• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Nazdárek, tak jsme zpět z nákupu - auto naložené - prací prášek, toaleťáky, plínky a jiné nezbytnosti :grinning: Štěpíno si vybral dárek k vánocům - malé hrací piánko, kravičku, co má 8 kláves a ty hrajou. Sakra, už jsme u té hudby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě jsme šli kolem regálu a on si tam hrábnul :grinning:

hup: no vidíš, a je to tu :wink: A proč by lezl, dá se přece přeskakovat, ne? nebo úplně vynechávat - viz. naše nepíďalkování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Jinak jsem zjistila, že se nám zcela bez povšimnutí proklubal 5. zub, už ho je venku kus, a klube se šestej :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
hup: nějak se začít musí, nejdřív pozice statická a pak dynamická :grinning:

saru: štěpíno je šikovnej, vybrat si dárek sám :wink: , akde mu vylezl ten zub? nahoře nebo dole?
14. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
mis: pravá dvojka nahoře :wink:
14. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
saru: jako ž by přeskočil trapnou fázi lezení, co je jen pro mrňata a rovnou chodil jo :grinning: :grinning: ...no to nééé...my tyhle excesy v rodině nemáme ...leda tak na druhou stranu :grinning:

jinak ty zubky máte fajné ...nám asi rostou opět - je prdelatý a furt si sahá do pusky

mis: no jenže zatím nerozpohybovalten klek, že jo :slight_smile:

udělala jsem si výýýýýýýýýborný salátek

manža totiž včera šel aktivně nakoupit (poslední nákup jsem dělala já před tím než jsemlehla, takže si umíte představit stav našich zásob) ...jenže mi neřekl, takže udělkal vlastní seznam -koupil grilované kuře, pečivo a kapesníky .....takže dneska zase lovím v poloprázdné lednisia zkouším kombinovat, co jen jde :grinning:
14. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Hup: no nevím, myslím, že my budeme mmít jen ten jeden talíř :grinning: :grinning: :grinning: No to je šikulka, takto si pěkně užívej.
14. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Jůůů, Saru, to je ale šikulka, my dnes také byli na velkém nákupu, Dandovi botyky..... čepičky... jídlo a drogča, jak říkáš ty... a je část výplaty ta tam, jo a jetě jsem nechla téměř 4 tis na poště, au au
14. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
zdravím :slight_smile:
tady se odehrály samé úžasné novinky :dizzy_face: :dizzy_face: šikovné dětičky :slight_smile:

My jsme taky po nákupu, máme uklizeno a namontovaný nový superrychlý net :wink:

hup: ty nemáš vůbec fantazii. Dej si kapesníček, Štěpa měl minule taky a jak mu chutnal :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Mau: suepr nápad, třeba ti zvednou náladu, máš je alespoň s příchutí :wink:
14. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
jednou jsem koupila levandulové - omylem. smrděly až hrůza, ale byly levné :grinning:
14. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Já nemusím heřmánkové, ten jsem pila, když jsem čekala Dandulu a od té doby to nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
my jsme dnes taky utratili sposty peněz...příkrmy, plínky,... :sweat_smile:
14. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
chtěla jsem Karolí koupit nové dudlíky a normálně neměli. v celém DM nebyl ani jeden babylove dudlík žádné velikosti :angry:
14. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
mau: kapesníček je mňamka, to je fakt :grinning: :grinning: :grinning:

Jé, právě jsem prodala další oblečení za 4OO Kč :dizzy_face:
14. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
saru: jak to děláš??? já nic, málem bundičku, ale pani se pak už neozvala :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Holky, jak dáváte žloutek? Když ohříváte ve vodní lázni tak ho tam prdnete nebo to mam všechno povařit v kastrůlku?
14. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
niki: zatím jsme nedávaly, ale uvařím vejce, vyloupnu žloutek a ohřeju s jídlem :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
mau: já nevím :sweat_smile: Většinou si ode mě bere jedna paní víc kusů zboží. Jelikož Štěpíno roste rychlostí blesku, tak mám pořád tak 10-15 inzerátů v nabídce a fakt jsem prodala zatím většinu, co jsem vystavila...
14. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
niki: já dávám z uvařenýho vajíčka :wink: Vyloupnu ho a zamíchám třeba do bramborové kašičky.
14. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
saru: ty prodáváš i jiné věci než po štěpínovi?
14. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
no, většinu po Štěpínovi, ale objednala jsem teď nedávno 5 kg oblečení z angl, secondhandu, většinu jsem nechala prckovi, jsou tam skvělý kousky. A co se mi tak nelíbilo, nebo už má něco podobného, tak to jsm vyřadila a teď to prodávám. Ale jinak jsem zatím vše prodávala jen po Štěpánovi :wink:
14. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
saru: s kde jsi to objednala? a za kolik? já chci taky :wink:
14. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
saru: a za kolik to tak prodáváš..teda poku to není tajné
já začala prodávat na mb min. týden a paní si dneska brala 5 věciček
14. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
zítra by mi měla přijít jídelní židlička :dizzy_face: se těším :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
hup: jak co :wink: Když je to nové, tak jen o něco levněji než jsem koupila. Když nošené, tak většinou tak za polovinu až třičtvrtě ceny (nikdy to není zničené, spíš jen nošené) - takže mikiny, tepláčky, kalhoty většinou tak v rozmezí 50-100 Kč, protože dražší zásadně nekupuju :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
já na MB zatím neprodávám, řekla jsem si, že začnu, až se tady nebude dařit, když je to zdarma. A zatím se daří :wink:
14. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
saru: jsi mi neodpověděla :frowning2:
14. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
mis: odpověděla :wink: Prodávám věci po Štěpínovi a teď zrovna tam mám pár věcí z toho secondhandu (co se nám nehodily)...
14. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
jo, aha, ty ses ještě ptala, já si nevšimla, promiň :sweat_smile: 5 kg bylo za 900 Kč i s poštovným, bylo to asi tak 30, 35 kousků, takže cca 20-30 Kč za kus. A objednala jsem to tady:

http://www.babyaukce.cz/od-1-kc/40151-aukce.html
14. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
A skvělý je, že některý věci jsou i úplně nový - je to takovej mix mikin, svetříků, byly tam i 2 bundičky, tepláky,... A můžeš si i říct, jestli chceš spíš věci na holku nebo kluka a v jakých cca velikostech :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.