• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Děkujeme za pochvaly :dizzy_face:

Kači: A co je jinak Emmince, jenom teplotu má nebo i rýmu nebo něco takovýho? Já to dopoledne vaše nepročítala celý, nedalo se, kecáte moc rychle.
Matýsek má při teplotě taky ze začátku právě horkou hlavičku, podle toho už to poznam - když mam podezření, šaham na hlavu. Rozpálenej byl akorát jednou, po tý druhý hexe, to když jsem mu měřila TT tak mě ten jeho zadeček úplně pálil do ruky, jak jsem ho držela, prďolka malej.
Tak snad jí bude dobře, ony se z toho ty děti rychle vylížou :wink:

Jo Kači a kterej ten miwér přesně máš? Ono těc eclipsů je víc.. Asi do něj fakt půjdem.

Maus: Tak Maťula je ve sporťáku, včera jsem nasadila fusak a paráááda, myslim že v tom neni rozdíl hlubokej/sporťák co se týče teploty - on ten fusak to krásně vykreje, Maťka je v něm celej zachumlanej, a před sebou má ještě jakoby kus toho fusaku, takže na něj vůbec nefučí, no je to báječný, fakt mu závidim, jak si tam hoví v teplíčku :grinning:
15. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Taky jsem myslela, že bude mít v hlubokym teplejš, ale je to asi stejný... V tom sporťáku je fakt pěkně zachumlanej, nekoukají mu ani ručičky http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#IMG_3645.JPG

Video včerejšího rohlíku :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=luw6AKd0p0o
15. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Nik: no ten váš sporťák je naprosto super a je pěkné, jak Filda krásně hačá. Vojta je pořád skládací. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
petu: mám tenhle
http://zbozi.cz/p6522-eta-eclipse-7019-90010/?q=mixer%20eta&sId=4GB9TqNXwA4RN2xt0FUT&r=hint

jinak emi má od pondělka rýmu a k tomu kašle, to ale myslím, je z tý rýmy, jak jí stéka do krku. rýma není nijak hrozná, odsáváme 1x denně, v prvních dnech 2x a neodsajeme toho nijak hodně. dneska ráno jsme odsáli nejvíc, tak mám pocit, že se jí to spouští. a když dýchá, tak jako chrčí. pak si odkašle a je to zase ok. preventivně si ale odkašlat neumí, takže kašle až když jí to zaskočí...
je možný, že už měla teplotku předtím, ale snad ne. jak říkám, dneska se mi zdála teplá hlavička a taky měla divně teplé ručičky...tak jsem jí změřila. ted už je vzhůru a zdá se mi lepší. změřím zase večer a na noc dám asi pro jistotu ještě jeden paralen. tím nic nezkazim,ne?
15. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
nik sedne si fífa sám, nebo ho musíte posadit a pak drží?

jinak holky, docházejí nám hračky. nemáte nějakej tip, co děti baví.
emi má na dece furt ty samé a už mi bylo divný, že si nevydrží pořádně hrát. tak jsem dneska vyndala dvě hračky, co jsem měla schované a už asi 10 minut to prozkoumává. takže je to jasný, ty starý má okoukaný a už jí nebaví. musíme napsat ježíškovi a asi i předtím něco nakoupit, at má nové podněty holčička :wink:
15. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Skleni, Fífa sedí už dokonale, jako hříbek. Ještě okolo něj dávam doma kojící polštář, protože někdy se skulí, jak se natahuje pro hračky.. Ale je to super, vydrží si tak dlouho hrát :wink: Vojta se to naučí brzo, to je hnedka :slight_smile:

Kači, podle mě nic nezkazíš... Fífa měl minulej tejden taky rýmu a pokašlával... Teplotu teda neměl, ale i tak jsem mu dala 2 dny na noc sirup... Vim to podle sebe, když mam rýmu - prášek mi uleví...
15. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Krásné videiko, fakt mu to jde. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
NIk: a sám si sedne???

Kac: no tak snad se z toho brzy dostanete, to je blázinec v tomhle počasí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Skleni, to etě ne.. Vim, že se nemají posazovat než to samí umí, ale.... Dyť víš jak to je :grinning:

Hele http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#spanek.JPG :dizzy_face:
15. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Tý jo holky, taky bych chtěla aby Luki spořádal celou skleničku - mlíkem by se už dojídat nemusel, no ale aspoň tu malou skleničku - my ji máme na 3 dny, ale jen díky tomu, že tam píšou, že po otevření spotřebovat do 48 hodin, jinak by nám stačila i na 5 dní.
Hele holky, Luki je dnes umrčený a pláče, tak koukám do pusiny a dole na ďásnu dvě světlé čárky vedle sebe, kolem jemně růžovější než zbytek ďásna - no že by zuby??? Jsem na to koukala jak na ty dvě čárky před 15 měsíci - čím to teda mažete?? Já mu dala panadol, ale vzhledem k jeho apetitu, polovinu na mě vyplivnul a to jsem mu držela pusinu - fakt děsný. Jste tu říkaly něco o nějakém krému na potírání nebo jak to bylo????
15. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Nik: jůůůůůůůů, to nemá chybu, sakra to je ale rozdíl což??? Hlavně na tom dudlíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jitul: neboj, také se dočkáš. Jnak ty zoubky to zřejmě budou.

