• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
enz: díky za pochopení :slight_smile: ona se pustí, flaška jí šmakuje :slight_smile:
Zítra nejspíš vyrážíme taky do hypernovy, pro příkrmy a pro plínky :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
mau není zač :slight_smile:

dneska jsem si pročítala záznamy a porovnávala co Kačka už v této době dělala.....takže přesně zítra by se měl Vojtí postavit a 3dny na to udělat první kroky......hahaha....stačilo by, kdyby se přetočil :slight_smile: .....ale jdeme na očkování, takže nic z toho nehrozí a bude stačit, že bude hodnej a bez reakce :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoooooooooj kočky

tedy, vás dočíst, je nadlidský výkon.

Mag: blahopřeji, hele jestli potřebuješ dudlíky, rádi půjčíme, máme jich dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: hlavu vzhůru hvězdo,t o zvládnete a jsem za jedno s Enz. Tak se tím netrap

Mě dnes také Vojta vyvádí u jídla, pořád štípe, háže nohma, pouští se, není možné ho nakojit v klidu.
13. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoj skle - nemohla bys chvilku na ICQ?Potřebuju se něco zeptat:wink:
13. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
JInak my dnes měli noc docela dobrou, vstávali jsme jen třikrát
13. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahojík, tady preclík, já totiž chytrák si vyrazila ven ve víceméně otevřených balerínách a jen takovém pršiplášti na 3/4rukávu, málem jsem padla kosou, hlásím, vytahuju zimák, pže z okna se taková zima nezdála... :sweat_smile: brrrr!

Mau- kolegyně Macecho :grinning: nehroť to hvězdo, kojení není rovná se jednička z mateřství :wink: proto to dneska nesnáším jak se to staví na první místo :angry: Dobrý den, já jsem ta a ta a kojím/nekojím... Když byly u mně holky z práce, 55, 58 let a jedna 30-ka, tak ty starší říkaly, že kdysi rovnou v porodnici...přišla sestra, nejde to, maminko? Tak šup, Sunar, Feminar či co... a dneska takové štráchy, příjde mi to až jako úchylné, jak je vše NAPROSTO odlišné IN... Mau, je to tvoje věc a NIKDO tě nemá právo soudit za tvé důvody...tvoje kozy-tvoje dítě... :grinning:

Dadu- jen mixuju, pasíroval jsem to jen poprvé, pže to tu jednu mrkev prd pomixovalo a byly tam kousky

Jani- já bych taky raděj šla do vlastního...moje ségra se tedka stěhovala od babi, to bylo podobné ródeo :wink: raděj se dali do hypotéky...

Enzi- kluci jsou prý pomalejší....teda až na Štěpulu :grinning:
13. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
jani: tk to nezávidím .... tchýně má jednu ooooobvskou výhodu - je v dostatečné vzdálenosti

enz: ad jahody ...já ti mám dojem, že letos bylo vše na figu - zhnila nám komplet úroda třešní, půlka kytek mi ani nevykvetla ..vše mi ožrali jako poupata slimáci ....no hrůůůza

maus: taky mám dojem, že jsi zabojovala, když byla prcek mlinký ....ale teď ... myslím, že už to je celkem fuk - jako mi to příjde i pohodlné - nemusím řešit, jak dlouho sepřesně kde zdržím, protože úplně v nejhorším je prso vždy při ruce (no skoro u pupku :grinning:)

enz: aby ses ráno nedivila :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
hup- u pupku :grinning: :grinning: :grinning: taky se divím té zatracené gravitaci, bblý rok a kde jsou??? :astonished: :grinning:
Máme jít na ples v prosinci a do sukně mi chybí pár centáků, ale korzet, tam asi nemám šanci A TO UŽ PROSÍM NEKOJÍM, i ty "jak lovecký pes uši" jsou nějaké prostornější :grinning:
13. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: no dobrý no :slight_smile:
bram: taky hrdinka koukám :grinning:
díky za podporu :wink:
sklen: Vojtíšek se zase polepší, uvidíš, aspoň ty noci máš docela fajn :wink:

Já jsem vyžehlila asi kooopec prádla a už dvakrát jsem byla utěšit karolí, plakala :unamused: to zase bude noc, už to vidím :frowning2:
13. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
ad žehlení - holky látkařky, co nemáte sušičku - co děláte s plínama, aby to nebyl takový papundekl :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mau, my zas blbě usínáme :unamused: musím ho mít v náruči, nestačí hladit, ani mluvit jako na dospělého....jako tu psaly holky, ten můj prcek potřebuje prostě vzít do náruče...snad je to jen momentální a zas to přejde :sweat_smile: Už tak hezyk usínal sám...snad to fakt přejde...Mau, bude líp, uvidíš... :wink:
13. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
bram: taky bude líp, uvidíš :wink: ale už aby to bylo, co? :grinning:
hup: když se suší venku tak to celkem jde a když jsou tvrdší tak je jakoby tahám za protilehlé rohy, ono jak se to jako pomačká a vypne tak to změkne, ale sušička je sušička :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
u nás se dneska usínalo vkleče :slight_smile:

maus: jako peklooo ..mám pocit, ž to je jak drátěná košila :sweat_smile: ....hlavně ta hromada ze sušičky je dvojnásobná při stejném množství, jak je to nadýchané

já jsemúplně zapomněla, jakétojebez sušky a tojimám ani ne rok :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Nazdárek, tak tchyně už je pryč, dovezla malýmu nějaký hračky, byl moc hodnej, teď už od půl7 chrupká :wink:

