• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: fakt mi hrabe. Zoubky, no, já mám pocit že jí vyrostou všechny zaráz, ale zatím pořád nic...
16. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
skle: dobrej nápad. stříkačky máme ještě z dob, kdy jsme přikrmovali přes malíček:slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojík holky,
těch nemocných dětiček je mi moc líto, klepu klepu za nás, dnes byl zas trochu uplakaný den, do tohoto počasí, noooo depka jak vrata!!!

Ty zprávy byly šílené, ta mamina s tím kočárkem, asi bych si šla hodit, fakt!!! :confounded:
16. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Kaca: :wink: :wink: :wink: :wink: no vidíš :wink: :slight_smile:

Mau: jj, je to hrozné. Dnes tu byla paní, co nám prodávala Maxe a ta říkala, že její syn přestal v 8 m jíst a za měsíc mu vylezlo 6 zubů :unamused: :unamused: :unamused:
16. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
sklen: nestraš, příšerný...Ale ona si fakt úplně zběsile a pevně šmrdlá po celých dásničkách, úplně dravě
16. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
A zkoušelas jí je masírovat tím calgelem???
16. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
kaci: nee ....
jink s teplotkou to samé
ale říkám si, že to není tak zlé-kámoška má nemocnou dcerku a ta má přes 39 a po lécích má tak 38,7-8 ...takže jí dělají chuďátku zábaly
16. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
O jééé, tak s tím jsme si užili u Daníka, byl tak malinkej. Po každké, když jsme ho zabalili, tak plakal.......no nejsou to moc hezké vzpomínky. Tak ať tokamarádka zvládne a malé je zase lépe
16. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Doufám, že je všem marodům líp :wink:
sklen: zkoušela, ale bez výsledku

Dnešní noc byla super, několikrát zakňourala, ale hned zase usnula, tak jsem tam ani nešla. Pak jsem tam byla po půlnoci, usnula, já jsem jí nachystla řídší mlíčko (chtěla jsem to zkusit) ale ona už se nevzbudila, pak kojo ve4, ve 4:30 mlela usilovně pantem, tak jsem ji vzala k nám a spinkali jsme až do 8 :dizzy_face:
Tak, to ymslím dohnala ten spánkovej skluz a dneska to bude stát zase za nic, ne? :sweat_smile:
17. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Bré ranko,

u nás noc super - kojo v 1.00 a pak až v 7.00!!! Mezitim spal jak zařezanej. Tátu jsme vyhnali do obýváku a spali jsme spolu v posteli v ložnici...

Usnul ale až ve 21.30, musela jsem ho uhoupat... Předtim bylo pár pokusů a spaní, ale dělal v postýlce kraviny, tlemil se... :slight_smile: Pak už ale plakal, nic ho neuklidnilo, tak jsme odsáli nosík, nakapal nasivin a usnul.. Večer nechtěl ani kašičku...

V 1 teda papal, teplej nebyl, ale zase jsem ho musela uhoupat... A v těch 7 měl 38°C, tak dostal čípek... Chudinka hodně plakal, neuklidnila ho ani náruč, ani prso nechtěl... Houpat jsem ho moc nechtěla, protože ho mohla bolet hlava z tý teploty... Už jsme nevěděli co... Naštěstí čípek rychle učinkoval, tak se zklidnil, napapal a spal do půl 9... Teď se tu válí a hraje, ale OK neni - nechtěl ani sušenku k snídani a to je co říct... Uvidíme, jak oběd - kdyžtak dostane jen prso - nebudu mu to nutit. My taky nemáme chuď, když jsme nemocný...
17. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
niki: bobeš, tak snad už bude líp...

