• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kaci: ondra je v poho ..ale mamince se v posteli stýská :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
a stahujete do zavinovačky???mamka je dětská sestřička a ze začátku když byl neklidný, s ručičkama dělal "robota", prstíky jak rampouchy, jsem se ho naučila stahovat do zavinovačky a on vždy krásně a klidně usnul...akorát se tedka pár dnů rozčiluje, jako ze začátku, nakonec vždy usne....už jsem zkoušela přejít jen na spací pytel...ale ani náhodou....
7. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
já nestahuju, emi spinká ve spacím pytli a v poho
hup... no my si to vynahrazujeme ráno po probuzení, to se mazlíme skoro až než emi zase usne :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
holky a podle čeho se řídíte, že je vašemu mimi zima??? ručičky a nosík, nebo jen nosík???
7. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
bram: já taky svazovala ..pakse stejně jako píšeš ty začal vztekat ..dnes už ne ..s pytlem vystačíme ..ale občas (tak jednou týdně si karpem pomůžeme)

kaci: jo to jo ...ale faktem je, že to bylo fjn spát tak přitulení ....ráno si ho taky beru ...no a samo i přes den
u nás není dítě závisláček, ale maminka :grinning:

bram: zátylek ...někdy mu sahám na nosík ..ale ručky ne
7. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
bram...já sahám většinou na zátylek, na krček zezadu, když je tam teploučko, předpokládám, že je jí teplo.
někdy ale sahám i na ručičky, když jsou studené, tak víc přikriju, popř. přiobleču nebo zahřeju v dlaních.
7. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
nazdárek, tak jsme z5 z víkendu, bylo docela fajn a pršelo až te´d na zpáteční cestě. hlavně jsme grilovali a cpali se jahodama a třešněma!!! :wink:

Bram, odkud z Ostravy jsi? Já bydlela ve Výškovicích :wink:
7. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dobre ranko :wink:
Dneska se na me malej od rna culi, je nejak extremne dobre naladenej :dizzy_face: Tak snad mu to vydrzi celej den, ale posledni dny je fakt poklad :dizzy_face:
bram: vitam Te mezi nami :dizzy_face: A Adamka samozrejme taky :wink:
8. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
dobré ranko
holky, co mátechlapečky - taky se ti vaši chytají za pindíka tahají za něj ..jako nevím, jestli nezačíná kapku brzy :astonished: :grinning:
8. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
hup: to teda zatim ne, i kdyz treba to taky brzy prijde :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Pěkné ráno :slight_smile:
Večer malá usnula hned, byla hodně unavená, ale ve 2ji vzbudilo bříško. Dali jsme kapičky a papat a usnula ještě do5. Pak už jsme toho moc nenaspaly, ale nevadí. v7:30 další kojo a teď spinká. Začalo jí hnisat očíčko, tak nevím jestli jít k doktorce nebo to jen vyplachovat, co vy na to?

brambora20: vítej :slight_smile:

režim: Náš se taky docela řídí prvním kojením, ale není to ustálené. Večer koupeme podle toho jak právě vyjde kojo, aby neblinkala. Co je pravidelné, tak večerní kojo kolem 20 a pak ji ukládám do hajan :slight_smile:

Jinak taky se přes den s Karolí mazlím kdykoliv chce nebo chci já :dizzy_face: Plakat ji nenechám, nevydržela bych to (naštěstí skoro nepláče, spíš si tak stěžuje) A ranní mazlení v postýlce je taky pravidlem :dizzy_face:

hup: já mám sice holčičku, ale vím od ségry a švagrové že je to normální. A bude hůř. Domikovi je 3a půl a furt ho vytahuje, prý i ve školce u svačinky :grinning: a holky se mu prý nesmějou :grinning: vždycky řekne: "To mám ale velkýho šuldu" :grinning:
8. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
maus:he,le nám včea večer taky začalo ..asi něco ve vzduchu :sweat_smile:
vypláchla jsem a je to celkem ok ...ale asi cinknu dr
jééééžiš - to máme vyhlídky ( stím pindíkem)
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
hup: s děckama je sranda :grinning:
a s tím očičkem počkám do zítra, co to udělá. Jako ráno to vypadalo hrozivě, takový žluto-zelený hnis, fujky...
8. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
maus: no ráno to bylo fkt blééé ..ale povytírala jsme mu to tamponkama a optalem a už to má dvěhodinky celekem ok ...jen to vypadá, jako by mu trošku slzelo ...ale už to neí takový hnus, co mu z toho kapal pře s noc
8. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
hup: tak to máme asi fakt to stejné. A který máte očičko? my levé
8. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, nakoukla jsem a zrovna řešíte očička, tak se hlásim do klubu :frowning2:
Matýsek dostal ve dvou týdnech ATB, Kanamycin, to mu hnisalo pravý, pak se to zklidnilo a teď mu začlo levý - pátek sobota klídek, úplně mu to přestalo a teď to má zas, tak nevim, asi zas vyrazíme k Dr. :frowning2:
Já mu to prokapávam Opthalmo-septonexem, ale nic moc :-/
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
maus: my tež :grinning:

pet: no tak já doufám, že to tím optalem zvládneme během dneška ....už to měljednou a během jednoho dne jsem to samoléčbou rozehnala

naše žížala http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_11._tyden/#P6070036.JPG
8. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se zpět z návštěvy u rodičů v Prostějově, Nelča cestu zvládla naprosto v pohodě, celou ji prospala, takže jsme měli pauzu mezi kojením 4,5hodiny