Pár foteček i z dnešní odpolední zapršené procházky - byli jsme prvně ve fusaku :dizzy_face: A docela dobrý, stejně jako Karolí se mu líbí šňůrky :slight_smile:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-12_10_2009/1063

mau: prosím Tě, já s kojením vydržela 3 týdny a nijak si to nevyčítám - vím, že bych se z toho nikdy nevzpamatovala, byla bych vychrtlá, slabá,... :unamused: Takhle jsme od začátku na UM, nikdy žádné bolení bříška, žádná nemoc (ťuk, ťuk), takže klídek, hvězdo, pro Karolí už jsi udělala, co bylo třeba :wink:
13. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
hup: Štěpán normálně usíná ve stoje, řve, že je unavenej, palec v puse, oči zavřený, ale hlavně, že stojí :grinning: Myslím, že Ondra bude něco podobného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
hup: a sušička je pokažená či co?
saru: Štěpa je fakt éro :slight_smile: nejlepší je jak dojedl ten špenát, tam se tváří jak "e je to" :grinning:
13. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
mau: jj, jeho výrazy u jídla netřeba komentovat, ovšem dnes tomu fakt dal, protože naprskal špenát úplně všude kolem. Ach jo, dá mi práci se nesmát ani nenadávat :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
saru: no my teda zatím nechodíme ani nelezeme ...ale koukám, že některé vychytávky mají podobné :grinning:

maus: jj ...v ten pátek, co odjel alan a já chytila bacila, mi odešla sušička, myčka a ohřívačka na ondrovo papání a pán, co miměl v ponělí přijít dělat zábrany na schody si vrazil do oka třísku a skončil ve špitále ....takový fajnový den :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Karolí taky vždycky do plné lžičky nebo s plnou pusou udělá "phůůů" a jídlo lítá všude :grinning:
13. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
hup: tolik spotřebičů naráz? :confused: to je mega pech :unamused:
13. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
maus: jj ..phů známe taky :grinning:

jj ..mamka tkovýmdnům říká: na posraného i hajzl spadne :grinning:
13. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj ženy, vím, že spousta z vás soutěží s Pampers, ale my teď bojujem o výhru mezi prvníma 15. Soutěž tohoto kola končí zítra a začíná tam být nějak těsno:slight_smile: Pokud jste ještě tenhle týden nehlasovaly, prosím o hlas. My chcem být taky jednou otištěný v Mamince jako Saru :wink:

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=15940&from=search&keyword=Anežka%20Saláková

Předem díky!!:slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
lucy - máš to tam
13. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
lucy: máš tam hlásek :wink:
13. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
lucy - ode mne mas taky jeden :wink:
13. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
kam se všichni poděli? :astonished:
14. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
lucy: od nás taky :wink:

Noc byla řekněme zajímavá. Usnula v 19, do 22 jsem tam byla asi 5x, vždy hned usnula. Ale pak už byl větší křik, nemohla usnout až asi do 0:20, to už uspával manža (jsem moc ráda že se zapojil :dizzy_face: ) no pak zakňourala v 1:00 ale jen jednou a usnula, kojo asi 3:45 a vstávání v 6:40 kdy jsem si ji vzala do postele, ale už jsme nespaly.
Tak až na ty dvě hodiny čumákování to byla fajn noc :slight_smile:

Já už vařím oběd, ať to mám hotové, za chvilku se vrátí manža a frčíme na nákup do té hypernovy. Po obědě nám přijdou montovat internet, dostaneme optický kabel a nový modem :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno, díky všem :wink:
U nás noc na naše poměry super, ale trošku jsem to "očůrala". Když se ve 23 hod. probudila na mlíko, tak dostala flašku Beby. Tu celou vypila a pak začala řvát a chtěla k prsu, tak jsem zkusila kolotoč, dudlík a pohlazení, jak to dělám večer a byl klid. A spinkala až do 3:30, což je pro mě fakt oddych :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojte ahojte,
všechny vás srdečně zdravim :grinning: , ale je tu někde Saru? Saruuuu? :grinning: :grinning: :grinning:
Ty máš přece taky emitexovej fusak, že jo, jak jsi ho narvala do toho nánožníku?? Já byla dodneška na tom, že buď fusak, nebo nánožník, že obojí nejdee.. Je kosa jako pr.., dneska už ho chci nahodit, tak se ptáám :slight_smile:

Heleď Maus, když přestáváš, tak jak často teď kojíš a jak často dáváš UM? My jsme teda teprve na začátku s příkrmama, ale až se Máťa trochu rozjí, tak bych si od Tebe vzala mustr :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
14. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Lucy: Mně už hlasovat nejde, ale aspoň držim pěsti, Anežka je rozhodně nejžhavější favoritka :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.