• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: no když je výprodej tak je to za pár kaček a ještě máme věrnostní kartu se slevou. Potom vyjdou kalhoty tak na 700,- i míň, trika tak za 200,- mikiny za 500,- docela to jde :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
byla to taková domluva na rychlo, měla přijet Luci, pže je v OV, ale omarodila a tak přijela jen Hupcza, škoda, že víc hvězdiček nebydlí blíž, já bych vás ráda viděla všecky, některé zase... :wink:
22. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
mě tedka oslovila celkem Yessica v CA, nejsem moc na sportovní módu, spíš něco mezi...
22. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
baru: no já jsem mega lenoch a nosím sportovní věci :grinning: ale líbí se mi :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
holky, vy co nekojíte, jak jste na tom s podprdou? padne vám předtěhu velikost?
Já se hrozně těším až odložím to asexuální kojo prádlo a koupím si nějakou hezkou podprdu. Ale jsem moc zvědavá co mi tam vlastně zbyde :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
mau: já jsem nekojila vůbec, přesto mám prádlo o číslo větší, do předtěhu jsem se nenacpala :sweat_smile: Vždycky jsem měla 75-80 B a teď mám 80 C.

mau: ad slevy - tak to jo, to potom jde :wink:

baru: taky jsem na módu něco mezi, moc sporotvních věcí taky nemám, apíš takový sporotvně-elegantní :wink:
22. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
teda - píšu jak prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Tak sme přišly od Mudr :frowning2: Moc se jí ty teploty nezdají,máme přijít zase zítra ráno :frowning2: :cry: Zase měla 38,6.Je mi jí fakt líto.Máme střídat po 3 hodinách čípky paralen 100 a nurofen.
22. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
vla: ach jo, chuďátko :pensive: A je i nachlazená, nebo má jen teploty? Řekla vám, co by to mohlo být?
22. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Právě,že jí nic jiného není,ale myslí si,že z toho určo něco bude,že se tělo těma teplotama brání :frowning2: tak uvidíme co z toho vyleze.
22. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Jo a k zubům to určitě neni,protože ty teploty jsou moc vysoký.
22. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
hmm, tak na vás budu moc myslet, aby to bylo hlavně rychle za vámi a bylo už jen dobře :dizzy_face:
22. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Saru: díky :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
vla: chuďátko Alička :frowning2: tak se držte, holky, ať je líp co nejdřív, je to vážně divný...
22. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
A je to tady,celoživotní strach o někoho jinýho :frowning2:
22. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
saru: no přece bych si ani nedovolila o tobě myslet, že jsi taková blbka :grinning:

saru: na psaní jako prse tu mám patent já :grinning: :grinning: :grinning:

vla:chudě alička ....budete i zábalovat? držíme palec,aby to bylo celé už za váma a aby e z tohonevyvrbila žádná neplecha :wink:
22. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Hup: zábaly na nožičky sem jí udělala už v noci když měla těch 39,5 tak doufám,že tak vysoko už to nepude. :frowning2:
22. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
vla: tak v tomhleohledu tolepší nebude ..a to ani s plnoletostí ..obávám se :sweat_smile:
22. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
hup: tak promiň, patent Ti brát rozhodně nechci :wink: :grinning:
22. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
je to hrůza, strach o ty naše miláčky. Aby bylo všechno OK. A já tady blbnu s rýmou, jsou daleko horší věci :frowning2:
22. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
vla: kukala jsem do chyrté knížky - jsou tam ještě rady:
- lipový čj na látkovou výměnu
-tymián+heřmánek+ lípa - podpora obranyschopnosti
-řebříček - podpora pocení u zimnice
- čajovník do aromalampy - dezinfekce vzduchu
- krizové kpičky - dát do vody a pít
....
třeba něco z toho doma máš

jinak koupla jsem si knížku dětskénemoci
je boží
je tam popsány příznak, příčiny, průběh . komplikace, domácí léčby, léčb bylinkymi, homeopatiky, i klasicná medicína ....
přehledné, srozumitelné
22. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
saru: budiž ti odpuštěno ...jsem totiž velkorysá :grinning: (velké rysy mám zejména v oblasti pozadí :grinning:)

