• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup, super fotky! :dizzy_face: Ondráškovi i vám to moc sluší :wink:

U nás se spí, byla i mrkvička k obědu :dizzy_face: Ke svačince bude banánek.

Saru, Lacko byl děsnej, taková hezká písnička - v originále jí miluju... Tohle byl děs běs...
18. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Bendig - super :wink:
18. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky, u nás se dnes spinkalo do 8:45, no nádhera....... :wink:

hup: super fotky, máte velmi vkusnou kolíbku a ten kočár mě teda nadchnul nejvíc :wink:

saru: tvoje hodnocení online nějak vázne :grinning:
18. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: ha, a zrovna jsem se chystala napsat, že jsem offline :grinning: Nějak jsem se musela zapojit do rodinného děje, takže online pokračování bude následovat asi až večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
hoj holky, tak od včera jsme bez teplot. snad to vydrží.
máme jinej problém - emi dost často kadí - asi má průjem po těch antibiotikách...chudinka.
jo a taky se mi ráno osypala - celá zádíčka a bříško měla flekaté, ted už to skoro zmizelo. protože když jsme jí převlékali z pyžámka, osypaná nebyla, pak dostala hedelix a po cca hodce jsme si osypání všimla, tak usuzuju, že to je po hedelixu. antibiotika dostala když už byla osypaná...
musí to být záhul na takový minitělíčko....
zítra zavolám mudr., ale nerada bych, aby nám antbiotika měnila...nevím, co je horší zlo, jestli dobrat tato, po kterých má průjem nebo začínat s novýma, po kterým může mít dovíco

spíš by mě zajímalo, jestli můžu podávat probiotika i když dávám antibiotika, nebo jestli se probiotika dávají až po dobrání antibiotik...

hup....pěkné fotky z vítání, slušelo to cel rodince

co marodi, ondří a filípek? už je líp?
18. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
tak pěkné odpoledne všem, Lukáškovi vše nej a marodům hodně zdravíčka. my jsme zdraví ťuk ťuk. po srazu jsem šla spát až o p¨ůl druhé po kojení, a na desátou jsme pak jeli na návštěvu ke kamarádce. nakonec jsme dvě hodiny chodily, protože malý usnul a stejně bych se s kočárkem nevešla do výtahu :angry: no ale pak mě to vše zmohlo, že jsem usnula na gauči. spala jsem asi jen 6 hodin v noci, tak jsem to doháněla. a teď taky odpočívám a mamka kočárküje.

jinak dobrá zpráva s příkrmy, dnes už malý opět otvíral pusku i na zeleninku, možná mu jede masíčko. na ovoce ji už otvírá samozřejmě :wink:
18. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Hup, chválím fotečky, byli jste hezky sladění :slight_smile: Jinak tam mají nádhernou kolíbku i kočárek, ty bych brala domů :wink: Ondří už sedí? jako v tom kočárku? Jinak jsem četla, že Nový Jičín obnovil tradici vítání občánků až nedávno, ale nevím, jestli se to týká i Rybí? nebo u vás je už dlouho?
18. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahooooooooooooj kočky

my noc také dobré, ale zase to ráno, no pořád stejné

Hup: dobréééé hvězdo, Ondří je fakt krasevec. Jak to dopadlo, padala vám tam nějaká slečna do oka??? Hele ten kočárek je fakt luxus, nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
mis: ondrovi se taky líbil ...hlvně ten růžový volánek :grinning:

kaci: u nás už fajn

na průjem mi dr doporučila nutrolin b - že to mám mít doma,že je to ok
na krabici píší:
•zmírňuje nežádoucí účinky antibiotik
•potlačuje střevní infekce
•působí proti zácpě, nadýmání i průjmu
•obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry
•doplňuje chybějící vitamíny skupiny B
to by se vím třebahodilo

luci: jj sedí ....vyvrátil se - to jde vidět na té fotce jen když se zakláněla by vidělna ten růžový volánek :slight_smile:

jak to je v rybí s vítáním občánku netuším neb tu bydlíme 3 roky :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
kaca: pane jo, tak to držím pěstičky. A abych pravdu řekla, tak slyším poprvé od někoho, že je Hedelix také alergení... tak snad to bude dobré.
18. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
sklen: jo ...ondovi se líbil adélka - měla teprve měsíc a hooodně vlasů - seděla vedle nás
najednou koukám - onří v očích čertíky a už se sápe na toho jejího kohouta ....naštěstí jsem to zaregistrovala dřív než stisknul a ak chmátnul do prázdna ....asi by bylo veselo :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Hup: šibal jeden, jako za pra pra předků, za vlasy a šup do jeskyně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A co jste vlastně dostali??

