• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já mám také jedničku a trojku, hodím mu to raději do té jedničky, když z tho moc nepije co???
21. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
sklen: jasně, tím nic nepokazíš, Karolí by se mi mlíčkem ze 4 zalkla :sweat_smile:
21. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
navíc mám pocit že když musí víc tahat a trvá jí to jídlo dýl, tak se víc uklidní/ududlá
21. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Já jsem se dnes o tom právě bavila se setřenkou, malá je o měsíc starší a říkaal také, že se jí po večeři začala strašně budit.... tak jí to vyměnila za UM a prý trvalo dva dny, než si zvykla a teď jí spí celou noc :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
já pomalu kojo balím, dneska ráno trvalo dýl jak hodinu než si vzala kozu, jako doprošovat se nebudu :wink:
21. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
sklen: nepoužíváme ...máme jen hrneček :slight_smile:

ad pyré - onří je opět za exota ...jak se zdá ...po kom to děcko je :sweat_smile:

maso dáváme tak cca 3-4x týdně
21. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
A co dáváte mezi tím, jen zeleninku???
21. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
maus: no to já nenabízím tk dlouho - u nás metoda "na - chceš, ok - nechceš, nechej být"

banánjsem mu taky chtělajako miminku naškrábat, ale papkal jen, když jsem mu dávalakousat z celého :sweat_smile:
21. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
sklen: žloutek 1x no a pak jen zeleninku
21. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
hup: nenabízela jsem v kuse, ale po chvilkách, nakonec když už jsme chtěla odstříkat, tak si vzala. mě by to bylo fuk, ale potřebovala jsem vyprázdnit prso :wink:
My dáváme maso v podstatě denně, ale mám v plánu koupit nějaké zeleninové skleničky, které jí ale jednou jen některé :confounded:
21. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Hup: ty mu dáš k obědu jen žloudek, jako umícháš, nebo uvaříš na tvrdo a pak dáš do zeleniny?? Promiň, ptám se jako pitomá což??
21. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
sklen: já myslím že žloutek do zeleninky místo masa, vařený na tvrdo :wink:
21. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahááááááá a ten jste zkusili po jaké době příkrmů
21. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
my ještě né, ale mám ho v plánu. Já bych ho dala asi kdykoliv když už jí maso :wink:
21. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak já mu ho zkusím o víkendu uvařit, ale jemu to bude určitě fuk. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
skle já už jsem jednou žloutek dala, normálně jsem ho klepla syrový do zeleniny s tím to pořádně vařila, ale ted ho dávat nebudu, až v 8M

holky, mám dilema. prodávám přebalovák, ale myslela jsem, že třeba až v lednu. ted mám jednu zájemkyni, ale chtěla by ho už v lednu. mám obyč., takový ten dřevěný z IKEA
tak ted řeším, jak dlouho ho ještě můžu používat... už ted je to umění, emi se na něm vrtí a mám ho fakt jen na přebalení, namazání před spinkáním. někdy jí na něm oblékám... bundičky a mikinky už oblékám i v sedě - emi sedí na přebalováku, já jí přidržuju a oblékám...
no nevím, používáte ještě přebalováky nebo kde převlékáte a přebalujete? když na zemi, tak to u toho klečíte???
21. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
sorry v březnu jsem chtěla prodávat, paní ho chce už v lednu... :wink:
21. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Kac: já mám na to stůl s přebalovací podložkou, ale tam ho jen přebaluji a utírám po koupání, oblékáme a vše kolem už dělám na posteli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: TAkže ho brzy také zruším.
21. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
A proč už jí ho nedáš????
21. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
kaca: já si ho zatím nechávám - je veliký, ale je fakt že přebalit to naše stříbro je umění, točí se na všechyn strany, je zvědavá jak kdyby tam ležela poprvé. Nejvíc ho využívám po koupání, přes den už tolik né, tak uvidíme :slight_smile:
A když přebaluju na zemi tak klečím, jj
21. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
kaci: tak u nás žádnej přebalovák už asi 3 měsíce nehrozí, zásadně přabluju na zemi - vkleče, ale většinou Štěpíkovi sedím na nohách, protože jinak by se mi pořád otáčel a sedal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
já dávám žloutek tak jednou za 2 týdny :wink:
21. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Takkk, už jsem uložila i toho druhého sviště a bude tu zase chvíli klídek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
dneska máme Přešlapy, podle ukázky to bude drsný :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
No jo, vidíš, málem bych na ně zapomněla. Tak to musím rychle vyvenčit čoklíka, abych měla klid. :grinning:
21. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojík, tak my už konečně snad spíme taky!!! :unamused: Dneska to trvalo hodinu, mezitím vypil tak dvě deci čaje...nějak nemohl zabrat...

Hup- dobré téma :grinning: stím sexem...zrovna jsme to včera probírali, my máme doma kazišuka :grinning: Myslím, že žádné rodeo u toho neděláme, musím příznat, že to děláme jen sem tam (nějak nemám chuť), ale vždy se u toho vzbudí na pochování...včera dokonce třikrát PŘES...no maras...a to jsme byli v obýváku!!!

Já také dávala zatím maso pokaždé, jede mu to podstatně víc než samotná zelenina, jednou mimo žloutek...

Dneska jsem mu dopoledne uvařila čerstvé jablíčkové pyré a nalámala mu tam ty sušenky od Sunárku, pže jak jsem psala, včera to žužlal, žuzlal, odlomil se mu kousek a popadal dech...jedno jablíčko, tři sušenky a má toještě i na zítra...

Mám přebalovací podložku, co se hodí přes postýlku, ale také ji moc nepoužívám, vždycky když jdu balit, zapomenu si jí tam dát a s dítkem v náručí to jde těžko, většinou balím na posteli nebo na zemi na dece, také se mi to už vymstilo, už mi dvakrát pos... peřinu, jojo, bylo mi doma řečeno, že mám přebalovat na místech k tomu určených :grinning:
21. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
HIHI, no, jak to tak vidím, tak u Baru asi žádná sestřička jen tak nebude. hihi

Vojtíkovi se to občas také podaří a jak píše Baru,není chuť, ani nálada :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
bram: manža taky říká že je malá kazišuk :grinning: a ráno když ji dám mezi nás tak jí říká antikoncepce :grinning:
21. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
maus: já už si říkala, že bys musela být jednotka trpělivosti :grinning:

sklen: uvařit vjíčko natvrdo a pak ho rozhňácám do zeleninky

kači: přebalovák nepoužívám už tak 3 měsíce ... přebaluju na zemi (v obýváku, kde má rozdělané své podložky) a nebo posteli (v jeho pokojíku)
osvědčily se mi nejvíc prací podložky aby neprotekl
21. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
sklen, už jsem si takyy říkala, že asi fakt chce být jedináček :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jak říkám, to fakt nase....pže jednou za čas ta chuť příjde a baba na chvíli zapomene, že je udyndaná máma a ten prcek jí to PŘI TOM připomene a je po blahu :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.