• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Nik: no to má někdo štěstí, viď Hup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Také bych to riskla, neboj, on to tu chviličku vydrží. A co to je to JP,,,,, jsem tak trochu neznalec :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Nik: jj, to znám, jdu do lékárny nebo do obchodu a zkoupila bych tam všechno, pořád si říkám, to se hodí, to bude papat, no tady je další mňamka........a koš je plnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
baru: no já mrazím ..isobě ...pokud udělám něčeo hodně ...mám dojem, že balíšky msa, co prodávají v suproších jsou debilních velikostí ..jetoho vždy nějak moc ....no a když dělám rizoto a nebo tak, dám do mražáku zbytek
mi spíš než rozmražované vadí jíst několik dní po sobě tosamé -tosi ho raději rozmrazím za týden

saru: téééda ..to je fakt zlato

kači: tuňáka (větší plechovku rio mare a nebo 2 malé), 3 uvařené žloutky, 1/2 pomazánkového másla - utřít dohromady, na hoooodně drobno červenou cibuli a tročku pepře
to listové taky dělávám ...je to žravé :slight_smile:

maus: nakupování v sekáčích miluju...jenže tady jsou jen takové opravdu šunťácké sky ...v opavě byly značkové -měla jsem šaty od versace za 50, levisky za 80 a tak ....ale v nj jsou fakt takové hadry :unamused:
22. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
TAk to tady je sekáč super, některé věci jsou tedy dost natažené, ale levné kousky se najít dají. :grinning: :grinning: :grinning: Koupila jsem tam Nextovou mikču na Dandu za 45,-, a je v pořádku a bez fleků :sunglasses:
22. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
sklen: jj ...kdo nemá, nepochopí :grinning:
taky mám rád, když ulovím nějakou značkvou úžsnou věc za pár kaček - to byly ty opavské sekáče ...chodila jsme jak prvša dama a v celéskříni jsem měla oblečení za tisícovku :grinning:
22. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hup: prosím tě, hodila bys mi odkaz na tu buchtu, ty šneky??? zítra máme návštěvu, tak se zkusím blýsknout :sweat_smile: :wink: děkujiiiii
22. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
sklen:myslíš toto?http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=58623
22. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
nikul, tos napsala přesně, taky se těším z levných úlovků, od kterých neočekávám, že mi vydržej několik sezon - trička, košile, kalhoty apod. :slight_smile:
taky mě baví kupovat ve výprodejích,ty úúúúplně miluju. ani nepamatuju, kdy jsem si koupila nějakou věc, co nebyla alespon trošičku zlevněná :slight_smile: čím větší sleva, tím větší moje radost

ale na některejch věcech teda nešetřím, speciálně na outdoorovém vybavení bundy, boty. hele mám bundu, gore-texovou, do větru, deště, sněhu, do mrazu připnu fleesovou podšívku... stála mě sedmičku (zlevněná z jedenácti), ale mám jí už 5 let a ta bunda je furt moderní a nikdy mě nezklamala, naopak už mockrát podržela, at už nás chytnul déšt, náhlé ochlazení, studený vítr jinak teplo nebo jakejkoliv jinej extrém...
22. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
no sekáče a taky takové ty levné obchody ala ťaman, jak tam mají od špendlíku po lokomotivu za pár kaček :wink:
22. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
přesně tak - úlovky ve slevách a za pár korun miluju :dizzy_face: Drahý zásadně nekupuju a dnes se mi hlavně po dlouhý době povedlo koupit fakt něco na sebe, minule podvakrát jsem si jela něco koupit a vrátila se s hadříky pro Štěpulku :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
kaci: jj ...přesně takové ty sportovní věci taky kupuju značkové ..prostě oblečení na lyže když je nějaké šunťácké může zkazit celou lyžovačku, což nestojí za to, že
teda tepláky si kupuju v tescu apod. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Skleni, JP Chenet - http://www.napoje-online.cz/jp-chenet-sekt-medium-dry-075l-p-614.html

Hele, mně vydrží kolikrát věci od vietnamců dýl než věci z obchodu... :sweat_smile: Nedělá mi to problém...
Budu si muset koupit nějakou teplou zimní bundu a boty - na tom asi šetřit nebudu... Zázračně se ještě vejdu do manžestrovýho kabátku z Orsaye, kterej mam asi 5 let - vel. 34... Nechápu... :grinning: Akorát se mi pod něj nevejde tepltej rolák...

