• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup a viděla jsi tohle.....http://www.novinky.cz/domaci/170732-paroubek-nynejsi-prohra-znamena-vyhru-na-podzim.html :grinning: já myslela, že se počúúúrám smíchy nad tou fotkou :grinning: :grinning:

ondrášek je fakt dlouhán...má být po kom, že?
8. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky při pondělku,
tak u nás noc opět eňoňuňo - po krmení +- v osm spinkala až do 4! Máme vážně zlatíčko, je tak strašně hodňoučká, že se mi chce kolikrát až brečet, když vidím, jak si vůbec nezapláče, jenom tak pokníkává, pak se na mě usměje a zase spokojeně usne, fakt mě to dojímá, jak je ten drobeček nenáročnej. Včera jsem se ale celkem vyděsila, protože najednou z pokojíku řev, tak tam s Radkem běžíme a v nestřeženým okamžiku se k ní připlížila Aminka a pěkně si jí přitáhla až ke šprušlinkám - asi jí chtěla vzít z pusinky dudlíčka a Nellinka jak spinkala, tak se musela chudinka strašně leknout a začala šíleně plakat :cry: Amísek je zatím dost neohrabaná a nechtíc by jí mohla třeba i ublížit, takže se mi aspoň osvědčilo, že dělání oddělených pokojíčků mělo vážně význam!
A copak dneska vaříte krasavice?
8. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
nik: to je dobrý :grinning: :grinning: straším tě i ve snu :grinning:
8. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
enz: no ta se povedla :grinning:

jako já jsem celkem vysoká...ale manža je s těmi 180 (moje verze) nebo 182 (jeho verze) průměr :slight_smile:
ale v naší rodině jsme spíš vyšší obecně (ségra je ještě o kousek vyšší než já)

ondrášek dneska "spal"...daa jsem ho do kočárku ...a ujížděla jsem sio na pocitu, jak mám hodné dítě, že mi takkrásně spinká ....
tak jsem něco popracovala ....pak vylezu ven a on hledí na motýlky,co á v kočáru, pěstičku nacpanou v pusince tak daleko jak to jen jde a vykládá si něco :sweat_smile:

kami: měla jsme zbytek panenky z víkendu, tak jsem to napíchala na jehlu s anglickou a cibulí, dla na plech, přihodila na plátky brambory a čekááám :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Hupi a to si takhle vaříš i přes týden jen pro sebe, nebo je manžel doma na obídek a nebo to pak na něj čeká k véče? Já vařím i přes týden nejen pro Amíska, ale Radek má truhlářskou dílnu kousek od baráku, takže se chodí domů nadlábnout :sweat_smile:
8. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
kami: sama sobě si ...ale já jsem rychlík ...mám dojem, že to mám uděláno stejně rychle jako namazat chleba se sýrem - jen navíc to pečení a to stejně dělá trouba, že jo :slight_smile:
ale nevařím denně - to zas ne
8. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Čauuuuuuuu hvězdy

já se normálně picnu, ten náš Vojtula mi nějak bojkotuje krmení. Hele do teď byl kojen z obou a nyní vypije jedno, to jen tak aby se neřeklo a druhého mi dělá psí kusy. Fakt, cucne pustí cucne pustí, nevíte co to s ním je????

Očíčko: už ho máme v pořádku, když jsem byla u doktrorky, tak mi řekla, že je to běžné a mám vykapávat Septonexem, stále to stejné

Bramboro: Vítám tě v klubu, máš krásného kloučka

Pindík: zatím si ho nechytá, ale ten starší jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: hele ty Ondru natahuješ na skřipec??? Je dlouhej jak týden před výplatou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
NiK, super fotečky, máš krásné řasy. Hele ty jsi taky celá maminka co???
8. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
sklen: no to jooo...to mi bylo jasné, že si s ním dřív nebo později začne pohrávat ...no ale že to bude v 10 týdnech, tak to mějako překvapilo :sweat_smile:

sklen: natahuju ...ale jen občas....chci tu psát, že máme největší žžalu ...ale pssssst :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Skleni, já nevim... Spíš jsem vždycky byla celej taťka :wink: A řikaj, že i Filda je celej muj taťka :slight_smile:

malej je dneska sluníčko. Spinkal na hrací dece, teď na ní pozoruje hrazdičku... Ještě ani od rána naplakal...

