• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
čauky

tak my byli u dr. pro zichr - jesztli nám to nesedá na průdušky ...zatím ne - tak snad to bude ok

v neděli máme to vítání -to by mě mrzelo, kdyby nebyl fit ...ale ještě jsou tři dny -určo to doléčíme :slight_smile:

odložili jsme druhou hexu - měl ji dostat v úterý - tak aby se stihl dát do ku py po té nemoci - my to snad budeme očkovat do 7 let :grinning:

noc byla fajn - šel spát před osmou
vzbudil se cca ve dvě - hodně kuckal - pak jsme mu dala cucnout - ale spíš na uklidnění a aby zapil sušílu po tom kašli a chrupalo se do půl sedmé a pak ještě do čtvrt na devět - na to, že je nemocný to je luxus

jinak u nás sněží a sněží ...leží to jen na trávě - na cestách taje - je to taková tlimpačka

luci: ty jsi ještě nidky nepekla? to máš tak hodné matku a tchýňu a neboi jsi kupovala?

ad manža saru - možná by se měl sejít s těmi našimi a vysvětlit jim, jak se to dělá "být táta" :grinning: ..jen aby to ale nemělo opačný efekt a ti naši ho "nezkazili" :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
JItul: mám stejný názor, když je mimi nakřáplé, má být doma, ale je to každého věc, že riskuje :pensive:

No tak to jsem zvědavá, kdy se to v ěm zlomí, on byl zlatej jen ajko mimi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Hup: super nápad, já to doma navrhnu, Saru, ty se zeptej, zda je ochotný udělat přednášku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
jitu: tak přesně takovou zkušenost mám i já
jako normální kráva to byla
byla se starším děckem ve skupině po nás - a ten prcek nechtěl do bazénu (zjevně měl ve dvou letech víc rozumu nežjeho matka) a ta koza si s ním sedla mezi ty půlročňátka
a naše instruktorka se ptala co je ..a ona, že to je hrozné, že nechce do vody, a že je protiva ...a jak tak tlachala tak z ní vypadlo, že je nemocný a ona taky, žemají rým a teploty ....
jako a ona ho nutí lézt do vody, 40 minut se v ní aktivně ráchat - jako p*a ..fakt pro to nemám jiné označení
jako chápu, že třeba někdo jde s děckem s virozkou nakoupit - někdy to fakt jinak nejde
ale jít plavat????!!!!
15. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
sklen: totiž ještě vzhledem k jeho profesi se dá předpokládat, že bude umět polopatě vystvětlovat a přesvědčovat o předkládaných variantách :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Fífa kočárek miluje od malička.. Štve mě, že nemáme balkon, bych ho tam v něm šupla spinkat. Teď zařezává v postýlce, pak pujdem na prochajdu. Nevim, jak moc ho mam do toho Emitex fusaku oblíkat.. Co dáváte?

Péct cukroví budu, dělam jen pár druhů - moc to nejíme. Těsta jsou hnedka, upeču večer nebo když si Fífu vezme někdo ven. Už se na to těšim, nedovedu si bez toho Vánoce představit. Kupovaný bych nechtěla... Mamka a tchýně by mi určo něco daly, ale to bych z toho neměla radost :slight_smile: Heh, včera jsem měla vánoní cukroví z mrazáku :sweat_smile: Toho vždycky napeču nějak moc :slight_smile:

Včera jsme dali Fífovi kousek rohlíku, jak se na to bude tvářit.. Tyjo, on se po něm vrhal jak po tý sušence a když mu spadl, tak začal brečet :grinning: To je holomek! Asi má na ně ale ještě čas, co?

Dneska bude mít domácí stravu, tak jsem zvědavá, jak mu to pojede..
15. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
dobré ranko,

rychle jdu na vás juknout...za půl hoďky přijede tchýně, tak se sem až do večera nedostanu.....my měli noc dobrou 3 a 8h klasika....jsem zvědavá jestli na něho nějak zapůsobí změna času

dneska budeme obědvat dřív, hned jak se teď vzbudí, páč já jedu do Boleslavi vystát frontu do předprodeje na lístky do divadla na Hrdý budžes...v tom počasí se mi fakt chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak to nejde...ono je to během hodiny vyprodaný....a začínají ve 12:30......tak to abych tam aspoň ve 12 byla a nechci, aby krmila tchýně.......
15. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
nik: my zatím nekočárkujeme s fusakem kvůli té nemoci ...takže nemám ozkoušeno ...ale určo bych ho oblíkala spíš míň ...příjde mi to hodně teplé

