• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Manža může pracovat kdekoli a já bych tam asi taky místo v ZUŠ našla. Ale spíš bych se v budoucnu chtěla věnovat nějakýmu směru alterntivní medicíny - masáže, detoxikace těla, nebo něco podobného, ještě nevím přesně. Takže bych si pak asi udělala nějaký kurz :wink: A pomáhala bych manžovi s administrativou :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
saru:jéééé z poličky pocází můj děda :slight_smile: ...
15. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
NIk: to je mi líto, snad to bude dobré. Táty pes se také lepší, sice dnes jdou na 3 injekci, ještě ho čekají 2, tak snad to bude v pho. My jdeme s Maxem přítí týden :unamused:
15. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Saru: no dobrééé, tak to tam udělejte penzion, ať máem kde přespat, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
hup: s tím pivem mě manža taky pobavil - zrovna on si totiž dá skleničku vína nebo piva jednou za uherskej rok, my ani jeden tomu alkoholu moc nedáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mi to přišlo vtipný :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
hup...mám ariana baby vac 2
http://www.malvik.cz/Na-doma/bezpecnost-lekarna/Arianna-Babyvac-odsavacka-hlenu-na-vysavac

odsávačka je dobrá, ale ten hluk vysavače a když se s tím na emi blížím...no asi to pro ní není nic moc. a to si před osdáváním s odsávačkou hrajeme, aby si jí otlapkala (nikoliv ocucala), pak pustím vysavač, zase si chvilku hrajeme a pak jdu na věc...

holky tak to hospodský soustředění bude zajímavý :wink:
15. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
skleni: no, nejsi žádnej troškař s tím penzionem :grinning: :grinning: :grinning: To bychom asi museli vykrást banku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na statku se kdyžtak nějaké místo najde :wink: Zatím tam teda probíhají velké rekonstrukce, ale příští rok už by to hlavní mohlo být hotové. Akorát teda nevím, nevím - je nás tu hodně, tolik místa tam zas není :sweat_smile: Leda, že bychom všichni spali na zemi ve spacákách nebo na dvorku ve stanu :grinning:

hup: fakt? Naši bydlí od poličky asi 20 km, ani ne :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
óóó, takové velké plány, stěhování, penzion :grinning: :grinning:

Já jsem tiskla fotky a čekám na PPL, prej mezi 10:30 a 11:30 a furt nic :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Hup: my máme Baby Vac, taková modrá krabička

Saru: no to je ještě lepší nápad, budeme stanovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kac: jj, Vojta taky vyvalí oči, ale pak je v klidu, věděl, že mu bude lépe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hup..hedelix je na kašel taky? to jako kombinuješ sinecod s hedelixem? jestli jsi to tu už psala, tak se omlouvám, nestíhám dočítat....dík
PPL?? no tak ty jsou pořád mimo mísu. Tady jezdí takový maník, zavolá, v deset jsem tam a přijede v jednu, bych ho nakopala..--
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Hedelix je super, dávala jsem ho Dandovi, přes den a na noc Stoptusin.... na utlumení a ráno zase znovu a bylo to pryč
15. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
PPL je hrozná firma :grinning:

My máme odsavačku Nosátko :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
HOlky jak řešíte zipy u krku, necháváte je poodplé nebo je dotáhnete až nahoru. Já ne, vojta by se zbláznil
15. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
skleni: my jak u čeho, ale většinou trochu porozepnuté :wink:
15. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
kači: já mám tu ruční za 20 a předělanou na vysavačovou :slight_smile:
u nás už tyhle tanečky neděláme .... ondra poprvé řval tak, že z toho breku se zahlenildvakrát tolik než byl před odsáváním ...ale podruhé už si v klidu sednul mezi nohy fńukal (jemně -neřval) u toho odsávání ale po vypnutí vysavče už ani slza