Pindík nám jde už 14 dní krásně přetáhnout... Ale nehraje si s nim :wink:
8. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
skleni, já myslím, že už mu stačí sosat z jednoho. Náš blázínek někdy sosá 7 minut a pak brečí, někdy i 20 a pak u toho usne.. vždy kojím z jednoho a nemám pocit že by to nestačilo. ale i tak jsem se dnes v noci musela převlíknout, měla jsem pod sebou mokro, teda košile a podprda, ty dlouhé noční pauzy moje prsa nedávají :grinning:
8. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Niku, jak si vytváříš ty nádherný pozadí, rámečky, koláže atd. Je to moc fajn, ale já jsem dost antipočítačová umělkyně :unamused:
8. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
skleni, bojkot jsme měli minulej tejden... taky se chytl, pustil... pořád dokola... teď už je to v poho... ráno vyžahnul 190 ml, otesánek :wink:

kami, na ty rámečky mam program Corel Paint Shop Pro Photo X2. Něco dělam já, pokročilejší manža... :wink: Nás to baví :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
HOlky, díky za přivítání....my měli dneska krušnou noc, jsem jak padlá po hlavě palicí :unamused:
Usínání bylo na prd, plakal a plakal....pak jsem ho celkem unosila a unsul asi ve 21hod, pak se vzbudil o půlnoci, po kojení nechtěl vůbec spát, jen jsem mezi mikrospánkem vstávala a podávala dudlík, na střídačku rozvazovala ze zavinovačky a dávala zpět, pže to bylo k ničemu....dnes dopoledne jsme jeli pryč, tak to prospal v kočárku, tedka spí zas vedle mě v kojícím polštáři...dospává noční, asi bych ho měla vzbudit, co??? Nebo bude zas deja vu!!!!

Luci.Kraj: JO, trefa!!! Ve Výškovicích jsem vyrostla...tedka bydlím v Zábřehu...
8. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
hojte ženy.... :wink:

dneska jsem byla s Nelinkou na kontrole a očka i pusinu má v pořádku, super, ale zánět spojivek tentokrát chytnul Tomášek a to vám řeknu, že je to daleko horší než u Nelči, tak si aspoň nechá nakapat do očí.
Malý řve jak tur, při tom to nebolí, a k tomu musíme na noc dávat mastičku, tak to chci vidět to krocení zlé zvěře, zřejmě manžel a babi budou držet a já se pokusím namazat, to bude peklo :frowning2:

a teď jdu dočíst vaše novinky
8. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
My jsme zpět z prochajdy, trošku jsme zmokly, teď už neprší.

bram: prý to funguje přímou úměrou, nespí přes den-nespí v noci. Spí přes den-spí v noci. Ale nevím :slight_smile: Tak držím palce ať je dobře :slight_smile:

dadu: chytrá lékárnice "radila" ségře ať nekupuje kapky, ale sirup, že kapky jsou hnusný a nechtějí je asni dospělí. A nenechala si vysvětlit, že je problém do děcka narvat cokoliv, tak už je přijatelnější míň kapek než víc sirupu, i když jsou hnusnější. To je někdy na ránu. Já jsme jako malá taky nechtěla žádný léky a nic, a když už to do mě narvali tak to šlo honem ven :sweat_smile: To si myslím ještě s malou užiju...
8. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
mau, ale ty kapky jsou do očí, tam mu asi sirup nenarvu :grinning: - jinak nemoci nevím, ještě za ty 3a půl roku nemocný moc nebyl - ťuk ťuk,

jinak mám vypráno, prádlo jsem pověsila a zdárně a krásně mi teď zmoklo :angry: já se na to vy.. :sweat_smile:

tak to vypadá, že to s těmi očičkami asi fakt leze po netu :sunglasses:
8. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
dadu: jsem to myslela obecně děti X léky, víš? :wink: že je jako problém do nich něco narvat, ať už do očí nebo do krku :slight_smile:
Ještěže nám do lodžie neprší :slight_smile: ale nesprchlo moc, jen takový májový děštík :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
dadu: zmoklo? Že by ještě pršelo? Doufám, že nás to obejde...

