• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky jdu do sprchy, dát emi antibiotika a chrupat....doufám, že zítra bude zase líííííp
18. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Saru je to dneska boj......zítra to bude těžký....teda tak Dominika taky super...no to jsem zvědavá, která vypadne
18. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak moje favoritky po dnešku: Leona a Dominika... holky byly úžasnýýýýý :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
no holky byly teda lepší než kluci ...mám dojem, že až to djí dohromady budeto brzy skoro babská jízda :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
hup: no, nevím, myslím, že je to vyrovnané, mě setotiž líbí z holek Leona, Dominika a Monika a z kluků Chodúr, Bendig, Denis a Šmajda, takže je to 3:4 :grinning:
18. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
JJ, máš se na co těšit, masakr.

Dominika byla úžasná. HOlky já zítra budu bečet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Hup: také si myslím, že SS bude 100% holka
18. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
skle jj bude to doják :slight_smile: ale Lacka a Lea a Pauliny mi líto nebude
18. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
enza: taky se ti nelíbí Paulina? nám taky ne, je divná, nesympatická :wink:
18. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
JJ,t ak v tom jsem s vámi za jedno. Pořád mě štve, že zdůrazˇuje, jak byla vokalistkou téééé a tééé
18. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
no mě tohle moc nedojímá ...dělám u toho vždycky něco "smysluplného"

třeba dneska jsem hledala na netu partnera pro mezinárodní projekt ...takže jsem tak googlovala
a aln se mě ptá, co dělám a já: hledám partnera ....tak na mě tak divně koukal :grinning:
jj ...bál se :grinning:
no kde by taky druhou takovou našel, že jo :grinning:
18. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
já u toho taky surfuju, ale u Dominiky jsem zamáčkla slzu :wink:
18. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
No dobrý, takhle na něj :wink: :wink: :wink:

No nic, loučím se hvězdy :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
já dělala album...přidala jsem fotky z dnešního venčení......vydali jsme se na výlet na Bezděz...dobrej výšlap a na konci jsme zjistili, že mají z provozních důvodů zavřeno :grinning: no, ale krásně jsme se provětrali v půlce jsme museli nechat kočárek a použít manducu...tak tady pár fotek http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_6._mesice/#PICT5932.JPG
18. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Noc stejná jako poslední tři, takže to šo :slight_smile:
enz: krásnej výlet :dizzy_face: :dizzy_face: ale počasí hnusný, co? :wink:
ss: mě se taky líbí víc holky, skoro všechny, Paulína né a z kluků se mi taky nelíbí Ben, jako aby tam byl jenom proto ře má vyjímečnej hlas, no nevím. Vyhodila bych ho a Machalu
19. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky, u nás noc průměr :wink:

enz: krásný fotky, užili jste si fajn výlet, co? :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já vás jdu pozdravit a tady skoro nikdo :sweat_smile: :grinning:

Zdeni, brrr, na Bezdězu jsme byli vloni a už mě tam NIKDY NIKDO nedostane!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Byla jsem cca. 14 dní těhotná (ještě jsem to nevěděla, ale tušila), na moje narozeniny (konec července) a bylo strááášný horko, katastrofa, dolezli jsme tam úplně mokrý, já totálně hotová, tam jsme čekali hrozně na průvodce, že se něco dozvíme, a ta prohlídka začínala šermířským představením nějakých brutálních amatérů, bylo to strašně dlouhý, furt tam "pouštěli" dělový rány, takže já skoro ohluchlá, malý děti tam brečely (vůbec se jim nediivm, to byl nářez i na moje bubínky), takže jsme tuhle šou zabalili a šli se po hradě cournout sami - vylezli jsme na věž, tam se na nás slítlo asi milionový hejno okřídlených mravenců, totální nálet, takže jsme zdrhali zpátky, no šíííílenýýýýý :angry: :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:

Superstar snad zkouknu dneska, už se těšim a jsem zvědaváá :wink:
19. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
petu: taky vydařenej výlet, koukám :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky jak jste na tom s autosedačkou? Už jste někdo ve větší?
Mě se do toho vůbec nechce, kvůli stabilitě hlavičky a jízdě v protisměru, chtěla bych až tak od 8M nejdřív, al enevím, jeslti to půjde. Karolí je tam totálně napreslá, je jí úzká a třeba v zimním kabátku jsme bez šance, takže oblíkám různě tak, aby se vešla :sweat_smile:
19. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Maus: No to teda každopádně, a to ještě jsem si vzpomněla, že když jsme slezli dolů do vsi, tak jsme si tam koupili nanuky, a já si (netušim jak, prostě najednou to bylo :grinning: ) pokecala tílko, sukni, nohy i botu :sweat_smile: Martin se mi řehtal, takže já byla nasraná, pak jsme jeli na Mácháč a já odmítla jít do restaurace, dokud si nekoupim něco čistýho na sebe :grinning: , takže jsme tam sháněli ještě aspoň nějaký triko - sehnali, najedli se v restauraci, pak jsme zaplatili vstupný na přehradě a chtěli na šlapadlo, ale jako na potvoru nebylo žádný volný a když jsme se dočkali, tak nám ho někdo vyfouk´ - takže po tomhle výletě jsme se vrátili zpátky na chatu tááák nasraný, no dovedete si představit. No krásný narozeniny :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
petu: :grinning: :grinning: :grinning:
mau: nám je na šířku ažaž, ale na délku začíná být problém. Nohy mu koukají už dlouho, ale to problém není. Brzy už bude ovšem koukat i hlavička, takže my už budem nakupovat brzo :sweat_smile:
19. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoooj hvězdy

u nás noc také jakž takž.

Před chvílí se vyspinkal a teď už si hraje a kňourá u toho, pořád si myslí, že ho bude někdo nosit, nebo co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Enz: super fotky, ale do toho počasí by mě nikdo nedostal, jsem na to moc rozmazlená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Jsem teď venku věšela prádlo a jsem úplně zmrzlá, brrr :sweat_smile:
sklen: Karolí už je taky vyspinkaná a hraje si na dece - péruje na čtyřech a couvá :grinning:
19. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky, tak volala jsem mudr., vysadila jsem ten hedelix a odpo se půjdeme ukázat. taky to emi neměla vystouplé, spíš takové fleky po bříšku a zádech, a trochu na krku. ted už jí to zmizelo, ale furt je vidět, že to tam měla. myslím, že mudr. uvažuje o 6.té nemoci, jako neřekla to,ale vyptávala se, kolikátý den měla teplotu a kolikátý den vyrazila vyrážka. no uvidíme, odpolko tam zajdem.
emi ted spí, noc celem ok, až na to usínání. to se nám něajak rozbilo...musíme uspávat, chvilku u ní sedět a hladit..to je od minulé neděle, kdy začala mít tu rýmu.

ad sedačka, na šířku ok, na délku zatím taky, ale délku budeme řešit dřív než šířku. sedačku máme vybranou, jen dořeším barevnou kombinaci. bude to bud tato
http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/ROMER-Duo-plus-2010-HighLINE
nebo tato http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/ROMER-Safefix-plus-2010-TrendLINE

ta první se mi líbí víc, nemá tu páku, která mi přijde dost monstrozni, ale zase nemá takové to polstrování kolem hlavičky. ta druhá s tou pákou má kolem hlavničky polstrování.
tohle je ted jediný dilema, který řešíme...
19. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
kaca: my bereme tuhle http://www.prejetesi.cz/romer-king-plus-ellen.html i tuhle barvu :wink:
Držím palečky Emince, ať dopadnete dobře :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
mau na tu jsem taky koukala, ale nakonec jsme se rozhodli věřit víc isofixu. já myslím, že romer jsou v pohodě všechny
19. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
kaca: my jsme právě vybrali tuto protože je nejbezpečnější z těch bez isofixu :slight_smile: a taky proto že je prostorná. ale souhlasím, že romer jsou v poho všechny :slight_smile: Ségra má maxiCosi priori a taky je spokojená :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
jsem nevěděla, že je těhotná...http://aktualne.centrum.cz/report/stalo-se/clanek.phtml?id=650493
19. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
kaca: no tak to nejsi sama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No vidiš, ta šestá nemoc by to být mohla, teploty měla a do tho vyrážka
19. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
ahojte
koukám, že řešíte sedačky, no, my jsme zatíwmu židličky :slight_smile:

minulý týden jsem byla s Terkou v Českém lese na dámské jízdě, tak bylo fajn, 7 mamin a 13 dětí :slight_smile: Jen počasí bylo drsné. Obě máme trochu rýmu, ale dobré. Ve čtvrtek jdem na preventivku, očkování přesunem na jindy. Fotky http://siralk.rajce.idnes.cz/
19. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.