti se stále plodícíma jahodama? já jsem byla sbírat a je to skoro všechno shnilý, ikdyž je to nezralý....asi jim budu muset udělat nějaký foliovník nebo poklop...já nevím.....
13. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
enz: tak to já jsem teda tuplovaná macecha, odpírám děcku kojo a ještě spí v zimě na balkoně :grinning:
13. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Hele macechy já byla s adamem dnes venku asi 2 hodiny ( tady je krásně, fouká severák, ale svítí sluníčko ) a vytuhnul a celou dobu spinkal, což se už dlouho nestalo, aby spal vkuse tak dlouho..myslím, že děti mají rády chladno a dobře se jim spinká, takže bych váš klub macech přejmenovala na klub skvěle pečujících maminek :wink:
13. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
:sunglasses: Jo a chtěla jsem vám říct, kdo nestudujete letáky (já to nikdy nedělala, ale od té doby co kupujeme plíny jsem pečlivý student :grinning: ), že od zítra je akce v Hypernově na plíny a příkrmy a taky sunar a bebu...prostě já tam zítra jdu na lov, a pokud to máte někdo taky po ruce, myslím, že to stojí za to..
13. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
akit dík za info...zrovna zítra jedu do Bolky k mudr, tak se tam stavím :wink: ...a dík za titul :grinning:...

mau: neblázni za to odpíráním kojení nejsi přeci macecha........za to, že jsi to přes ty problémy vydržela tak dlouho bys měla dostat medaili :grinning: ...stejně všude píšou, že je to pro dítě nejlepší do 6měs. a to už máte přes limit...tak hlavu vzhůru a držím palce ať se karolí pustí :wink:
13. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.