• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup...téda to zní dobře. jsi dobrá, že takhle pečeš. docela často vid? stíhá to manža ujídat, když je furt pryč???
22. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
kaci: taky mám zásobu příkrmů jak na válečný období: asi tak 15 skleniček, dvoje sušenky, dvoje Sunary, dvoje kaše, celá jedna police :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
u nás se tak peče nejmíň dvakrát do týdne, někdy i třikrát. My jsme buchtoví, já obzvlášť :grinning:
22. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
kači: já byla nakupovat ve středu před cvičem ....a udělalo mi oooobrovskou radost, že 40jsou mi už velké :grinning:

ad pečení - u nás je systém upeču si-sežeru si :grinning:
dřív jsem to řešila, že si přece nebudu péct a vařit sama pro sebe ...ale to bych asi pošla hlady :sweat_smile:
jako když jsem byla v práci a zašl si na oběd tak to šlo ...ale fakt se nehodlám odbývat jen proto, že manža není doma ...no to bych už z toho života nicneměla, že jo :slight_smile:
ale včera jsem si udělala super tuňákovku s domácíma houstičkama s tím, že manža stejně nebude doma a zůstane mi to i n a dnešek ...no přišel naskokpřed squashem, sežral mi to, tak jsem dneska musela dělat novou (asi jsem mu měla říct, že je to drožďovka - tu nejí :grinning:

ad zásoby - my máme kašové mega zásoby (nakoupeno v akcích 2 za cenu 1 apod. :grinning:)- ale skleniček tu mám jen pár ...no v mrazáku, že - tam se toho vleze :grinning:
22. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
U nás už se chrupká :dizzy_face:
Já si dneska koupila fialový teplý kalhoty - já tu barvu dřív moc nemusela, ale teď poslední dobou se mi líbí. Tak jsem se rozhodla, že nemusím mít všechny kalhoty černý nebo džíny :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
ad zásoby kaše - já je sice mám, ale k čemu mi jsou, když je mládě odmítá jíst. Každej večer dáme jen pár lžiček, ale tak aspoň něco... Dneska jsme třeba byli hlavně na Sunaru, protože ani neměl chuť na příkrmy - ale já si říkám, že my taky nemáme vždycky chuť na to samý. Ale jinak byl naprosto zlatej, absolutně dneska nekňoural a teď už spinká :dizzy_face:
22. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Tak my už taky asi spíme, teď k večeru byl pěkně protivňoučký...
Zásoby skleniček mám taky...i já kupuju v obchodě pokaždé ze dvě-tři, fach, co mám zavařeniny mám už z půli plný pro Adámka... :grinning: Kaší mám tedka taky dost...různé přichutě, ráda mu to střídám...

HUp- upeču si-sežeru si u nás platí taky :sweat_smile: ale taky podle toho vypadám...proto tedka raděj nepeču...ale chtěla bych mít třeba metabolismus Saru, to bych pekla i denně :sweat_smile:
Tuňákovku jako pomazánku??? juju, tu já ráda :sweat_smile:
22. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Holky a zamrazujete ve velkém??? Já třeba mám mražák malý, ale i kdyby ne, tak bych asi ve velkém nezamražovala...zatím vařím denně i pro nás....baví mě to a delší dobu zmražené taky není dobré...načuchne to...
Třeba moje kámoška si uvařila kg mrkve, brokolice, květáku a pak dělala mix do skleniček...maso už hotové i rozmixované do takových kuliček a jen rozmražovala....já třeba vařím od oka a co zbyde, tak sní zítra a zbytek zamrazím, ale ted tam mám dvě skelničky brokolice a jednu mrkve.
22. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
hup: hm, to by mohla být dobrá buchta :slight_smile:
u nás už se taky spí - aspoň zatím :slight_smile:
a zásoby, já mám pro Karolí dvě police a hoooru kaší :sweat_smile:
22. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
baru: já do zásoby nezamrazuju, něco tam mám, ale ne moc :wink: Teda spíš přesněji řečeno - pro prcka tam mám pár sáčků rozmixovaných nektarinek, ale to je tak asi vše, pro nás nic, nemám ráda to rozmrazované jídlo :sweat_smile:
22. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoooooooooj kočky

tedy, zase je co číst. U nás už se spinká, byl dnes na budku, juknu mu do pusu a hádejte, DRUHÝ ZUB je venku, tak snad zase bude chvíli klídek. :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak právě jsem zjistila, že nám došel popcorn, tak si říkám, že se aspoň nepřežeru :stuck_out_tongue_closed_eyes: A on se manža vykradl potají z bytu a jel mi ho koupit :dizzy_face:
22. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
skleni: gratulace :dizzy_face:
22. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Mau a Vla, to je mi líto, tak ať jsou berušky zase v pořádku, tohle je na prd.