sar:no z vysokého lesa-to je osada u poličky

kači: jj ...kombinuju
hed je na odkašlávání a sin na snížení otoku
hed je totéž co mukosolvan jen přírodní a bez konzervntů
15. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
kdyby nebylo venku tak hnusně, vyrazím pro hedelix...mukosolvan doma nemám. jen jitrocelový sirup...myslíte, že ho může na to odkašlávání přes den dávat.
to co psala sklen - přes den na odkašlávání, na noc sinecod na uklidnění - to má logiku...
15. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kac: myslím, že jitrocelový sirup je až od tří let.
15. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
hej tak teď jsem se nas*a :angry:
ondra mi přišel nějaký teplý, tak mu měřím teplotu 37,5 ...vždy pro jistotu měřím 2x ..takže druhé měření 37,0 ....tak si římám ty jo to je rozptyl, asi jsem to tam strčila blbě ....takže třetí 37,9
no tak jsem vytáhla starý dobrý rtuťák :unamused:
15. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hup: tedy s tím to cloumá s broučkem, snad to nepůjde víš
15. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Hm bylo mi divný, proč má malej pod krkem mokrý bodyno, mu říkám no fuj ty slinto, ty seš celej mokrej, pak koukám na hrací deku tam taky kaluž, si říkám to snad není možný, aby tak pročůral plínu.

Záhada vyřešena, prokousnul chladící kousátko, nevím jestli trochu tý vody z toho nevycucnul, nevíte čím to plněj?Snad to je jen voda :confused:
15. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Kett: tak to netuším, ale jelikož se to může stát, tak snad jen vodou :unamused:
15. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
kett...to je nepříjemný, i kdyby to byla jen voda, buhvi jak dlouho tam je. ale myslím, že to bude nějaký fyziologický roztok a pokud je hračka certifikovaná, asi bych se toho nebála. stát se to může.

hup...teda trable s teploměrem.. :unamused:

skle mám přírodní sirup mucoplant od Dr. Theisse a tam píšou kojenci a děti do 6ti let polovinu čajové lžičky...
6,5 měsíční dítě je kojenec, ne?
15. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Čaute,
dneska to nějak přeháníte néé, nestíham dočítat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

Heleďte dítě si ze mě dělá pr... :sweat_smile: Já aktivní snaživá matka byla rozhodnutá, že mu budu vařit sama doma, že mu budu podstrojovat, takže dva dny jsem se mu tu patlala s mrkví, něco málo snědl, ale moc mu to nejelo, tak trochu si myslim, že kvůli tomu, že to nebylo moc extra najemno - a dneska jsem mu teda koupila skleničku (tu malou, 125g) na zkoušku a on jí spocíval celou!! a ještě by si jako dal :sweat_smile: Tak teď mně jako řekněte, co já s nim, takhle mi to bojkotuje, tu domácí péči.. Viděla bych to na dvě možnosti - buď budu skleničkovat, nebo budu muset zainvestovat do nějakýho dobrýho tyčovýho mixéru, kterej mi to udělá fakt najemno - baby, raďte! :grinning: :grinning:

Jinak jsem hodila do posledního alba na rajčeti Matýska-pomocníka a fotoromán, tak můžete juknout :wink: :grinning:
15. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
kett: obvykle jen vodou
taky nám toprasklo ..ale nějak se to naštěstí nepodařilo vylít - teklo jen při zmáčknutí

sklen: to neže bymu tak lítalo - to je debilní teploměr - pochybuju že v průběhu dvou minut mu udělalo tohle tělo
15. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Hup: tak jsem to nemyslela, ale jako, že se toho prostě nemůžete zbavit, že je chvíli lepší a pak zase tak

Kac.: jj, tak to jo, já měla od Mullera a ten je od 3let

Pet: také jsem včera na něj koukala, asi do něj půjdeme
15. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
15. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
HIHI, to je náhoda, teď jsem dostala maila od Pampers a tam píšou, že se ty kroušky plní tekutinou s alkoholem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chce to někdo přeposlat ?? Hoďte mi do IP mailík :wink:
15. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
petu: mám etu eclipse a je to uplně dohadka

jinak nejdřív na něj zkus fintu - dát mu doma uvařené do té kupované skleničky:slight_smile: pár miminek z mého okolí na to skočilo. ale osobně si myslím, že by na to emi neskočila, ze začátku jí kousky taky vadili, ale ted už moc ne, schválně jich tam už pár nechávám.
jo holky a to puzzle na zem ....jako máte ty skládací s obrázkama?
úplně jsem hleděla jak tam jsou pidi dílečky (třeba zobáček tučňáčka - do půl cm) - jsou jako blbí - tohle pro děti????????
jen o kousek větší díl - taky vdechnutelný - ondra samo po chvilce vydloubnul
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.