• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci, doted se normálně obracela ale ted se zvedne na rukou, předsouvá kolínko, jakoby do lezu... pak se otáčí za sebe a překulí se, jakoby se převrátí.... :confused:
20. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
saru: já dát Karolí tak brzo tak asi chrupne jen tu tradiční půlhodinku a bude :sweat_smile: to je Štěpa frajer :dizzy_face:
20. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
skle...mě fusak neklouže.
téda vy se máte, že mládata už spí. my si jdeme číst, dřív než emi rozebere celé puzle, zrovna má v parádě šestku, už jí opojila od ostatních a vydnala číslici. kolečko v šestce zatím odolává...
20. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
kaca: to vychytá, jen na to přijít :wink:
20. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
holky, uvidíme :wink: Ale několikrát už šel spát kolem6 - pak vstával třeba dvakrát, ale spal celou noc :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Kac: u nás to také nehrozí, až za tu hodinku, teď je s klukama v obýváku a hrají si, máma samo dřepí zde :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak mě sjíždí hrozně, jak ho nemám kpořádně kde uchytit, jako v zádu a zvednu ho do polosedu, tak jede pomalu, ale jistě dolu, i když má pásy. :unamused:
20. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
holkz, a když vám takhle brzy jdou mrňata spát, v kolik ráno budou vstávat?

Skleni, námv korbičce nic nesjíždí :sweat_smile:
20. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
luci: jak kdy :wink: To se nedá říct, většinou vstává kolem 6, ale občas třeba až v 8 :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Karolí vstává obvykle kolem5 a někdy ještě spinká s náma a někdy (dnes) taky už nespí :unamused: a pak jsou vyjímečně dobré noci kdy spinká u sebe až do7 kdy vstává :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
My vstáváme okolo 5, ale napije se a spí dál. Dnes to natáhl do půl osmé, ale je mi to prd platné, když musm vstávat k Dandulovi :unamused:
20. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Tak my máme uložíno a zatím už spinkáme...Než jsme poplavali, popali kaši, tak je skoro sedm, dopil mi na klíně čajík a je tuhý i bez houpání :grinning: Náš prcek většinou vstává kolem 6-7...většinou ho, ale do půl 8 ignoruju, možná si ho vezmu k sobě...dneska ale v noci moc nespal, krmili jsme právě v 7, tak jsme pak spolu spali ještě do 9...ale to je fakt výjímečné!!!
20. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Jo, jinak málem si udusil sušenkou, tak nevím...zatím to žužlání asi pro nás není :unamused:
20. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
tak u nás už se taky dávno spí :wink: , od 5 už Nela byla protivka unavená, tak jsem napustila vanu a půl hodiny jsme blbly, to ji bavilo.... a doufám, že bude spát tak jako vždycky, u Nelči nějak nemá vliv v kolik jde spát, budí se stejně... jen nevím, vkolik bude chodit spát od neděle, když se bude přesouvat čas, to už asi bude spát od 5 :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Karolí už spí od 18:45 :slight_smile: taky byla už úplně protivka unavená...
to jsem četla, ža děti vstávají stejně bez ohledu na to v kolik šli spát
Až se změní čas, tak to posunem jeden den o půl hoďky a pak už budem zase tak jak jsme teď :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
holky, kdo chcete, tak mrkněte na Nelču, jak papá jablíčko: http://www.youtube.com/watch?v=6rliLCLgWbQ
20. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
mis: náhodou je šikovná :dizzy_face:
20. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
maus: to zkusím taky s tou půl hodinou, důležité bude, aby spinkala odpoledne a pak to bude v pohodě, ale ona dnes odpo spala jen 20 minut, se pak nemůžu divit, že je v 5 úplně hotová :wink:
20. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
maus: jjj, Nelča je šikovná,celá maminka :grinning:
20. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
mis: šikulka :dizzy_face: A Edward taky nemá chybu, takhle nějak se chovají naše dvě slečinky celé dny, skoro pořád se teď válí :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
saru: Edward to je případ, pořád jenom chrápe, ale jakmileotevřu dveře, že jdeme ven, tak je okamžitě u nás a jde s náma na procházku, my máme totiž vycházkového kocoura :grinning: ... a začal hlídat Nelču
20. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
mis: naše Sára malého taky hlídá - neustále je u něj, spí s ním... Bibi ta ani ne, ta se drží v uctivé vzdálenosti :grinning: Ale Sára s ním hraje na honěnou. Lehne si tak 2 metry od něj, Štěpula nastartuje, dorazí k ní, sáhne si a ona zas poodběhne o kousek dál, on opět k ní. Takhle si dnes hráli asi půl hoďky, než Štěpán narazil do nohy od stolu hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
saru: myslím, že tuhle hru bude Edward taky provozovat, už na to má náběh, jen Nela ho jaksi nehoní, že :grinning:
20. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak u nás také finíto, už od sedmi. Prostě napapká se a spinká, bez keců.