Ad šatník: no, když jsou kačky, vítězí TAkko a Quelle a když je třeba jen na doma, tak je to tržnice, věci na mou maličkost mi od tud nevadí.
22. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Saru: ty jo, tak to já bych ho z baráku nedostala ani heverem, to je LÁSKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
teda, Saru, ten tvůj chlopek je poklad!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
téda saru, tvuj manža je fakt exot:slight_smile: v dobrém slova smyslu. vy mi připadáte jako ideální páreček a moc vám fandím!
ad zamrazování...mám v mrazáku 5 mističek hotových příkrmů pro emi. víc ne. za chvíli stejně bude jíst kousky a tohle třeba nebude chtít...

hup..jak děláš tunákovku? dík.

já ted udělám narychlo večeři - párečky v list. těstě. těsto mám koupený. je to šup šup. taková jsem hodná žena...muž byl na služebce, sice už je v pze, ale ještě si zaskočila na volejbal. a já mu udělám večeři:slight_smile:
22. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
HIHI, tak u nás se peče jednou za 14 dní.

Baru, nelam si s tím havu, hele já nepeču a prdel jako maštal mám i tak :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
holky: já vím, že je zlatej :dizzy_face:
22. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
HOllllky, já mám radost, dnes jsem prodala těhu bundu a svetříky... hurááááááááá
22. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
skleni: gratulace podruhé :dizzy_face:
22. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
já peču podle nálady, někdy hodně, někdy třeba i měsíc nic :slight_smile:
saru: on chce ať ho chválíme, žejo? :wink:
Taky si kupuju věci i v hrabákách, manža to sice nesnáší a nadává, ale mě udělá radost třeba tričko za 70,- apod. :sweat_smile:
mrazím jen pro sebe a obvykle to do týdne až dvou sním :wink:
sklen: jůů, no šikula :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Mau: teď tu otevřeli super sekáč, najdou se tam super kousky. Mě to nevadí, mít odsud oblečení, bohužel někdy nezbyde na to, abych si zašla jinam :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ale alespoň vím, že to můžu zničit anebude mě to bolet
22. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
sklen: že jo? nemusí mě pak štvát když to mám mastné nebo mi to malá poblinká :slight_smile: na doma dobrý a něco se dá i na ven :wink:
22. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
mau: on to neví :grinning: Neříkám mu to, aby nezpychnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
saru: správně, tvrdě na něj, ať nezpychne :grinning:
22. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Saru: to je chudák, tak je hodný na tebe a ty mu ani chválu od nás neřekneš, tytyty

Mau: no jasné, hlavně, když třeba vařím, nebo s Danečkem něco vyrábíme, nebo u kotle, když se otřu......
22. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Saru, teda !!!! :fearful: :grinning: Aspon malililinkatou pochvaličku... :wink:

Také ráda nakupuju v sekáči...
22. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak bábovka hotová, teď se pečou brambory. Za chvíli se nám vrátí taťka ze squashe a já řešim, jestli se jít vyspršit teď nebo potom.. Kdybych tak věděla, jestli Fifín bude chtít podal dudlík nebo tak.. Zatim krásně spí, tak to asi risknu... V lednici se chladí šumivej JP Chenet :dizzy_face:

Saru, zlatej manža... :slight_smile:

Já nakupuju různě - hl. Newyorker, Orsay (ségra tam dělá, tak dává tipy :wink: ), ale klíďo i tržnice... Z drahejch hadrů radost nemam, těšim se z levných úlovků :grinning:
Boty kupuju v Humanicu, Deichmannu, u Bati.. Různě... Mam 37-38, tak nemam problém. Třeba adidasy mam levný, páč jsou dětský :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Jinak teď ujíždim na věcech pro Fífu - jak hadry, tak hračky a jídlo :grinning: :grinning: :grinning: Skleniček mam tak 10, ovocných Sunárků asi 8... Sušenky dvoje... No, mánie hrozná... Mně to děsně baví :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.