My jsme teď byli Dandulovi vyměnit botičky a musela jsem dát Vojtíkovi přesnídávku v autě, páč jsme nevyšli s časem. Normálně jí zpucnul skoro celou a u té poslední lžičky mi začal zavírat očka.... já nechápu, jak někdo u jídla může spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , cumel malý, spinká od půl 4, jen jsem ho dala z autosedačky do postýlky a ani se neprobral. :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
nik: super videjko ..hlvně jak se mu nelíbí když mu to bereš :slight_smile:
kukala jsem na to s ondrou a když se fífa ohrazoval, tak mu vzkazoval něco jako "ajéáá" - asi "to znám, matka mi tky rve od huby" :grinning:

kači: vývorné hračky - starý ovládač, polštář, plastové víčko od misky ......:grinning:

nik: já mu do sedu pomůžu a nechám sedět ...ale neobkládám ...prostě když se udrží - má to mít ....když ne, má k tomu důvod

jitu: no pokud tam jsou už čárky, tak má to nejhorší za sebou to bych už nepatlala
ale je na to calgel
15. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Jit: Je to Calgel, takové fialové balení. a dávám Nurofen stříkačkou a on si to pomalu tahá sám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Hup, on taky sedět umí, ale někdy se skulí za hračkou a bojim se, aby se nepraštil ho hlavičky. Máme tu prd místa... :slight_smile:

Tak se vyspinkal a nějak se mi nezdá... Tak jsem ho měřila, má 37,5 (normálně má kolem 36)... Pofňukává, už 3x kakal (trochu řidší)... Tak nevim, jestli zuby nebo nějaká viroza... Rýmu přes den nemá.. Chudinka moje... :cry:
15. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Pane jo, není to viroza na koníkovi??? Nik: snad to budou ty zoubky. :slight_smile: :wink:
15. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Tak jsem se byla číhnout do útrob naší půdy na věci po Dandovi a normálně Vojtovi budou za chvíi věci, co Daník nosil po roce. To je mazec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
koukám, že všichni marodí....teda skoro všichni. chudatka naše.
15. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
teda, tady je to fakt jak v lazaretu. Komu tady kromě nás nic není? Všem marůdkům a marodkám držíme palečky a moc na ně myslíme, ať jsou brzy fit :dizzy_face:
15. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
nik: jj ..já jsem to pochopila ... jsou na tom asi stejně s ondrou ... já jen říkám, že to podpírání nedělám, že ho prostě nechám sedět, dokud nepadne ...samo, že ho jistím ..ale rukama, když u něj dřepím
rozhodně ho tak nenechávám třeba 1/4 hodinu

saru: tak to někam klepni :wink: to se semele ani nevíš jak
15. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
hup: vždyť taky klepu :wink:
15. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
taky klepu, klep klep, nám zatím nic krom noční protivnosti není :wink:
všem marodům brzké uzdravení :dizzy_face:
15. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
jo a dovolím si nesouhlasit, že je fuk jestli sporťák nebo hlubokej. Podle mě to není jedno, v hlubokém je tepleji, protože je kolem prcka ještě kočárek a ne jenom fusak nebo nánožník :wink:

posazování: dělám to jako hup, jen chvilkově posadím (akorát na klíně mi jako sedí dýl, ale ne sama bez opory)
dneska jsem ji teda dala na chvilku do jídelní židličky pohrát, ale jen pár minutek :wink:
15. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
maus, souhlasím :wink:
15. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
dadu, jste pěkná rodinka :wink:
15. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Maus, já mam korbičku slabounkou, ta moc nezahřeje.. Ty máš nějakej pořádnej kočár, ne?
15. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
niki: nemám, stál pár kaček, ale poslouží :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
no my měli kočár dobrej, korbu sice slabou, ale i tak je možný, že tam je tepleji než ve sportáku. nicméně do hluboké se mi stejně nevejde, takže stejně není co řešit.
ve sportáku mám fusak a myslím, že jí je tam teplouuuuučko. když už se nemůže hnout, jak je oblečená, tak aspon vidí. ležet by mi tam nevydržela. mám zvědavku:slight_smile:
15. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Mládě spí, super :dizzy_face: Pár foteček ze včerejšího baštění rohlíku a dnešního pokoupání :slight_smile:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-12_10_2009/1083
15. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
saru: mi se líbí ta "to teda čumím" :slight_smile:

u nás se teprv jí
alan se nabídl že nakrmí - tak jsem se nebránila
ovšem ondráš jo - zavřel tlamiču a tvářil se, že lžičku nikdy neviděl a kaše taky netuší co je
5 minut ho dusil - pak začal baštit jako vždy (s chutí :slight_smile:)
15. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.