• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ráno. Nikdo nikde? :sweat_smile:
Noc docela hrozná. Začalo to slibně, vzbudila se asi 0:30 ale dala jsem čajík a spala dál, ale jen do 1:30, to bylo kojo, pak další kojo 3:30, spala jen další hodinu a pak jsem si ji v 4:30 brala k sobě a prakticky jsme už skoro nespaly. Měla asi nějakej problém...
Ale už jsme toho od rána hodně stihly, byly jsme venku a na poště odeslat ten balíček s věcma po Karolí :slight_smile:
bram: já Vám ty zuby už přeju, to je stejný jak u nás :wink:
mag: Wilík je šikovnej kluk, když Vám dělá jen samou radost :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno,

mám v elektronické formě knížku od naší doktorky "Každé dieta se vie naucit spat". Je to knížka ve slovenštině, ale je tam hodně zajímavých podnětů. Kdo bude chtít, písněte mi do IP váš mail, zašlu :wink:

A teď něco pro pobavení: http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-deti-a-rodina/125289/podivejte-takhle-vypada-den-s-osmercaty.html
20. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
lucy: to je teda něco :sweat_smile:
20. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
dobré ranko

mag: to jsou bezva příbuzní ....naše zcela zdravá babička (rozuměj tchýně) nepopojede ani 35 km :sweat_smile:

jinak noc-nejpříšernější noc nejen s ondrou, ale vůbec v mém životě
ani nbrečel, jen furt mrčel .... peklo
usnul asi 2x na mě tak na 20 minut
alespoň ráno jsme spali od 7 do 9 :sweat_smile:
20. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Lucy, tak to je masakr :sweat_smile: Vidíte? A my řešíme blbosti...s masíkem-bez masíka, spaní-řvaní..... :grinning: To teprv musí být rodeo...ale ženská je trochu nezodpovědný blázen, nepříjde vám to??? Žije ze soc. dávek sama a má 14 dětí...
20. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Bram: Ale vypadá dost dobře, já bych byla strhaná jak blázen :wink:
Hup: To je mi líto, taky už mám za sebou pár takovejch nocí :frowning2:
20. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj

u nás noc v pohodě,ve 4 kojení, vstávačka v 8... začíná to být už standard ... klep klep :wink:

bram: taky myslím, že ta ženská je asi divná... bez chlapa a všechny děti počaty uměle...se divím,že jí to ještě dovolili :astonished:
20. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky, dneska noc bezva - prostě mu vyhovuje spát sám v pokojíčku. U našich spí s náma a bylo to podstatně horší :wink: Usnul v 19, napapal se ve3 a spal až do 8 :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
z paní mám mírně řečeno rozporuplné pocity :sweat_smile:

lucy: no u nás to začalo v půlce té nemoci (ze začátku spinkal krásně tak, jak byl zvyklý) ...jenže pak začaly hodinové až dvouhodinové hysteráčky před půlnocí .....to se ještě dalo ...předevčírem to vzal dvakát i v nocia dneska to dotáhnul k dokonalosti
fakt netuším, co mu je - přes den zlatý
i ráno spinkal fajně
nechce spát ani v posteli ani s náma ani nikde (ani v náručí)
ani nijak extra neřve ..jen ubekává (ale spát se u toho stejně nedá)
20. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahooooj holky,

pomóóc :sweat_smile: Matýsek začal večer zlobit, ale jak. Teď už dva dny za sebou né a né spát :confounded: . Když jsme začali s tou kašičkou, tak po ní při kojení odpadnul a spal - druhá fáze byla, že taky odpadnul, ale byl za 1-2 hodiny vzhůru. No a teď už druhej den prostě neusne a řve - vezmem ho do náruče, tak je okamžitě v klidu, ale vůbec ospalej, a jakmile ho položíme zpátky, tak občas dělá že spí, ale to je tak minuta a pak zase řev. Necháááápu to, je napucnutej kaší, mlíkem, proč to dělá?? Takže důvod zavedení kaše jaksi pominul, tož co myslíte, mam jí přestat dávat, když to nemá smysl?? A jak ho mam umlčééét??? :sweat_smile: :grinning:

Jinak včera jsem prodala první věc na MMB, nextový punčocháčky - paní je z Prahy, tak si pro ně poslala manžela, a já ho chudáka tak zmátla, že jsem se fakt bála, aby vůbec trefil domů :grinning: Napřed čekal, chudák, u špatnýho vchodu, načež jsem se přihnala já a představila se mu úplně jiným jménem (dívčím) - načež jsem se zarazila a řikam mu, že jsem vdaná :grinning: :grinning: Chudák popadl igelitku a mazal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
pet: vítej do klubu :grinning:
i u nás se bečí ..na rukách ustává ...nicméně stejně neusne
přestat dávat mi příjde jako nesmysl - přece ony se nedávají proto, aby dítě spalo ....pokud ti bude bantovat do 10 let, tak ho budeš furt kojit? :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Hup: No jenže já právě i psala (né teď , dřív), že začal u tý kaše fňukat a to taky nechňápu - otvírá, chce jí, ale bečí u toho, houká, fňuká, no já už fakt nevim, co by to dítě chtělo :confounded: :confounded:
20. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoooooooooooooj kočky a koťata

naše noc stála také za dvě věci, ten lump nechce být v postýlce :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale po zkouknutí těch fotek mlčím, co má chudák dělat ona, 14 dětí...........

