• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dlouho jsem tu nebyla a tak jsem přečetla jen pár vašich příspěvku, všechny dětitčky tu asi papají, co?

Jo a v tomto měsíci jsme se konečně dostali v soutěži s pampers mezi prvních patnáct. Přestala jsem to řešit a jsme tam :o)
16. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky, měly jsme docela prima noc, kojení jen 2x a pak v sedm ráno, to byl zakakaný. k obědu jsem do něj trochu nacpala květák a bramboru - broskvi, žádná zeleninka mu moc nechutná, ale já ho trochu láduju. měl toho asi 80 g, pak jsem ho dala spát na bříško, zvládl to celou hodinu a třičvrtě, bez kojení!!! je to šikulka, když chce :wink:

Je mi líto všech nemocných, nějak to tu řádí.. možná je to tím počasím..

Jinak jsme chtěli dát dnes už maso, po týdnu zeleniny, ale nepovedlo se mi ho rozmixovat.. jak to masiko připravujete?
16. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Tyjo, tak jsem teď dala Fífovi Stoptusin na kašel a on po tom hodil takovou šavli, že je venku celej oběd :sweat_smile:
No, to nevim, jak to do něj nacpu, je to pěkně hořký.. A to jsem to naředila čajíkem...
16. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
niku: co čiko? je mu lépe?

jinak všem nemocným přejeme brzké uzdravení

niku: to je divný, že pro mimča je něco na kašel hořké, že? doufám, že Nela bude zdravá.... klep klep klep
16. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
jo a zítra jedeme do Prahy na Staromák, je mezinárodní den kuchařů, bude tam jídlo zdarma nebo za nějakou symbolickou cenu (téma zní: Tradiční česká kuchyně v 21.století :wink: ).... tak už se mooooc těším a budou tam i Slováci, tak si dám halušky :grinning:
16. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
mis: to je dobráý tradiční česká kuchyně a halušky :grinning:
16. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Ty jo, dneska už fakt nemůžu, Štěpán od rána kmitá nožičkama, tím jako myslím, že sprintovým tempem leze, ne chodí :grinning: Neustále honí kočky a ty potvůrky ho ještě provokujou - lehnou se 3 metry od něj, nechají ho dolézt téměř na dotek a zdrhnou o 3 metry dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tu mám vážně šou :grinning:
16. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
mIS, to bychom do Prahy taky jeli, jen jsem teď v Ostravě, škoda..
16. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
No Karolí moc pusenu neotevírá, jen opravdu málo, ale když jí tam pošimrám lžičkou, tak se obvykle dá k soustu přemluvit. Když totiž vážně nechce tak řve nebo tu pusu prostě neotevře a ke konci jídla vždy nadavuje, to poznám, že už opravdu ne-e :sweat_smile:
Jů, halušky, si udělám příští týden, díky za tip :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Mis, ty vytrhaný místa má pořád, ale nezvětšujou se... Čůrá, papá jen ty speciální granule, takže má hlad... No, chudinky moje...

Ty kapky mu už nedam, tolik zas nekašle a kdyžtak se zeptam v lékárně na něco jinýho...
16. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
jo náš otvírá pusu asi na první 2 lžičky, jinak mu to tak strkám, jak brečí a otvírá u toho pusu :unamused: ale ovoce a rohlík mu jedou...

holky, dávaly jste někdo sunar HA? je taky hořký jako Nutrilon???
16. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
já jsem četla že HA po 6M nemá moc smysl :unamused:
Karolí naštěstí u jídla nebrečí, tak jsem ráda. Ona jako jí, ale neotvírá ukázkově pusu :wink:

Jsem byla venku a v obchodě, jsem zmrzlá jak h***o, je tam děsná kosa a prší, takže děs, uživila bych i rukavice, jsem měla úplně červený zmrzlý ruce :unamused:
Ale přinesla jsem si z obchodu krabičku na balíček, pani prodavačka mi z ní ochotně vyskládala zboží aby mi ji mohla dát :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
luci: my jsme HA nedávali, takže netuším :wink:

Zítra asi vyrazíme na Vysočinu, ale až podle toho, jaký tam bude ráno počasí. Máme ještě letní gumy a vždycky je přezouváme u našich, takže počkáme, až tam bude sjízdno :wink: Popravdě jsem jak praštěná, cestovat se mi nechce, ale už jsme tam dlouho nebyli, takže se tam docela těším :dizzy_face:
16. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
mau: tak ještěže jsi neumrzla :wink: My dneska ani nevystrčíme nos, chčije a chčije, byli bysme promáchaný :unamused:
ad otvírání pusy - pokud má hlad, otvírá ukázkově, nakrmeno máme za 5 minut. Když ale hlad nemá a prská, je to souboj titánů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
luci: ty mu to cpeš do tlamičky, když pláče????
no to bych nedělala
abys mu nevypěstovla doživotní poblém s jídlem

ondra většinou papá ukázkově - občas nee ...pak mu to nenutím ...prostě dá jen dvě lžičky? ok,je to tvá volba
nikdy mu ale po jídle nedávám hned pít aby se nenaučil moresy, že když něco nechce, dostane něco lepšího
16. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
tak po přehodnocení zítřka budou halušky už zítra, tak hurá :dizzy_face:
16. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
16. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
tak my byly venku, svítilo sluníčko, tak jsem rychle vyrazily, ale domů už jsme utíkaly, začalo pršet :wink:

hup: Slováci budou představovat samozřejmě slovenskou tradiční kuchyni :grinning:

holky pražandy, má stanice metra Můstek výtah? nebo jak se v metru nakládá s kočárem? jezdí se normálně po jezdících schodech?
16. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
jo a Nelinka otevírá pusinku, když řeknu HAM :wink:
16. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
mis: my taky baštíme na "ham" a když to polyká, tak říkám "mňam" :wink:
16. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
mis: jj ..mi to je jasné ..jen se mi líbil ten kontext :wink:

maus: jako chlap je hajzlík - o tom žádná ...ale ona bude taky kozlena - pět let se s ním chce rozvést ...ikskrát se nechá ukecat, pak si najde chlapa ..a po pořádné scéně se nechá oplodnit ...
jako líto mi je těch dětí - ty jsou v tom nevinně
ona má, co si sama připravila
jako nepřeju jí to ....ale opravdu myšlenkovépochody některých ženských mi nejdou do hlavy
16. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
saru: jjj, taky říkám mňam, když to jen tak převaluje v puse a nechce to polknout :wink:

maus, hup: taky myslím, že si za to může sama, teda za to třetí dítě, rozvést se měla dávno, když nad tím tak dlouho přemýšlela... ale nemohu soudit :wink:
16. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
máte pravdu, ale on bude taky hodně divnej, proč ji přemlouval a nechce se rozvést, když má už jakou dobu milenku...no fak zajímavé :sweat_smile:
16. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
maus: právě proto, že je to jen milenka.... málo chlapů odejde od rodiny k milence
16. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
mis: on právě odešel, milenka bude mít brzo mimi :unamused: odešel, ale rozvádět se nechce
16. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Hup, no to je těžké, když on by snědl stěží 2 malé lžičky, a to už mu dávám příkrmy víc než týden... zatím mu žádná zeleninka nezachutnala. ale už dvakrát po sobě nechtěl hned mlíko, včera si dal až za hodinu, dnes vůbec. My s manželem jsme taky hodně prskali po jídle, tak se nedivím, po kom to malý má. on neprská, on to plive.. prostě žádný pokrok, co jsme začali s příkrmy, tak nevím, jak jinak přidávat do celé porce. můžu zkusit dát skleničku, ale to podlě mě není řešení :unamused:
16. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
no ten příběh, to je teda perda... chlap je jasný, vyhovuje mu mít více žen :angry: , ale proč to ta ženská nechala dojít tak daleko... :frowning2:
16. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
luci: dát skleničku by možná bylo řešení, když by u toho přestal plakat a plivat. Takhle to sice sní, ale za jakou cenu - jídlo si spojí se stresem a pláčem, já bych to tak určitě nedělala...
Karolí sice taky nejí ukázkově, ale nenutím jí to, prostě když dá najevo že NE tak prostě končím
16. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Tak jen pro představu, když říkám, že někdy je naše krmení šou :wink: Abyste viděly, že nepřeháním :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=6D5QiP2ISd0
16. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
saru: :grinning: :grinning: nemá u zadečku vrtulku? Dívali jste se dobře :grinning: :grinning: to je éro :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.