v zavince už nespí, byla jí malá a větší jsem kupovat už nechtěla, takže spí v pytli a ještě ji zakrývám fleecovou dekou

režim taky nemáme, všechno je to tak plus minus 2 hodiny, prostě záleží, jak si sama řekne o jídlo nebo jak ji musím budit

a malá usíná v postýlce taky sama úplně v pohodě, jen jí tam nedávám dřív než ve 21 hodin, protože je dost světlo, asi budu muset koupit více nepropustné závěsy
8. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
hup: tak to jo :grinning: asi fakt něco ve vzduchu a sedá to na levá očička...
Ondrášek je dlouhý jak písnička, kolik měříte? My teď máme tak 63 :slight_smile:
mis: malá je teda šikovná, že tak pěkně zvládla tak dlouhou cestu :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
maus: no taky tak nějak ...ale jak nemá ty faldíky, tak vypadá o kus delší :grinning:

mis: no to já jsem zvědavá - chystáme se na dovču - tak jak dopadneme my s ondrou :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky, tak my měli docela príma noc, kdybych se nebudila sama, tak malý se kojil v 18:30, pak 3:40, pak od šesti si broukal a živil se až v 7:40, takže paráda. a od rána pořádně nezabrečel, jen mručí nebo kníká :grinning: dnes má dva dlouhé rukávy, zdálo se mi, že je docela zima.
Jinak režim je taky jen večer, hodina se různí podle kojení, snažíme se do sedmi koupat a připravovat na spaní. ale jako Mismar máme problém s usínáním, když je venku světlo, takže musíme pořešit závěsy a rolety, teda nejdřív asi garnýže.
8. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky,

teda koukám, že sem asi ani nepolezu aby nás ty očička nechytli taky, šíří se to asi po síti, ne?! :wink: :slight_smile:

U nás noci dobrý, dneska teda prdíme jak zřízený. Včera jsme dali velkou prochajdu, tak malej v noci krásně spal. Dneska hlásili líp a zatím teda nic moc :frowning2:

S režimem to je u nás jak u mismar, je to prostě hodina sem hodina tam, podle toho, jak vyjde kojení, ale snažím se, abych tak v 8 začala uspávat a většinou to vyjde, že do 9ti, max půl desátý malej chrupe v postýlce.

Nejhorší je, když si člověk naplánuje něco na přesnej čas (doktor, a tak podobně) tak to je fakt něco to stihnout, tohle jsem ještě nějak nevychytala, je mi hrozně líto ho budit, když třeba hodinu před tím zabral, no snad se to časem nějak vystříbří :sweat_smile:
8. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
holky viděly jste výsledky voleb ..toje drsnýýýý ...paroubegg se po*
8. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
kettm: něco stihnout je docela fuška, to jo :slight_smile: dneska se mi o tom i zdálo, že utíkám a nestíhám :slight_smile:

Peru, už mám pověšené dvě pračky, jednu ještě peru a už skoro nemám kolíčky :confused: Jak věším ty mrněcí věci, kterých je většina tak to sežere spoustu kolíčků. Asi budu muset dokoupit :sweat_smile:

Tady se udělalo celkem pěkně, tak snad to vydrží :sunglasses:
8. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
hup: neviděla, nijak mě to nebere.... :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
hup, viděla jsem jen procenta a jsem spokojená. co jsi viděla ty?
8. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
maus: tady bylo hezky, pak se zatáhlo, pak hezky ..a teď je zase zataženo :sweat_smile:

no mě to bere - bo jak na podzim vyhraje bradavičník a komanči, budu muset emigrovat :grinning:

luci: http://www.novinky.cz/domaci/170723-ods-vyhrala-volby-do-europarlamentu-s-prehledem-porazila-cssd.html
jako já jsem taky spokojená - to bylo přece jen znamení, jak mě posral ten pták :grinning:
8. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Bré ranko, my měli ee noc... 21:45-01:00-04:00-6:30... Od těch půl 7 etě papat nechtěl...
Bolelo ho asi bříško, páč se kroutil, ale naštěstí poprďával... Teď je v postýlce a kouká na krávy...

Držim pěsti vám všem, ať se očíčka uzdraví... My ho máme naštěstí v poho, tak snad nebudeme muset ve čtvrtek do tý Plzně znova.

Režim moc nemáme, někdy po koupání usne, někdy ne... Nijak ho neznásilňuju, do ložnice chodí s náma... Když usne dřív, spí na gauči... Potřebuje nás slyšet..

Hup, to je žížalka :astonished: Vypadá na 70 cm!!! Dneska v noci se mi o vás zdálo... Něco si vyprávěla a Ondráš tě doplňoval - normálně mluvil :grinning: A já se tomu divila, protože to byly malinký miminka! :sunglasses:
8. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Maus, kolíčky jsem dokupovala minulej tejden :grinning: :grinning: :grinning:
Já teď peru naše povlečení... Budeme mít čisťounký :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
holky to je bordel, s těma jeslema. Musím si zažádat o dvouletý rodičák a vypsat žádost v jeslích, ale jistotu jestli malou vezmou budu mít až 4měsíce před případným nástupem... Ale jinak to bohužel nejde... :unamused: Zítra se jdu podívat do práce a pak mám domluvenou schůzku v těch jeslích. Na pani bylo už v telefonu poznat že je "pani učitelka" :grinning:
8. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.