• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak malej chrňěl do 11, za chvíli dáme obídek a okolo jedné by mohl jít zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: tak to já vím, ale tohle to rozhodně není :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Hele já občas přitihnu vojtíka, jak se smějě, ale jako buď za mě, nebo někam bokem.

Také tady na ty věci věřím, jsem hrozná :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
20. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
sklen: šiukula :dizzy_face:
Mau: no jen doufám, že mi ten můj plán se spaním vyjde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
prosím látkařky: máte nějakej fígl aby vám mrňata nezaneřádili svrchňáčky? U nás to schytají vždycky a jak teď Karolí častěji kaká tak nám přestávají stačit :sweat_smile: díky
20. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
sklen: proč hrozná?
sklen: budu držet palce :wink:
Ty jo, tak Vojtula snědl celou skleničku mrkvičky a brambor a kouká na mě, jako že to byl zákusek :confused: :confused: :confused:
20. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Hup: chtěla jsem tam napsat posera :slight_smile:

Mau: tak to my máme kakání, že se vůbec neroztýká. Tuhéééé
20. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak u nás se spinká po obědě, máme doma Otesánka, snědl dvě skleničky (domácího) :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Tak jsem dokoukala Superstáry, téda, mlaskla jsem si, každopádně letos holky vedou nad klukama s naprostým přehledem :wink: Hlavně že už vypadnul amatér Machala, neni mi jasný, co to bylo za omyl, že ten vůbec postoupil z castingu :confounded: :sweat_smile:

Joo a taky jsem zkoukla pos... Ondráška, šikovnej chlapec, jen co je pravda :grinning: :grinning: Silně mi připoměl mou kariéru v psychiatrický léčebně, kdy to měly babči taky všude :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Teéééédy Pet, no to je šikula, hele to abs za chvíli vařila ve várnicích, ale nic si z tho nedělej, já budu stát vedle tebe :grinning: :grinning: :grinning:

JJ, Ondří je klasa, také jsem to ukazovala taťkovi, ten jen řekl, že on by to tedy rovnou vyhodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
sklen: a té malé skleničky nebo klasické?
Karolí dojedla zbytek ze včera a ještě kousek telecího se zeleninou
Jak to děláte, když Vám dítě sní třeba třičtvrtě skleničky jeden den a druhej den mu ten zbytek nestačí rozděláte druhou - jinou? mi to přijde takové divné, že má jako dva obědy :sweat_smile:
A taky se u nás spinká po obědě :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Maus: Tak já dělam domácí, ale zrovna přemejšlim, až budu dávat maso, že přece nepůjdu koupit deset deka telecího, takže jak to udělat, asi budou skleničky.. A pak nevim :confounded:
20. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Mau: té malé. U nás se řve, na to že se tak vyspinkal, tak je unavený a protivný
20. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
sklen: tak to mi klidně ještě přidej, když snědl jen malou :wink: Karolí je taky tak někdy protivná, když se vyspí, tak jde třeba spát hned za hodinu znova :sweat_smile:
petu: no tak leda toho masa koupit víc a udělat si do zásoby :wink:
20. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
sklen: ne mi přidej, ale mu přidej, to je jasný :grinning:
20. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mau :grinning: :grinning: :grinning: neboj, já to pochopila :wink:

No, ono mi asi nic jiného nezbyde. Zítra asi zkusím masíčko. Ale při tom jeho apetitu, to jistě nebude žádný problém. :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak my jsme taky po obědě, ale nespinkáme :wink: , Nelča snědla velkou misku domácí brokolice, mrkve a brambory, pouze rozmačkané, je borka,krásně to papá a některé kousíčky jsou fakt velký :grinning: , ale zvládla to...

