• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky, tak noc byla super, večer Nelča odpadla už v 18:30, kojení ve 3:30, v 6 nahození dudlíku a vstávačka v 7:45

holky, taky se vaše děti naučily vřeštět a pořád ječí? nemyslím rozmrzelostí nebo tak, prostě novej zvuk, tak ho opakuje do zblbnutí, už asi 2 týdny ječí jako siréna :grinning:

a už se taky konečně přetočila i přes druhý bok, tak ji musím pochválit, holka šikovná
14. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
petu: nevím jestli jsem ta správná osoba :grinning: když to dobře vychází tak vynechám každé druhé kojo během dne, nebo třeba když to vychází na oběd tak dostane jen trochu cucnout :wink: obecně se radí vynechat jedno kojení každé 2-3dny. Takže už máme odbourané odpolední kojo v 15hodin, večerní máme kaši a tak půjdeme pořád dál :slight_smile: Dneska třeba dostane za chvilku flašku, páč ráno bylo kojo, pak bude mít oběd a docuc u kozy, pak podle nalití prs buď kojo nebo flašku, pak malá véča před koupáním taky kojo a po koupání kašička :wink:
Ale UM dávám míň než píšou, páč máme těch mléčných dávek víc :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
mis: Nelinka je teda šikovná holka, už se na Vás těším :slight_smile:
karolí taky pořád opakuje různé vřeštění a pazvuky, nebo jako kašle :grinning:
14. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
no noc myměli pekelnou - tedy ne celou - ale mělijsme premiéru - hodinu a půl od půl 11 do půlnoci hysterák

zkoušela jsem kde co - uklidnit celkem šlo - ale položit do postýlky nee
dávala jsem ho i k nám do postele - taky nee
nakonec jsem na to přišla - položila jsem ho na sebe
on se normálně bál, že mu "uteču" jako minulé dvě noci, kdy jsem spala vedle :sweat_smile:
pak jsem ho sesunula, ale musela jsem se furt nějakou částí těla dotýkat - když jsem se třebachtěla vysmrkat, okamžitě kukal jestli někam nejdu
závisláček :slight_smile:

maus: hele to kašlání na oko - to je na ránu :grinning:
14. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
maus: jjj, taky kašle schválně, což je teda občas vážně na ránu, jak píše Hup, hlavně teď, vždycky si říkám, jestli to dělá schválně nebo jestli už na ni něco leze :wink:

za chvíli jdeme na bus, jedeme na plavčo, venku kosa jako prase, jenom 3°C, závidím dětem, že jezdí v teplém fusaku a kočárku, co já bych za to dala :grinning:, budu se muset pořádně obléct

Nelinka se právě snaží otočit na břicho, ale točí se do prostoru, kde je krokodýl Hugo, deka a spousta hraček, no nevím, zda se jí to podaří :grinning: :grinning:.... ty vádo, ona to zvládla, šikula :wink:
14. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
jsou u toho kašlání hrozně důležití, že? :grinning:
hup: Ondrášek je teda vykuk :slight_smile:
mis: jůů, tak Nelinka to zvládla :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky :wink:
Dočetla jsem zatím jen ke Stániččinu volání o pomoc, které jí už teď bude asi naprd :grinning: No, nejdřív je potřeba připevnit nánožník, rozepnout ho (jestli ho máš rozepínací) a narvat do něj fusak. Jde to blbě, ale jde :wink: U nás to instaloval naštěstí manža :sweat_smile: :grinning:
Jdu dočíst dál...
14. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
ad kašlání - ani nemluvte, včera šíííleně kašlal, když jsme si povídali s babičkou a chvilku si ho nevšímali :sweat_smile: Tak ho hned smozřejmě politovala, jestli není nemocnej - haha, Štěpula je nejodolnější z nás všech, ale dle něj to jistě účel splnilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
hup: ten si to teda zařídil :wink:
14. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobré ránko,

včera jsme byli u kamarádky, slavit svátek, tak si prcci pohráli, pak jsme dali 2 hodinovou procházku, ale byl to teda maraz, déšť, sních, vítr, no fuj.
Noc dobrý, v půl jedný, v půl třetí a v půl sedmý jsme kojili, teď zas chrupeme.
U nás se sype jak prdlý.
Vřískáme taky hlavně po ránu:wink:

Mis: gratulace Nelče, je to šikula.