Pet: tedy, chudák, tak to se nedivím, že mazal......
20. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Ty jo, to naše zvíře pořád chrupe :unamused:
20. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Naše dítě si teď dalo trochu telecího se zeleninou, dnes nám oběd vyšel dřív (byly v tom pořádný kusy a snědl napoprvé třetinu skleničky :dizzy_face: ), a užužlal si kousek rohlíku. Teď je ospalej, tak šel hajat, ale jsem zvědavá, jestli usne :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
pet: a nemá žížu? ondra tak někdy u jídla fňuká, když má žížu ..cucne čajíku a je spokojený a baští dál (dělá to prakticky je u kaše)
20. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky, u nás taky noc naprd - od půlnoci do 5 jsem tam byla každou hodinu. Buď stačil dudík nebo chtěl prso. Myslim, že ho svědí ta vyrážka, protože si při koju drbal krček. Už by to mělo pomalu ustupovat. Před 5 se vykakal a vypadal úplně vyspale. Smál se, vřeštěl, hrál si. Tak jsem ho šupla do postýlky s hračkou, zhasla a krásně usnul. Spal do 8, pak jsem si ho vzala k sobě a chrápali jsme ještě do půl 10. Takže závěr super.

Usnutí večer lepší, ale stejně jsem ho musela uhoupat - ale netrvalo to ani půl minuty. On by asi usnul s fňukáním sám, ale já ho nechci nechat brečet, když je nemocnej,

Petu, to mi něco připomíná. Večer se mrní, je šíleně ospalej, tak ho dam do postýlky. Lehne na bok a spí... Minutu... V chůvě kňourání, jdem tam, on v postli naštorc, směje se, je vyspalej... A tohle třeba 3x za sebou. Nakonec ho uhoupam a je klid... To bylo v pátek, sobotu, neděli... Usínal v půl 10 večer... Svádim to na nemoc, tak snad to bylo k ní :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
jak tak koukám, tak je to všude dost stejně blbý, u někoho ještě horší s nemocí... :rolling_eyes:
Musíme vydržet, ono nám stejně nic jiného nezbyde, že :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
20. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
mau: takže vlastní pokojíček zatím nepomohl? :unamused: U nás teda naprosto stoprocentně, u mis očividně taky, tak snad si Karolí taky zvykne - ale ona reaguje stejně, i když je u tebe, viď?
20. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Tak to já vím - mě má uloženou normálně pod jménem :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Hup, Ty hlavo, to zkusim, to mě nenapadlo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Chytrýmu napověz,... ehm :grinning: :grinning:
Ty nevíš, jak Tě má uloženou?? Jak to můžeš nevědět?? :grinning: :grinning:
saru: jj, reaguje stejně, ale nerušíme jí a i já se víc vyspím, když neslyším každej její pohyb a nemusím krotit manžu v nočních projevech. Ale asi tři noci teď pár dní zpátky byly fajn, chodila jsem ji jen krmit a ráno spala, tak uvidíme :slight_smile:
hup: :grinning:
mau: tak třeba to byla jen náhoda - já naopak doufám, že u nás ne, protože to bylo bájo :wink:
20. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
no u nás se nechce papat ...ani dudlík nechce ...jen je nějaký rozlděný
nevím, jestli mu něco nesedí v ložnici
nevím jestli se normálně nezačal bát tmy, protože když se rozednilo usnul na víc než dvě hodiny ještě v posteli
ale tomu zas odporuje to, že večer krásně usne - dáme ho kolem té osmé spát a spí do půl jedenácté
to je taky zajímavé - v 99% se rozpláče o půl jedenácté (i když jde spát o půl osmé, ikdyž je uložený po osmé) - třeba u nás začíná hodina duchů :sweat_smile: ....jako fakt nevím - ale nepříjde mi to jako náhoda
i když spinkal před tou nemocí pěkně, kolem té půl jedenácté skoro každý večer zamrčel - jako neplakal, nevstávalo se k němu, jen na moment procitnul ... teď začínácirkus
co je o půl jedenácté? :confused:
20. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
hup: to je zvláštní :confused:
20. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
hup: u nás to bylo taky pravidelně ve stejnou dobu :grinning: fakt divný
hele, ségra doma nějaké zbloudilé duše měla a děcka je slyšeli :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
saru: že jo :sweat_smile:

maus: no já na takové věci věřím ... :wink:
20. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky,

to mě mrzí, že jsou prťata nemocný a nechtějí v noci spinkat, určitě bude líp.

U nás se to zas po skoro 3 měsících začíná vracet do starých kolejí, což jsou pouze 2-3 kojení za noc, na druhou stranu jsme se naučeli precizně pištět a nejlíp se nám vejská v 5 ráno :grinning: vejskáme do 6ti a pak vstáváme solidárně s tatínkem, když jde do práce, náš Tom je prostě ranní ptáče (nechápu teda po kom :sweat_smile: ) jj vím, nemůžeme mít všechno :grinning:

Včera jsem měla den D (chápej D = jako debil) tak doufám, že dnes bude lépe.

Zatím se tu mějte, marodům brzské uzdravení :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Já taky, vůbec o tom nepochybuju, že malé děti a citliví jedinci ty energie dokáží vnímat - vidět, slyšet,...
20. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.