• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jo táááák, tak to jo. My takéé, ale i v Kaufu...
14. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Mau: bude to asi až zítra, ten šmoula si s ním hrál a vybil baterku, se zněj zblázním :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
sklen: nevadí :wink:
14. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
taky Hypernova :grinning:
14. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
14. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
a dneska přišel novej Kaufland a od soboty tam budou mít super levně huggiesky. Dvě balení za 333,-/44 kusů to je bomba cena :slight_smile: Já ten obchod tak nesnáším, ale asi tam zavítáme :wink:
14. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Mau: vy už nelátkujete??
14. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
sklen: látkujem, ale né v kuse a né v noci. tak ty díry musím něčím vyplnit :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jo tááák :grinning:
14. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
to je fakt prča, ty přešlapy. chlapskej názor na ženskej orgasmus :grinning:
14. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Taky jsem se byla číhnout, je to super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo, zatím vojta spí, jako andílek, a to té kaše moc neměl. To jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :confused:
14. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
sklen : no ten salátek

saru: taky mám pocit...já si koupila alespoň robota :grinning:

enz: no on je taková duše obětavá :angry: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hup: no s grilovaným kuřátkem by to bylo také moc dobré.

škoda, že se snažím hlídat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Skleni, jako málo cm, se mi zdá, že má víc...jo, je ho kus... :grinning:

...právě jsem si objednávala přes kámošku, takové to bodýnko, kde je něco vtipného anebo jméno, z tolika motivů, to aby jeden vybral a nepřebral...stejně z toho zas za chvíli vyroste a mně to bude líto...zas jsem při praní vyřazovala bodýna, to děcko roste před očima :sweat_smile:

Vy protékáte??? My teda hážem spíš hroudy, ale ten ozón, TEN OZÓN.... :grinning: :sweat_smile:

Vy máte přešlapy, vy se máte, mi tu zas kopou debilové do mičudy :grinning:
14. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
To Karolí neprotíká, ale minule do toho hodila takovou tlakovou ránu, že to vytlačila ven z boku vrchem :grinning: :grinning:

bram: bodyšo bude určo krásný :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
To je šikula

Odér je mazec, teď taky pušíme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baru: zaplať bůh, že to Petr moc nemusí, to spíš já minule sledovala, ale jen o přestávkách mezi reklamou :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
skleni- a že vždycky ženská, co žere takhle čumendu na fotbal-hokej má doma chlapa, co ho to nezajímá :grinning: že by ozubená kolečka??? :wink:

mau- díky, vybrala jsem krtečka s jménem a pak Maminčina a tatínkova andílka...uvidíme, co z toho vznikne, dělá to známá jako zábavu, jen za 170kc, tady někdo dávno házel odkaz za 300 za body...no, nezlobte se na mně, ale to by mě mrdlo, že jsem tak sprostá :grinning:
14. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky si představte sem dneska dala 4 inzeráty tady na koníka a už se mi pani na 3 ozvala,že to bere,tak doufám,že mě nevypeče jako Vás a že to zaplatí. :wink: :grinning:
baru: no právě že prvně :sweat_smile:

přešlapy jsem uhájila, neb je to jedinétv, na které se chci v týdnu dívat - alan má požadavků víc :grinning:
Bram: jsou to super bodíka. Kamarádka zase jednou nechala udělat své známe body pro mimi s fotkou "tatínka" s nápisem " Jsem hezčí než tatínek"

Vla: držím pěstičky :wink: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
jsem se zase pobavila...tenhle seriál se jim povedl :wink:
14. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
to je pěkné, jsem hezčí než tatínek :grinning: to tam neměla, škoda
14. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
enz: jj :wink:
14. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ráno hvězdičky

tak u nás noc, tak průměř, až na to, že náš mladej si opravdu vymýšlí, spinkal do 23, pak bylo kojo 1 to si jen cucnul, ale chtěl prostě být se mnou. Pak zas a zas.... a vzhůru je od půl 6. Mazec. Dnes ráno nechtěl prso,t ak jsem mu zkusila udělat mlíčko, vypil asi 60 ml, dělal u toho caviky,pořád točí hlavou, kope, nic se mu nelíbí.... Ach jo.

Také u vás tak chumelí?? tady je celkem sněhu dost, sype pořád....... a docela se to i drží. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
dobré ráno,
také jsme už vzhůru...
NOc celkem normální, večer vytuhnul už v 18hod., vzbudil se pak až ve 3ráno a ted v 6hodin.

Skleni- bude líp, uvidíš :wink:
U nás asi nechumelí, ale je tam pěkně hnusně :unamused: to bude dlouuuhá zima, brrr...nesnáším :confounded:
15. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoja :slight_smile:
Tady je kosa, sem tam vločka, ale jinak nic :wink: Ale četla jsem že na Vsetínsku je kalamita
U nás noc stejně příšerná jako včera. Opět od 22 do 23:30 řev a vztek. Zkoušela jsem tam chodit a utěšovat v prodloužených intervalech, ale stejně tak se stupňoval Karolínčen vztek a rozladění. Nakonec to dopadlo tak, že už vzteky lapala po dechu a poblinkala se. Já na to fakt nemám, tak jsem si pohoupala a uspala. Pak se ještě na chviličku vzbudila vyděšená jestli tam jsem, ale pak už bylo dobře. Spinkala pěkně, kojo ve4 a vstávání v7 :slight_smile:
Ještě nějak odbourat ten předpůlnoční pláč a bude dobřře...

Manža je zatím doma, opravuje poste, ale myslím, že to nevydrží celej den...odpo už asi pojede do servisu pro auto
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Mau: jj, my také máme auto v servisu. Odpoledne jedeme zase do JH, poněvadž jsme přecenili Dandovi nožičky.. tak jedeme botičky vyměnit. Ty jo, není možné, jak ten kluk roste.

My jsme byli na 10 minut venku, víc to ani nešlo, Vojta v kočáře řval jako tarzan a jak píše Mau, málem se nám poblinkal. Také se začne vztekat, až se mu otáčí kufr. Ale doma, jen jsem ho vyslekla, dala mu napít, tak vytuhnul a spí pořád.
15. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Baru: jj, bude líp, ale to snad až u bude 18. :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
sklen: no oni tam mají firemní cisternu, naše do servisu nejezdí :wink:

Karolí včera obědvala masozeleninovo rýžovou skleničku babylove a šmakovalo jí :slight_smile: dneska dostane zbytek :wink:
Chtěli bychom do města zeptat se na bezpečnostní dveře, ale to počasí...fuj
15. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Jj, venku je to hrozné.

My dnes máme špenátek s bramborem, tak uvidím.

Dveře do bytu??? máte strach?? :wink:
15. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.