• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: jo, měli tam soustu hezkch, ale já už byla tak otrávená z fronty v Takku, že jsem poprosila manžu, ať hledá černé kozačky bez podpatku v 36, 37 a vzala jsem hned první, které jsem vyzkoušela, padly perfektně :dizzy_face: Dřív jsem podpatky občas nosila, ale teď s malým mi přijde, že je vůbec neužiju, na prochajdu si vezmu radši placaté a pohodlné :wink:
22. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
magi: koukám, že Wlliamek je taky dlouhej chlap, co? :wink:
22. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Štěpíno je dneska zlatej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Od rána ani jednou nezakňoural, ani v té fontě v Takku. Ráno si hrál sám hoďku v ohrádce a teď už je skoro hoďku a půl v postýlce a sice nespí, ale výská tam a hraje si s ponožkama, co vykramařil z kapsáře :slight_smile: Asi vedou nějakej děsně vtipnej hovor, pořád se odtud ozývá smích. Láskou bych ho snědla :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
saru - no ma byt pokom, gav je dlouhan. Jen at neni po me s myma 150 cm by to v zivote jako chlap mel tezke
22. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
saru: to ti závidím, že je Štěpánek tak zlatej.
Karolí je spíš protivka, jak má tu rýmu. Ten sprej do nosu přímo nenávidí, jen ho vidí a už uhýbá a řve :unamused: a s odsavačkou je na tom podobně
22. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Saru:oooooooooopravdu velkej pohodář :sunglasses: fakt závidim.
Mau: bude zase líp :frowning2: :wink:
22. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
mau: neboj, rýmička odezní a bude dobře. To Karolí dopadla ještě dobře (vzhledem ostatním dubňátkům), ještěže nemá teplotku a je to "jen" nachlazení :wink:
22. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
saru: no však jo, to jsem jenom ráda, že je to "jen" rýma
22. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
saru: teda ty seš fakt nakupující :grinning: , já chodím nakupovat ráda, ale teď jak bydlíme na vesnici, tak vlastně skoro nic nepotřebuju, protože to vůbec nestíhám unosit :wink: , vlastně potřebuju, aspoň troje tepláky a nějakou starou zimní bundu na vycházky se psem :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
A teď usnul :dizzy_face: Teda mně to dítě fakt dneska někdo vyměnil, kde je to torpédo? :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
mis: no, kdybychom bydleli u našich na vsi, tak nekupuju ani ten kabát, ale tady na městečku je přecejen blbé vyjít v teplákách, i když by mi to samozřejmě maximálně vyhovovalo :slight_smile: Ale máš pravdu - na nákupy já teda fakt nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahojík hvězdičky,
tak my měli dnes ukrutnou noc, byla jsem sama doma, jsem dost strašpytel, malý to asi vycítil a budil se, co chvíli.

Dopoledne jsme měli návštěvu HUp s Ondráškem, jukněte na fotečky.
http://brambora20.rajce.idnes.cz/7._mesic/#22.10._014.jpg
22. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Saru- já nosím tepláky i ve městě, ale říkám, jsou tepláky a tepláky :grinning: Mám pár takových sockoidních kousků na doma a pak jedny, co mě stály 800kc a ty nosím i ven...Jsou takové ty lepšejší... :sweat_smile:
22. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
bram: hezounké fotečky, zase taková tajná schůzka, co? :grinning: ... a taky nosím tepláky i do města, ale musí vypadat dobře, ty sockoidní (geniální slovo :grinning: )mám na doma a na pole :wink:
22. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
mis: dík

maus: o jej ..rýma je protivná ...tak ať je už pryč
ondří takyměl tendence blinkat ...je to na houby ...hlavně vydržet :sweat_smile:

saru: v takku jsem taky nakupovala ale můj favorit je promod ...hlavně v ov mají úžasné prodavačky a tio v pravém slova smyslu - dokáží kuknoutna tvůj výběra do kabinky ti dokulí příhodné doplňky a nebo stylově podobné věci ...často z nich něco vezmu

ad deichman - prkaricky jediný obchod ve kterém berou v úvahu, že ženská s velkounohou může mít i vkus :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
baru: no krásný fotky :dizzy_face: kluci pokecali, co? :wink:

My jsme byly venku, je docela teplo, Karolí si zdřímla, ale nevím jak vydrží, do koupání je daleko...

