• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: já se domluvala na koupi obdobného balíku s jednou ženskou ....a pak se naráz neozvala ....koza nějaká ....a pak jsemsena to vyprdla - bylo plno jiné práce :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
saru: a byly v tom balíku vážně pěkné věcičky?
14. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
mis: některé nošené, ale pár úplně nových mikinek, dvojvrstvá trička. Hlavně spousta mikin a svetříků bez kapucí, což je na zimu super :wink: Žádný originální, krásný kousky, ale mně se 80% líbí :wink: Značky Next, George,...
14. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Mau: tak to jsme na tom stejně, já sice prodala jedné holčině, co si s ní píšu věci, ale jinak nic moc. Tady jsem měla bundu a kalhoty, prvně paní napsala, že jí chce, že se jí hodí a pak už nic. Kdyby mi napsala alespoň bůůů, tak jsem raději.
14. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Ty jo, to teda nechápu, proč vám nedají vědět, když už to nechtějí. Mně se to tady ještě nestalo :slight_smile: Asi mám štěstí zrovna na ty slušný lidi :wink:
14. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
sklen: mě už taky nenapsala ani polib si :angry: se nedá nic dělat :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Saru to vypadá fakt dobře.
14. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
SAru: no to jo. holky nová zpráva, náš mladej si na bříšku začíná zkoušet dávat nohy pod sebe, chápete to?? Neví, co to je otočit se, ale nohy začíná používat :sweat_smile: :confused:
14. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
sklen: ty děcka dubnové mají tu posloupnost pomýlenévšechny :grinning:
14. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
NO to bych řekla. Jsme na to s manžou čuměli jako blázni, otočit to ne, aby se hnul z místa, ale strakat si je pod bříško, to jo. Mazec

Jdeme zkoušet kašičku, tak držte pěsti, kolik můžu na začátek, tak pěl lžiček???
14. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
skleni: no vidíš, šikula Vojtík :dizzy_face: No, já myslím, že tak nějak. Ale když spapá víc, bude to leda dobře :wink:
14. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
HOllllky, tak kaše měla monstr úspěch, padala do něj víc jak zelenina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Petr to natočil, tak až stáhnu ukážu. Moc mu šmakovala, pak už si ode mne jen cucnul a bylo.

Taky mi odpoledne nechtěl prso, dal si půl skleničky jablíčka a byl spokojený.
14. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
saru: to zní fakt dobře, asi trochu pouvažuju a možná i koupím, díky za tip, mě nevadí nošené věci, přece jen na doma jsou nošené věci lepší, že :wink: , mě by rvalo srdce, kdyby Nela na zemi likvidovala nějaké nové věcičky :wink:
14. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Mis: jj, také nosíme věci po Dandovi, nebo co seženu z aukce. :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
události za poslední hodinu
- zkadil se tak, že protekl až na tepláčky - to se nám za celého půl roku nestalo ani jednou - naštěstí před koupáním
- v kleče se rozkmitaldo naprosto nepředstavitelné rychlosti
- přetočl se ve vaně

už aby mu bylo18
14. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Pane jo, tak to bylo celkem akční, a bude hůůůř :wink: :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojík,
SAru- ty máš fakt v tom prodeji štígro, také občas něco prodávám, nejen od malého, ale většinou se také někdo zeptá a pak se stejně neozve, jestli jo nebo ne :confounded:

Hup- To zas budou jiné starosti a budeš vzpomínat na to jak se zkadil :grinning: ale nepřípomínej mu to...trapááás, naši mě drtili celou pubertu jak vždycky vykládali na návštěvách třeba při vzpomínání, jak mi při zaražených prdách dávali hadičku do dupky a čekali na prd :sweat_smile:

Jsme po 6.měs. prohlídce, 8280/ 65cm, i když tamíra se mi moc nezdá :slight_smile: nevím, jak to ta sestra měří...Dr. se mě ptala, jestli umí brečet vůbec...pže on se tam tváří jak největší flegmoš vždycky :grinning: Přitom doma uřvanec největší :grinning:
14. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Baru: pročpak?? jako moc???
14. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak konečně klídek a pohodlíčko u krbu a TV......a též koník :wink:..................vrátili jsme se z nákupu skoro v 19h, tak to byl fofr koupání a papání.......máme spooooooustu plínek, příkrmů, kaší a Sunarů :grinning:
14. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
hup: nám s takhle po...l dneska ráno - protekl až na overálek a to se ještě nikdy nestalo, vždycky to chytla plínka :grinning:
ad vana - o tom mi ani nemluv, zítra naštěstí už dorazí to sedátko, protože jeho už nebaví ve vaně sedět, nuda, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tam ho do toho aspoň dám a nebude moct stoupat.

baru: teda, tak to už máte doma taky pořádnýho klučina - vzhledem k délce :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jak je vidět, tak všude byl nakupovací den, což??? Tak co Hup, co jsi měla k večeři??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
teda, dnes tu snad všichni byli na nákupech :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
skleni: :grinning: :wink:
14. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
A kakání také, u nás téééž to šlo dobře, ta brokolice dělá divi. Taťka to málem neudržel také :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hup: koukám, že Ondří to vzal s tím postavením za Vojtíška :grinning:

Přešlapy mají dnes zase dobrý téma :slight_smile:
Enz: a jaké, ať nemusím do programu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
taky koukám, sranda :grinning: to je ze života, to říkám pořád :grinning:
14. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
no my jsme využili ty slevy v Hypernově jak psala akita....
14. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
sex :grinning:
14. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
my jsme byli taky v hypernově :wink:
sklen: Vojtí je machr, těším se na video :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.