Tyjo, jak jsem si před týdnem stěžovala na žvejkací prsa, tak teď mam zas opačnej problém.. Jsem jak Pamela a mlíko mi stříká všude :grinning: Jak jsem při nemoci často kojila Fífu, tak se prsa vzpamatovaly :grinning:

Šly byste plavat v sobotu, když byste měli dítě po nemoci? Od neděle večer je bez teplot, nic mu neni, tak snad můžem, ne?
22. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
niki: taky mám pár věcí z Orsay týhle velikosti (zrovna náhodou taky jeden kabátek), ale třeba v Takku se do ní nenarvu ani omylem :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
hmmm, tak vel.34 se u mě v šatníku opravdu nevyskytuje :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
niki: já myslím, že na plavčo už můžete, ale Ty vidíš, jestli je Fífa fakt OK :wink:
22. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Nik: asi jo, proč by ne. Myslím, že by se nic stát nemělo. Děkuji za odkaz

Hup: jj, to je ona, vééélký dík, snad se povede.

Dnes jsem tu měla na návštěvě to miminko, jak jsem mu kupovala kombinézku, holky to je drobeček. On má jen 3,8 kg, to měl Vojtík ještě v bříšku není možné, jak se mi tam mohl vejít. Hned bych do toho šla znovu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Mau: no tak u mě už vůůůbec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
sklen: s takovou váhou jsme šly z porodnice :dizzy_face:
Teď jsem začala zase koupat v Linole, koupala jsem v ní poprvé i v porodnici, úplně jsem si na to vzpoměla :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
JJ, to se nezapomene viď?? Já si zase do teď pamatuji vůni ubrousků, co jsem měla u Daníka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
ty vzpomínky jsou hrozně hezký :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
34 velikost jsem snad ani nikdy neměla, co si pamatuju, mám furt 38/40. ted už teda spíš 40 :unamused: ale je fakt, že záleží na obchodu...konkrétně v orsay, vršky 38, spodky 40....

nikl ... JP máme taky rádi. nicméně máme ho občas jen jako zpestřední, jinak máme vinotéku plnou výýýborných víneček:slight_smile: dřív jsme pili jen bílé, ted už i červnené. záleží na náladě a na tom, co je k večeři...

párečky hotovy, ještě jsem zvládla salát a květákovou polévku na zítra
uf

tak a co ted s tím košem prádla? žehlit nebo nežehlit?
nik...asi bych už v sobotu šla.
my nejspíš v úterý už taky půjdem
my máme v úterý taky plavčo, tak jsem zvědavá, jestli půjdem. Když bude Karolí o víkendu dobrá tak asi jo, přece jen je to jen rýma, ale uvidím, když ne tak prostě nepůjdeme
22. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
kaci: tak já mám ty velikosti přesně opačně, spodky 36, vršky 38-40. Děsně jsem se v těhu přifoukla a to jsem kojila jen chviličku :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
My odcházeli z porodky s váhou 2,7 kg a kde jsme teď! :grinning: :grinning: :grinning:
Teď jsem dávala docuc, páč začal plakat.. Snad ho nebude bolet bříško - měla jsem k obědu hrachovou kaši... A teď teplou bábovku :grinning: :grinning: :grinning:

Kači, já na něj dostala včera chuť.. Mám tu i nějaký dobrý vínečko, co jsem dostala od manži k výročí svatby. To ale schovam na nějakou událost... Kdyby člověk věděl, kdy bude chtít cvrček znova jíst... Mlíko s vínem asi neni moc mňami... :grinning: :grinning: :grinning:
Květákovou polívku bych si teda dala... Díky za tip... :grinning: :grinning: :grinning:
Nežehlit... Odpočívat.... :wink:

Fífa je úplně v poho, akorát ještě tak 1x denně odsajeme trochu rýmy.. Ale tu může mít celou zimu, žejo... Tak asi pujdeme... :wink: Díky za schválení :grinning:
22. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
nik: tak do 34 navíc orsayové bych se nevlezla ani omylem ..tam jsem vršky i před těhu kupovala 40 - bylymi úzké přes záda

ad plavčo - nešla ...my měli plavání dneska ...poslední teploty v pátek ...takže podobný případ ...na vničky, kde bychom byli smi jo ...ale do kolektivu nee ..už jsem tu psala, co tm chodí za krávy s nemocnýma dětma ...a po 9 denní nemoci je ondří prost ještě oslabený a po plavču kdyby na něj někdo prskal ..nevím ...nestojí mi to za to
ale evidentně jsem s tímhle názorem jediná :slight_smile:

maus: tak tak :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
my odcházeli z porodky s váhou 3,9 kg :dizzy_face: Božínku, to už ani není pravda, včera jsem jen tak orientačně vážila - 8,9 kg :grinning:
22. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
nik: oni už jsou velcí ...střívka už jim tohle zpracují :wink:
22. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
hup: mně ale přijde, že Ondráška to taky suverénně nejvíc potrápilo, ne? Fífa tak dlouho nemocnej nebyl, nebo jo? :confused: Už v tom mám zmatek, jak tu jsou všichni nemocný :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
my měli poslední teplotu v sobotu a plavání v úterý, tak myslím, že to bude OK, pokud se rýma nebo něco nevrátí...
22. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.