maus: myslím, že není u těch našich prďolů malých trápení ... každou mámu trápí, když se její prcek trápí :wink:
22. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
jinak onráš je pěkný koumák ...
jak papá sušenky, nebyví ho čekat, až se mu rozpustí, tak přišel na to, že když si ji posune až dozadu, že v těch čelistech má větší sílu a i bez zubů to ukousne ...tak si to normálně drtí ...
chytrý jak opica :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
tak my už máme maxi protivku, chce spát a štve ji ta rýma, takže dneska půjdeme koupat fakt brzo...
22. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
hup: Ondra je teda dobrej, Karolí když si v puse posune něco dozadu, tak se jí natáhne, vytáhne to a kouká na to jakoby jí to tam vlezlo samo :grinning:
22. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
maus: to jsou ty dva týdny náskok :wink:

právě jsem vytáhla z trouby buchtu ...jestli je jen z půlky takdobrá jak vypadá, bude to mňamka :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
hup: zase děláš chutě? hoď recept :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Já před chvílí vytáhla bábovku a už jsem 3 dílky sežrala. Jdeme koupat, a pak snad mládě usne :slight_smile:

hup: kecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli ty máš velké rysy v pozadí, tak to už skoro každej :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
recept: je to z nouze cnost, jelikož jsem chtěl dělat klasické piškotové a neměla jsem obyč polohrubou mouku
:sweat_smile:
10 dkg polohrubé celozrnné mouky, 10 dkg hladké mouky, 20 dkg moučkového cukru, 4 vejce, 10 lžic oleje, 10 lžic horké vody, 1/2 prášku do pečiva jabka, mandle
Žloutky utřeme s cukrem, přidáme olej, vodu a mouku prosátou s práškem do pečiva. Lehce vmícháme sníh z bílků. Rozprostřeme na plech vyložený pečícím papírem, poklademe na kostky nakrájenými jablky (dávám i se slupkou) a posypeme plátky mandlí. Pečeme při 160*C asi 20 minut.

saru: noooo nech bejt
ale babička dycinky říkala, že ženskou má být za co chytit a do čeho kopnout :grinning:
22. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
ahojky holky...
vla a mau to jsou starosti :frowning2: , snad bude brzo líp :wink:

oblečení: tak já mám 3/4 šatníku z timeoutu - takový ty na běžný nošení. společenské kousky mám většinou z orsay - ty ted ale vůůůbec nepotřebuju, a outdoorová oblíbená značka je North face. pár kousků mám z takových těch sportovních obchodů od značek oxbow, roxy apod.
ale nezříkám se ani super bundičky, kterou jsem si koupila před 14 dny v TESCU za 350 Kč! je parádní :slight_smile:
botky...deichman, bata jsou OK. tam taky lezu:slight_smile:
akorát nějam mě ted oblečení nebaví nakupovat, čekám,že zázrakem zhubnu 2 kila, zpátky se zpevním a pak vyrazím na nákup.
jediný co ted akutně potřebuju, jsou džíny do kozaček...ty jsem vloni měla těhotenský, a ty už jaksi nemám...
ostatní oblečení mám celekem OK, nakupuju průběžně, když se mi něco líbí...
když to vezmu kolem a kolem, tak za sebe utrácím minimálně - ale za věcičky pro emi, to je majlant. jo a taky za jídlo pro emi...v tomhle jsem megaloman. jak někde jdu kolem příkrmů, hned nějakej koupim, aby bylo z čeho pak doma vybírat:slight_smile:. jako mít doma třeba dvě skleničky, to by mě jeblo. musím jich mít aspon 10 a víc....
a pak dalších min. 10 ovocných... nepřála bych vám vidět naší spíž, jeden regál je tam celej pro emi...jak zásoby na válku. ze srandy vám to vyfotím :slight_smile:

dneska mi přišlo to puzzle - ovoce, zelenina a zvířátka. celkem 40 ks, je to fakt velká plocha, tak doufám, že se na ní emi aspon chvilku udrží a nebude hned na studený plovoučce...je tam ted tak 10 minut a zatím se drží....vyndala jsem veškeré malé dílky a dobře jsem udělala, už to rozebírá a kouše do všeho, co se jí podaří vytrhnout....
podle mě normálně poznala, že má novou podložku, doted měla jen 3x3 kousky s číslama, ted má v obýváku plochu 3x5 kousků a zbytek v pokojíčku. to ale ještě neviděla. to má překvapení na večer nebo ráno :slight_smile:

holky uvažovala jsem o tom přebalováku, a asi ho fakt prodáme. až bude emi sedět, tak bych jí tam stejně neudržela a ted když máme ten puzzle koberec, na části si udělám přebalovací koutek - jako jen podložku... prostě to, co může pak rozkrámovat. nebude dlouho trvat a poleze do všeho...
22. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.