• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Špenátek nám chutnal, ten půjde, skleni :wink:
15. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
nám špenát chutnal jen první den :sweat_smile: tak držím palce :slight_smile:
sklen: jj, těma papírovýma šuntama by člověk i prošel, kdyby chtěl :grinning:
15. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko hvězdy :slight_smile:

Co k tomu dodat - Vánoce jsou tady, vánoce jsou tady, hlásím 10 cm sněhu a furt se sype :angry:

U nás to byla teda noc, ne kvůli Tomovi, ale pořád nám vypínali elektriku, pak letěli hasiči asi k havárce, no děs běs, k tomu jsem si ráno v celým bytě vyhodila pojistky, šikula :grinning:

Teď jdu dělat oběd, pangase s brambore a přemýšlím co malýmu, asi zkusím brokolici, co myslíte?Špenát musím koupit.

Tak se všichni mějte asi se začnu poohlížet po sáňkách :grinning:
15. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky, tak u nás noc děsná, ale pro mě super, kluci bojovali spolu v pokojíčku :dizzy_face: Tak do 1 spal ukázkově, ale pak prý byl vzhůru pořád, ale ne, že by se vztekal, on byl prostě vyspanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stál, vyhazoval ponožky z kapsáře, kvičel, manža bude asi půl dne spát :grinning: Možná to bylo zoubkem, ale on včera přes den na sebe dost spal, takže se mu možná nechtělo. Tipuju, že to byla výjimka (aspoň doufám), takovou noc měl snad tak podruhé za dvůj dlouhý život, tak doufejme, že se nebude opakovat :wink:

Tady nesněží, spíš tak propadává...
15. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Ale jelikož se v noci dvakrát po...l, tak to možná bude ten zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Kett: ty jsi šikula

Saru: ty jo, já toho tvého manžu opravdu obdivuji. Já kdybych nechala vojtu s Petrem, tak se malý uřve, poněvadž by ho Petr neslyšel přes ten jeho chrapot
15. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
skleni: jj, je zlatej :dizzy_face: On právě zas tak moc neřval, ale prostě nespal, opičák...
15. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
NO ale i tak, ten můj by to vydržel tak možná dvě hodinky a pak by mi ho donesl, ať se snažím, že?? :confused:

mau: jj, tak to jo. Známá je má taky, přes ty jejich slyšeli co si lidi povídají na chodbě :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
skleni: jj, já vím, že mám doma poklad :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Bré ranko,
u nás noc OK, akorát v 5 jsem mu šla nakapat do nosánku, protože chrčel a pokašlával, chudinka.. Ale pak mě nechal spát do 9.20.

Saru, ten tvuj manža je fakt unikát :grinning: I když já bych asi nevydržela spát, když bych věděla, že ani oni nespí :grinning: Já jsem takovej blbec :wink:
15. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Nik: ono se vám to vrátilo?????
15. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Skleni, etě to úplně neodešlo.. Ale přes den pohoda, o rýmě nevíme. Jen tak jednou v noci se ozve.
Já jí mam taky furt a v noci tuplem :unamused:
15. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Dnes bude den d....l, jen se vzbudil, tak ječí a ječí, je protivnej ach joooooo
15. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Task holky zdravím, hlásím že jsme po půlroční kontrole a váha 7,54 kg a 70 cm.
Jinak u nás máme sníh, už mě ta atmoška donutila přemýšlet nad vánočními dárky
niki: když já to nevěděla :sweat_smile: Já myslela, že si spokojeně chrupká. Jenže manža nemohl večer spát, tak šel vedle k notebooku, zavřel mi dveře, a pak už tam zůstal. A já spala jak pařez :grinning:
Jitul: jj, nás také, ale nezbyly korunky :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Jůůů, já chci také spát jako pařez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
skleni: jo, musím říct, že dneska jsem si to fakt užila :dizzy_face: Ale divný je, že jsem snad víc unavená, než když spím hůř :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Saru, tak to u nás nehrozí. Manža neslyší nic a já slyšim, i když mu vypadne dudlík :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
no od doby co jsme Lukiho přestěhovali do dtského se nám vše spí daleko líp. Vzájemně se nerušíme a já k malému vstávám tak max.3x za noc. Dělá hodně, že kdysi mě vzbudilo každé jeho převalení, nebo heknutí, teď už jen, když nahlas nadává, bnrumlá e nebo sem tam pláče. Většinou chce jíst v noci jen jednou a to tak někdy mezi třetí a pátou ranní. Fakt je to super.
15. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
sáňky?? už je to tu :grinning: :grinning:

karolí ještě chrupe venku...chtěla jsem vařit oběd, ale nemám suroviny :sweat_smile: tož to budu muset nějak vykoumat :slight_smile:

jitu: krásné míry :dizzy_face:
15. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
niki: já právě, když jsou otevřený dveře, slyším i jak dýchá, takže fakt každý šustnutí :sweat_smile: Ale jak je zavřel, tak to byl konec. My jsme v cihlovým baráku, takže přes zeď není téměř vůbec slyšet. A hlavně, oni se pak ještě k ránu, když už řval, přemístili do obýváku do cestovní postýlky. A to už je přes celou chodbu, takže něco zaslechnout je bez šance.

jitu: nám se právě taky poslední dobou chrápe skvěle - k malému jdu max. dvakrát za noc. Ale dneska byly asi nějaký erupce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
jitu: Lukášek je už velkej chlap, ale spíš drobnější, viď? Míry krásné :dizzy_face:
15. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
čau holky, připojuji se k fusaku, my včera dali jeden, co není s kožíškem, zakryli malého dekou a pláštěnkou. spinkal v tom nečasu skoro 2 hodiny v kuse!

Vla, to je super, že jsi zpátky!!! tu závislost chápu :grinning: jinak mi na fotce připomínáš Baru, je to sranda :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky jak to děláte, že ty mimísci mají rádi kočárky????
15. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Luci: připojuji se k tvému názoru, také si občas pletu Baru a Vla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hup, tak tomáme přesně naopak, já budu letos péct poprvé a rozhodně si to nechci nechat ujít :wink: když to nepůjde přes den, tak budu péct večer, jako Mis. ještě musím koupit jeden plech a pak můžu dát do trouby tři najednou. docela se na to těším :sweat_smile:

Mis, náš ty kolínka strkal už ve 4 měs. ale teprve teď se vlastně rozlezl.. teda rozplazil. lezení bude další krok. ale třeba nebude, když už teď se doplazíí, kam chce :slight_smile:

Hup, tak to Ondra pěkně přeskakuje, asi mu přijde lezení nuddné!!! jak mu to jde dnes, to vstávání? :sweat_smile:
sklen: Karolí neměla s kočárkem nikdy problém. Už od miminka je v něm často a ráda. A teď když je zachumlaná a nehybná ve fusaku tak je ještě spokojenější :dizzy_face: Ono se to nedá, prostě to buď funguje nebo ne, ségře malej taky nechtěla být v kočáře, až pak změnil názor :wink:
15. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Luki kočár přímo zbožňuje - jen nejsou lidi, aby ho furt vozili - na zahradě na chalupě byl pořád venku v kočáru a byl nejspokojenější a nejvyspanější miminko. Bohužel ve městě s ním musím jít a třeba dneska s ním nikam nepůjdu i když máme plavání - je nějaký nakřáplý, sem tam kucká a pčiká, tak to nechci riskovat, radši ať je doma, stejně je všude plno nemocných, tak nechci aby na něho na bazéně někdo něco hodil - myslím nějakou nemoc, nemyslím si, že všechny maminky mají pět po hromadě a radši půjdou i s nakřáplým mimčem na plavání, bo to mají zaplacené a tak by o to přišly. Už minule jsem se tam s jednou takovou trochu chytla, ale jr dost i těch normálníchm které se postavili za mne. To její mimčo tak furt prskalo a mělo nudli u nosa - fakt nechápu inteligenci některých ženských. Chudák malý, tipuju, že to odležel
15. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Saru - podle doktorky bude atlet - samá ruka samá noha - no nevím po kom teda bude, ani já ani manža zrovna nejštíhlejší nejsme, ale to je určitě tím, že mi nechce jíst a já matka drsnák mu místo toho ,líko nedám, už dva dny po sobě je bez oběda - podle doktorky dobrý přístup, on ví, že když nebude jíst tak dostane mlíko, takže nedostane nic - kupodivu neřve hlady. Včera jedl v devět a pak až v půl páté, oběd prostě vynechla, dal dvě malinké lžičky jabka s kaší a konec, ale nevypadal, že má hlad, bylnaprosto v poho, tak nevím
15. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
jinak my se furt neplazíme, a přetáčíme se jen ze zad na bříško, zpátky pořád nic
15. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.