• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
joooo ..už na to koukám - to je totiž pro děti od tří let ....ha há ...takže kdyby se něco stalo, je to moje vina, že na to pokládám mladší, že :angry:
15. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
hup: my máme puzzle s číslama a to je v pohodě.
ted mám objednané puzzle se zvířátky a očička apod., prostě všechny malé dílky vyndám. vdechnutí nebudu riskovat!taky se divím, proč to tam dávaj!
15. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
kaci: no já to vyndala prakticky hned (ještě ten den,co jsem to poskládala) ...ajak jsem to tak vydloubávala,ondří mi asi chtělpomoct a vydloubl taky ... :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Kači: Joo, teď už mam skleničku, tak to asi zejtra prubnu :grinning:

Hup, ad puzzle: My máme taky s číslama a tři kusy jsou s obrázkama a tam jsou taky malý částečky - takže tyhlety tři kusy nepoužívam :wink:
Každopádně pro tříletý dítě už nevidim u toho puzzle takový využití, že, oni se prostě krejou..
15. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
NO jo, a co když to nějaké aktivní dítko vykousne????
15. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hlky já to nechápu, je normální, že náš mladej sní téměř celou skleničku špenátu, zapije to čajem a za půl hodiny je vzhůru, chce mlíko, vycucne jí celou a spííí?????
15. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
sklen: asi má hlad, no :grinning:
15. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Vy jste mě minuly, fňuk :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem sedmý v těch Pampers:slight_smile: Díky za hlasy.
Jinak noc horší průměr, nějak se to střídá jak na houpačce.

Z těchhle zpráv je mi teď nějak víc smutno než dřív. Píšete, jak je všude zima a sníh a ještě ke všemu tohle: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/124924/v-centru-prahy-nasli-v-tasce-novorozence.html
a nebo vyčůranej :angry:
petu: že by Ti chtěl naznačit něco o Tvém kuchařském umění? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ne, pardón, Ty jsi vlastně hvězda :slight_smile: Já myslím, že je to normální, náš Štěpulínek má asi taky radši ty kupovaný, protože jsou jemněji namixovaný, ale už si na kousky zvyká :wink: Neboj, Matýsek si taky zvykne :wink:
15. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Saru: No já jsem v kuchyni fakt lempl, když dělam něco poprvý nebo tak, takže bych se mu nedivila :grinning: :grinning:
Ale já nemyslela tohle, já vám chtěla vnutit nový rajče :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Lucy: to je strašné, chudák malinká. Snad bude v pořádku. Takovou k.............. bych nakopala do p............. od čeho jsou babyboxy????
15. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
petu: fotky super, vidí, že sušák je taky oblíbenej kus nábytku :dizzy_face: A fotoromán nemá chybu :grinning: :grinning: Máte už doma taky pěknou motorovou myš, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Takže jako konec, konec s celým koníkem. Houpu Matýska na míči a místo hopy hop na něj hupy hup :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
pet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak fotoromán dobrý ...ale mi se víc líbí to zevlování pod sušákem :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Pet: krásné fotečky, hlavně ta v tom kočárku s oušky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
přidala jsem pár fotek z vítání obč, nedalo mi to a fotku neli v kolíbce jsem musela obohatit o tomiho v kolíbce, když vítali jeho, tak kdo chcete mrkněte :wink:
15. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Dadu: moc vám to tam sluší, jsou fakt jako dvojčata. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak jsem to asi zakřikla, že emi nemá teplotuku....ted jsem měřila, sice přesně jakoh hup, rozptyl cca 4 stupně při opakovaném měření, ale i tak je teplotka kolem 37,7 po odečtu:frowning2:
mudr. dnes ordinovala do 12, martin je 300 km daleko, do toho sněží a já mám letní gumy...takže když se to pos..., tak se to pos...

dala jsem paralen a uvidíme. snad nebudeme muset někam na pohotovost
holky já myslela, že teplotku poznám, že bude celá horká... a ona má tváře normálně teplý, spíš chladnější, teplou má jen hlavičku...

jinak ten pohozený novorozenec) to je prostě hnus, nemám slov pro člověka, který je něčeho takového schopen :frowning2:
15. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
dadu: jsou fakt úplně stejný :dizzy_face: Moc vám to všem sluší :wink:
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
petu a dadu: fotky super:slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
dík :slight_smile: :dizzy_face:

saru, po tom co manža rapidně zhubnul, vypadám na té fotce taková pořádná mamina :sweat_smile: :grinning:, ale i tak děkuju za pochvalu
15. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
kaci: tak snad bude Emi dobře :pensive: Držím palečky :wink:
15. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
dadu, co kecáš, prosím Tě :wink: Jste krásná rodinka :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
kači tak snad zabere :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
kači: no to máš fakt fajn kombinaci :confounded: ....to bude dobrý ...někdo říká, že do 38 se to ani nemá srážet :wink:

dad: takyjsem na to koukala fakt sourozenci se nezapřou ... jsem zvědavá, jestli se bude náš druhý prcek s ondrou taky tak podobat, jelikož alan s bráchou ani já se séhrou jsme si ako děcka nebyli vůbec podobní
15. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?id=17195
Holky prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim pošlete nám hlas do soutěže. Děkuji :wink: :wink:
15. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
U nás dopadla domácí strava na 1. Spapal celých 125 g. :dizzy_face: Šikulka. A neměl to tak najemno jako skleničky. Jen ať se učí jíst kousky, bude se mu to hodit :wink:

Fífa je dneska nějakej spavej.. Už zas zařezvá... :confused: To spal od 10.30 do 12.00 v postýlce, od 13.00 do 13.45 v kočárku a teď zase usnul... Hm... Jindy vydrží 3 hodiny vzhůru.. Ale nevidim se mu, je fakt spavý počasí.

Dneska jsem vytáhla sporťák, nainstalovala na něj všechny ty propriety, prostřihala díry ve fusaku, oblíkla malýho a jelo se ven. Hezky seděl, koukal, pak začal klimbat, tak jsem ho dala do lehu... Asi už ho necham a korbu schovám. Má tam na nohy víc místa a jak jsem měla strach, že se do něj nevejde, tak je to úplně v pohodě :wink:
15. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
my jsme zpět z nákupů. V Po přijde chlápek ohledně dveří :wink:
petu+dadu: krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

Karolí když se dostane do krku nějakej kousek tak nadavuje :sweat_smile:

jinak my jsme pořád v hlubokém a jsme spokojení, je v něm tepleji naž ve sporťáku :wink:
15. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.