• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no fakt je zajímavé že špatné noci se tu šíří jak epidemie, že? :sweat_smile:
My jsme dřív právě chodily spát později, kolem 20, ale postupně chtěla Karolí dřív a dřív a jsme na tom, že v 19 už obvykle spí :slight_smile:

A já jdu taky, musím to dohnat, tak dobrou :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
hup: erupce na slunci? To by mohl bejt důvod, proč jsem teď furt tak šíleně utahaná, protože já přesně na tyhle věci citlivá jsem - všechno cítím hrozně silně - změny energie, tlaku, počasí...
Kdo to je, ta paní? Nějaká léčitelka?
20. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky, malý má vzadu na hlavičce takové červené skvrnky, má to tam od narození a viděla jsem to i u jiných mimi. myslím, že to časem zmizí, ale nevíte, co to je?
20. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
saru: no erupce na slunci je takový souhrnný pojem ....můj :grinning: ...popisovala nějaké jevy, a docela to dávalo smysl
jj ...dělá s energiema, automatickou kresbu ...osobně neznám, ale ségra s ní mj.řeší tu alču
20. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
luci: Štěpíno je má malinko taky, nevím, co to je, ale je mi to fuk :wink: Když zůstanou, tak zůstanou, už teď mu tam má vlásky, tak až zhoustnou, nebude vidět nic :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Náš prcek to má taky, vždycky po spaní víc, pak to trochu zmizí
20. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
my tam nic nemáme ...teda krom vlásků :grinning:
20. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
luci...je to oheň a mělo by se to ztratit. Prý to má hodně dětí.
20. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
díky holky a lousev, věřím ti :wink:
20. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
AHojky:

Luci: Taky to máme, neboj :wink:
Tak jsme dnes byly na 6ti měs. prohlídce: máme 7,36 kg a 66 cm. Vše ok, jen jsme dostali poukaz na oční, Anežce ujíždí jedno očičko, tak zjistit, jestli ještě nemá vyvinutý oční svaly nebo začíná opravdicky šilhat. To by znamenalo nosit nějakou klapku, po který se to srovná. Ach jo, snad to nic nebude.

Dneska jsou fakt asi erupce na slunci. Od půl devátý se malá budí každých 5 minut a děsně řve. Jdu tam, dám dudlík a hned usne. A za pět minut zas. Nevím, asi ji něco bolí. A navíc má děsně ucpanej nos. TO BUDE ZAS NOC!!
20. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Lucy, náš malý se budí od 8 co 20 min., dělá to v poslední době skoro každý večer :confounded:
20. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
luci...říkala mi to kožařka co pracovala 6 let v dětské nemocnici, Natálka to má na hlavičce a krku. Byla jsem u ní s flekem co má Natalka na noze a navíc je to kamarádka mojí příbuzné :wink:
20. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
jsem zpět ze cvíča, příjemně unavená, jen ještě musím vyřídit pár pracovních mailů :unamused:
20. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
hup.názor té čarodějnice zní docela reálně. u nás se to snad vrací zpátky, jak jídlo, tak usínání...ale trvalo to po celou dobu nemoci...
20. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
tak fajn, nejsme v tom sami. a s erupcema souhlasím, malý dnes za celý den nenaspal ani dvě hodiny :astonished: a večer byl hodnější než přes den a málo unavený, tak šel spát až v deset....
20. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Mis, koukali jsme na videjko s Martínkem a dvakrát se uchechtl, on to snad fakt chápe :grinning: původně jsem myslela, že si myslí, že na něj někdo myslí, ale tomu se normálně tak nesměje :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoooooooojky hvězdy

tedy co to?? já jsem dnes první??? Tak dnešní noc katastrofa, ale už jsem si zvykla.

Dnes budeme mít k obídku masíčko, tak jsem zvědavá, jak to bude šmakovat????

Jaké je u vás počasíčko??? tady hnus... fouká to šíleně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
DObré ranko,

počasí zamračené a zima jak v Rusku. Dnešní noc opět katastrofa. Od 1.30 do 3.30 střídavě řev a nošení a uklidňování a nakonec stejně prso a spánek do 6.00. Víc ani ťuk!!

