• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Kaca: to máš pravdu,taky na mě Alička tak upjatě zírá když jí oblíkám už asi třetí vrstvu oblečení,ale zase v kočárku sedí jak zařezaná až z toho usne.
Saru:prosimtě jak to chodí tady na to bazaru? Už sem si tam dala inzeráty a když to někdo ode mě bude chtít tak jak to probíhá? Děkuji.
14. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Na co je teda na tom fusaku ten vlající díl vzadu? :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jsem včera cvíčo musela zrušit, páč se D. nestihl vrátit z práce :unamused:
14. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
saru: dokonce to mělo pozitivní vliv i na alana ...až na pár schůzek byl včera doma ...sice pracoval z domu ....ale je to posun
dneska ráno si přivstal a zajel nám přezout autko....
14. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
vla: pokud bude někdo něco chtít, tak Ti napíše sem do IP nebo na mail. A ty mu na sebe pošleš číslo účtu, kam má zaslat peníze, a poté balíček odešleš. A nebo se domluvíte na dobírce, tam je ale dražší poštovné, takže o to moc lidí nemá zájem :wink:

Já jsem ráda, protože jsem za poslední týden prodala zas 8 kousků :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
hup: no vidíš, tak třeba to půjde k lepšímu :wink:
14. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Saru a to prodáváš jenom tady?
14. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jo, věci pro prcka prodávám jen tady :wink: Je to zdarma a mně se fakt daří - prodám většinou vše, co vystavím - postupně, ale přece :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Saru a jak dlouho tam ten inzerát je? a jak se pak vymazává,když se to prodá nebo tak?
14. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
vla: visí tam tak dlouho, jak ho tam necháš :wink: A když to prodáš, tak tam napravo máš kolonku "smaž" :wink:
14. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo to by si ani slepej nevšiml co? :wink: :grinning: sem talent :grinning:
14. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky malá má problém s kakáním,poraďte co jí mám dát?
14. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Čauuuuuuuuuuuuky hvězdičky, tak u nás noc katastrofa, od 19 do 22 jsem tam byla 6x, do toho měl cestovací Danda... bože no hrůůza

Holky a kde mám hlasíky jááá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Lucy: máš ho tam :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
vla:pokud má průjem, pak odvar z rýže, pokud nekadí pak z ovesných vloček (pokud ti neva,že je tam lepek)
14. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
O tom nabalování mi nemluvte, vždy když malého oblékám, tak ječí jako pavián, ať už je zase jaro. Tentokrát to přišlo moc rychle, dnes jsme jeli koupit Dandovi botky zase 700,- v.............

Jo, málem jsem se zapomněla pochlubit, Vojtula tu flašku bere na milost, nechci to zakřiknout, ale tato má zřejmě úspěch.

Mau: jj, my máme odbourané polední kojo, dám přesnídávku a pití a šupky dpky do hajan
14. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky já mám asi debilní dotaz na toto období (na druhou stranu vánoce jsou za dva a kousek měsíce:grinning:)
budete péct samy a nebo si koupíte?
jako mám trošku obavu,jak to s onrášem zvládnu - předpokládám, že za měsíc a půl už poleze - no to bude to pečení vypadat ...le zase v tuhle dobu mi nikdonevezme objednávku, že
14. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
hup: já budu péct sama (i když Štěpán bude možná už chodit), ale udělám fakt jen pár druhů :wink: Jenže u mě je to něco jinýho, mně pomáhá hlídat manža...
14. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
sklen: jaký hlásky? Vy někde soutěžíte? :confused:
14. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
JJ, také v Pampers, dávala jsem sem odkaz minulý týden.

Hup: no podle času, když bude Daneček chtít pomáhat, jako loni, tak asi vbudeme, ale zase nějak bláznit nebudu, tak max 6 druhů a šmitec.