Karolí taky jedla ve 4 a pak až v 8:30, jsem úplně čučela. manža se ráno v posteli ptal, jestli prej jí něco neí, že je 8 a ona chrní :grinning:
17. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky marůdkové,
mi zatím nemocem statečně odoláváme i jsem raději odvolala ve čtvrtek kamarádku s roční Marietkou, která má trošičku rýmu - náhoda je blbec, ocumlají si společně hračky a Aminka když je marod, tak je vážně "dost sympatická"!
Před chvilkou nám odjel taťka někam na narozky, ale dorazí kámoška ve 20tt, tak budu dělat chytrou jakožto dvojnásobná matka :grinning: . Na noc si vemou Amálku babí s dědou, protože se poslední dobou docela často budí a kolikrát i během mého kojení, takže bych tu noc asi sama bez Radka nedala.
Jinak je dneska u nás na náměstí Havelské posvícení, tak tam asi poo zamíříme.
17. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky,
chudinka Filípek, asi dost trpí, bobek :frowning2: no u nás se taky moc nespalo. sice jsem malého kojila asi v sedm, takže jsem předpokládala, že v osm bude spát, on ale řval do devíti, tak si to prso vynutil :confounded: pak jsme měli nějakou divnou pauzu mezi druhou a čtvrou, prostě nechtěl spát a tak divně brečel... fakt jsem nevěděla, co s ním. ráno vstal asi ve tři čtvrtě na osm, já teda byla po noci hotová, ale on byl v dobrém rozmaru. tak nevím, co to v noci mělo znamenat..
17. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
čauky
tak u nás od rána bez teploty - huráááááá
ani v hovínku nebyla krev - možná to měl jen podrážděné - přece jen jsem mu tamposlední týden až třikrát denně rajbovala
snad už jsme z toho venku
pro jistotu - klep klep

nik: vydržaj :wink: je to nalevačku, když ti ani neřekne tohle je ok, a tohle je na houby
17. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tak my jsme teď byli v nemocnici, aby se Dr. koukla, jestli se nerozjíždí ta angína, tak naštěstí prý ne... Dneska je totiž takovej smutnější a už v půl 12 měl zas 38. Udělají mu vyšetření moči. A koukala mu do oušek a trochu se jí nezdá pravý oučko :pensive: Prý je takový načatý, ale na píchání to zatim neni. Tak držte pěsti, ať se to nerozjede.. :frowning2:
17. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojki,
my jsme měli noc zas celkem rušnou, xkrát se budil, nosila jsem, papal jen v 1, pak až v 7. Dopoledne jsem kluky nechala samotné, jela jsem na nákupy, v Dm jsem udělala nákup za 700kc, maras!!!

Malý prý spal dopoldne hodinu a půl v kuse!!! Po jeho akademických půlhodinkách celkem překvapení, padl návrh, že půjdu do práce a tatka zůstane doma :slight_smile: že to líp umí...kecka! Na oběd jsme měli jet k tchánovcům, ale nakonec nejeli, malý dostal teda skleničku s telecím, byli tam kousky, kupodivu to nevadilo :fearful: ale nesnědl ji celou, na konci druhé třetiny ho pěkně už natahovalo, tak jsem už víc nenutila. Tedka si kluci lehli a já půjdu uklidit, máme tu pěkný bordel...ale vůbec se mi nechce :confounded: ale už fakt musím...

Nik- to je mi líto...držíme Fífovi palečky. Adámek také trochu chrčí, ale nemyslím, že nemocně, spíš jen tak hrdelně dýchá...snad to bude dobré...
17. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak Martínek dnes dostal maso, brokolici a brambor a jelo mu to fakt víc, asi bude masový po nás! večer hlídá mamka, potože jdu na sraz ze základky. zkusí mu dát kašičku, to jsem na to zvědavá. jinak mlíka jsem odstříkala dost, tak by to měli zvládnout :slight_smile:

Bram, a co všechno jsi kupovala v DM?

Hup, to je dobrá zpráva, je lépe vám oběma?

Niky, ať to dobře dopadne :wink:
17. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky, my jsme zdárně dojeli na Vysočinu, sníh tu je, ale není to tak hrozný. Manža přezouvá gumy, já teď přišla z venku, vystřídala mě babička :slight_smile:

niki: tak ať je ouško v pořádku, snad bude Filípkovi brzy dobře :dizzy_face:

hup: to jsem ráda, že je líp :wink: Když jsem to teď četla,že měl krev v hovínku, tak mě i napadlo, jestli to nemohly být hleny - jak je nachlazenej, tak nějaký určitě spolyká a v těch klidně trocha krve být může. Stejně tak to může mít podrážděné od teploměru. Myslím, že už bude OK :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Saru, Bram, Luci, Hup díky :wink: Já mam z těch uší fakt vítr... Trpěli jsme na to s manžou oba. On jako mimi, já od 3 let... A před 3 rokama mi píchali obě najednou, takže vim, že to fakt bolí :cry:
17. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
niki: já to právě vůbec neznám - já ani manža jsme to v životě neměli, takže ani netuším, jaký můžou být s ouškem trápení. Ale věřím, že je to hnusný :unamused: Pošli za mě Filípkovi pusu :wink:
17. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
niky, já trpěla na zánět středního ucha, naši se mnou furt jezdili na pohotovost :unamused:
17. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Luci- plíny, kaše, pak pro sebe: barvu, deo, pěnu...prostě důležitosti :grinning:
17. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Bram, no když slyším plíny, tak mi to je jasné.. já je brala do Ostravy, to je hned balík pryč. používáš babylove?
17. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak Šmudlinka spinká jako andílek - kdyby ho bolelo ouško, tak by nespal.. Tyjo, jak já se modlim... I když by se nic dělat nedalo, žejo... Zase by ho to rychle přešlo.. Ale věřim pozitivně, nic to nebude...
Už spí 2 a půl hodiny, dopoledne spal 2 hodiny, chutná mu to, klukovi...
Nedala jsem mu oběd, ani kašičku nedam - ať si užívá prsíčka... Akorát zkusim banánek, až se vyspinká.
17. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
u nás uje je skvěle

já jsem uklidila celý barák - tak vygruntováno jsme tu neměla snad co je ondra živ :slight_smile: (vždycky jsme udělala jen kus) - uklizený celý byt, uklizený celý sklep, převlečeno prádlo ...

ondra už nemá telotku ...ani nechrblá a nekašle ...má fajnovou náladku ....na sváču se naštval, když dostal jen osminku jablíčka a jednu sušenku
jabko si rovnou nacpal celé do pusy a u sušenky se domáhal další - takže i apetýt je zpátky :slight_smile:

jo a začal se plazit :sweat_smile:
17. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
jako já na záněty netrpěla ....vlastně do 23 jsem neměla ani žádnou nemoc krom běžných virózek (y tuším neštovice)..žádný úraz
ve 23 jsem si přivodila otravu jídlem (asi) tak jsem skončila na kapačkách na tři dny (přes narozky) - první větší "nemoc" -ak rovnou z gruntu :slight_smile:

doufám, že se ondří pomamí jelikož alan je alrgig, astmatik

sranda byla u příjmu u porodu - vyplňovali tu anamnézu a alan na každou kolonku odpověděl ano ...a já jsem zareagovala jen na vyšší tlak u dědečka ...a ten mi stejně neuznali, jelikož mu začal až ve vysokém věku :slight_smile:
17. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Hup, asi jsi fit, když jsi ak krásně uklidila! šikovná mamina! a Ondrovi je už určitě líp :wink: je to super, jak se plazí, že jo? pořád malého obdivuju :slight_smile:
17. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoooooooooooj kočky

naše noc super, kojo 23 02 a 04:30, ale ráno bylo děsné, od 6 je na nohou a jen kňoural a kňoural.....

Na svačinku si dal prsíko a spal téměř hodinu a půl, po o jen hoďku a dnes zbouchnul půl banánu a zapil to čajdou a byl spokojený, dokonce mu to vydrželo tři hodiny.... Jinak je to pořád dokola

Hup: no to je super, tak huráááá i jááá za vás(myslím tu nemoc) a to plazení... no co dodat, je to malá hvězda :wink:

Nik: držím pěstičky, kamarádka tam byla každou chvíli. fuj fuj

Mau: no tak to je supe, že jste se vyspali, dnes to bude určo ještě lepší

Saru: tady už jo bez sněhu, celý den ale prší.... ale hodinu jsem to venku vydržela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojky hvězdičky :wink:
Malý je dnes plný energie, teď dole blbne s našima :wink:

ad nemoci - taky jsem celé mládí neměla nic, i viróz minimum - ale když už, tak už, stejně jako hup (viz. mé těhu) :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí manža je zdravej úplně, ještě mnohem víc než já, takže Štěpík dědičné nemá mít co. Doufejme, že bude mít stále tuhý kořínek :slight_smile:

hup: gratulace k plazení :dizzy_face: Aspoň si zaběháš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Saru: no tak to je dobře. jen ať si ho užijí že??

Já mám dnes vegáč, táta opět na noční, Dandula šel spát k mé ségře a Vojtíka jsem teď vykoupala a půjdeme papkat. Tak snad brzy usne a bude klídek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.