• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já mám to blaho zkažený rovnou, páč čekám každou vteřinu že se ozve :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hup: jj, ty jsou super, nchávám ho na nich, když ho rozbalím, aby se prokopal.

Hele to počítání v přešlapech je dost dobré. To dělám u Dandy, když neposlechne, u 3 to zabírá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a jinak to asi začnu používat u našeho táty, ale kdo ví, jestli mi 10 bude stačit :confounded:
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
taky mám někdy pocit že do tolika ani počítat neumím :grinning:
21. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
NO jo, ale co by člověk pro ně neudělal, když nás potřebují :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
HOlky jsem byla venčit Maxe a myslela jsem, že mi umrzne prdel. Tak je zima jako prase :confused:
21. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
sklen: jj, tady je nějakých 5C brr

Už chodíte v zimní bundě? Já si chci koupit novej kabát, zatím jsem bundu ani kabát nevytáhla...
21. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jj, občas si jí vezmu, když to tak fičí. Také bych chtěla novou, ale uvidíme, musím si koupit zimní botičky, v těc, co jsem chodila loni chodit ne udu. Jsou široké. :unamused:
21. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
já nosím už zimní bundu i kabát, pže min. středu jsem vyšla jen v podzimním pršiplášti a balerínách a málem jsem umrzla...boty jsem si koupila nové, takové s dlouhatánskou špičkou, asi jsem to přehnala, pže jak vyrazím rychlokrokem z kočárem na šalinu, tak mám pocit, že jdu s lyžema :grinning:
21. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
joo ..já frajerky si koupila před 14 dny podzimní bundičku, pak jsem onemocněla, takže je ji měla na sobě asi 2x :grinning:

bram: kdybys měla 42, měla bys to tak bez ohledu na typ obutých bot :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
hele ale tak aspoň nepotřebujete sněžnice :grinning:

Já chodím zatím v softshieldové bundě a stačí to :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
mám 39, naštěstí, jinak bych si tenhle typ nemohla dovolit...to je fakt... :sweat_smile:
stejně nejraději mám tenisky, nosím je i ve sněhu...
21. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
hihi, no tak to by mi neprošlo, já mám 41 :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
já jsem si loni koupila super podzimní kozačky od Mustangu (má oblíbená značka) a v těch je v zimě tepleji než v zimních botkách. Už je pomalu vytáhnu :wink:

Jdu zkusit spát, i když vím, že sotva lehnu tak se dítě ozve, ale nedá se nic dělat. Dobrou noc :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
dobrou kočko, a klidnou noc, držím pěstičky.

Já jdu také , mějte se hezky a zítra moc nedrbejte, ať to večer stihnu dočíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
notak jestli mají špičkunebo ne fakt neřeším .....moje nakupování bot vypadá talk, že obejdu všechny regály a hledám 42 ...někdy nenajdu žádné, někdy i 5 ks ...z toho je půlka na šteklu, další infantilní, tak vezmu jedny, které nejsou úplné hrůzy a jdu :grinning:
21. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Hup: dělám to samé. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už mažu
21. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
no je fakt, že to co tedka jako má letět je vážně hrůza :unamused: Koně nosím už xlet, prostě jsou to moje oblíbené fajnové botky...stejně si myslím, že co mám Aďu, tak je moc nevytáhnu...spíš tak až vyrazím na lepší :grinning:
21. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
já mám ráda martensky ..vyšší šněrovací
sranda byla, že když jsem šl rodit, v porodce si mysleli, že to jsou manžovy boty :grinning:
asi tam nechodí těhule v tomhle typu bot a ještě šněrovacíchna 10 dírek :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
tak já dorazím a tady se jde spát...no nic, taky se třeba dneska dostanu kolem jedenáctý. ráno mám v deset jednu schůzku, tak to musím vstávat po sedmé, abych nás stihla vypravit. emi jede se mnou, předám jí babičce na kočárkování a po schůzce si jí vyzvednu. tak aspon tak.

hup...delám ted na jednom projektu takového rozsahu, co jsem ještě nedělala a řeknu ti...jako dělat jednotlivý části OK, ale ted to sesumírovat, co už je hotovo, co je třeba udělat a sepsat to tak, aby to bylo srozumitelný všem členům týmu...trvá mi to nějak děsně dlouho, furt se bojím, abych něco nezapomněla.... ty si to asi umíš představit, co to obnáší... prostě: mám pocit, že nějak zapomínám, za pochodu přes den řešim věci, učím se spoustu nového, připadaj mi jasný, ale pak to hodit na papír je problém :frowning2: :frowning2: :frowning2: no, snad se můj mozek rychle nastartuje...
už to dělám od půl osmý, jakštakž mám hotovo, ale nejsem si jistá, jestli to je výsledek, kterej chci poslat dál... :unamused:
21. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahoj holky, kdo chcete, tak mrkněte na fotky z dnešního plavání a procházky :grinning: : http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela7Mesic#

