• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky,tak sem zkusila dát naší krasavici po obědě do postýlky a řvala a řvala.Vydržela jsem to asi hoďku a teď chrápe v kočárku :angry: Holky jak to děláte,že vám prckové spí v postýlce?
Pošlete mi prosím taky hesla k Petu na fotečky :frowning2: chci se taky mrknout. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
sklen: jj, taky tak :confounded:
vla: naše hvězda spí přes den taky v kočáře, postýlka nehrozí
21. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
No, tak to nejsi v tomto problému sama. Mě tam leží pouze večer a přes den dělá vylomeniny. Tahá se za punčochy a nebo řve a řve a pak ho na konec vyndám, dám na naší postel, přícuc a spí :confused: :confused: :confused:
21. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Mau: a to pořád stěhuješ kočárek nahoru a dolu, nebo máš nějaký balkonový :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Sklen:díky a jméno mam taky vyplnit?
To sem ráda,že nejsme sami s tim spanim v postýlce :wink:
21. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
sklen: já mám i hlubokej kočár tady nahoře, na chodbě u dveří ale na balkoně mám golfáč :wink:
21. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Vla: jj, lukesovic

A jooo, na ten jsem zapomněla :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
no já ondru do postýlky ani přes den nedávám ...postýlku máme na noční spinkání :slight_smile:
spí v hačce a nebo kočárku (po procházce)
když je zle a je unavený a necce spát, zapnu mu vysavač ...to pořád ještě funguje :grinning:

my tu mám taky trošku rachot - spárují nám podezdívku ...ale zase to je náš objednaný rachot :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
u nas se haja v postylce, jen jsem ho nakojila, pohadila a ulozila do postylky a vytuhnul
venku zrovna prselo, tak to na prochazku nebylo...
Dneska jdeme na prevazeni prcka, tak potom hodim pulrocni miry
21. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
musím se pochlubit
dneska jsem si koupila podzimní botičky
slevněné z 2490 na 399!!!
super, že :sunglasses:
21. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Hup: to už slevňují podzimní zboží? :wink:
21. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
To naše dítko už chrápe přes hodinu a půl a to měla ve 14 hod papat,zase to budeme mít celý rozhozený :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
vla: to evím...plošně asi ne ...ale měli poslední kus (teda dva - na každou honu jeden :grinning:)

u nás se taky spí už nezmála hodinku a půl
21. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak Štěpoušek teď zblajznul půl skleničky domácí jablíčkové přesnídávky a kousek rohlíčku a taky jdeme chrupat, už je ospinkanej :wink:
My spáváme přes den i v noci ve stejné postýlce a problém s tím není, už si fakt zvykl, že odejdeme, skulí se na bok a chrupe :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
hup:gratulace k příjemnému úlovku :dizzy_face:
21. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Potřebovala bych umít okna po těch omítkářích,ale mě se taaaaaaaaaaak nechce. :frowning2:
21. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
No Saru,to sem si taky myslela,že odejdu,přetočí se na bůček a bude spinkat,ale :confounded:
21. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
saru: no u nás by to bylo blbý ...postýlku máme v patře ..příjde mi lp, když chrupe tady dole
zvyká si tak na ruch, takže neí pak problém, abyusnulněkde, kde klid nemá

jinak dííík ...fakt mám radost ...hlavně při té mé tlapě ...většinou se dovídám, e ty boty se ani v té velikosti nedělají, natož abych se dočkala slevy :sweat_smile:

vla: no mě taky čekají ona ...mám umyto ve "veřejných místnostech ...ale nemám ložnici (tam máme střešní a žere mě, že jsou hned ztlipané, tk se mi do toho ani nechce) ,děcák a bordelpokoje
21. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
to moje prtě spí už přsdvě hodiny ....šmánkote ...to má naspáno za dva dny :grinning:
21. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
My jsme zpět, venku je zima jako prase. No kdybych nemusela do školky, tak tam nejdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vojtík před chvíli zvrznul půl banánu, je napápnutý tak půjde za chvíli chrupkat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: doufám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Holky taky jsme spaly přes dvě hoďky, ale změřila jsem jí teplotu a měla 39 sice v prdelce,ale je to dost. Hned jsem nasadila Nurofen,tak snad bude líp. :frowning2: :unamused:
21. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Vla: to je mi líto, tedy tady se to opravdu šíří jako blesk :unamused: :unamused: :unamused: tak ať to brzy přejde.

My jsme spíme. Sice se to bez pláče neobešlo, ale už je klid. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
vla: tak ať jste brzy fit :wink:
21. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Štěpíno chrupal přes hoďku s teď si hraje v cestovní postýlce - skládá a rozkládá leporelo s krtkem :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
HIHI, tak to máš o zábavu postaráno což???? Vojtu samotného hraní vůbec nebaví, kdyby se alespoň překulil a pro něco si šáhnul, ale to o n ne.
21. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
hup: tak to já mám přesně opačnej problém se svou 36, občas nakupuju v dětským :grinning:
vla: a jééje..další bobek ... tak ať to rychle máte za sebou :wink:

holky já mám takový intimčo dotaz - milujete se v ložnici, když tam je s váma prcek?
já mám na to nějaký blok ...jakov obýváku,když chrupe hore - v poho ...ale když spí o kousek vedle - to fakt mi příjde kapku úchylné ....máte to tky tak a nebo jsem magor :sweat_smile:
skleni: jo, je to docela prča. Teď se naštval, chňapl ji do zubů a hrozně zuřivě do ní hryže, tak mu říkám, že je to literatůůůta a ta se nejí :grinning:
21. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Saru: a vzal si to k srdci???

Hup: když byl miminečko, tak jo, ale teď už ne, také mi to přijde divné, to za prvé, a za druhé nám vržou postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
hup: prtě spí jinde, takže asi tak :wink: Ale když tam byl s náma, tak mi to taky přišlo trochu divný :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.