• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dobré ranko

kači: dík
jestli to je půběžné, tak já to dělám tak, že se vracím ..i v té nejpreciznější věci vždy s odstupem najdu věci, které se dají udělat líp
kolikrát mám dojem, e to je supr a když na to kuknu za rok, tak nechápu, jak jsem to mohla udělat takhle krkolomně :sweat_smile:

jinak noc průměr ..ale s ohledem na poslední týden super :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc standard, usnula v 6:45, kojení ve 4, 7, vstávaní v 8:15 :wink:

hup: já mám stáhnuté 4DVD na znakování, je to v angličtině, ale i já blbec na AJ tomu rozumím, je to krásně udělané, kreslené postavičky, paní tam zpívá a je tam i spousta malých dětiček, odkaz: http://btjunkie.org/torrent/Baby-Signing-Time-Vol-1-4-Xvid-AVI-for-PS3/3952407612e6e0c9e3f4445214e912673c4f7ab50bcc
musí se to stáhnout přes jakési torrenty, nerozumím, tomu, stáhl mi to Martin
22. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky :wink: Noc fajn - usnu v 18, pak si cucnul kolem půlnoci, pak v půl6 a spal do půl8 :dizzy_face:
Teď už si přes hoˇku hraje v cestovní ohrádce a je nasmátej jak sluníčko :slight_smile:
Dnes vyrážíme na nákupy do Takka - potřebovala bych zimní bundu, nějaké teplejší kalhoty a taky někde mrknu po zimních botách. Všechno už mám několik let a taky to podle toho vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak uvidím, jsetli mě něco zaujme :wink:
22. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
22. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
22. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás rýma v plném proudu :frowning2: ale kupodivu ta noc docela šla. Sice byla vzhůru až do půlnoci - kvůli soplíku, lae pak jsem si ji vzala do ložnice (manžu jsme vystěhovaly) uhoupala jsem jí a ona spala. Vzbudila se až ve 4:15 na kojení a pak ještě chrupala asi do6. Sice jsme pak ještě ležely, ale spánek už se tomu říkat nedalo. Teď ráno jsem jí vystříkala nosík, odsála spousty soplíku a uvidíme. Když to zítra nebude lepší, tak půjdem k doktorce, ať nemusím plašit o víkendu.
mis: krásný fotečky, plavčo určitě super, máte to takové komorní :dizzy_face: a Neli se zdá být na fotkách pěknej macíček, ale já mám co mluvit s devítikilovým děckem :grinning:
saru: ty nakupuješ v Takku dost, ne? Mě to někdy připadá z těch fotek, že se koukám na leták Takka :wink: ale sekne ti to, fakt :slight_smile:
kaca: seš fakt dobrá, že to s Emi zvládáš :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
mau: jj, dost, vždycky, když mi přijde kartička, že jsou slevy, tak vyrazíme a já nakoupím, co jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak mám zas půl roku pauzu :grinning: Mně to jejich oblečení dobře velikostně sedí - kalhoty mi nejsou krátký :wink:
22. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
mau: tak snad to bude fakt jen rýma, to by bylo ještě dobrý, viď? Budu na Karolí moc myslet :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
saru: děkujem :slight_smile: , zatím se zakucká jen když jí stečou hleníky do krku :confounded:
já mám z takka snad jen punčocháče a podprdu
22. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
maus: taky jsem koukala, jaký je Neli macík na těch fotkách :grinning: , ale ona má jen něco malinko přes 7kg... a držím palce, ať je rýma rychle pryč :wink:

saru: takko je náhodou celkem dobrý, mám od nich zatím jen triko, ale mám v plánu omrknout nějakou mikinu na zip
22. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
mis: no ona tam vypadá taková papulatá - bez urážky :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
maus: ale ona papulu má :grinning: ,tvářičky má jako křeček :grinning: ,mě na fotkách překvapilo,že je i taková faldíkatá :grinning:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
ahoj holky, vcera jsem uz nestihla napsat nase miry..teda ne moje ale od Wilika. Kontrola asi minutova zalezitost, jenom vyslict zvazit, zmerit, oblict a cau..
Takze nase ditko ma presne 70 cm a 8 kg :grinning: :grinning: , takovy stred podle tabulek

Vcera jsem poprve zkousela delat mrkvicku v parnim hrnci, a podarilo se mi totalne spalit hrnec, smrad po celem baraku, se divim ze se nezaply alarmy na kour :sweat_smile: , mrkvicka samozrejme skoncila v kosi a ten hrnec jsem s mym prekvapenim vydrela dratenkou.