teda v mrazáku máme momentálně jen ondrovo a mraženou zeleninku
ad rohlík - myslím, že už to nijak zásadně neva ..já mu nedávám, bo má podrážděný krček od toho kašle, takže by to asi neocenil

jinak s domácí stravou máme utrum dokud nepříjde robot ..velké kousky nechce a v mražáku mámeuž spíš ovoce - ale myslím, že to do příštího týdne bude
15. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
niky taky jsme včera měli rohlík a přesně vrhal se na něj ještě víc než po sušence :grinning:
15. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky děvčata,u nás noc taky hrůza :rolling_eyes: nebyly nějaké erupce na slunci :frowning2:
Naše Alča taky kočárek miluje a řekla bych,že teď asi i víc,jak je tam zachumlaná.
Saru:tak sem včera prodala hned 3 kusy ze 4 :grinning: sem ráda super.
15. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj hjolky...tak koukám, že ondříka taky postihla nemoc. akorát jsi mě teda hup trochu vyděsila s tím sednutím na průdušky...my u dr. nebyly... konzultovaly jsme po telefonu.
co jste dostaly na kašlík a rýmu?
my máme sinecod a na rýmu střídám mořskou vodu s nasivinem. a odsáváme. ted už 1x denně, předtím tak 3x, ale moc jsme toho nikdy neodáli. dneska ráno nejvíc. stříkla jsem mořskou vodu, nechala chvilku uvolnit nosík a odsála. a bylo toho docela dost. je mi to divný, už má rýmu 4.den a dneska se odsálo nejvíc. ale asi to má průběh jako u dospělého, taky se mi rýma spouští až několikátý den....

tak brzké uzdravení všem marodům

u nás je hnusně, že horší to být snad nemůže. ani snad zase nepůjdeme ven. a to jsem dneska na chvilku na vzduch už chtěla jít...
enz: oooo to miluju ....v divadle jsem na tom byla 2x, v tv viděla ikskrát a mám i obě knížky ....vý-bor-né
Tak Štěpíno právě snědl malou skleničku brokolice a zkusila jsem mu oškrábat lžičkou dužinu ze dvou švestek a šmakovala mu :dizzy_face:

Holky, uděláme dohodu: až se někdy přestěhujem na tu Vysočinu, tak u nás uděláme sraz (je to v půlce republiky) a manža udělá přednášku :grinning: :grinning: teď jsem mu to řekla, tak prý je vezme na pivo - no, tak nevím, jestli ta přednáška bude mít úplně ten správný efekt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: tak to jsem ráda, že už se toho pomalu, ale jistě zbavujete :dizzy_face: Tak ať je vám oběma lépe :wink:
aaa tak jsme vzhůru, tak se tu mějte :grinning:
Tyjo, taky bych šla do divadla... Už jsme nebyli hooodně dlouho.. Naposled na Edith Piaf a to bylo fakt nádherný... I kino by bodlo... :sweat_smile:
15. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Hup, přesně tak, buď jsem bývala na vánoce doma (jinak jsem bývala v podnájmu), nebo jsem byla u manželovy rodiny, prostě tak nějak nebyl důvod péct. navíc v bytě jsmě měli starou troubu s pokaženým termostatem, takže pekla blbě. jak jsme se měli stěhovat do baráku, tak už nestálo za to to opravovat. ale jinak peču buchty, jen to cukroví mi nějak uniklo :grinning: pekla jsem samozřejmě s mamkou, jen ne sama.

kočárek malý taky miluje, třeba jen zabrečí, jak ho do něj položím, ale za pár sekund se uklidní i usne, většinou v něm spí. funguje to docela spolehlivě.

Skleni, ty holky -vla a baru si pletu, i když baru znám osobně :grinning:

Jinak venku je příšerně, něco tam padá.. musela jsem ven se psem, tak jsem nevěděla, co na sebe, včera mi mrznul zadek, jak mám jen krátkou bundu. tak jsem si nechala tepláky a na ně nasoukala rifle! divím se, že to šlo! ještě nedávno jsem džíny nezapnula, a teď je dokonce i podvleču :slight_smile:

Jitul, takže největšího hubeňoura máme asi my, je o 2 cm kratší, ale o půl kila lehčí. Kdo ví, po kom to má, já v jeho letech měla 7,5 kila, ségra dokonce 11,2!!!!!!!!! chápete to? teˇd jsme koukali na fotky a byla pěkný cvalda! ale do roka už skoro nic nepřibrala. Za to se hýbala později, Martínek bude chodit tak v 10-11 měs., tipuju.