Tak u nás už se usíná, snad mu to nebude trvat dlouho.
18. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
sklen: poukazku na 600 do dětského obchodu, pamětní stříbrnou minci, omalovánky, žínku a kytku
a zákusky :grinning:
18. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
NOOO, tak toje pořád lepší, jak u nás, my dostali poukaz na 1000 kč, ale musíš založit vkladní knížku, na kterou nesmíš rok sáhnout, to bych raději brala 600,- do obchůdku
18. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
hup. díky za tip.
něco na bříško stopro koupim, ještě mi někdo říkal o biopronu
tenhle nutrolin je mi ale na pohled sympatičtější

ráno uvidíme, ale asi k mudr půjdem, zítra ordinuje odpolko. měla jsem mít ve dvě schůzku, ale tu ruším.

nevím, jestli mám zas ráno dát ten hedelix...abych si ověřila, jestli ta kopřivka byla z toho... skle píšou to v příbalu, že může způsobit alergickou reakci převážně kožní... :unamused:
18. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
hup: kráásný fotečky, moc Vám to sluší, hlavně Ondra byl fakt švihák :dizzy_face: :dizzy_face:
kaca: chuďátko Eminka, držím palečky ať je líp. Snad ta vyrážka brzo zmizí a bude dobře :frowning2:
jo a včera s tím kostýmkem, že je výstřední, jsem to myslela tak, že by ho tam měla Hup samotná, ne že by byl kostýmek nějakej vyjímečnej kus šatníku :slight_smile:

My jsme byli celej den u našich, Karolí pěkně papala, chutnal jí obídek i svačinka (dala jsem jí do přesnídávky i sušenku) tak pěkně dlabala :slight_smile: Večer nějak nemohla usnout, ale už chrupe, tak snad jí to chvilku vydrží :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahááá, tak to se omlouvám :slight_smile: :wink:
18. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
kaci: nz :wink:
já té mé dr. docela věřím - příjde mi rozumná .... tak snad to bude ok
s tím hedelixem bych já osobně asi počkala - tedypokud se ti vyloženě nedusí kašlem, což asi ne - je to o bylinkách, tak jí tam asi nějaká nesedla ....a nebo třeba jen tahle kombinace jí není příjemná

maus: vyřídím :slight_smile:

ad oblečení - nějak extra líp tam oblečený nebyl nikdo, o kus hůř pár ano
ale některé děti byly oblečeny tak, že ondra takhle nechodí ani doma - přišlo mi, že mjí tkové utahané hadříky (jako ondra měl taky vše z druhé ruky, to neva, že jo....ale taky nějka vypadal) ...tam byl rozdíl fakt propastný :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
hup nedusí, právě že odkašlává furt stejně, když začne chrčet a zaskočí jí to, tak pak kašle. neřekla bych, že by po hedelixu nějak extra dobře začala kašlat....
18. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
AHojky, tak jsem dokoukala Superstar - tudíž dokončím svůj online komentář - holky zkouknu zítra :grinning:
Machala - nic moc, ale lepší než minule
Zubatec - taky lepší než minule, ale mě moc nebere, zato ta písnička je božíííí :dizzy_face:
Lacho - super, na to, že nemusím popík, tak má úžasnou barvu i intonaci - skvělej :wink:
Ben - tentokrát absolutně DOKONALEJ :dizzy_face: Měla jsem husinu až na tvářích, úžasně ladil, rytmus na jedničku a písnička měla charisma, až to tryskalo :slight_smile:

kaci: moc na Emi myslím, snad vyrážka zmizí a bude už dobře :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
kaci: tak to bych ji nedávala a zašla za dr.
když účinek je menčí než negativní vedlejší dopady,není co řešit :wink:
18. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak já jsem asi jediná, kdo Bena nemusí. Nevím proč, ale prostě mi nesedí. Připomíná mi Sámera..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

NO a holky, tak já nevím, zatím jsem také v rozpacích. Těším se na Monču a na tu Dominiku..... uvidíme uvidíme :grinning:
18. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
sklen: mi se ben tež nelíbí :wink: ..jako nehodnotím zpěv ..ale jako osoba mi nejede
18. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky, to bude asi tím, že mně se zpěvem líbí i Sámer - nemyslím to, jak se chová, jak vystupuje (to mně naopak točí), ale vyloženě co se týče hlasu a talentu - ten má. Ale Ben má ještě výjimečnější hlas a sedí mi hlavně i projevem, je to takový třeštiprdlo. Jako náš Štěpíno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
S tím mám zas problém u Chodúra, zpívá božsky, ale přijde mi jako takovej medvěd v brlohu :sweat_smile: Jak se pohybuje, gestikuluje, není úplně můj šálek kávy, ale pěvecky super :wink:
18. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
ty jo, Monika byla dobrá, ale Leona mě fakt dojala.....nádherný
18. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Enz: Leona je Leona, tak fakt musím zpívat.
18. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jé, holky, to jste mě nalákaly. Těším se, až si to zítra pustím :wink: Komu se to nepovedlo?
18. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Zatím jsou všechny v poho. Ty nekoukáš na telku??? :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Nene, jak jsem včera psala, můj tatík to děsně komentuje, my jsme ještě na Vysočině, víš? Jedem až zítra :wink: Takže se na to pak mrknu v klidu :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jooo tááák, tak to jo. :wink:
18. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.