U nas se spinka v sedacce, takze jdu zehlit ty haldy pradla co se mi tady nasbiraly..

Preji vsem nemocnym hvezdickam brzke uzdraveni
22. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak jsme doma - bóže, já nakupování fakt nesnáším :angry: Byla tam fronta jako prasátko. Ale mám kabát se slevou za 650 Kč, kalhoty za 300 Kč, svetr s rolákem taky za 300 Kč a kozačky z Deichmanna za 600 Kč :dizzy_face: Peněz jako želez, ale na to, co to je za věci, jsem pořídila ještě hodně levně. A hlavně - pro mě zas na pár let vystaráno :grinning:
22. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
saru - dobry nakup a myslim ze za rozumne ceny, ja si asi taky zajdu o vikendu udelat nejakou radost
22. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
magisa: no krásné míry :dizzy_face: zlatej střed :wink:
saaru: no vidíš, a máš to z krku :slight_smile:

karolí mi vyblinkala celej oběd, tak jsem jí dala mlíčko, teď chrupe
22. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky,tak u nás noc taky hrůza.Ve 3 hodiny ráno sem jí měřila teplotu a 39,5 :frowning2: sem jí udělala zábaly na nožičky a teď už je to lepší,ale odpol.mažu k Mudr :cry:
Maus:hlavně,aby byla Karolí v poho.Máte už nějaký zoubek?
Mis:foto z plavča je fakt boží taky už se těšim,začnem chodit v prosinci.No a váš kocour,tak toho fakt beru :wink: :grinning: je úžasnej.
Saru:taky se chystám do takka,přišly ti slevy viď.Říkáš,že lidi dělali jak prdlí. :confounded:
22. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
holky, jaký slevy jsou v Takku, že bych zašla?

děkujeme za pochvalu, Edward to o sobě ví, že je úžasnej, měly byste vidět, jak se natřásá před plotem, když chodí lidi na procházky, jsou z něj všichni úplně mimo :grinning:
22. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
vla: děkujem, Vy se taky brzo uzdravte. Zoubek zatím žádnej, oni jí asi fakt vylezou všechny najednou :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
a teda ty teploty u mimin fakt nezávidím, až bude mít ale Nela teplotu, tak aspoň vím, na koho se obrátím a kdo mi poradí..... začnu si dělat poznámky.... držím palec, ať jste brzo bez teplot
22. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Maus: my jsme právě dostaly rýmu,a pak se vyklubaly dva zoubky,byly jsme i u Mudr na výtěru a nic tam nebylo tak nám řekla,že je to k zubum :grinning:
Mis.Ty slevy dostanou zaregistrovaní poštou,jsou to 3 samolepky na 50,30,10 %.Dobrý co?
22. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
maus: a copak jsi dala Karolí na obídek, že se jí to neudrželo v žaludku?
22. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
vla: sakra, tak to se musím zaregistrovat, aby mi taky něco posílali :wink:
22. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo to udělej,mají občas fakt dobrý akce. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
mis: přesně, jak píše vla :wink: 50% na kabát - to už se fakt vyplatí :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
holky, tééééda to bych si taky něco koupila..... ale nejsem zaregistrovaná, tak mám smůlu :angry:

saru: a u Diechmanna mají nějaké botičky hezké?
22. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
já jsem se registrovala už je to jakou dobu a pořád nic :angry:
mis: karolí měla kuřecí se zeleninou a bramborem, ale jak je zahleněná tak to šlo ven :unamused:
22. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
teď jsem dala Nelince na hraní obal od horalky.... je z něj úplně hotová, z toho snad musely vypadnout nějaké drobečky, že to tak žužlá :grinning: , i když jsem to vyklepala velmi důkladně... a nebo si myslí, že je to k jídlu, když mě viděla, jak tu horalku jím :wink:
22. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
maus: chudinka, s tím nachlazením to fakt stojí za prd :unamused:
22. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
mis - mnamka horalku bych si fakt dala, proc je tady nikdo nedela?? :frowning2:
22. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.