Niky, taky malému občas dám kus rohlíku, jen tak, on si s tím hraje a ožužlává. myslím, že to nemůže uškodit. jinak jsme včera dali květák s bramborem, nic moc, ale nacpala jsem do něj aspoň 70 g. kolik sní vaši prckové na oběd?

jinak v kauflandu mají nějakou dětskou výživu Little bee za super ceny, neznáte to někdo? sklenička je zlevněná na 18 Kč
Kaca:už jste byly na tom vítání? Co měla Eminka na sobě? Ma jdeme 27.10.a nevim co jí mám dát. Scháním čelenku s mašličkou,nevíte někdo o nějaké :slight_smile:
Saru, nebojíš se, aby mu ten jeho postoj spíš nezkazili? :grinning:
niki: nebojím, snad se nedá :grinning: Ale zrovna Ty máš taky docela vzornýho taťku, ne? :wink:
15. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
vla, ještě jsme nebyli, ale oblečky už máme koupený - šatičky s tričkem a k tomu čelenku. ty čelenky maj v HM.
15. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
vla: tak to gratuluju :dizzy_face:
15. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky, tak si představte, já jsem tomu lumpovi dnes místo vody dala čaj a panečku, jak mu ta flaška chutná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , dal si skleničku špenátku, Baru měl úspěch, a zapil to 30 ml čajdy, tak snad bude mít bříško plné
15. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Saru, tak nestěžuju si, ale je co zlepšovat :slight_smile: Spíš mu musim všechnio řikat - jakože by mohl Fífu vykoupat, pohlídat... Krmit ho nechce, že to neumí... :sweat_smile:

Luci, Fífa včera snědl nejvíc od začátku - cca. 100 g... Teď jsem uvařila mrkev+brambor+hovězí a udělala z toho 2 dávky po 125 g...

Zase máme trable s Čikem - má u uší vytrhaný chlupy a krev a pořád se mu to rozlejzá... :unamused: Dr. říkal, že to bude asi z blechy, že uši má čistý... Tak jestli na něj skočila blecha z našich psa... Ven nechodí.. Mně fakt klepne.. Takže mu to 3x denně natíram řepíkem a snad se to zlepší... Močák taky etě nemá OK, dostává speciální granule - max. 80 g denně - takže má hlad a chuť na konzervy... Super, fakt :confounded:

A navíc tu začalo sněžit :confounded: :confounded:
15. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
niki: božínku, tak snad bude Čikovo lépe :unamused:
15. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
samozřejmě Čikovi :wink:
15. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
kači: jj...sin jsme dostali taky + ten hedelix

jakou máte odsávačku?

saru: na pivo? ..o jé ..tak to bude mít asi ten druhý efekt :sweat_smile:
jinak - vy se chcete v nějaké blízkém horizontu stěhovat?

nik: chudě

u nás se nepapá :sweat_smile: ....schovala jsem připravenou svačinku a vytáhla obídek - ondra po přjezdu od dr zalomi -spinká v chodbě v kombinézce ....no budit honebudu - jsem ráda, že spinká .... :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
niki: tak krmení je u nás taky na mě, protože když to zkouší manža, tak Štěpík mu u toho dělá děsnej brajgl, opičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale s flaškou to zvládají skvěle :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
hup: jj, tak do roka bychom chtěli určitě - někam poblíž k našim a do přírody - někam do okolí Poličky asi :wink: Buď do nějakého staršího domku (kdyby se tam nějaký hezký vyskytl), nebo stavět dřevostavbu a nebo klidně i do nějakého většího bytu (ale to jen kdyby nás hodně zaujal). Naši mají ten obrovskej statek, takže přírodu bychom měli za rohem. Tam by se dalo taky bydlet, ale my nechceme, protože je to fakt pidi vesnička, nic tam není - chceme spíš někam do městečka (kde bude MŠ, ZŠ, obchody, doktor,...) a mít to blízko na statek, kde bude ta příroda, lesy,... :wink:
15. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Saru: tak to jo :slight_smile: :wink:
15. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
My máme odsávačku Arianna Baby-Vac.

Manža byl včera na fotbalu, přišel asi ve 23, já už spala... A když si šel lehnout, tak mi řikal, jak mě hrozně miluje, že jsem mu udělala dobrý buřty (takový buřty v remuládě)... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ráno, když mi šel dát pusu než šel do práce, tak se mi ptal, jestli může jít dát pusu i Fifínkovi :grinning: To jsem mu zakázala :slight_smile:

U nás se obědvá mezi 13 a 14.. Času dost.. :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.