• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Aneta Galisová - nič moč - docela nuda :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
saru to máš tedy ještě co zkoukávat :slight_smile: tak honem ať stihneš vyřazení
19. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
jako ta galisová mi příjde sympatická - taková kalička ...někoho mi připomíná :grinning:
19. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
No a Dominika - vysoký tóny nic moc, ale jinak super, hodně emotivní :dizzy_face:

No, a zrovna vypadl Machala - to je asi fér :wink: Ale je mi ho fakt líto, ten je teda hustě naměkko... V těch lidech je hrozný napětí, pak to z Tebe spadne, znám to z koncertů nebo když jsem párkrát hrála v přímým přenosu na Vltavě - úplně cítíš ty vibrace všech lidí, co Tě poslouchají, pak zahraješ, povede se to a je to euforie jako bejk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle u té obrazovky je to téměř nepochopitelný, proč to tak prožívají, ale vím, že ty emoce jsou v takové chvíli fakt velký. Ale samo - je to jejich rozhodnutí, že tam lezou, já bych do toho fakt nešla, i kdybych uměla zpívat :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
hup: mně zas je dost nesympatická, ne kvůli těm fotkám, ale spíš mi přijde, že tak hrozně přehrává :sweat_smile: Ale hlavně pro mě zpívá nezajímavě - dobře, ale nudně :wink: To samý mi z kluků přijde ten Anglán. No, a vypadl Lacko - to je taky fér...
19. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
hup: no hadrové panenky mají v hračkách, ale speciálně Kamilu jsem ještě nikde neviděla...

ss: myslím že vypadli ti správní, souhlasím s tím :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
mau: jj, já taky :wink:
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak jsem se u obou chlapců trefila....byli fakt nejslabší......
19. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
enza: docela mě překvapilo, že je to zatím tak spravedlivý...
19. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
saru: no já to sleduju tak asi 1/4 okem ...takže fotky nevím jaké :slight_smile: ....a co jsme s ní viděla nějaké zákulisní povídání mi přišlo ok

maus: no ono jich je plno ..ale kamila prostě není

saru: jako je to o emocích ....ale myslím, že se jim (aniž bych jim to přála) v životě stane spoustu i horších věcí než že vypadnou v semifinále superstar ....prostě to je hra
ale tyhle slzy chápu spíš než ty potoky slz na castinzích (bože to vypadá divně napsané :grinning:)
19. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
hup: našla jsem, že ji dávali jako reklamu k té vodě, ale už v srpnu. To bude asi problém...
19. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
19. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
hup: jj, je hezčí než originál Kamila :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
maus: jééé ty jsi hodná :slight_smile:
prošla jsem snd 40 webů s panenkama :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
hup: a pro koho? Ondra chce panenku? :wink:
19. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
maus: nééé ...pro alču
hele - to byla sranda ..kubíček od některé kámošky od ségry domů přivlekl panenku a jeho dědeček (domy vládne typický patriárchát) to nemohl rozchodit :grinning:
19. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
hup: ahá, no jasně, Alička je přece u Vás jediná ženská :slight_smile:
Ségřin starší syn si někdy hraje jako holka, baví ho holčičí věci a někdy i říká že by chtěl být holka a jeho děda to taky dost špatně nesl, prý jestli jako "je normální" :grinning: Ti chlapi :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
maus: my si taky hrály s auty, s traktorkem atd. ...proč by si kluci nemohli hrát s panenkama :sweat_smile:
on se o tu pannu normálně pěkně staral - přece i kluk může mít potřebu o někoho pečovat ..a.lespoň z nich pak nevyrostou takoví pařezi jako v té naší generaci :grinning:
19. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
hup: to máš recht, na těch castinzích (fakt hrozný slovo :grinning: ) to nechápu ani trochu :sweat_smile:
Ta panenka je krásnááá :dizzy_face: Ale Štěpínovi ji asi kupovat nebudu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U Slovenek dost nefér, Karolínu bych nevyhodila, ale což, některá jít musela :wink:
19. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
hup tahle panenka je hezčí než Kamila :wink:

sakra zase ta Paulína prošla :confounded:
19. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
já taky byla na autíčka :wink:
19. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
hup: přesně, i s panenkou si hrál, že ji jako ošetřuje, pak se mnou přebaloval, já Karolí a on tu svoji Sárinku, náhodou je to pěkný, chlapi tomu nerozumí :wink:
19. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojík všichni,
nějak nestíhám, fakt jste ukecánky ukecané :grinning: kdo ty kvanta má dočítat...