Hup: začínaj nám ty děti nějak mamiňákovatět :rolling_eyes: , co, Tomík taky ne přes noc, ale když jsme s jinýma dětma, tak furt kňourá a chce ke mě, když jsme sami doma spolu, tak mě prakticky nepotřebuje. :sweat_smile:
14. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Naše noc - zajímavá :slight_smile: V 23 jsem šla spát, přijdu k postýlce a Štěpula si povídá. Jak mě zbystřil, začal se hozně smát, děsně "dospěle" vykládat, mezitím se úplně řehtal nahlas. Byl prostě k sežrání, myslela jsem, že ho láskou sním :dizzy_face: :dizzy_face: Vzala jsem ho na chvilku k nám do postele, abysme si pohráli a poňuchňali se - no, dopadlo to tak, že jsme všichni vytuhli a vzbudili se až ve4, kdy malej začal kňourat :slight_smile: Tak šli s manžou do obýváku na papku, a pak ještě tak střídavě usínal do7 - takže taková noc, řekla bych značně specifická :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
mis: gratulace Nelince :dizzy_face: Je to kočka šikovná :wink:
14. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
ahojky, tak my už jsme v Ostravě, dojeli jsme v pohodě. Martínek spinkal v nové postýlce, šlo mu to hezky, i když jsme ho ukládali až v deset večer. spal klasicky do sedmi, s buzením co dvě hodiny... aspoň že pak zas vytuhne a nemá žádné hysteráky.. nemusíme mít všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gratulace Nelince k přetočení!!! :slight_smile:

Hup, při věšení plín ven nebyl problém, teď to bude asi horší, ale stejně nežehlím :slight_smile: čtvercovky máme jen pod hlavu a na utírání a kalhotovky se snažím rovnat. spíš teď budou víc skvrnité, jak nebude sluníčko. To máš ale pech s těmi spotřebičemi. s myčkou jsme měli problém taky.. ohřívačku mám taky, ale myslela jsem, že jen na láhev, popravdě jsem ji ještě ani nezkoušela. jak to funguje na jídlo?
14. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
maus: no důležití ...nodří spíš po očku sleduje co já na to a uculuje se "pod vousy"
a vykuk to on je :slight_smile:

mis: no vidíš - já ti říkala že na konci říjnapoleze -to je tak, když se mi nevěří :grinning: :grinning:

luci: si neumím představit, že bych to nežehlila - příjde mi, že to je jak šmirgl papír :sweat_smile:

ohřívčka na skleničku je super - i doma nachystané jídlo dám třeba do staré vymyte skleničky a ohřívám v tom - je to sice blbost, ale to je investice, které nelituju - je to vevodní lázni, ale oproti kastrolu na sporáku to je mnohem pohodlnější - klíďo to můžeš zapomenout a nis se nestane ...je to fakt jen v teplé vodě ..ale zároveň to netrvá nijak dlouho

kett: všude píšou, že to je v sedmém měsíci normálka - takže jsem ráda,že mám normální dtě :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
hup: jj, ohřívačku taky využijeme, dělám to přesně jako ty - domácí jídlo dám do staré skleničky a v tom ohřívám :wink:

Holky, já mám radost, kromě bum,bum, malá, už krásně umí i pápá. Zatím to dělal spíš náhodně, ale teď už se mu to podaří vždycky :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Jo, a hrozná sranda je "berany, berany, duc" - vždycky, když to začnu říkat, tak jako vystrčí hlavu, nastaví čelo a přivře oči :grinning: A čeká, až se k němu přiblížím :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Saru, to dělá Fífa taky :grinning: :grinning: :grinning:
A pápá dělá přes měsíc, ne vždy, ale většinou jo... Mam to i na kameře... A mává jedině levačkou. :sunglasses:
14. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
saru: berany duc děláme taky tak :slight_smile:
ale papá, paci paci - to je španělská vesnice :sweat_smile:
14. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojík, tak jsem taky nainstalovala fusakk do kočáru, zatím jen bez toho spodku do hlubokého, uvidíme, jestli tam nebude mít moc těsno, kdyžtak bych fakt už musela vytáhnout sporták.

JInak my měli horší noc, vydržel spinkat jen do 3, ale nebylo to až tak hrozné, pak spinkal do 7.30.