mauska: tak to jsem ještě neslyšela.... :slight_smile: ale my spíme přes den hezky, právě proto jsem myslela...že nespal...první měsícc spal pořád...měl být ještě v děložce...všichni záviděli...dneska to bylo strašné...jsem byla trochu zoufalá...a tatínek? Tuhý jak veka!!! :grinning:
8. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
bram: jj ..mám zkušenost tak jako maus ..d té doby, co spí i přes den se zlepšilo spaní i přes noc

dadu: jak nenarveš ..troška snahy a je to tam :grinning: :grinning:

maus: kromě babycalmu ..to mlaská a olizuje se až za ušima :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
hup: jo, my máme zase Sab a to Adýs div nespapá dudlík celý...ještě si u toho pomlaskává nahlas :grinning:
8. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
hup: jj, Karolínce taky šmakuje :slight_smile:

Jak reagují vaše dětičky na vítr? Karolínka zadržuje dech a uhýbá :grinning: úplně stejně jako když ji utírám obličejík ubrouskem :grinning:
8. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahojda,tak máme dnes poradnu za sebou i kontrolu kyčlí. Tak kyčle jsou v pořádku!!! Vážíme 4,97kg a měříme 58cm. Honzíkovi brali krev, protože je pořád žlutej, má žloutenku kojeného dítěte. Mám na dva dny přestat kojit. Holky musí se připravovat mlíko z kojenecké vody? Nebo se může převařit z vodovodu? asi by měla být kojenecká, co?
8. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
broskvi: když dostala malá 3x UM tak jsem to dělala z normální vody z vodovodu...ale nevím co na to holky co krmí pořád UM. A to má jako zabrat, že přestaneš kojit??? :confused:
8. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
mau: Na větřík nevím, jsem si ještě nevšimla, ale při utírání pusinky Adýs otvírá pusu, je to můj malý otesánek, pořád by jedl :grinning: Právě to mám problém, má hrozně krátký krček a usazuje se mu tam bor---a to je problém to čistit...nemáte někdo nějaký typ?

Broskví: My jsme trochu chudokrevní, paní dr. mi dala Aktiferin a prej mu to mám dávat s trochou Glukopuru a vody na lžičce, aby to nebylo tak hořké a voda může být bud kojenecká nebo převařená normální. Ségra dělá na novorozencích a potvrdila mi to. Bud z láhve anebo převařit!
8. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Broskvi: tak to tedy čučím jako blázen. To jsem ještě neslyšela. To budeš mít prsa jako pamela. Tak se drž. :wink:
8. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
bram: Karolí je taky otesánek. Když jí mažu tvářičky a okolo puseny, tak už taky otvírá, co kdyby náhodou :grinning:
8. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
mau: to je prej reflex :grinning:
8. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
mau: a pak je tu ještě "reflex", okamžité čůrání bez plínky...to mě vždycky zaručeně zkropí...dělaj to i holčičky? Ségra mi říká, že to je šílené, jak v práci odebírají mimíískům moč...tak odbalí z plíny a čekají a pak chytají do té pidi zkumavky ten vodotrysk :grinning: Taková menší sprška :grinning:
8. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
:grinning: Karolínka bez plínky nečůrá. Jen když jsme ještě čistili pupík lihem, tak jak to studilo a nebo když ji nechám rozbalenou kopkat. Ale naštěstí nedočůrá tak vysoko a daleko jako kluci :slight_smile: je to bezpečné :wink:
8. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.