pet: super fotky, hlavně velbloud :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
kaci: to chápu ....já když jsem sedla k prvnímu projektu na md, měla jsem pocit, že to píšu prvně .... a přesně jak píšeš - ty kousky jsou ok .. lae pak ta sumarizce - tochce mít chvíli klid a soustředit se na to, jestli to drží pohromadě a někde něco neulítlo ..a to je sprckama trošku problém - zvládám jen večer
to bude dobrý - pokud nemáš zítra dead line, nechala bych to sednout a vychytala
(však si hvězdáááá :wink:)

mis: taky hezký fotečky :wink:
21. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
mis: krásný :dizzy_face: Nelince se to líbilo, viď? A Tobě taky, je to vidět :wink: A Edward je prostě taky boží, kočičák jeden chundelatej :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
ach jo ....deset hodin a drahoušek nikde ..je na squashi (nebo badmintonu? ....no to je fuk)....ech
21. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
hup: my dnes měly tátu doma celý den :wink: , udělal si volno, aby šel s náma na plavčo :slight_smile:

kaca, hup: obdivuju vás, že dokážete pracovat.... mě když občas volají z práce, tak vždycky říkám: mmt, musím přepnout :grinning:

saru: Edward je prostě Edward, on není normální kocour :grinning:
21. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
MIs- fotečky krásné, říkala jsi, že malá je celý manža, ale mě se zdá, že kukuč má tvůj :wink:

Hup- já jsem dneska úplně sama, Peťa je v Brně, je mi celkem smutno, nesnáším samotu, obdivuju všecky svobodné matky :unamused:
21. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
mis: no u nás alespoň hládal cca dvě hodinky ráno, když jsem byla napower joze .....ale chtěla bych vidět tu aktivitu směrem k ondrovi, když jsem přišla měl mobil na uchu a než jsem uvařila oběd a nkrmila ondru tak ho z ucha nesundal :unamused:

ad práce - já to mám jako svého druhu relax ....hlavně množství si diriguju sama ....pro zaměstnavatele bych asi dělt nechtěla, jalikož jsem trubka a vždycky se nechám ukecat na ještě jednúkol a ještě jeden ...a u ž jenom jeden .... :grinning:
21. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
baru: mi to nevadí být doma sama ...jediné,co mi na tom vadí, že je neustále tvrzeno, že ho omezuju a nikam nepouštím ..tož takombinace mi nejede ....
21. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
no jo, to víš, chlapi jsou někdy hlavy dubové, skopové a já nevím, co ještě... :sweat_smile: já teda "neomezuju", ale také poslouchám, kolik nemám nejrůznějších chyb, ale jsem v tom doma jediná...PRÝ :zipper_mouth:
21. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak já jsem pro změnu taky sama, ale dneska je na služebce. já si nestěžuju, myslím, že když může, je s námi.
naopak dneska mám práce nad hlavu, tak mi vyhovuje, že tu mám klid.
ony ty naše večery většinou jsou stejnak tak, že když emi usne, martin kouká na telku a já do počítače...čímž ale neříkám, že není fajn ho mít doma.

hup...díky za "podporu", deadline zítra není, launch produktu je až příští září:slight_smile:. o to je to rozsáhlejší, dělá se to krok po kroku, nesmí se nic po.rat a na konci to musí klapnout. je to i o hodně penězích. omlouvám se, že mluvím obecně, konktrétně nemůžu, kvůli případné konkurenci. ne že bych chtěla před hvězdama něco tajit, ale chodí sem kdekdo...
jako nestěžuju si na práci, je to moje volba to dělat, mám to taky jako relax, udržuje mě to při smyslech a zrovna toto je obrovská výzva a šance, která se nemusí opakovat. a stát při zrodu takové věci mě prostě baví. zatím zlvádám dělat po večerech a občas přes den, ale jen když emi spí... nesmí to být na úkor naší holčičky. já s ní chci být každý den :slight_smile:
taky proto jsem si zvolila 3-letej rodičák :wink:

kdyby nebyl koník a mimibazar, tak bych to vlastně zvládala úplně v pohodě...

dneska už asi nevyžehlím, tak zítra :unamused:
21. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
hup, jak ses ptala na to DVD o znakování - mám celou sadu znaková řeč pro batolata http://www.baby-signs.cz/produkty.php
je to ten sada-obrázek vpravo, koupila jsem si to přímo na kurzu. součástí je i to DVD.
jinak nevím, kde to koupit, jen tak jsem to zadala do vyhledavače a něco mi vyjelo...
http://kocarky-hracky.avizo.cz/znakov-e-pro-batolata-baby-sings-nov-2806813.html
21. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.