Právě čekám na tchyni, má přijít na návštěvu a zároveň čekám chlapa,-kupce na křeslo, nechci být sním sama, snad to tchyně stihne :frowning2:

JInak to počasí už mě se---, zas cedí :confounded:
14. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
niki: to naše mládě mává pravou :slight_smile: A paci, paci - to se naučil vlastně ze všeho nejdřív, i když mně osobně to přijde nejtěžší - no, Štěpula, to prostě bere všechno na přeskáčku :grinning:
14. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
hup: už je Ti dobře?
14. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
ahojky, taky sem nějak nestíhám chodit.aspon že na FB vás sleduju... nebyly jsme venku v podnělí, včera už na chvilku jo, dneska uvidíme, podle počasí. rýma je snad na ústupu, ale pořád jí máme.
v pondělí jsme byli s martinem na kurzu znakování, takže začínáme znakovat.
včera jsem byla poprvé od porodu, v podstatě od zač. těhotenství cvičit, na body stylling aerobicu. bylo to super, myslela jsem,že se dneska nehnu, ale zatím v pohodě. tak asi nejsem ještě tak shnilá. ovšem pohled do zrcadel v sále...nic moc. jako kdyby tam nebylo to povolený břicho, tak bych řekla, že dobrý, takže za tři, ale s tím břichem,povoleným čímsi, co tam posledně nebylo, radši nehodnotím. ale jsem nabitá pozitivní energií a věřím, že s tím do vánoc něco udělám, že to prostě půjde.
už vím, že ta dvě kila jsou prostě v pupku, neb my všechny kalhoty jsou, kromě jedněch společenskejch kostýmovejch, který mi byly vždycky taktak, akorát když je všechny dopnu, vyleze mi z nich sádlo, sádlo samý sádlo.
jo a taky trička se mi záhadně zkrátila a to břicho z nich vylejzá. takže jsem udělala závěr, že hlavní problém je v břichu a vyhlásila jsem mu boj! od včerejška:slight_smile:
chtělo by to chodit cvičit častějc, ale to si moc neumím časově představit, budu ráda za to jednou týdně aerobic body a po aerobicu se budu snažit už nejíst (to se mi včera nepovedlo, uzenýmu lososu na ledovým salátu jsem doma neodolala). a pokusím se najít si čas jen na cviky na břicho doma, tak 2x týdně. je to otázka 10 minut, ale jde o to, donutit se na tu zem lehnout a cvičit, že...
přidá se někdo do boje s břichem? :wink:
14. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky. Jdu vás pozdravit po delší době,jelikož sem měla rozbitej PC.To vám řeknu,že už mam asi závislost,bylo to hrozný ho nezapnout a aspoň na chvilku si k němu sednout. Holky už dáváte do kočárku fusak? U nás ráno sněžilo :rolling_eyes: a včera nás chytla průtrž s kroupama byl to docela mazec. Jdu Vás trochu dočíst.
14. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Kaca: já se přidávám,taky jsem byla včera poprvé od porodu cvičit.Chodíme na aqua aerobic a byl to docela mazec.Taky sem hned po cvičení říkala,že mě bolí celá Vlasta,ale ráno v poho :grinning:
14. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
vla: jj, včera první vyjížďka ve fusaku :wink:
14. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
vla ...fusak jsem dala a včera jsme s ní prvně vyjeli. naše jarní miminka na tohle nabalování nejsou zvyklá, aspon teda emi na mě kouká, co to s ní dělám, když jí oblékám jednu vrstvu na druhou...

musím jí pořídit nějakou flísovou vestičku, jak se mi tu plazí po zemi, plovoučka je studená, tak aby neprochladávala...
14. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
saru: jj ...už jsem v poho ...jsice jsem trošku hnusná (olezlá po rýmě) ...však víš jak to vypadá :slight_smile:

kaci: taky bych chodila častěji ..třikrát jak tady psala akit ...ooo ..to by se mi líbilo ..ale neprošlo by

vla: termín "celá vlasta" je fakt dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

sem si udělala špagety carbobala podle itala ...mňamina .... sledujete to? konečně vaření po patlalovi babicovi
14. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Fusak taky dneska vytáhnu... Je to hnus.. Čekam, až se Fífa vyspí, pujdem nakoupit, projít, pak se naobědvá a pujde zase chrápat. :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
hup: to jsem ráda :wink:
14. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
vla: "celá Vlasta" mě taky pobavila :grinning:
14. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.