Add šestá nemoc, taky jsem trochu vyděšená, snad nás takové dobrůtky minou :frowning2: Nemocným dubňátkám přejeme brzké uzdravení...

Add Ondrovo kakání...Hup, dnes jsem to zažila taky podobně, akorát jsem ho odchytla včas...Pokakal jsem, umyla jsem ho a nechala na dece větrat a příjdu za chvíli z ložnice a on si vesele píďalkuje v dalším eňu :grinning: Naštěstí nestihl napáchat další škody, zas tak se ještě nehýbe...jen se tam na tom točil... :grinning:

Add sedačky- my ještě na žádnou nekoukáme, náš prcek moc nerosste, zatím se ztrácí i ve vajíčku :sweat_smile:

Mau- TO JSME MI je supr, někteří lidi asi zapomněli chodit do školy :grinning: trotli non plus ultra :sweat_smile:

JInak jsme měli parádní víkend, v sobotu malý spal dvakrát po hodině a půl s tatínkem, večer ukázkově usnul sám, v neděli spal s náma až do 9, pak ještě dopol. znova dvě a půl hodiny...ovšem večer začlo peklo, po usnutí v půl 7 se vzbudil v 9 a on spát nebude, v postýlce se akorát přetáčel na bříško a zubil se...uspávali jsme na přeskáčku, ve 22 ´hod začal vřískat a až mlíko pomohlo, krmili jsme znova v 1, v 5, z toho spal asi v kuse půl hodiny....no na palici!!!!! Dneska mu usínání trvalo dvvě hodky, vždycky usnul a za pět minut řev...ale spíš i bolestivě kňourá....Fakt se modlím za ty zuby a závidím všem, kdo je už máte :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak Aneta - to je fér :wink:
19. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
saru: jako myslím si přesně to, co říkal hejma - pokud někdo bude chtít být opravdu zpěvákm, dá to i bez supersar

jé holky to jste mi udělaly adost, že se vám fakt tak líbí - doufám, že bude i aluši
jo mimochodem už se přetočila :slight_smile:

jako já nebyla n autíčka ..já si hrála se vším
nej hračka byly papírové panenky - jako nety kupované - ale malovala jsem je a k tomu celou garderobu - ségra byla míň šikovná tak vystřihovala :-ú ..měly jsme celou partu - holky, kluky, koně, psy ...vyráběla jsem pro ně domečky, nábyteček
s tím jsme si vyhrály fakt hodně moc ...dokod jsme se nezmlátily ....a pak zas

maus: že jo :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
hup: Alička je teda fakt šikulka, když už se přetočila :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu chrnět, dobrou, hvězdy :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
hup: to je Alička moc šikovná :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
joo ..to je ...ségra je ráda ..i kvůli ténožce
19. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj holky, nestiham docitat, tak mi snad neco zasadniho neuteklo.

Mela jsem tu rodinu ze slovenska, tak jsem se musela/ a chtela/ starat. Teta ma chudak rakovinu kostni drene, ale i presto za priletela, tak si ji za to nesmirne vazim a obdivuju. A to oba dva leteli na stara kolena uplne poprve. Dneska jsme je byli zavezt na letiste a uz mi volali ze pred chvili pristali v poradku v Bratislave, tak jsem moc rada.

Williamek se ukazal, byl to nejhodnejsi miminko na svete, jako obvykle mimochodem, byli z neho uplne nadseni, za celou dobu jejich navstevy ani jednou nezaplakal.

Jeste porad jsme nezacaly s prikrmy, ale asi tento tyden na to vlitnem. Zatim jen davam kasicku pres lzicku, ale moc mu nejede :confounded:

Kukam, ze rozebirate superstar, mrknu zitra z archivu, ale jak ctu, tak uz ted vim kdo vypadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Preju dobrou vsem
19. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Panenka je suprová, hup, přemýšlím, že ji koupím pro Miu :slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.