• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Skleni, tak to Ti přeju, ať Vojtík usne a Ty si odpočineš :wink:
17. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
saru: zatím ohledává jen blízké okolí ..už točil kolečkem od videa :slight_smile: ...pak zkoumal polohovací křeslo
furt se pacholek plaz na tu studenou podlahu i když vedle je to pěnové puzzle nebo koberec ....
zatím ho poponáším, když je tak tak zdravý
17. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Hup: no jo, když ono mu to tam jistě lépe klouže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Saru: díky moc, už se těším, odfuk je odfuk
17. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Luci, měla jsem je akorát na začátku, ještě Newborn, doted mi kupovala tchyně pořád v akcích Hugiesky, ted už jsem musela sama...pže pro změnu koupila Aďovi kombinézu...tak jsem zvědavá, co vybrala, ještě minulý týden mě přemlouvala, co se jí líbí :sweat_smile: Napiš mi do IP, jestli budeš mít v OV čas, můžete se s Marťou stavit na návštěvu :wink: co říkáš?

Skleni, užij si vegáč...

Add nemoci- já také nebývám nemocná, klepu jak strhaná, že zatím žádná nemoc, myslím, že ani žádný vývojový skluz, jak mě v porodnici strašili, jak to bývá u nedonošenců...

Dnes byl parádní den, malý pospal dop. i odp. po hodině a půl, pokaždé s tatínkem, tedka jsem v 6 vykoupala, nakrmila a uložila, vzorně se otočil na boček, přitulil k Hajánkovi a bez pípnutí spinká :sweat_smile: já uplně čumím...ještě, aby i noc byla takhle perfetkní!!! :sweat_smile:
17. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Baru: no to je šikula, no vidíš, neboj, noc bude jistě v poho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dnes byli v té Praze na dni kuchařů... bylo to moc fajn, ochutnali jsme nějaká jídla, ale shodli jsme se, že nejlepší bylo kančí maso se šípkovou omáčkou a tvarohovo-perníkovým knedlíkem... holky, to bylo žrádlo :grinning: , i já, která maso jím málo, tak jsem se tím kančím cpala jak neurvaná :grinning: ... a z toho plyne, že zítra valím na šípky, udělám nějakou šípkovou marmeládu, abych mohla vyzkoušet nějakou šípkovou omáčku :wink:

hup: gratulace k lezení ahlavně k tomu, že už je Ondráškovi lépe, to je super

niku: vám zase držím palce, aby bylo co nejdřívlépe ahlavně, aby to nebylo to ucho

a u nás už se spí :wink:

hup: včera jsem od paní od JUSTu koupila tymiánovou mast a sadu 4 kořenek (sýrové koření, nahrom, bylinky s mořskou solí a citronový pepř), zatím jsem nadšená :grinning:
17. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás už se taky chrupčí, nahoře i dole - Amálka dneska spí u prarodičů, protože je Radek na noc pryč, jak jsem psala ráno.
Kamarádka, co jsem tu dneska měla na návštěvě, přivezla holkách naprosto dokonalý oblečky, je to srprávně ulítlá tetka na ĺedění barviček, takže máme vážně skvělý modýlky. Sama čeká v březnu mimi, tak bylo celý den o témata postoráno.
Niku, moc držím Fifíkovi palečky, ať to vyválčíte bez oušek, už takhle si s marůdkem asi užíváte, jak jsou prďolkové tak bezmocní :frowning2:
17. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky, všem uzdraveným gratuluju a všem marodům brzké uzdravení
niki: hlavně Filípkovi držíme všechny palce co máme, ať to není ouško :frowning2:
My jsme si dali na oběd halušky, Karolí dojedla oběd ze včera a odpo jsme jeli k tchánovcům. Karolí lupla druhou přesnídávku - u té vzorově otvírá pusinku, evidentně je to větší mňamka než zelenina. Asi je po mamince, já mám taky radši ovoce a celé těhu jsem ho tlačila ve velkým :sweat_smile:
Cestou domů ale předvedla hroznou scénu. Už jsme vyjeli pozdě, tak bylo všechno špatně, měla úplněj záchvat. Nějak se nám nepovvedlo jet dřív, já to nesnáším a teď si to vyčítám, ale usnula hezky, tak snad už bude dobře.
mis: no perníkové knedlíky, to muselo být drsný :grinning:
sklen: užij si vegáč :dizzy_face:
17. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Mau: to se stane,, bude to určo v pohodě, Karolí je pohodářka.... jen vám chtěla ukázat, kdo tam velí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
sklen: no já doufám. Ale trvalo dlouho než se uklidnila :frowning2:
17. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
JJ, to věřím. Oni to umějí moc dobře

