• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pet: jj, miluje ho. On je takový náš mallý kontejner. Chutná mu vše. Žádná alergie se neobjevila, vše je v pořádku.

HOlky, dáváte jogurty????
20. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
sklen: já dám jogurt až po 8M, právě kvůli alergii :slight_smile:
magi: nic špatného neděláš,naopak je to to nejlepší, až po 6M by mu mohlo chybět železo a další látky, ale to už třeba na příkrmy pomalu najedete :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mag: nééé, co blázníš, děláš všechno na jedničku.

Kamarádka kojila plně do 8 m :wink: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Magis, tady je všechno nějak napřed, buď v klidu :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
já Nelči taky zatím nedávám nic napít, jen občas zkusím trošinku vody, aby věděla, že z flašky neteše jen dobrá kašička :wink: .. na ten čaj se ptám už dopředu, abych věděla... přikrmuju tak, že to dostane vždy zapít mým mlíkem, takže jsem zatím žádné kojení nevynechala, plánuju to až tak za měsíc, že začnu pomalu vynechávat nějaké kojení

z ovoce jsem dala jen trošinku banánu a jablíčka, jinak zatím nic...s Nelčou nemám žádné obavy, že by to nechtěla, ta bude jíst všechno :wink: .... jak vždycky po nás hladově kouká, když jíme :grinning:
20. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Mis: no u nás je to katastrofa, Vojta vždy kouká, jako by jsme mu nedali vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak super, uz jsem se lekla. Jeste ze vas tady mam, protoze tady se od nikoho nic nedovim :angry: :angry: a kdyz uz neco z nich vyleze, tak to stoji za to..napr. zacit s prikrmy uz ve 3.mesici :sweat_smile: :sweat_smile: a pry uz jsem mu mela zacit davat polivku s nudlema...
20. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
magis: ty ještě nedáváš polívku s nudlema? ani vepřo-knedlo-zelo? jakto? :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Mau: no to jo, Mag, ty ostudo, ty jsi ale pozadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Mag: a co gulášek, ten už ty blbky také dali :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Karolí už spí hodinu, já zírám :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
maus - ja mu vlastne vepro knedlo zelo budu davat dneska, protoze jsem ho vcera mela na veceri :grinning: :grinning: :grinning: takze ho dostane v mlicku
Sklen, prosim Tě, vždyť guláš tam neznaj, to se Ti povedlo faux paux, coo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pet - mas pravdu, co je gulas nevi, oni jen polotovary...a hlavne hooodne fazol
20. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
magi: to potom jóó :grinning:
20. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Mag: no to tedy jo, až se stydím :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive:
20. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
naše mimi také neustále kouká hladově :grinning: ...tak spíme a já jdu zpracovávat dýni.....vydlabu strašidýlko a udělám pyré a kompoty možná marmeládu.....ale přemýšlím do jakého příkrmu ji vlastně zařadit...zelenina nebo ovoce?????????
20. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
maus: nám to obyvykle vydrží ...někdy dávám prát svrchňáky i jen proto, že už mám pocit, že je točím dlouho :sweat_smile: .... co používáš za plíny?

pet: ti dík :grinning: :grinning:

sklen: co "to"? :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ju chůůůůůůůůůů, tak máme plavčo 2.11 od 13:00, tak to je rozumný čas. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
hmm, super, a já nemám plavky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
ad čajíky..kupuju obyč pytlíkové a nebo sypané pro děti ...když byl marod dostával mateřídoušku ....granulky tu mám jedny a mi se moc nelíbí a ondorvi taky nee ...střídám značky ..problém není ...nejede mu jen ten granulovaný (já taky nesnáším granulované čje)

jogurty nedávám
20. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak už spí 2 hodiny.. Se mi stejská a nudim se - hl. že mam plnou sušárnu prádla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Na banán by snad alergie být neměla, ne? Mně Dr.řekla, že s nim mam právě začínat. Ale včera mu chutnalo to jablíčko, akorát jsem se bála, aby se neudusil, protože ho úplně rozžužlal a cpal ho celý do pusy...http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#IMG_6398.jpg
20. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Enz: Já dělala dýni v neděli, a budu mu to míchat asi do oběda, tzn. do zeleniny, prostě dýňová příloha :grinning:

Matík taky kouká hladově, chudinka malej, ale je to boží :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: - včera jsem jedla studentskou směs (oříšky, rozinky) a dávam si to do pusy, on na mě upřenej zrak, tak jsem si ho vzala do náruče a poňuchňala, jak byl roztomilej, a pak si jednou rukou nabíram zas ty oříšky - a on chudinka jak měl tu hlavičku stejným směrem co já pusu, tak si myslel, že to jdu dávat jemu, tak otevřel pusinku a čekal, bobánek muj malej, já myslela, že ho umačkam, mi ho bylo líto, roztomiloušek... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
enz: hele ...tak co je o půl jedenácté?

sklen:já si koupila výprodejové v tescu - na to plavčo to úplně stačí

nik:šikulá :slight_smile:...hlídat se u toho zatím musí :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
hup, no já mu včera lovila kusy v puse :grinning:
20. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Pet: bobík, takhle ho šidit

Nik: krásné fotečky, jsem si všimla, jak krásně sedí, když papáte. Já když Vojtu krmím, tak sebou pořád šije, jako bych mu to nechtěla dát, kope nožkami... jako kdyby chtěl říct honem honem dej mi to

Hup: fakt?? no jo, ale my máem tesco daleko. Zkusím mmb :wink:
20. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Co je o půl 11? No to je jasná věc přece....
http://www.youtube.com/watch?v=HbZNe1zGaBQ
20. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Hup: malá od Zanky se otáčí??? Pane jo, to je šikula, to říkám, já mám doma valacha
20. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Skleni, já mam plavky z MMB za 149 Kč :wink: Akorát teda to plavčo nějak nevychází... Teď ještě taky nepujdeme, tak snad pak už budeme zdravý do konce...
Nojo, Fífa je vzornost sama :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
sklen: jů, gratulace k plavču :dizzy_face: já mám plavky z výprodeje v atlanticu a super :slight_smile: z tesca má Karolí :wink:
hup: máme bambinoMio VV :slight_smile:
petu: chudáček Matýsek, takhle ho trápit :grinning:
20. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.