• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: no protože to je zamindrákovaný blbeček a má tím pádem k sobě připoutané dvě ženské,které jsou na něm svým způsobem závislé ....si dodává vlastní odnotu :angry:

luci: oni někdy plivou protože si s tím v pusině neumí poradit :wink:
souhlasím s maus (opět :slight_smile:) - prostě scény by u jídla být neměly ....třeba ješt není připravený
16. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
saru: to mi něco pčipomíná ...jediný rozdíl je v tom, že ondra má ruce alespoň trošku zamotané do plíny :grinning:
jinak dnes jsme prvně slavili úspěch s kombinací masa a zeleninky - udělala jsem mu tak 3/4 porci (odvaha poté, co včera snědl tak 2 lžičky) - a on u poslední lžičky "mam ham" ...prostě chtěl ještě ....no měl smůlu ...si měl rozmyslet včera :grinning:
16. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
mau: no, kontroluju to několikrát denně a zatím tam fakt žádná není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leda, že by byla v zadečku :wink:

A ještě pár foteček, včetně dnešního prvního koupání v sedátku do vany, konečně dorazilo :dizzy_face:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-12_10_2009/1089

Tak, toť pravidelná dávka emocí, končím :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
hup: no, tohle byla trochu extrémní šou, ale my prostě máme dvě roviny: buď jí ukázkově nebo takhle kraví :sweat_smile: :grinning:
16. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
saru: no fešák v tom sedátku, Karolí se zatím klátí :grinning:

Tak my se jdeme klátit do vany :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Saru:doufám,že tu kašičku papáte před koupáním :grinning: sedátko je super co je v nšm strašně spokojenej :dizzy_face: taky na něj čekáme
16. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
vla: jasně, jíme kašičku a táta napouští vanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak by to ani nešlo. Ale musím říct, že většinou ji sní docela v klidu, ale dneska do něj snad někdo kopl energetickej nápoj, či co :sweat_smile:
V sedátku byl maximálně spokojenej, ani nedutal, byl by tam celej večer :dizzy_face:
16. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
tak a u nás už se spí, poslední dobou jíme v 6:15 a po 6:30 už Nelča spinká :wink:

saru: štěpíno nemá chybu :grinning: , toho energeťáku musel ale být škopek :grinning: a fotky super :wink:

holky, už mimčům říkáte NE na něco, co by dělat nemělo? já už totiž začala a zjišťuju, že tomu moooc dobře rozumí :wink: , hlavně jí to říkám, když u jídla chce strkat ruce do pusy a dneska už to začalo mít efekt, jsem zvědavá, zda jí to vydrží
16. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
mis: občas jo, ale tuším, že naše dítko je přesně té povahy, že když budu říkat ne, bude dělat ano. Takže se mu to snažím podávat tak nějak míň radikálně, protože je to opičák vyčůraný :dizzy_face:
16. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
tak, obě jsme okoupaný a Karolí už chrupká :slight_smile:
Manža přijede bůhví kdy, tak budu chvilku koukat na TV a půjdu spát

NE: říkám taky, buď když šermuje u jídla nebo když mě třeba tahá za vlasy ale zatím bez výsledků
16. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
maus: Martin je taky v práci, prý snad dneska ještě dojede, je tam nějaký průser, tak se dokonce zapojili i manažeři :grinning:

jo, když tahá za vlasy, tak taky říkám NE, ale na to moc nereaguje, to jí připadne hrozně vtipné, když ječím a do toho říkám NE :grinning:
16. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahojky

Mau: no to je mazec, je to fakt chudák......na druhou stranu bych se nedivila, kdyby dala miminko pryč.... je opravdu smutné, že se takové věci dějí, ale nikdo s tím nic neudělá

Luci: také bych zkusila skleničku :wink:
16. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
sklen: ona tam pak píše, že na potrat šla a po přijetí do nemocnice z ní zase odešla domů, že to nedokázala, to mrně za nic nemůže. Chlap prej šílel, když to zjistil :angry:
16. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Saru to je krááásné videiko, to musím zítra pustit manžovi... je to borec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Mau: ahááá, já jsem si přečetla jen ten začátek. Já chápu, že mimi za nic nemůže, ale s takovým .... jak napsala Hup, bych další mimi nechtěla.