A tepláky teda na ven nenosím, bych si tu připadala jak exot a taky teda sockoidně :grinning:
22. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
hup: co je to promod? to neznám :sweat_smile:

Já mám ráda nordblanc, privatemember apod.
22. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Téda, dvě hvězdy se sešly :dizzy_face: Klukům to sekne a vidím, že si padli do noty :wink:

hup: pomod je taky super, ovšem není v Kolíně a do Prahy se mi nechce, i když to máme kousek. Ale nějak mi nechybí, byla jsem tam 9 let a stačilo :sweat_smile:

baru: takový ty lepší sportovní kalhoty občas v létě taky nosím, ale já myslela vyloženě tepláky teplákovatý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
vla: tý jo - tak to máte hodně teplotu ...
fakte začíná fajnové období až dojara ...jak to tak vidím

ad tepláky - nenosím prakticky vůbec - mám nacvičení ...tam by to asi v riflích nešlo
ale jink rifle a nebo kárované gatě ...to se mi líbí už leta a furt to je v módě :slight_smile:

mis: jj ....příííííísně tajná :grinning:
22. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
mau: nordblanc zas neznám já :sweat_smile: Já dřív hodně chodila i do HM, ale to tu taky nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas ještě zajdu do Orsay, tam mi velikosti taky padnou :wink:
22. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
maus: http://www.promod.eu/

saru: mi se líbí, že to je takovélehce extravagantní a moc lidí tenhle styl nenosí, takže se mi nestane, že v tom potkám mraky lidí jako třeba v orsay (tam se ale zas dobře nakupovaly takové ty formální pracovní věci)
ješt nakupuju v time out - jediný obchod, co je v novém jičíně :grinning:

baru: ondra vypadá na té prní fotce, jako by si něčeho šlehnul :grinning:
22. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
hup: myslím, že v Deichmannovi obě hledáme, co? :grinning: Já 36 a Ty 42 :wink: Dost bot v mé velikosti ani nemívají, ale můj názor je, že tam vždycky vyberu víc kousků, co se mi líbí, takže pak aspoň u jedněch moji velikost mají :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
hup: já v orsay taky dřív kupovala hlavně věci na koncerty,... :wink: ad Time Out - na ten jsem úplně zapomněla, odtud taky pár kusů mám :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
hm, tak v Orsay jsem si v životě nic nekoupila zase já :grinning: Nordblanc je profláklej, je to česká značka :wink:
22. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
promod: no to my tady v Ol nemáme :slight_smile: ale vypadá to dobře :wink:
22. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: No co, tak se chtěl Ondří odreagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
22. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
saru: vzúpomínám si jak na gymlu jsem měla spolužačku stakovou polepčí nožkou jakomášty a my dvě jsme si shodou okolností koupily stejné boty ..bylo hrozně komické, jak vedle sebe stály v téšatně - ty její byly takové hezké, kompaktní ..a ty moje lodě ....no ono to je vůbec na figu - oni většinou vystavují tak 38-39 - ty boty vypdají fajn a jak vytáhnu tu mou loď, najednou ta bota je nějaká hnusná :grinning: ...jako na noze se to zse srovná a už to tak nebije do očí ...ale "na sucho"o je fakt prčovní

maus: jako na běžné nošení tež nee ...ale do práce, když jsemmusea mít něcojiného než rifle a triko, tak to bylook

já s tím mívala totiž problémy ...ono řetile nákpu ve stojírenské fabrice, co dělá nástavby na nákladní auta obvykle nebývá 23letá blondýna s culíkem v riflích tričku :grinning:

saru: asi jooo :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
polepčí je popelčí :grinning:
22. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
hup: jj, pochopila jsem :grinning: Byla jsem vysávat, proto mi trvalo tak dlouho, než jsem zareagovala. To ne, že bych celou dobu přemýšlela, co je polepčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mau: a mají tam i nějaké levnější kousky? Mně to přijde dost drahé, i když hezké :wink:
22. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.