Hurááááááááááá, asi máme plavčo, příští týden si mám volat, tak snad to vyjde. Je to 10 lekcí za 1000kč a tuto cenu mi proplatí pojišťovna.
14. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
hup, taky budu péct sama a taky jen pár druhů,

když si vzpomenu, jak jsem pekla s ročním Tomáškem, tak to byla sranda, první várka - nedošlo ani na těsto, mouka byla všude včetně pomáhajícího Tomina, druhá várka spálená, něco už se přihodilo, ale už nevím co a tu třetí jsem neriskovala a pekla jsem, když spal. Ono to šlo - protože to byl malý spáč, spal 2 hodiny dopo a 2 hodiny odpo. Jo a pamatuju si, že dort k jeho narozeninám jsem dělala v noci a končila jsem zdobením o půl druhé ráno, na to nezapomenu. Ale povedl se :wink:
S Neli nevím jak to bude, každopádně budu muset začít jak bude Tomášek ve školce, protože se dvěmi bych to nedala vůbec.
14. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Dadu: no to jako u nás, to jsem stihla udělat akorád perníčky, které stejně nezměkly. Já nějak na to pečení nejsem. Moje mamina byla schopná napééééct třeba 16 druhů, ale já, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
No to je dobré, já přijdu a tady ani noha :frowning2:
14. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj,

já péct budu.....večer až usne a těsta udělám přes den, když bude spát nebo si bude hrát s taťkou a Kačkou....já mám tu výhodu staršího dítěte :grinning: .......pečeme spolu už od malinka....bavilo jí plnit formičky..... jako na pískovišti :slight_smile:

dneska jsem myslela, že uletím i s kočárkem a sníh do toho...no kosa hnusná,asi jsem měla jet přes ty dvě ulice k mudr autem :grinning:

skle: takové levné plavčo....já jsem našla v Boleslavi za 3950.- a 2700.-........to je rozdíl :confounded:
14. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
hele - tak já se pod vlivem nkety taky přidám k pekařkám - nakonec by to byly první vánoce, cobych nepekla
ale jestli to s tím ondrášem nedám, tk mikaždá pošlet talíř cukroví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
mis koukám Neli už se zdatně točí....to je šikulka

kašlání máme taky doprovázené šibalským pohledem a řveme vždycky tak 3 dny pak pauza než si zase usmyslí, že je tu moc ticho....vždycky se divím, že z toho nechraptí nebo nekašle z těch výšek

ad břicho.....taky s ním musím vyrazit do boje, akorát nevím jaký pohyb mi s mými koleny zbývá...asi jen ty sedy lehy a možná kliky....zkoušela jsem pilates, ale taky na bolest kolena došlo :unamused:
14. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
ad pečení: péct budu po večerech, vzhledem k tomu, že Nela nejpozději v 7 spí, tak je to v klidu :wink:

ad cvičení: taky bych chodila 3x týdně, ale je to nemožné, tak chodím jen 1x a občas cvičím sama, ale jen velmi decentně

ad počasí: u nás svítí sluníčko, ale fučí jako prase, vyrazila jsem na plavání v čepici a šále :grinning: , ale bylo mi aspoň teplo

hup: jestli s tím lezením budeš mít pravdu, tak mě klepne, začíná totiž strkat kolínka pod prdel, doufám, že na ten systém nepřijde moc brzy :wink:
14. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
mis: :grinning:

sluníčko? co to je? to jsme u nás viděli naposled minulý týden

enz: co power jogu - tam vykombinuješ cviky bez kolena a břichotaky zpevníš
14. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
nevím, jak se to mohlo stát ....ale najednou koukám a ondráš stojí (teda s oporou, nejsme štěpíno, že) .... za posledních 10 minut třikrát ......ááááá
jak tóóó ....vždyť ještě neleze
14. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
hup: tak to si s Ondřím užiješ :grinning: .... u nás svítí už druhý den :wink:
14. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
mis: hele náhoudou zaujímá jen statické pozice :grinning: ...to je dobrý :grinning:
14. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.