• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kaci: tím se netrap ...co by kdyby ...možná byste tam šly zbytečně
kubík taky teď měl něco jako ondří (náběh na laryngitidu) a když se zdlo, že už je z toho venku, sedlo mu to na průdušky a dostal antibiotika ....a byl sledovaný a dostal je až po 10 dnech ...a jejichdr. je hyperpoctivá

jen po těch antibiotikách vych jí dala něco na spravení - třeba lepicol http://www.aspczech.cz/page/1746.program-pro-zdrava-streva/
16. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kac: to je mi líto, máte stejné léky, co dostal Vojtík minule. Neboj, brzy to zabere.

Nedávej si za nic vinu, třeba to tam Emi vůbec neměla, my jsme tam také byli a na léky bylo brzy dostali jsme je až déle..... nic jsi nezanedbala. :wink: Prostě to tak je :wink:

Jinak držím pěstičky
16. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
kaci: přesně, jak říká hup a skleni - nikdy nevíš, jak se to vyvine a rozhodně je úplně nesmyslný se obviňovat :slight_smile: Neboj, Emi bude brzy lépe :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
holky díky za podporu. je to trápení a ty výčitky...to je děs. snad jí bude brzy líp. díky moc!
hup: ten lepicol se dá koupit v lékárně?
16. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kači, netrap se... Držim Emmi pěsti!!! Chudáci prcci... Tělíčka si musí holt vytvořit protilátky...

Fífa teď zase usnul, vydržel hoďku a půl vzhůru s dobrou náladu. Spapal tak 3/4 malý skleničky, napil se čajíku, dala jsem mu i prso... Smál se, teplotku od rána neměl, uvidíme, co bude večer.
16. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Saru: číhla jsem k tobě do albíčka a Štěpula má ten kukuč pořád stejný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
NIk: jj, tak to je jako u nás, Vojta se napápnul, zapil čajdou a za půl hodiny chtěl mlíčko, kyselina malá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
nikul...my nějak uniklo, že filípek má taky teplotku???
16. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Skleni, já mu ho dala, aby měl dost tekutin, když je marod.. Jinak mu ho nedávam :wink:

Kači, jojo, 38.2 ráno... Rudej krk, Dr. se bojí angíny, ale zatim to neni, tak snad to bude jen viroza. V Po jdem na kontrolu...
16. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
tooolik bacilů :frowning2: držte se, marodi :wink:
Měly jsme tu na návštěvě dědu, Karolí se porýpala v obědu a chvilku chrupala
A ozvala se mi paní na inzerát, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
dočetla jsem , koukám, že teda filín a ondří jsou na tom taky podivně. už at je to za námi, co holky?

ad příkrmy) my už máme jídelníček jako saru. ráno a dopolko nutrilon, oběd příkrm, odpo frutapura nebo přesnídávka, večer kaše. oběd a svačinku dávám zapíjet slaboučkým mlíčkem-psala jsem tu o problémech s pitím, emi odmítá vše, co není cítit po mlíčku.
ted jsem jí dala pít bylinkový čaj od lerosu, do toho trošilinku nutroše, no barva nic moc ale vypila skoro 80. musí pít, obzvlášt v horečkách a na to zahlenění není dobré, když by pila jen mléko...takže tím se nám to komplikuje...
16. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
mau: sluším vám to s karolí:slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
kaca: díky, držím Emince palečky :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
kaci: jj ...manža jej bude dnes kupovat :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky, tak jsem prodala historicky první věci a rovnou skoro všechny :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
mau: gratulaceeee :dizzy_face:

sklenbi: jj, moc se nemění, taky myslím :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
maus: no vidíš - prostě to nemělocenu prodávat po kouskách :grinning:
16. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Mau taky gratuluju k prodeji,to si prodávala tady na koníkovi? Mě se tady už taky docela daří :wink:
16. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky dík, jsem fakt ráda :slight_smile:
vla: jj, tady na koníkovi :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky, teda dočíst 2 dny, to je mazec :wink:

dnes jsem byly na kontrole na neurologii, paní doktorce se Nela moc líbila, taky došly výsledky na metabolické vady, tam zjistili, že toho Nelince moc chybí, pamatuju si jen B12, železo,... takže jsme šly znovu na krev (já i Nela), aby se zjistilo, jestli je to už OK nebo ne, když ne, tak budeme muset na odběry do Prahy, ale určo to bude OK

všechny fotky suprový, nejvíc jsem se nasmála na videem, jak Fífa papá rohlík, to je geniální :grinning:

dneska jsem Nelči uvařila brambor, mrkev a brokolici, ale nemixovala jsem to, jen pomačkala, papala krásně, mnohem líp než když to má umixované :wink:
16. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
mis: a proč jste šly na tu krev? To se u Vašeho doktora dělá? :confused:
16. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
saru: tam nás poslala neuroložka, jak Nela byla "křivá" a preferovala pravou stranu :wink: , tak jsme byly na sonu a na odběrech,aby se prý vyloučily jakési věci

budu si muset začít dávat pozor co jím, vím,že nemám vyváženou stravu :wink:
16. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
mis: tak snad to bude dobrý :wink:
Já teda nejím vyváženě ani omylem :sweat_smile:

Karolí spucla celej kelímek Sunárku jablko/banán, chutnalo jí to :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
mis: tak to jo :slight_smile: Tak to já teda taky nejím vyváženě, ale zas nekojím, no.
16. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
myslím,že se to teď Nelči spraví,když jsme najeli na zeleninu,u ní dávám pozor co jí a určitě i budu dávat pozor do budoucna
16. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Holky jak děláte že vám dětičky tak hezky papkají? My už se snažíme tři týdny papat zeleninz a někdy to sní hezky a ještě by chtěl a někdy do něj narvu jen pár lžiček. :o(
16. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
saru: to je trochu nevýhoda kojení, já jím totiž fakt chaoticky, hlavně sladké, zeleninu moc nejím, ani ovoce moc ne, určitě ne denně a to bych měla, a nejím ani maso, teda jím, ale málo :frowning2:
16. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
broskvi: nevím, jak to dělám :wink: , Nelči to prostě chutná, dnešní obídek chutnal i mě, poslední 2 lžičky jsem dojela já :grinning: ... hlavně musí být minimálně 2 hodiny od posledního kojení, aby měla vážně hlad, pak otvírá papulu tak rychle, že nestačím nabírat :wink:
16. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak náš klučina otvíral pusinku zatím asi jen dvakrát. Nechce se vzdát prsa ani náhodou. Kojíme po dvou hodinách a to ve dne v noci a na nějaké příkrmy mi kašle.
16. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
emmince to taky chutná, krásně otvírá pusinku, že už nebývá ani špinavá...no ale ted to máme celý nějaký rozhozený, vč. jídla a usínání. ale doufám, že se to všecko vrátí zpátky až pomine ta zatracená nemoc...
16. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.