Mis: no jde jí to krásně, koucour je bombový.

Saru: nemáš někdy strach,že by se mohla ohnat???
20. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
skleni: už vůbec :wink: Já si právě říkala, jestli s tím nebude problém, ale ony ty naše potvůrky se neoženou ani po nás. Ale na malého jsou jaksi ještě opatrnější - Sára si od něj nechá líbit úplně všechno a když už ji to moc štve, zvedne se a odejde o pokoj dál :grinning: Dokonce mu začala i v noci spávat u postýlky a to se dřív nehla od nás :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
No, tak to je máte hezky vychované :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
tak u nás seleží ..zatím nespí
ale tak brzo spát nechodíme ...myslím, že je dobré mít nějký režim a ten dodržovat - s takovým brzkým usínáním bych to nedala (samo, že je něco jiného, když to dítě do spánku prakticky upadne :slight_smile:)

kači: rozkládání puzzle je taky fajn hra :slight_smile:

mis: šikulka :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Hup- právě...na začátku jsme v těch 7 tak nějak začli ukládat, později se začal budit tak v 6, tak jsem si říkala, že začnu ukládat později, at dýl spí, ale nejde to...sám si tak nějak řekne a někdy když se v půl 7 "nic neděje", tak už začne mrčet...co je dřív tma, mrčí dřív :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
:Karolí by taky dýl nevydržela, s:píš mám poscit že je unavená čím dál dřív.-
Ségřin malej chodí spát už tak 18:15-18:30 a vstává tak 7:30
20. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak Štěpíno chodí už dobře dva měsíce spát kolem těch 18.15 a spává dost slušně, pro něj už je to tak prostě zavedenej režim. Asi mu to tak vyhovuje - a mně taky, máme krásně volný, odpočinkový večery :dizzy_face: DNeska šel teda v 18, ale to proto, že byl fakt utahanej a od té doby chrupká :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
maus: jako některé děti jou spáči
třeba ségřin kuba ve třech letech naspí víc než kdy naspal přes en ondra ....s tím se nedá vůbec nic dělat :sweat_smile:

my taky začali na 18- 18:30 ...ale to bylo komplikované - třeba i se zahradou a tak ...nvíc to v praxi znamenalo, že jej manža přes týden prakticky neuvidí...postupně se to ustálilo takhle - kolem půl 7 kaše, kolem 7 koupání, masáž, pak docuc, uložit, pohádku, spánek

no a poslení dny nám do toho vpadla ta akce probuzení, řev :sweat_smile:

ale volala jsem jedné čarodějnici a ta říkala, že to souvisí s tou nemocí a že těm mlým dětem dýl trvá než se jim to zase usadí, než je dušičkia s tělem v souladu ..takže máme vydržet ..no a taky, že jsou erupce na slunci a citlivější osoby (takže i děti) to vyhazuje z konceptu (to by i sedělo, že tolik dětí naráz lehlo a tak) ..takže 2v1
20. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.