Sedátko je super, časem také máme zálusk, nyní by to bylo zbytečné :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Mau: my také nemáme tátu doma, jel na noční. Zítra tu budu sama ještě víc, Dandulu si vezme ségra. Ach jo.
16. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
viděly jste teď zprávy? Jak té ženské vjel kočárek pod vlak??? :confused: :fearful: no hrůůůza, ještě že to přežil
16. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
mě snad jebne ..jako fakt
měřím ondrovi teplotku ...najednou prrrrc ....a za chvilinku jede hovínko
to by ovšem nevadilo - jenže na hovínku krvavé cosi
fakt bezva :unamused:

a ve špitále mi řekli, že jako tonic být nemusí, ale něco i klidně joooo ....že mám čekat na další kolo ...ach jo
16. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
hup: ježiš :confused: tak snad to nic nebude, ale mě by tam už nejspíš měli, já jsem hrozná streska. Držím palce, už jste toho měli až až :pensive:
16. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Hup_ pane bože co to je???? tak držím pěstičky, ať je to ok.

Mau: a viděla jsi, jak na přechodu srazl opilec kočárek??? dnes je den debil
16. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
sklen: neviděla, to je vážně hrůza :angry:
16. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
JJ, je, na štěstí se holčičce nic nestalo, jen jako drkl, al ejá bych ho zabila debila jednoho, kdby jel rychleji,t ak to malá nemusela zvládnout.

Dnes říkali, že ta holčička, jak tu včera psala Lucy, jen v pořádku, jmenuje se Terezka a teď jí hledají příjmení.... alespoň něco je super
16. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
toho kdo tam tu malou nechal bych taky zabalila do tašky a odhodila :angry: ale aspoň že je v pořádku
sklen: takže Vojtík spinkal po kašičce dobře, že?
16. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Včera měl moje mlíčko a spinkal lépe, ale dnes to asi bude stát za bačkoru, jsem tam u něj byla nahazovat už 2x.

Jj, taky na takové věci nemám žaludek. Prý to udělali úmyslně, prostě chtěli, aby ta malá nepřežila
16. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
hup...ježišmarja...nechci z tebe dělat jako že nepoznáš krev, ale nemohlo to být něco z jídla, kousek mrkvičky....červená řepa...co měl ondří k obědu?
jinak u nás je spí, sice ne moc tvrdě, ale spí. v půl 12 jí ale musíme vbudit a dát antibiotika...jsem zvědavá,jak to proběhně. jinak na noc má zas paralen, teplotka 38,7....vždycky jí to klesne a pak vyleze. doufám, že to je fakt k těm průduskám a nesignalizuje to něco jiného... to jsou starosti :cry:
16. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Kac: jestli máš stříkačku, třeba od sirupu, tak jí to dej do ní a jen vytáhni dudel a pomalu stříkej, Vojta si to vytáhl ze stříkačky sám a opět spal, vůbec jsem ho nebudila ani nerozvěcovala, jen na chodbě, abych viděla.
16. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
sklen: jsem myslela že byla kašička, tak nic :slight_smile:
kaca: držím Emi palečky, je hvězdička, ona to zvládne :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Mau: kašičku měl předevčírem, včera jsem měla moc nalitá prsa, tak jsem mu dala mlíčko, ale myslím, že jsem to psala :wink: :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
sklen: mě už z toho nevyspání hrabe, tak promiň :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Néééé, co blázníš :wink: :wink: :wink: :wink: Snad bude dnešní noc lepší. A co ty zoubky??? nám jde asi druhý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.