Sklen: My budem mít dnes mrkvičku s kuřecím a bramborem, tak jsem zvědavá:slight_smile:
21. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Lcy: já mám připravené to samé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak dobtou chuť

No tady je to taky jak na konci světa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky, hlásím zamračeno, šedivo

tak u nás zase noční krmení ve 3 ráno...to už 4xpo sobě...nevím co se děje, už by měla spát do rána a taky, že už tak spala, min. do 5, někdy i 6, půl 7. Ted jsme se vrátili o 3 měsíce zpátky...
pak mi to nevychází s jídlem přes den...má tím pádem jedno jídlo navíc

holky, nechávám emi koukat na DVD se znakováním, od minulého týdne znakujeme a včera poprvé jsem pustila dvd, jsou tam děti, kreslené postavičky, zvířátka a znakuje se přitom. emi na to kouká strašně soustředěně a občas něco zabrouká a vykřikne....vážně to vypadá, že to sleduje a ví, vo co go??? je to možný u takhle malýho dítěte? vydrží na to koukat klindě čtvrt hodky...já vím, asi to není výchovný, pouštět dětem televizi, resp. pohádky..taky jsem si říkala, že tohle dělat nebudu...ale ten klííííídek...myslím, že chvilka denně jí neublíží.

jde asi o to, vybrat vhodný program, DVD, než o to, že se kouká. takže budu muset pohledat více takových výukových CD :wink:
21. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
AHojky, noc super. Na to, že spal včera ještě před 18, tak spal do 2.15, tročku se napil, pak do 5, zas se trošku napil a vstával až v 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky je tu fuj fuj počasí :unamused:

kaci: chvilka Emi určitě neublíží, to bych se fakt nebála. A jsem si téměř jistá, že děti to chápu - svým vlastním způsobem, ale určitě jo :wink:
21. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: u nás sluníčkoa nefouká :sunglasses:
Ale noc víc než hrozná, jedla asi milionkrát a byla pořád vzhůru, ale apíš jako vyspinkaná než že by měla nějakej problém. No já jsem se teda fakt nevyspala. A hlásím rýmu i u nás, Karolí soplí, ale nejde to moc odsát, budu muset do lékárny pro nějaký kapky na uvolnění, snad se to nerozjede...
Karolí je z televize úplně paf. úplně zaujatě kouká na reklamy a tescoma s chutí a i na nějaký zprávy :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
dneska by mi mělo přijít puzzle 40 dílů, tak se těším, až to sestavím a co na to emi... je to ovoce, zelenina a zvířátka
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
My teda TV nepouštíme vůbec, koukám jen na Superstar :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale občas, když je nějakej sport, tak to Štěpíno sleduje rád a my s manžou koukáme na TV zásadně jen na sport. Já jsem v tomhle takovej trochu chlap :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Nazdárek..
Kači pls když pereš s Amway nevadí ti, že to tím sprayem smrdí? Nebojíš se, že i v tom vypraném prádle zůstane nějakej sajrajt? Já s tím Adamovy věci prala teď poprvé ( od éry příkrmů ) a vím, že když peru naše, že z toho cítím ten spray, ikdyž mám aviváž...No tak jsem to jeho dala jakoby s předpírkou, aby to z toho fakt bylo pryč..ale chtěla jsem se zeptat, zda nejsem zbytečná panika a neřeším to nadmíru :sweat_smile: Díky
Jo a chtěla jsem se zeptat, co dáváte jako zástupce lepku do jídla..Adam nemá zuby a já nemám moc jistotu v poskytování první pomoci při dušení rohlíkem... :sweat_smile: :sunglasses:
Jinak u nás se spí pořád stejně, ale tím tady nebudu prudit.
21. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak to my na telku čumíme pořád a nebo je to jen jako zvuková kulisa. Máme rozbité rádio, tak alespoň něco hraje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
skleni: my říkáme, že jsme typický vystudovaní muzikanti - máme doma nejradši ticho :grinning:
21. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Taky máme TV jako kulisu :sweat_smile:
21. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Saru: tak to já bych se zbláznila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
lucy: s tím očičkem, já jsem četla že do cca 2 let věku je to normální :confused: Karolí taky jedno očko ujíždí :unamused:
21. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.