• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: nooo ...to víš ....letí myšlenka .. a prsta nestíhají ...tak abych ji nezapomněla, že joo :grinning:...by byla věčná škoda ty moje perly :grinning:
17. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
JJ, pěknej to on je, takový slaďouch..... dnes je nějaký kudrnatý

Hup: hele nejdeš ty hledat nového taťku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: určo budeš micina, to aby si tě Alan hlídal :dizzy_face: :wink:
17. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
mě se teda nelíbí vůbec :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
sklen: no já to totiž nenapsala dost přesně ...mám ještě kostýmky ..ale tomi přišlo trošku moc na dědinské vítání občánků ....jako chápej, aby jiné matky nezezelenaly závistí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
hup: právě proto, aby zezelenaly, bych si ten kostýmek vzala :wink:
17. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
mis: pak se tu se mnou nebude nikdo kamarádit :confused: :grinning: :grinning:
no ne že by teď jo ..všechny kámošky mám mimo rybí :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
hup, já se ti nedivím, taky bych nešla v ničem "výstředním". Nemám to ráda, se pak "necítím" :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
teda Bendig byl naprosto úúúžasnej :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
No to jooooo, je to machr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
hup: alespon se o tobě bude mluvit :grinning:

maus: kostýmek přece není výstřední :slight_smile: , aby se pak Hup nedivila, že všechny budou oblečeny lépe než ona :grinning: , to by byla teprve prdel :grinning:
17. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Mis: přesně tak, jen si ho vem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale ty stejně budeš micina i v pytli :wink:
17. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
mis: jj ...malej, ale šikovnej :slight_smile:

maus: jako mi nevadí vyčnívat (to tady asi každého překvapí, že :grinning:) ...ale to by bylo asi trošku na sílu ..už tak jsme přivandrovalci....k tomu manža teď prodával nějaké obecní nemovitosti ..no já bych nedráždila
17. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
mis: no to se bude i tak - viz předchozí příspěvek :grinning:

ńo prdel by to byla ....ale myslím nehrozí :slight_smile: ..nezapomeŇ, že bydlím v díře s 1000 obyvatel ....tady se žádné módní kreace konat nebudou (rozhodně ne masově:slight_smile:)

sklen: oooo ...ty lichotnice :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
17. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Holky co budete zítra vytvářet k obědu. Já budu dělat kuře na zelí
17. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
no já tu mám panenku ....ještě nevím
dneska vařil manža -měli jsme http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=60149 - sice se mu to moc nepovedlo, ale snaha se cení
17. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Nazdárek, já dnes na Superstar nekoukám, neb můj taťka by to zase pořád komentoval, tak to se na to radši pak kouknu na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždycky má děsně vtipný :stuck_out_tongue_closed_eyes: komentáře ke všemu, na co koukáme - Superstar, když jsem byly se ségrou mladší, tak veškerý seriály atp. :grinning: Tak už jsme zalezlý v pokojíčku a usínáme. Malej vytuhl až v 9, je tu totálně nabitej, ale byl úplně zlatej, sluničko usměvavý, pořád stál v postýlce a povídal si. A pak najednou lehl a vytuhl :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
NO, ale nevypadá to zle. Já dnes dělal francouzáky
17. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
sklen: jako bylo to dobrý ...ale prostě tam dalmoc vody ...pak strtesoval, že jí je hodně, tak to dal na prudší, abyse vypřila, tak to začal připalovat ....no ....prostě u toho vyšiloval, jak u mí u vaření vyšilovat jen chlapi :grinning:
17. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No hlavně, že jste doma měli veselo.

Tak jdu do hajan, jsem hotová, dnes mi dorazila ta mrcha červená, mějte se krásně hvězdy
17. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
tež jdu ..brou
17. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak jsem dorazila z třídního srazu, naši to s malým přežili, tak jsem ráda :slight_smile:
18. říj 2009 v 00:42  • Odpověz
Krásné deštivé ráno hvezdičky,
Lukymu přejeme vše NejNej k svátečku :slight_smile:
A marůdkům hodně sil do uzdravení, tohle počasí si o rýmu vyloženě říká :confounded:
18. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme na tom snad líp. Večer v 19h. dostal čípak, protože měl 38. Ve 21.30 usnul, v 23.30 dostal prso, spal do 5.00, napapal se a v 8.30 jsme vstávali... To měl 37.5, zatim čípek nedostal. Dam mu ho než pujde spinkat. K snídani spapal už i sůšu a půl, směje se tu, vříská, tak snad už bude líp. Klep klep klep...

Včera jsme koukali na Superstar a Fífa fandí Chodúrovi. Koukal na něj jak na svatej obrázek a vřeštěl radostí jak hysterická fanynka :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: No, já fandim Šmajdíkovi :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Čau kočky, co to tu čtu za zprávy? Všechny skolila nemoc?! Držím moc moc palce!!
Any zatím dobrý, i když přes noc má totálně ucpanej nos, ale během dne to vůbec není poznat. V úterý jdem teprve na 6ti měs. prohlídku, tak snad bude vše ok.

Ale pro jistotu, aby vše nebylo ok, tak se nám přestává líbit v hlubokém kočáru - řev a běs - ještě ke všemu, když se mi tam s fusakem skoro nevejde a je tam jak sardinka. Dnes dojdu na půdu pro sporťák a kouknu se, jak hodně se dá položit, že bychom jezdili v leže a koukaly ven. No uvidíme..
18. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
čauky
tak my jsme zdraví a přivítaní :slight_smile:
noc bylapekelná - ondrovi se asi nelíbilo, že mělčerstvě převlečeno a navícsníženou postýlku :sweat_smile:
18. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky, noc celkem fajn, i když v cizím prostředí :dizzy_face: Ale jestli je Štěpíno jindy akční, tak teda nevím, co tu předvádí teď - je fakt jak motorová myš, neustále stojí, pouští se a řehtá nahlas. Naši jsou z něj úplně hotový - myslím v dobrým slova smyslu :grinning: A já taky - myslím ve smyslu unavenáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: tak to je fajn, že jste vítání mohli absolvovat. Těším se na fotky :wink:

niki: super, že je Fífovi lépe, myslím, že u to bude dobrý :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
http://hupcza.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku_-_18.10.2009_-_Rybi/

nik - nooo jak už fandí, tak to nemůže být s ním špatné :wink:
18. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
hupinko, no krásný :dizzy_face: Ladili jste úúúžasně, Ondra byl teda fakt bouchač :slight_smile: A v kolíbce taky nádhera :grinning:

Zrovna koukám na Superstar na netu, Chodúr super, Šmajda kupodivu docela falešně, ale i tak hezký, ale vzhledově to můj typ není - každopádně charisma má velký :wink:
18. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Lacko - dost děs :sweat_smile: Komentuju opožděne online :grinning:
18. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.