• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Vojtí měl taky dnes hovězí, ale od Hami malou skleničku a mu snad nestačila či co, páč do sebe nacpal ještě 120ml mléka......no a právě jsem ho byla přebalit, páč se pos...... :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
enz: no u nás taky nějak pochybělo ....už za hodinku se hlásil o papání další :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
My dnes dojížděli špenátek a zapil čajdou, ale už dvakrát jsem tam byla s prsama :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
hup: naštěstí se nic nestalo, ale stačilo kousek a bylo to :angry: a nejvíc mě štve že to není poprvé, kola tam upadávají prakticky co chvila a za posledních 14 dní to bylo už dvakrát v servisu s dalšíma závadama. Prý se zvažuje že to prodají, ale kdy to bude to netuším...To druhý auto je v poho, to je skoro nové, ale tohle, to je teda něco...

Karolí obědavala asi 11:30 a taky už teď měla hlad, tak dostala kozu a tak za hoďku zkusíme přesnídávku.
19. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
sklen: to by se skoro vyplatilo mu tam ty kozy nechat, ať furt nelítáš :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Mau: no to zní jako super nápad, jen ta realita půjde těžko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už se vzbudil, tak za chvlí půjdu vzbudit manžu a pojedeme ro Danečka. Dnes mi pro něj přišla krásná zimní bunda, ale asi mu bede větší, podle těch rukávů :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Pane jo, hlavně, že se mu nic nestalo. Pakoši, si to neumějí opravit???
19. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
maus: to bych brala ty odepínací kozy ...víš ....nechat mu to ...víš, co byse dalo zvládnout věcí v mzičase :grinning:
19. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
huP:no to jo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojky, my jsme stále u našich, pojedem odpoledne :wink:

hup: ach jo, ten Alan to teda hrotí čím dál víc :frowning2:

ad jablíčko - Štěpán si u něj taky dřív cucal šťávu, ale teď, jak už má tolik zubů, tak si vždycky kus ukousne a pak se daví :sweat_smile: Takže jablíčko v celku už teď nepřichází v úvahu :slight_smile:
ale jak by byli dětičky i maminky spokojení, že? :grinning:
sklen: to je k ničemu, v servisu je to pořád a se*e se to taky pořád... :angry:
a rukávy se ohrnou :wink: určo bude fešák :slight_smile:
karolí by se z celého jablíčka poblinkala jistojistě :sweat_smile: jí stačí i kousíčky v čemkoliv a nadavuje :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Mau: jj, Vojta asi také. No i když, ten něco vidí a už mlaská, dnes to schválně zkusím :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
hele a nesežerou nás ty děti za chvíli?...nám stačí ten náš velkej otesánek ve vývinu :grinning:

mau hlavně, aby s tím nezačali něco dělat až se někomu něco stane, jak bývá zvykem :unamused:
19. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
saru: já si nemyslím, že to hrotí nějak úmyslně ..myslím, že to tak prostě vidí, že tomu věří a že se v jeho očích zasazuje o nápravu :sweat_smile:

jinak u jabka samo asistujeme ....obvykle užižlává malé kousky ...le občas se zadaří :slight_smile:

maus:no právě - to matka příroda nedomyslela :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Světe div se, Karolí zase spí. Vzbudila se ve 12:30 a už zase chrní. Ale já jsem ráda, aspoň bude fit až přijde ten chlápek na ty dveře.

Příroda s tím asi nepočítala, že by se nám to mohlo hodit :grinning:

enz: snad to opravdu prodají a do té doby se nic nestane :unamused:
19. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tak u nás se spinká a já jdu dokoukat Nezvratnej osud 4, kterej mam rozkoukanej.. To je zas masakr... :sweat_smile:

Zatim teda ovoce Fífovi moc nejede. Šklebí se na něj... Takže to zatim dojíždim já. Dneska jsem mu připravila jablíčko s banánem a prd... Taková mňamina :sunglasses:
19. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýýýýýýý ................pomóóóóc
přebalovala jsem ondru ....no a když jsem ho umyla, nechal jsem ho ležet chvíli nahatého na podložce a šla do sklepa přehodit pračku a pro usušené prádlo (akce na 2-3 minutky)
když jsem se vrátila, byl pokaděný podruhé ... hovínka byly úúúúúúúplně všude - dokonce i ve vlasech

