• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus + bram: onří je abužník ..nejvíc pomlaskává nad svou pacenkou vraženou do pusiny ...občas se mu ji podaří zarazit tak, že se z toho pobleje :sweat_smile: ...ale tohle rozhodně nemá po mě

bram: jj ...čůrá a to tak, že míří a obličej, rameno apod. ... tohle holčičky stopro nedělají :grinning:
8. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
jé, jak já jsem ráda že máme holčičku :grinning:
Karolí taky nadavuje, někdy s ručenky v puse, někdy i z dudlíku :unamused:
8. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
maus: to ondra ne, jelikož ná malý dudlík ..pro nedonošeňátka ..on je takový mlinký totiž :grinning:
8. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Holky ty homeopatika se nechají jen rozpustit pod jazykem???
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
hup: já ho mám doma taky, ale menší se mi moc nezdá...jako ten čípek.... ten náš prcek taky někdy dělí ksichtíky, že ho to natahuje.... a ruce, ty miluje nejvíc :grinning:
8. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
hup že by Ondrášek začínal s bulimii, aby si udržel štíhlou linii :slight_smile:

čůrání máme také veselé...Vojtíška baví čůrat na maminku....dělá to tak, že zblbne maminku úsměvem, ta se z toho může potento, zapomene na hlídání nakloní se....a už je vodotrysk :grinning:
8. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
teda mě už mrňousek dlouho nepočůral. jak si spolu povídáme na přebalovacím pultu a on je nahatý a může si kopat, tak asi na čůrání moc nemyslí :slight_smile: jinak už nekakáme po každém kojení, hurá :grinning:
8. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
enz: no to ne ..on isce totiž ubinkává..a zároveň polyká, aby toho jako úplně vyblinkal co nejmíň ...ani kapka nazmar ..ja to takové malé čuňátko
8. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
jo hup četla jsem tvé články na webu a musím říct, že jsi fakt šikovná....nechceš se tím živit....dá se to číst má to šťávu a vtip.....moc se mi to líbí :wink:
8. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
holky, mě už dokonce i pokakal...zvedla jsem nožičky a letěla střela :grinning: :grinning: :grinning: Měla jsem "vaječinku" i ve vlasech...tatínek se mohl usmát
8. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
enz: děkuji :slight_smile:

bram: tak to nás zatím minulo :grinning:
8. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
hup: právě si čtu u tebe na webu...a zvedám prst do výše! :wink: V některých tvých příspěvcích se i poznávám...fakticky se dobře bavím....vtipné a výstižné!

Holky, musím se pochlubit, dnes jsem Adámka uložila trochu dříve a ani muk a už andílkovsky spinká....že by naděje na klidnou noc?! :unamused:
8. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
U nás teda obrat o 360. Proběhl histerák jak ještě nikdy. Byla přetažená tak spustila... :frowning2: Ale už usnula, tak snad bude dobře a v noci bude pohodička jako vždy.
hm...tak spala asi 5minut, ale vypadá spokojeně, brouká si... :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak u nsá se stále kňourá. Je dnes taky nějak mimo. V kočárku jsme měli strašnej vztekací záchvat, že jsem ho musela vyndat, jinak by se mi zalknul. Ale pak hned usnul. No a teď už opět brečí :cry:
8. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
sklen: Nikdo v okolí to ještě neslyšel, ale na netu něco píšou. Tak zítra začnem dva dny bez mého mléka. Bojim, bojím...
bram: Chudokrevný je malej? Aktiferin se dá rozpustit??? Já totiž aktiferin beru, protože jsem po porodu chudokrevná.
8. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
broskví: bereš v tbl, že? Já to brala taky, ale tedka měl malý krevní obraz a jelikož měl tu poporodní žloutenku, ztratil dost krvinek, tak nám dr. dala Aktiferin v kapečkách, ale je to hnusné, tak mu to jako mám sladit tím Glukopurem, celkem se to dá, olizuje se potom...

NO, tak jsem to zakřikla, klidný spánek mu vydržel tak půl hodiny :frowning2: a tedka pláče a pláče a pláče....
8. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
bram: dík :slight_smile:

onrda je hodný ..klep klep
dneskabyl celý dne dobře naložený
jen, když jsem vytáhla kameru a nebo foťák, abych zachytila jeho úsměv, nasadil svůj přísný výraz (už znáte) ...ach jo
8. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, dneska byl bezva den, byli jsme s kamarádkou co má stejně starou holčičku na výletě, náš mladej sice trochu řval a vůbec nespal, ale i tak to bylo super. Teď usnul jako dudek.

