• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
JJ, nám také do nedávna, ale už je to OK
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
akit...já to z toho necítím. je teda fakt, že stříknu na skvrnu jednou a dávám prát. peru v persilu sensitive, jako aviváž mám silan sensitive a pak to cítit není.

já dávám cucat sušenky od nestlé anebo kůrku chleba - ta jí chutná nejvíc. ale nemá jí moc často, chleba moc nekupujeme. spíš pečivo, bagetky apod. a to jsem jí ještě nedávala. ta kůrka se suprově žužlá... ale abych kupovala půlku chleba kvůli kůrce...to se mi moc zatím nechce
21. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
My jsme zatím nedali nic. POřád pokukuji po těch sušenkách,ale jen pokukuji :sunglasses:
21. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Aha tak já do A. prádla aviváž nedávám, zkusila jsem to jednou a osypal se. Jinak peru taky v persilu a dělám to stejně jako ty, nastříkám a hodím do pračky...asi mám přecitlivělý nos, tak to nebudu tak řešit, někdy jsem fakt extrémista :grinning: ale každopádně děkuji :sunglasses:
S tím lepkem, já jsem měla celiakii a taky alergii na cukr a myslím i na BKM, takže u nás bych měla začít s testováním lepku co nejdříve, dokud je chráněnej ještě z velké části MM...já bych mu dala kůrku chleba, toho mi manžel donese z práce na klidně na tuny, ale A. nemá zuby - nebo myslíte že to neva?
21. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
akit: já bych dala obilnou kaši a sušenky
my dáváme Sunárky sušenky i bez zubů se to Karolí dobře žmoulá a rozpouští :slight_smile: a vždycky jí tu sůšu i rozmočím do přesnídávky :wink:
21. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Maus díky...mi říkala máma ať mu rozmočím piškot v čaji a pak zamíchám do ovocné přesnídávky, ale já nechtěla ten sladkej piškot a ještě ani tu přesnídávku, no ale zas až tak důsledná být nemusím, že :grinning: ..takže mám koupit ty sunarky jo? Tak aspoň máme cíl cesty na vycházku po obědě :sunglasses: ..No a kaši já dávat zatím nechci..
21. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
akit, já myslím, že to neva. kůrku může žužlat, nemusí kousat...
hele ale jak píšeš, žes měla celiakii? tu máš přece pořád, to se nedá vyléčit, zbavit se jí,drží se dieta celý život...
takže jestli ted normálně lepek jíš a jsi v pohodě, tak to nebyla celiakie...

maža je pekař, že nosí chleba na tuny?
21. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Kači já jsem takový malý zázrak totiž :grinning: :grinning: Už jsem se dávno ptala mámy, zda to nemohl být nějaký medicínský omyl, vždyť v roce 77/78 nemohly být zrovna dokonalé vyšetřovací metody, ale v papírech to mám, dokonce jsem byla uznána za invalidní dítě, cca na rok...no jednou při změně praktického lékaře se mi dostal do ruky můj nezapečetěný lékařský spis a hezky jsem si početla..každopádně díky tomu můžu potvrdit jak tramatizující je pro dítě pobyt v nemocnici a navíc bez matky a navíc v roce 78..No ale každopádně jsem držela do 6ti let bezlepkovou dietu a pak ta alergie na lepek asi zmizela co já vím a od té doby můžu mouku..ale v roce 2005 jsem byla opět na gastroenterologii kvůli trávicím potížím a než byly testy hotové, tak jsem cca měsíc držela opět bezlepkovou, pak doktor potvrdil, že je vše ok, že celiakie to není, ale stejně pečivo nejím, jím kukuřičné plátky, rohlík a chleba jsem měla naposledy v těhu ( zjistila jsem totiž jak jsem držela měsíc tu dietu, že je mouka opravdu největší tloustnoucí element, protože za ten měsíc jsem zhubla asi 4 kila a to pouhým vynecháním mouky )

Manža dělá v IT v pekárnách, takže nepeče ale k pečivu jen krůček :grinning:
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
čauky

u nás je konečně krásně - poté, co jsem včera slyšela jak je na celém území republiky hezky a tu byla mlha mlha mlha a zima jak v rusku :slight_smile:

ad tv -my nemáme tv ani jako kulisu ani ji nepouštíme jen na superstar ...něco mezi ....ráno občas mash, v poledněnekdy rebu, odpoledne někdy simpsonovy, v sobotu film pro pamětníky(to muší bejt :slight_smile: ....

maus: no tak držím palec, aby se to karolí nerozjelo

kaci:co to je za dvd ...máš link?

akit: já bych kůrku dal i bez zubků ...bude to žižlat :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
JJ, také si myslím. že kůrka neublíží. Dandovi se lépe prořízly zoubky, jak si to s ní masíroval :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
jinaku nás noc dobrá ...fňuknul kolen 10 (to bylo na dýl, ale žádný hysteráček)- to jsme ještě nespali a pak až před pátou na jídlo...hurá
sice pk usnul už jen na hodinku ....ale do půl osmé jsem uhrála postel :slight_smile:
no o 100% lepší než to bylo
21. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Hup: no tak to je dobře. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Kočky, prosím Vás, jak jste se zbavili toho vytahaného podbřišku, jsou na to nějaké cviky????
21. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Hóólky,
zdravim zdravim a sotva jsem nakoukla, hned se musim zeptat :grinning: - vám ty prckové taky šilhaj?? Totiž Matýsek normálně ne, ale když mu třeba dáva jídlo na lžičce, tak jak na to kouká zblízka, tak mu levý očičku ujíždí ke středu :confounded: :confounded: Tak vám nevim, řešit to, neřešit?