holky, jaké dáváte čaje? napište mi značky a jak jste spokojeni, teda spíš mimča, jak jsou spokojená, jak jim chutnají... a dáváte některá ty granulované nápoje / čaje od Hippu nebo jiných výrobců?
20. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jak jsme začaly s ovocem, tak začala Karolí najednou krásně otevírat pusinku, nejdřív jen na ovoce a teď už i u oběda :slight_smile: mám z ní radost :slight_smile: ale jak je tam nějakej cucek tak se jí okamžitě nedáví, my asi nikdy nebudem jíst kousky :grinning:
sklen: hlavně že mu chutná, to je dobře :slight_smile:
Já už nemám skoro žádná mlíko, úplně vypitý prsa, už vlastně kojím jen na dojezení (občas), večer před koupáním a v noci/brzo ráno. v 9 má pak Karolí UM, páč už tam nic nemám
20. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
mis: Nelinka je teda fakt borka :dizzy_face: to vám závidím :slight_smile:
Já dávám buď holou vodu nebo vařím pytlíkové bio fenyklový babylove a dětský bylinkový od Lerosu. nemáme problém, Karolí pije všechno :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahoj,

hele s tím buzením ve stejnou dobu, to máme taky.....bylo to nejdřív pravidelně v 0:00, fakt už jsem si říkala, že je to divný strašidelný, že přesně na minutu......nevím jestli jsem mu to už nevsugerovávala, páč jsem to očekávala a říkala si tak teď se vzbudí a fakt jo :wink: .........teď po rýmě se začal budit v půl jedenácté :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mis, já dávam granulovaný. Teď máme od Hami malinovej a jede mu :wink: Je trošku sladkej, tak je to asi tim. Voda mu nechutná. Já taky nemam ráda neslazený pití. Stačí mi trošku šťávy a jsem spokojená. A zuby tam zdravý :grinning:
20. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
maus: ten fenyklový od babylove mám taky,zatím jsem nevařila.... a Nelča je fakt šikovná,jídlo jí jede, asi je po mě,taky jídlo miluju :grinning:

niku: asi taky koupím nějaký granulovaný
20. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Enz: no vidíš, tak malá změna

No tak mi už spinkáme. sice jsem ho musela trochu pošovat, ale spí.

MIs: no tak to šikovná, Vojtík se s kousky také pere. Když mu třeba nastrouhám banán, tak mi em tam něco většího ujede a on to zblajzne v p hodě :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
švagrová dává taky granulované/slazené a malej už nic jiného nechce. Mě to přijde zbytečné, dávat jí sladkej čaj, když nemáme problém s tímto, tak ho zatím dávat nebudu. něco jinýho ale je když dítě pít nechce a tohle pomůže, to pak jo :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
My máme od Hipp Fenykláč, ale chci dojít zítra koupit to Maminčino pohlazení, to měl rád i Dandula.

Nik: Vojtovi také voda nejede :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
My máme nějakej od Hippu bylinkovej, ale ten mu nejede, takže buď mu dávam samotnou vodu nebo jsem teď koupila nějaej malinovej sunárek, taková granulovaná šťávička či co, tak to mu chutnalo, ale moc mu to nechci, páč je to sladký.. A hlavně, my jsme s příkrmama teprv začali, takže zatim má ode mě pití dost, zbytečně ho vodou neprolejvam :slight_smile:

Sklen: Ty dáváš banán? A dobrý? Já všude čtu, že ten se má až pozdějc kvůli asi alergiím či co.. Já banány miluju ale, tak stejně nevim, jestli na Matýska někdy zbude :grinning:
20. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já mu chci ty granulky postupně ubírat, aby si zvykl na vodu, ale zatim se nedaří :sweat_smile:

U nás se spí hodinu a půl, pomalu by se měl budit.
20. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj hvezdicky,

ja jsem v procesu uklizeni, vypada to u nas jak po hirosime :grinning: :grinning:

Willik vstal na prvni kojo az ve 4, tak paradicka, vstavali jsme po devate

holky kdyz uz tady probirate cajiky, ja malemu jeste ani jednou nedala napit neco jinaciho nez mlicka..kojim porad, sem tam prikrmim UM, je na tom neco spatneho???
20. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
u nás už se přehoupla půlhodina, blížíme se ke třičtvrtě :slight_smile:
já jsem dávala banán zatím jen v přesnídávce, nevidím v tom problém. Někde jsem četla že alergie na banán je veeeelice vyjímečná
20. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.