stáhnu fotky :sweat_smile:
19. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
hup :grinning: :grinning: :grinning: fůůůůůůůj
19. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
u nás se ještě spinká, přemýšlím co dám k sváče...asi rozmačkám banán s přesnídávkou a sůšu.......jo a včera jsme měli novou kaši ovesnou s jablkem od Sunaru....mňamka jako musli tyčinky :slight_smile: akorát nevím jestli je na noc dost výživná, páč jsme po 22h museli dát mlíčko
19. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
jsme zpet od mudry...a co myslíte? šestá nemoc...
dneska se emi objevila vyrážka už i na nožičkách... jestli to je teda šestá, tak u nás má ukázkový průběh - 3 dny teplota, pak naskočila vyrážka, nejdřív na těle, pak na nožičkách a to je prý konec nemoci, říkala mudr.
akorát jí původně zmátlo, že měla emi tu rýmu a kašel, takže kombinace dvou viroz
no a protože prý je to nejspíš virového původu,tak nám vysadila antibiotika. ¨říkám si, ještě že jsem tam tentokrát šla hned, jinak by brala antibiotika zbytečně...no doufám, že ted to mudr. už odhadla správně, je to vážně těžký asi.
poslechla jí a průdušky prý jsou už skoro dobré, že nějaký ten hleník už vykašle, kdyžtak dát hedelix. no já vám nevím... zdá se mi, že ve čtvrtek emi občas zachrčela stejně jako dnes. skoro nekašle, jen občas zachrčí, pak jí to zaskočí a pak zakašle....tak nevím, zda ta antibiotika byla vůbec nutná :unamused:
jako v čekárně s náma byly 2 mimča s průduškama...a to teda byla síla...chrčení co nádech a výdech a když se rozkašlala, tak to bylo jak starej chlap tuberák. a s nosíku jim telka rýma...chudinky mimina. doufám, že od nich emi ještě něco nechytla navíc

tak ted už jí jen musím zbavit toho průjmu - koupila jsem biopron - 5 miliard zdravých laktobacilů v jedné dávce, tak to jí střeva snad dá do pořádku cobydup :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
cizí neštěstí vždycky potěší http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondri_-_rijen_09/#PA190051.JPG :grinning:
tak se pobavte na náš účet :grinning:

noa video,když jsme ještě chtěli machrovat http://www.youtube.com/watch?v=35SeL4QkA8E
19. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
hup: no fůůůjky :grinning: :grinning: ale fakt prča :grinning: a ještě jsi si musela užít to čištění těch puzzlů :grinning:
kaca: tak snad už se doktorka trefila a je dobře, že Vám zrušila ty antibiotika. A tolik laktobacílků určo zabere :slight_smile:

Už tu byl ten pán na ty dveře, jako fakt bambula, kdybych nějak váhala nebo něco tak řekne výborně a s klidema si odejde a vůbec by ho netížilo že "neprodal" :sweat_smile: ale já sjem byla rozhodnutá, takže zase utracených peněz, že :sweat_smile: ale tak budem v bezpečí, snad, za ty prachy :grinning:
19. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
teď jsem se fakt pobavila, prohlížím alba z titulní strany a u jedné fotky je napsané "tak to jsme mi" jsem se málem počůrala :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
hup: tak to je hustýýýýýý ..... fůůůůůůj :grinning: :grinning: , Ondra se vážně pochlapil :grinning: ... a video hezký,jsem zkusila Nelince taky takhle ukrojit jablíčko a myslím, že jí to za chvíli taky půjde

maus: dnes měla Nela na oběd to samé co Karolí, ale musím říct,že to rozmixované je děsné, Nela je z toho jako prase,rozmačkané je lepší, to je skoro čisťounká :wink:

všem marodům brzké uzdravení

všechny nové fotky jsou čupr :wink:
19. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
čau kočky, dens je prima den, děda dopolko hlídal a my s mamčou jely do kauflandu a pak jsem šla na kosmetiku. užívám si, jak se dá :wink:
Hupinko a Mis, vše nejlepší ke svátečku! jestli tu je ještě nějaká skrytá Míša, tak taky gratuluju :grinning:

S tou šestou nemocí jste mě vystrašili, donedávna jsem nevěděla, že něco takového existuje..

Malý dnes dostal banán, dlouho jsem nešla z kosmetiky, tak ho naši uklidňovali :wink:
19. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
hup...tak to je hustý
19. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Hup, no prima noc i odpoledne! z odpoledne si ale nic neděláš, viď, to se umeje. to je z toho jablíčka, vláknina ondrříka protáhla :grinning: Náš taky kaká občas takhle na dvakrát :grinning: ale následky té noci nevím, jak vyřešíš, nebo jak to chce jako řešit Alan tu nenormálnost???

Niky, na Fífovi není nic vidět, zvládá to skvěle! :wink:
19. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Siralk, Terezka má fakt dlouhé vlásky, to budete za chvíli stříhat ne? ty černobílé fotky jsou působivé :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
mis: všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
Karolí to právě potřebuje takhle mixlé, jinak nadavuje :sweat_smile:
luci: no to sis super užila :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
maus: puzzle bylo v poho ve srovnání s ondou :grinning:

kači: doufám,že už to bude jen lepší :wink:

mis: určo, chce to jen trošku cviku - za týden to uměl :wink:
jinak vše nej :wink:

kaci + mis: no hustý to právě moc nebylo :grinning: :grinning: :grinning:

luci: nevím ...asi ondru pošleme na lobotomii :grinning:
19. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
jo - lkdybyste měly někdy žravku a domy nic moc nebylo - nebo pro návštěvu - doporočuju - před chvílí dopečeno http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28641#diskuse
19. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.