Jinak jsem hodila na rajče nový fotky, do nobýho měsíce, takže tu, kdo chcete, jee to zdarma :grinning: :
http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskuv_sedmy_mesic/

Hup, jsem mu večer kaši prokládala pitím a už tolik nehoukal, tak možnás měla recht :wink: :grinning:
21. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Pet: kráááásnééé, moc vám to sluší. Jste krásná rodinka

A super účes, změna barvičky, že????
21. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Sklen: Ó, děkujeme :slight_smile:
No, změna změna, ale moc jsem se s tou červenou nesžila, tak tomu dávam ještě pár dní a uvidim, jestli jí ponecham :grinning:
21. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
pet: teda ta chloupkaz toho puzzle - vy ho teda trápíte :slight_smile:alepodle některých fotek si umí zařvat :grinning:

pet: s důvěrou se na měkdykoli obrať :grinning: :grinning: :grinning:

sklen: ad břicho - kdybys viděla jak nás trápí v powerjoze - brrr .... ta je právě dobrá na to, že spioustu sviků, které s břichem jakoynesouvisí se dělá se vtženým břichem - musíš zpevnit břicho zadek, stehna, jinak tu pozici neustojíš ... takže pj jako celke je supr

jinak barvička pet se mi taky líbí
21. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Pet: je to dobré, nechala bych to.

Tak to naše zvíře si opět to prso vyřvalo. Dala jsem ho do postýlky už ve 12 a do teď ječel, napil se a spí. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
my jsme dneska spapali půl velké skleničky masového příkrmu se zelenonovýma kouskama ...

asi jsem ho přesvědčila - na oběd jsme měli steaky (fakt se mi povedly)...a tak mu říkám - papej - to máš stejné masíčko jako maminka a tatínek :grinning:
21. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
hup: taky jsme dnes měli půlku velké skleničky s masem a zeleninou na kousky :wink: Teď chrupká :dizzy_face:

pet: mně se ta tvá barvička líbí moc :dizzy_face:

skleni: já cvičím normální lehy a sedy, jsem na to zvyklá odjakživa si občas zacvičit a docela to stačí. Ale možná to bude tím, že mně se to břicho docela zatáhlo hned po porodu, takže s tou účinností pár lehů a sedů je to asi trochu alibismus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Hup: Proč trápíme?? Se mu to lííbilo náhodou, vozil si to na zádech jak šnek :grinning:
21. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Holky fakt se vám ta barva líbí, jó? :confused: Mně přijde, že jsem v tom taková vyblitá, jak jsem světlá..

Jó a to jsem se ještě chtěla zeptat, takový téma k obědu :sweat_smile: :grinning: - jak vypadaj hovínka vašich prcků po těch příkrmech, mrkvi a spol.? :sweat_smile: Matýsek to má totiž k nerozpoznání od obsahu skleničky, tak vám nevim, jestli to vůbec tráví trochu :confounded:
21. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
pet: tak netrápíte :wink: :grinning:
já taky když si dám tmavší barvičku,tak se musím začít malovat, abych nevypadala jak vlastní smrt :wink:

ad hovínka - jj..i u nás platí co ve skleničce, to v plíně :grinning:
21. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Také se přidávám, co obsah skleničky takový obsah má i plenka, akorád konzistence je občas jiná :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
ad hovínka - většinou to má teda natrávené, ale když dostane třeba špenát, tak jsou zelený :wink:

pet: jj, mně se na tobě tahle barvička líbí víc, ale záleží na Tobě, ve které se líp cítíš :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
pet: pěkný fotečky a čupr mamina :dizzy_face: barvička je hezká :slight_smile:
hovínka: taky tak, ale po špenátu moc zelný nebyly :wink:
břicho: pořád tam mám povolený všechno a vytahanou kůži :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ale zase je fakt že s tím nic nedělám :sweat_smile: :zipper_mouth:
21. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
úúúúúáááááá nějakej kretén vedle něco vrtal a vzbudil mi dítě :angry: :sweat_smile: :angry: :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Mau: tak to tě lituji. Nám tu natírají lampy, tak rachotí s takovým vozítkem,ale na štěstí h to nevzbudilo.
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
sklen: to buď ráda
Já nevyspaná, děcko nevyspaný, dneska je fakt den debil :frowning2:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jj, tak to věřím. Já mám také hlavu jako střep,ale ležet nejdu, protože než zaberu, on je vzhůru a bylo by to ještě horší :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.