Kami: no tak pořiď fotečky a šup sem s nimi :grinning:
17. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
maus: ne, fakt, ty knedlíky byly úžasné, perník v tom cítit nějak extra nebyl :wink: .... my naštěstí z Prahy vyjeli včas, takže Nela to zvládla na 1*, ale kdybysme vyjeli o půl hodiny později, tak je to katastrofa, doma už začala být protivka, koupali jsme v 5:30 :slight_smile:

kami: tu kamarádku můžeš poslat i k nám, taky by se nám hodil nějaký pěkný modýlek pro Nelinku :grinning:
17. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
mis: a v kolik ti ráno Nelča vstává, když chodíte tak brzo spinkat?
17. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
maus: kolem 8. :grinning:
17. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
maus: ona se ted začala hrozně moc hýbat a přes den spí tak hodinu dohromady, takže to v noci musí dohnat :wink:
17. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
to neplatí, já chci taky. Karolí spí přes den hoďku a půl asi tak a tak dlouho obvykle nespíme :slight_smile:
ale přeju ti to :slight_smile:
Koukáte na superstar? Chodur válel :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Mau: no mě padla kroupa, to bylo moooc pěkné
17. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ještě se těším na Bendiga a Šmajdu a víc bch vidět nemusela :wink:
maus: u nás prostěklapl ten samostatný pokoj, Nelince vážně svědčí a jsem za to ráda :slight_smile:

chodúr je borec, neskutečnýýýý.....
mis: to je dobře, moc dobře :slight_smile:
sklen: jsem zvědavá :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
mis: sýrové koření nemám ...ale citronový pepř je supr - na rybku nasypu jen to a za deste minutek je véča ....trošku nasypu i do salátku na sladění chuti ..supr ....nahrom používám místo vegety :slight_smile:
doufám, že ti spokojenost vydraaží :slight_smile:
mě do to kámošla lámala rok ...je hrozně ukecaná, ale odolávala jsem ...a teď si říkám, že nechápu proč tak dlouho :slight_smile:

jinak toho nace bych sidala

ad modýlek - zítra snad klapne to vtání občánků - neměl už teplotu ani večer - a to bude mít na sobě extra modýlek: černo bílé kaťata, s černýma odepínacíma šlema a bílou mačkanou košili :slight_smile: (takhle to vypadá obyč, ale je to moc hezké)
17. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
NO,t ak Šmajda dobré, ale Chodúr je borec :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
holky s emitexovým fusákem - ty díry na popruhy jste tam normálně prostřihly v těch prositých místech?
17. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hup: no to bude frajer, hele abyste rovnou nešli na zásnuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
sklen: nooo ...holek tam bude dvojnásob co kluků :grinning:
17. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
hup: jů, no úplně to vidím, jakej bude fešák :dizzy_face: a hlavně že už je dobře :wink:
17. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
no to je jesný, tak vybírejte pořádně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
noabudeme ladit - já jsem nějak zjistila, že nemám nic společenského - samé rifle a sportovní kaťata ...tak si vezmu jedny černé a nsaoukám je do kozaček a ono to bude vypadat trošku míň ožungrácky :slight_smile: a k tomu taky košili :slight_smile: ...aby nás třebanezaměnili :grinning:
17. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
hup: sýrové koření je novinka (parmezán a gouda), voní úžasně :wink: , jjj, nahron budu používat místo vegety :wink: ... ano prořízla jsem to uprostřed toho prošití .... obleček bude jistě skvělej, Ondří bude kořeň :wink: .. jinak ti musím říct, že občas píšeš jako tatar :grinning:, jak vynecháváš písmenka :grinning: :grinning:, občas mi to ani nedojde :wink:

šmajda se mi moooc líbil, šikovný chlapec, myslím vzhledově :grinning:
17. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
sklen: no prááávě - musíme top očíhnout hnedle ...a taky mamy, že :slight_smile:

jooo ...a ještě ke tchýni ....já furt měl takové výčitky, jestli jsem jí to neměla přece jen oznámit a pozvat jí
poté, co nenapsala ani jednu sms, jak je ondráškovi nebo že je chudě ...no prostě jako vy tady denně, mamka i ségra denně .....nemám ani špetičku výčitek
17. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.