• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
HIHI, to jsi mi připomněla ségry historku, ty na tom jednou leželi, Ondra už byl větší a přišel za nimi, sedl si vedle na židli a začal jim k tomu zpívat "měla babka čtyři jabka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
skleni: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
pardon TI :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
sklen: :grinning: :grinning: to je fakt super vtip :grinning:
My jsme taky po prochajde, byla jsem v obchodě, v lékárně pro Physiomer a panadol, objednala jsem taky sprchový olej až budem chodit na plavčo a Karolí si protáhla venku spaní a mě málem umrzla prdel :sweat_smile: spala hodinu a pak už jsem šla domů, tak se vzbudila jak jsem odemykala, ale vypadá vyhajaná :slight_smile:
ad sex: před Karolí v žádněm případě, je to divný i když je malá, teď jsme ji vystěhovali, manža opravil postel, ale stejnak pořád nic :sweat_smile:

Jinak Karolí dneska slupla na oběd skoro celou "klasickou" skleničku a na sváču celej kelímek přesnídávky a pak ještě sušenku :slight_smile: šikulka :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
hup: óóó, gratulace k botičkám, to je bezva :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
mau: téda, to je Karolí fakt šikula :dizzy_face: O takových dávkách si můžem nechat jen zdát...
21. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Mau: to je šikula, to my jsme se teď probrali a ječí ještě víc, než když šel spát, dnes nemá svůj den. :pensive:
21. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Ona možná líp spí jak má tu rýmu :frowning2: a s tím jíslem - apetit měla vždycky dobrej :grinning:
21. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
a zase jsem se venku vytočila - maminka, dvojčátka na kočárku a cigáro v ruce :angry: bych jí tu pazouru urazila u samé pr**le :angry:
21. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
saru: to máš dobré ..máš kam jít ...já tak do sportu oddělení dětských lyží :sweat_smile:

ondra ohryzává kabely od počítacče ...vezme si je do zubů jako pes a plazí se pyč (aportuje)

sklen: že joo :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
sklen :grinning: :grinning:

maus: že joo

a s tím cigárem bych ti pomohla :angry:
21. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
a včera mi praskla pata, bolí to jak čert, když chodím :frowning2: nevím co s tím...
21. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
maus: praskla? tý jo?jako jak? :fearful:
21. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
no já je mám dost suchý, tak mi ta suchá kůže praskla, jako né do krve, ale bolí to, překáží to při chůzy :confounded:
21. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojky,
tak masíčko mělo dneska úspěch. Odpoledne jsem dala poprvé jablíčko - zavařovala jsem je a zbaštila půlku skleničky, i když jsem si myslela, že je to dost kyselý:slight_smile:

Jeden dotaz na zkušené příkrmářky: Kolikrát týdně dáváte maso?
21. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
lucy: já tak třikrát :wink:
21. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Mau: tak to bych také udělala. Já jsem tedy byla kuřačka, ale toto nikdyyyyyyyyyyyy
21. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Tak u nás už se usíná :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Fakt jo???

U nás se teprve připravuje koupáníčko, nechala jsem ho prokopkat a tak za 10 minut na to hupsnem :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Dnes jsem se také dozvěděla skvělou zprávičku, Daníkova kmotra čeká miminko, zase budu mít co vymýšlet k nákupu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
maus: auáá

ad ovocné příkrmy -jako pyré je úplně odmítáno - když mu dám jabko, hrušku, banán vcelku papá jedna radost
když mu totéž jabko nastrouhám na kaši, tak to nechce :confused: ..šklebí se, jakoby to byl humáč největší :sweat_smile:
21. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Tak už chrupe :dizzy_face:
Pyré u nás vede, ale už hezky papká i ovoce vcelku. Mám pocit, že už si krásně zvykl na všechno. Jen kdyby sebou u toho tak nemrskal :sweat_smile:
21. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
u nás už se taky na druhej pokus spí, ale nevím, tuším že dnešní noc bude zase příšerná a moc toho nenaspím. A když už spím, tak jen po chvilkách a to je spánek na prd, však to většina zná :unamused:
21. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
u nás už se taky chrupe, ještě to tu musím poklidit, je to tu jak po boji.
dneska jsem vyrazila s kámoškou do ikea, daly jsme si tam obídek, prošly co je nového ...příjemné odpolko
usínání se nám, zdá se, vrátilo do normálu. ještě aby se vrátila i délka nočního spaní a bude . uvidíme, jak dneska vydrží
emi se mi začala tak divně vztekat, uplně novej zvuk, připadá mi, že si zkouší hlasivky, někdy se tomu musím až smát, jak řičí a přitom vím, že jí nic není. jakmile jí vezmu, začne se smát a dělat lumpárny. dneska takhle začala ječet v tescu...no vzala jsem jí do náruče a byl klid, řvát sem jí tam nenechala...
jako fakt to není pláč, to poznám, tohle je vzteklej křik na mě...

maso dávám tak 4-5x týdně

ad sexík) když byla miminko, tak jo. ted ne, nebo jen výjimečně a úúúúúplně potichoučku ... je mi to blbý a nerada bych jí způsobila nějaké trauma do budoucna. co já vím, co se v tom mimimozečku semele....
takže radši v jiné místnosti, než se zrovna nachází emi...za takových 14 dní to bude složitějsí...kdyz zrovna nebude spát, bude nám furt v patách :wink: ale my to nějak vymyslíme :wink:
21. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
petu...fotky pěkný a pokud chceš slyšet nároz na barvičku, červená sama o sobě je super, ale mě k tobě víc jde ta světlá.
21. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
U nás se teprve usíná. ale jestli se mi opět vzbudí za dvě hodiny na ídlo, tak mu opravdu udělám UM, holky, jakou máte velikost dudlíku na pití????
21. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
pyré je u nás taky favorit. čerstvé ovoce teprve trénujeme...
21. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
my taky jen pyré. Celé ovoce znamená kousky a to fakt ne-e :wink:
sklen: my máme pořád ty nejmenší, č.1 akorát na kaši mám 4 :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
skle mi už 4, někdy dám i 3, ale u to ho hrozně mlaská jak tahá...
21. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Tak u nás kousky nevím nevím, dnes jsem schválně nechávala kousky v banánu a phoda, odpol jsem už nevěděla jak na ten jeho řev, tak jsem mu zkusila dát kousek rohlíku a trochu víc si urval a také se to dalo, no tak snad to bue v pho. Danda mi to také nechtěl, ale pak se to v pohodě naučil. O nic nepřišel :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.