Holky teď jsem ho koupala a trochu mě viděsil bolák po očkování, máme červenej flíček a v tom bílou tečku jako bílej beďar to vypadá, měli jste to taky tak?Nevím jestli mám volat doktorce nebo to je "normální", díky za odpověď, trochu mě to vylekalo :pensive:
8. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
bram: Tak to jo, no mě to železo dělá docela zácpu. :frowning2: Krevní obraz mu dnes taky nabírali, ale vysledky ještě nejsou, tak uvidíme, snad nás taky nečeká železo.
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Bram, tak jsem koukala na fotky, ale asi se neznáme ani z vidění :unamused: Na ZŠ šeříkovou jsi nechodila?

jinak my měli divnej den.. tak do desáté byl mladej hodnej a komunikativní, pak řval, pak konečně usnul, rovnou na dvě hodiny, pak byl boží a broukal, pak zas řval... mám pocit, že když ho někam z náruče položim, tak spustí.. to je tedy špatné... prozatím nespí ale ani nebrečí, táta ho má na nohou..
8. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
ket: měli ...a pak to prasklo a vytekl z toho pěkný humáč (hnis barvy pistáciové zmrzliny) ... pak se to zatáhlo auž tammájen trošinku flíček
8. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
ket: Myslím, že mi někdo ze "starších mamin" říkal, že to tak má být, že je to reakce na to očkování, také jsme to měli, asi také tak kolem 5-6. týdnů...ted už máme jen červený ťutík, bez bíleho.

Broskvi: myslíš, že jsi to měla z toho? ted ti nevím, jak to působlilo na mě, od porodu mám celkově s tím záchodem problémy....někdy mám pocit, že tam cedím skrz konečník sklo, jak to bolí!!! Malý určitě zácpu nemá...kaká pořád stejně....držím palce, at vám ten KO dopadne ok!

Luci: Koukala jsem na fotky, myslím, že se neznáme, který jsi ročník? Já jsem 84. Chodila jsem na Lumírovou, bydlela na Výškovické v těch vysokých věžákách přímo naproti zastávky, ty asi někde níž, když jsi chodila na Šeříčku.
8. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky díky za uklidnění, dělali jste s tím něco, jako jestli se to má něčím třeba čistit, asi to nevymačkávat, nechat to radši být, co?!

Dneska nám přišla pozvánka na vítání občánků, jdeme 20. v sobotu, už se těšíme :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Bram, tak to jsi stejný ročník jako můj brácha :slight_smile: taky chodil na Šeříčku, takže nic :grinning:

kettm, to je prima, my taky půjdeme, ale asi až v září, prý je moc dětí :wink:
8. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
luci: to se u Vás chodí takhle dlouho? :confused: Mě překvapilo, že prý občánek dostává dar 5 000,- to jsem čučela :sweat_smile: No bude na plíny :grinning:
8. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
ket: u nás se naopak chodí nějak pozdě...prej klidně i v půl roce...jak se nasbírají děti...a takový dar??? To jako od města??? Ty jo, to čumím!!! :confused:
8. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
kett: nech to být ..ono samo
pak tu někdo psa, že očistit lihem a máznout framykoinem - to jsem ale nedělala a zatáhlo se to taky

jinak tomáte dobrý - 5tis se hodí, co :slight_smile:

já vůbec netuším, kdy - ale jsme pidi obec, takže to asi taky budou dělat v nějaké větším paklíku
8. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
kettm, no vždy se to udělá pro cca 10-15 dětí asi 3 do roka, takže jsme se do červnové várky nevešli :grinning: u nás se dává zlatý řetízek, to je taky hezké, ale ty prachy by bodly :slight_smile: koupila bych pár kalhotkových plín, když prozatím nemám ani jedinou novou :grinning: to by byla sranda, kdybychom stihli to vítání i v naší obci, prozatím tu nebydlíme, takže až budeme mít trvalé bydliště.
8. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahoj holky, tak my měly dnesk náááročný den, na 9 jsem už byla v práci, do 13 prezentace, kterou jsem musela přerušit kvůli krmení. normálně na mě všichni počkali, než se vrátím, prezentaci mi nikdo nepřeklikl ani o sheet dál... tak to bylo super.emi byla zlatá, od 9 do půl 11 mi jí hlídala kolegyně vedle v kanclu, po krmění v těch půl 11 do 11 byla pak se mnou na prezentaci, houpala jsem jí v sedačce, ona spinkala a přitom jsem vykládala.... pánové se podle mě ještě ted diví, co ženská dokáže...že jako víc věcí najednou - houpat, ovládat si komp, prezentovat a ještě popř. odpovídat na otázky...jj, chlap by to nedokázal :wink:
pak jsem měla sraz s holkama z MK a pak jsem jela do hypernovy, maj tam prý super akci na huggiesky premium - bohužel už měli jen vel. 4, tak ty jsem nekoupila. ale koupila jsem aspon huggies ubrousky :wink:
no a domů jsme přijeli před sedmou... emi byla vážně zlatá, akorát na cestě z hypernovy mi začala v autě plakat, byla pokaděná, cejtila jsem to v celým autě...to bylo hrozný, jak plakala, když jsem měla červenou snažila jsem se za ní otáčet a dávat dudlíka, ale moc to nepomáhalo a já dostala křeč do tricepsu, jak jsem se natahovala..., už jsem hledala místo, kde nahonem zaparkuju a půjdu přebalovat, ale měli jsme to fakt kousek domů, tak jsem to dojela. pak jsem se jí asi hodinu omlouvala, že jsem jí nechala ječet pokaděnou.... miláčka mojeho. za odměnu jsem jí koupial super růžové punčocháčky k šatičkám a červenou mikinku gap.
8. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
kaci: můžu vědět, co děláš ...teda pokud to není tajné :wink:
ale faktem je,že chlapa, který prezentuje s prckem v náručí si nuemím představit :grinning:
pro některé je problém prezentovyt, když v místnosti se vůbec vyskytuje dítě ..natož v jeho náruči :grinning:
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.