• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru super fotečky, ty se povedly, Štěpula je fakt éro

My jsme také zdraví, ťuk ťuk :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Tak u nás se už spinká, dnes měl jen mlíčko, tak jsem zvědavá, kolikrát tam půjdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
sklen: tak přece trošku přestáváš kojit, co? :slight_smile:
saru: krásný, Štěpa má úúúžasný očiska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Tak u nás už se spinká, odpadl jak švestka dneska :sweat_smile: :grinning:
A jinak mezi nemocný zatim nepatří, on si to odbyl před těma 14dny nebo kdy to bylo a teď je OK, tak klepy klep, snad na něj nic neskočí.

Maus, beru že nesouhlasíš, protože máš asi jinak řešenej kočárek , a :slight_smile: le u :sunglasses: nás fakt je jedno, jestli sporťák nebo hlubokej a vyjde to nastejno - když je v tom sporťáku, tak fakt tam neni místo, kde by byl víc "odkrytej" oproti tomu hlubokýmu, nebo jak to napsat. Prostě hlubokej ho fakt nikde nezakrejvá víc, ˇu toho našeho kočárku to prostě tak je :slight_smile: Naopak bych řekla, že když bych dala přes fusak ještě nánožník, tak je tam fakt zakrytější - on to má téměř vlehu (co nejvíc to jde), takže ani vítr neschytává, nic, je tam zabunkrovanej stejně hluboko jak v korbičce :slight_smile:

Na zejtra mam koupenou ještě skleničku - mrkev s bramborem, a v sobotu dopoledne zajedem pro mixér a uvidí se, jestli se pak konečně smíří s tou domácí stravou :grinning:
Holky a kolik vám toho k tomu obědu snědí, pokud už vám to nahrazuje celou mléčnou dávku? V přepočtu na skleničky třebas? :confused: :grinning:
15. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Mau: on měl MM,měla jsem strašně nalitá prsa, ale tak trochu přestávám, třeba na polední svačinku ho vůbec nechce.
15. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Pet: mě dnes zblajznul téměř celý špenát s bramborem, (malou skleničku), zapil čajem, ale do půl hodiny chtěl MM.

V tom našem sporťáku je taky schovaný. A rpoto se mu tam asi nelíbí, kdyby už trochu seděl, jako třeba Filda nebo Ondří, tak by to bylo možná lepší, ale i když ho zvednu, tak jakoby popojede na a prostě tam být nechce :frowning2:
15. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
patu: my už oběd nahrazujeme příkrmem a sní většinou tu malou skleničku, ta mu stačí - občas mu pak dám ještě třeba jednu sušenku. Odpolední svačina už je taky většinou bez mléka - opět sklenička ovoce :wink:

Děkujeme za pochvaly :dizzy_face:
15. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Saru, když ti takhle zblajzne tu skleničku, jak dlouho ti vydrží???
15. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak 3 hoďky - jíme přes den po 3-4 hodinách :wink:
15. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak to Vojta vůbec nevydrží, když jsem jen kojila, tak po těch 2-2,5 hodinách, štve mě, že v tom nemám pořádně režim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
skleni: to se ustálí, jak najedete na příkrmy, tak určitě, neboj :wink:
15. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Ty jo Saru, to mu fakt stačí, joo?? Matýsek snědl celou tu malou a furt by ještě, a pak pil ode mě ještě jak dlouho.. Já mam někdy pocit, že je fakt bezednej, prcek jeden..
S kaší večer to samý, on by snědl pomalu i 200 a pak musí mít ještě ode mě a nedá jinak :sweat_smile:

Holkyyyy, s takovou já nikdy kojit nepřestanu!!
:grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak Štěpán - vzhledem k tomu, že jsme na UM - by měl vydržet ty 4 hoďky určitě, ale já kašlu na to, co by měl... Prostě jí menší dávky a častěji, ale nám to vychází hezky - prostě snídaně, sváča, oběd, sváča, večeře a občas ještě něco během noci :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Pet: tak to jsem ráda, že nejsem sama s tímto pocitem.

Saru: takže vstanete a dáváte mlíčko a pak už jedete po třech hodinách????
15. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Not ak to je super :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
petu: já jsem ráda, když večer sní 60 ml kaše, ta mu nejede :wink: Ale pak ještě dává 150 ml Sunaru.
Pet: my je asi budeme mít přicuclé do puberty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
skleni: jj, po 3-4 hodinách :wink: Co je super?
15. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
NO že se prostě napapká a pak je klid :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prostě ten režim....
15. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Sklen, my taky nemáme režim absolutně žádnej :-/
Teď měl teda zrovna fakt hezký dny, kdy jsem si myslela, že už se to ustaluje, protože jedl fakt po třech hoďkách a né častějc, ale už jsme zpátky, kde jsme byli, dneska vydržel 3 hoďky jednou a jinak jsem byla ráda za každý celý dvě :confounded: O nějakým denním režimu nemůže bejt ani řeč :unamused:
15. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak to my tři nedáme, to ječí a ječí a chce papat
15. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Už mě zase vyhánějí, to je ale život, tak se mějte krásně hvězdy :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky, kousílinek jsem dočetla ale fakt se to nedá, vy hrozně drbete :grinning: :grinning:

Dneska jsem tak přemýšlela, že přesně před týdnem jsem v 6 večer šla s kočárkem vyprovodit tchýni na autobus, měla jsem tričko s krátkým rukávem a malej jen body, tepláčky a slabší deku a dneska??Mazec, fusak, kombinéza, rukavice, beranice :rolling_eyes:

Skle: my taky furt papáme přes den po 2 hodinách, v noci jsme to měli tak po 3 hodinách, teď se to trochu ustálilo na 2-3 kojení za noc, večer dávám 180tku Beby, zkoušela jsem kaši ale budil se mi potom stejně jak po mlíku a po mlíku mi dřív spí, tak dávám UM.

Jsem taky zvědavá, kdy se ustálíme my :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
máme v albu nové fotečky, kdo se chce mrknout http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=492951&vReferer=
my už jakš takš režim máme, po 3hodinách, tak jsem ráda :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
obvykle sníme jednu malou skleničku nebo půl velké. A když ne tak ji dokojím :slight_smile:
a nejlepší hračky u nás jsou ty papírové kapesníčky jak jsem psala a lžička má taky úspěch :grinning:
15. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
mau: krásný :dizzy_face: Ta Karolí je fakt celej manža :wink: Moc, moc, moc vám to sluší :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
sar: díky :slight_smile: , ale teď už je podle fotek když jsme byli malí vypadá tak půl na půl, už to není tak moc manža jako dřív :wink:
15. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
jj, to je možný, mně to přišlo podle té fotky, jak tam jsou spolu :wink:
15. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
mau: hezký ...karolí je koča ..fakt se povedla
máš i trošku jinou barvičku na hlavě, co ...a nebo to je fˇotkou
15. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
ale stejně je to furt malá Maršounka a taťku nezapře :grinning:
jj, mám to obarvené na takovou zrzo-měděnou :wink:
děkujeme za pochvalu :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.