• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: no spícího dávám a on to ten zmetek pozná a hned je vzhůru :angry:
20. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
ket: a nevadí mu třeba matrace? jako jestli není moc měkká nebo tvrdá, třeba se mu víc líbí ta Vaše :slight_smile:

holky, jak moc oblíkáte dětičky na ven když je tak krásně?
20. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky

Nela naštěstí vpostýlce spí v pohodě

maus: oblíkám ji tak, že jí dám body, nějaké polodupky nebo tepláčky a tenounký kabátek a čepičku, pak ji ochňapkávám, abych věděla, jestli se nepřehřívá, podle potřeby jí rozepnu kabátek, sundám čepičku a tak ....
20. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
bré ranko,

noc bezva. Kojo v 21-3-7. A do 9 jsme etě spali :dizzy_face:
Včera jsme koupili novej foťák - digitální zrcadlovku, tak už se těšim, až budem fotit :slight_smile:

Maus: ty teda balíš preventivně naširoko? mně se do toho nechce, když má všecko naprosto v pořádku.

A v horkách oblíkáme body s dlouhym, lehký tepláčky, ponožky a pirát. šáteček nebo slabou čepku (když nefouká, tak sundáme...
20. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
v kočáru má zavinku a plymo, tak buď rozhaluju nebo zahaluju... a v tašce nosim mikinku...

kett, filda spí v košíku i u nás.. do košíčku ho dávam, když je tuhej. a když etě kouká, je u nás... :wink:
20. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
dneska spal od těch 9 do 7 v košíčku. většinou ho tam dam a on buď usne nebo začne pobrekávat. když pobrekává, zkoušim chvíli nahazovat dudlíka, když to nezabere, beru ho k nám :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky, tak já nevím, dneska to fakt čul, spal tvrdě, jen ho manža opatrně vzal že ho dá do postýlky, hned koukal, takhle se to opakovalo asi 2 hodiny, až jsme z toho všichni nakonec usnuli ve velký posteli a vzbudili se na kojo až v těch půl pátý, do včera spal normálně ve svý postýlce, třeba to byla jen výjimka...tajně doufám, že není tak vyčůranej, aby nás terorizoval svou přítomností v naší posteli :grinning: :grinning: :grinning:

My půjdeme po o taky ven, máme body s dlouhým rukávem, na tom slabší tepláčky a látkovou čepičku, je v zavinovačce, tu má rozbalenou a přes něj mám slabší deku. S sebou nosím mikinu, nebo kabátek.

Dudlíka taky zkouším, ale furt ho plive, jediná situace kdy si ho veme a chvíli vydrží dudlat je v autosedačce v autě, nebo v marketu když jede na košíku.
20. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
dík, kočky :slight_smile: já právě venku vidívám fakt velký rozdíly v oblíkání, tak pořád nevím :sweat_smile:

niki: balím normálně, tzn. na doma látkovky, a když někam jedem nebo k MUDr. papírovku. nedávám žádnou plenu navíc, když to má být preventivně. Myslím, že stačí to látkování :slight_smile:

Karolínka spinká v postýlce jen v noci, ale usíná sama a ani v noci po kojo není problém. Do postele si ji beru až ráno, když už moc nespí a mrčí. Přes den pak spí na gauči nebo v lehačce :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
holky, dnes jsem prvně dala kalhotkovou plenu a je to super!!! malýmu je akorát. je to baby lucy XS. škoda že na to přijdou ještě kalhotky, ta plína je hezká - zeleně kostkovaná :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
:grinning: kojo demence u mě propukla naplno :grinning: Jsem si namazala na nohy sprchový gel. Jak jsme dostali spousty vzorečků tak jsem se nepodívala na lahvičku a ani mi nepřišlo divný že to pění :grinning: Fakt super :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Maus, :grinning: :grinning: kojo demence i u mě: žehlila jsem a žehlička nebyla v zásuvce :confused:
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Maus, to je vtipné :slight_smile:
Jinak jsme měli docela supr noc. včera měl malý asi spurt!!! večer jsem kojila v osm a pak od půl deváté do půl desáté, pochybuju, že na konci tam bylo nějaké mlíko :grinning: pak se vzbudil až v 5, paráda, v 7 a v 9, takže do devíti jsme spinkali moc hezky!!
20. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, nemáte představu, kolik toho teď prcci asi tak vypijou? :confused:
20. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Dobré ranko (nebo spíš skoro poledne),
tak mi měli noc opět na prd. Ani nebudu psát kdy bylo kojo, protože se to prolínalo - než jsme uspali, tak zas měla hlad. Teď spala od půl devátý a už zas kojim.

Maus: My dáváme tenkej dlouhej rukáv a dupačky. V kočárku leží na rozbalený zavinovačce a přes to má ještě takej ten kryt na kočáru - dá ve to rozepínat uprostřed, tak to nechávám rozepnutý a krásně to větrá.

Kett: S tou postýlkou - malá taky radši spí s námi. Někde jsem četla, že takhle malá miminka znají jen prostor "teď a tady" a nechápou, že když je dáš do postýlky, že si pro ně zas přijdeš, i když to tak děláš třeba každý večer. Prožívají totální beznaděj, že jsou opuštěný. Pak je zvedneš, pohoupeš, oni se uklidní a na všechno zapomenou. Položíš je a zase si myslí, že je to napořád :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Kett: Tak to vůbec netušim, radši nevážim, abych nebyla ve stresu :wink:
20. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Teď jsem si všimla, že jsem napsala my s měkkým i. Fuj, já jsem prase :slight_smile: Můžu to svést na kojo demenci? :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Tak my máme premiéru nákupu se šátkem :slight_smile: Malej byl spokojenej, usnul mi tam a ještě teď ho mam na břiše :slight_smile:
Šikovná věcička :wink:

Kettm, Filda teď vypije za den kolem 900 ml, v průměru na jedno kojení 140 ml.
Ve 4 týdnech to bylo tak 700 ml za den, kolem 120 ml na jedno kojení.
20. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
kettm, kdysž jsem krmila z láhve, tak dal tak 170 ml, přijde m to jako dost.. potřebuju odstříkat tři dávky, to mi dá zabrat..
20. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Lucy, to nic :slight_smile: Jak dlouho to trvá, to časté kojení? jestli se to dá svést na vývojový spurt.
Nikulko, a nákup jsi nesla v tašce? nebo to nebylo nic těžkého? já se snažím najít místo na větší nákup - košík pod kočárkem je dost blbě přístupný, moc tam toho nevejde a nosnost je myslím jen 2 kg :frowning2:
20. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Luci: Právě že se na na spurt asi svést nedá. Spíš je výjimka, když v noci spíme krásně:frowning2:

Chci se zeptat, jak to děláte v noci s přebalováním? Přebalujete před kojo nebo po? Mně přijde, že když přebaluju před, tak malá strašně řve hlady a pak se stejně po koju pokadí. A když přebaluju po koju, tak se strašně rychle probere a už se jí nechce spát.
20. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
luci, se šátkem jsem byla jen vedle v krámu pro pečivo a tak. tašku mam přes rameno. pro těžší věci chodim s kočárem - do košíku se toho vejde dost a i toho dost unese...

lucy, já přebaluju před... v noci se při koju nepokakává. zkoušela jsem i po, ale to jsem ho akorát vzbudila...
20. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
robi: dík :wink:

kett: já bych to s tou postýlkou nehrotila :wink: my to ještě ani nezkoušíme ...ale ondra večer usíná kamkoli ho položíme, tkže předpokládám, že nebude problém ...ale na to je čas

luci: kam jdeš? :-O

maus: to látkování a široké vázánoí - mám ejný názor ...dneska jdemek dr.

maus+ robin: vy jste fakt hvězdy :grinning:

lucy: já přebaluju po, jelikož se vždycky po* :grinning: ....oproti přebalován í přes den to ale probíhá bez mluvení, jen rychle technicky pořešit
prblém s usínáním nemám ..když zače příliš otevírat očka, obkroužímu mu očka osmičkou (jako bych mu kreslila brýle) a on usná jako mávnutím proutku
20. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
jinak já jsem po cvičení ..dala nám pěkně zabrat

no a taky jsem se šla kuknout na plavky - těžká depka ....jako figura už docela jde ..ale ty prsa ...brrrr ....
vzhledem k tomu, že jsem byla tři hodiny po kojení, byly už mega těžké - takže v podprdách bez výztuh visely, s výztuhama byla zase jako airbagy ....no ..nekoupila jsem
ale pro ondu mám kraťásky a pirátky
20. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
lucy: s tím teď atady .. jj... ondra se na mě po příchodu vrhnul ..ani ne hladově, měli odstríkáno...ale byl roztomilý ..jako by sepotřeboval přitulit :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Lucy, já přebaluju jako Nikulka před v noci, protože po kojení malý vytuhne a spí v postýlce. během kojení nekadí, takže v plíně v poho vydrží. přes den přebaluju po kojení .

Hup,vyhrála jsem kurz vaření - tak jsem si vybrala klasiku české kuchyně ve 21. století, naučím se svíčkovou hurá!!! je to soutěž z www.vareni.cz. už mi skoro vypršel ten poukaz..

Petu, co jsi naposled vyhraála, jak ti dorazil ten balík?
20. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj, zdravím všechny!!! My od rána spíme jako zabitý, venku v kočárku, doufám, že to nebude mít negativní dopad na noc.?
Jinak po koupání a jedení dávám malého do postýlky na spaní. Dvakrát si pobrečí a spí. S tím problém nemáme. Přes den se snažím aby byl jinde než v postýlce.
Přebalujeme taky před jídlem, jinak se poblinkáme.
20. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
tak já malého přebaluju po kojení, ale aspň za 10 minut, aby se nepoblinkal, většinou se daří.
20. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
tak jsme se vrátily z procházky, je tam teda fakt teplo, alemě se to líbí :wink: , vzala jsem s náma psa, takže ta je naprosto hotová, zničila jsem ji házením frisbee

přebaluju po kojení, protože Nela mi během kojení vždycky prdí a kadí, ale dávám pauzu minimálně 15 minut, i tak přebaluju opatrně

luci: to jsem zvědavá, jestli se ti ten kurz bude líbit, pak dej vědět, mě by se taky nějaký takový kurz líbil :slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Tady je taky krááásné počasí a teploučko, možná až moc teplo :slight_smile: ale je to fajn :sunglasses:

Přebalujeme po kojení, pokud není moc mokrá :slight_smile: a když přebalujem v noci tak taky až po kojení a v pohodě pak usne :slight_smile:

Poslední dobou Karolínka pláče, když chce spinkat. Fakt nevydrží vzhůru dýl než dvě hodiny. Potřebuje si aspoň půlhoďky dáchnout jinak je protivná a pláče :unamused: teď zrovna je ta chvilka, kdy spí, tak jsem zvědavá na jak dlouho :slight_smile:

Už tu dlouho nebyla Markétka a Stánička, že? :frowning2:
20. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Mismar, těším se na ten kurz, jen jsem měla jít asi před mimi, teď budu trochu nervozní, jestli jsem odstříkala dost mlíka.. nějak ho nemám dost..

Mau a usíná ti malá přes den sama? v postýlce? když tam dám malého, chvíli pozoruje, ale pak brečí.. teď usnul v lehátku, tak jsem ho přendala do postýlky.
20. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.