• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky, přidala jsem jednu fotku, aby jste měly představu co vás čeká při druhém dítěti, takhle si ty moje hrajou spolu :wink: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
saru: no ...asi jsme byli nejdýl.... beru to i s ohledem na tu délku nemoci ...s ní by měla korspondovat rekonvalescence
jako nejde o to plavčo samotné ...ale spíš aby tam opět nebylo nějaké nemocné dítě, které na něj oslabeného bude prskat
22. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
dad:grinning:
22. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
hup: jj, chápu :wink:
22. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
dadu: :grinning: To nemá chybu :wink:
22. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Fífa měl teploty 3 dny, nejvyšší 38,2... 4 dny jsme v normálu...
Hup, na vítání byl taky v kolektivu, ne? :wink:
22. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
dadu: to je hezký :grinning:
Karolí vůbec nezvládá takhle sedět, kácí se
22. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
maus, ona na té korbě docela dobře drží, ale je fakt, že poslední 3 dny už dokáže sedět sama, :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
nik: jo ...aletam se zase fyzicky nenamáhal
22. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Náš boban měl z porodnice 2,4kg :sweat_smile: když vidím ty fotečky, už to není ani pravda :sweat_smile:

Dadu, moc jim to spolu sluší, fajní brácha a ségra :wink:

Jak jste se bavily o těch šprndách, tak já sice už nekojím, kozy mi splaskly, ale tak nějak se protáhly stejně, mám E, nosila jsem C...no, je to maras... :frowning2:
22. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jo a nejhorší je tvar....mám je stejné jak mamka, hledám je v podpaží bez podprdy :grinning:
22. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
baru: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: no já jsem strašně zvědavá co mi tam zbyde
22. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Hup, to jo.. Já myslela ve spojení toho, že na něj může někdo prsknout... :grinning:

Bram :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
maus: no já snad ani ne :grinning:

nik: no ono to vše souvisí se vším -délka nemoci - intenzita nemoci - aktivita v kolektivu - velikost kolektivu atd. :wink:
22. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
mám plnej šuplík podprsenek, to asi všechno vyhážu, taková škoda... :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Hmm, tak to my šli s váhou 4,1 kg hihihihi

Nik: také jsem teď přikojovala, k véče tomu moc nedal, protože jsem ho kolem šesté zabavila piškotem, tak teď se nacvaknul a je to.

HOlky, myslíte, že může veterinář píchnout do svalu??? My byli na očkování a Maxík kňourá a kulhá, bobík jeden mrňavej
22. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Baru: no hlednáš alespoň v podpaží, al ejá pomalu u pupíku a nemít bradavky, nevím kde končí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dad: krásná fotečka, to my si o tom ůžeme nechat jen zdát. HIHI, kývá se až moc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
sklen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak dobrou hvězdy :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
sklen- ty jsi dupa :grinning: :grinning: :grinning: tož si mně trumfla, hvězdo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dobrou baby :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak to já mám svoje B předtěhu, v těhu, po porodu, i ted...jen v době po porodu, byly trošku plnější B, ale furt B.
Takže na mých prsou se těhotenství neprojevilo - aspon co se týče investic do nových podprd.
:slight_smile:
dobrou...
22. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:
Dnešní noc byla ještě horší než ta předešlá, čumákovaly jsme do 1:00, kojo sice až 4:30 ale jinak hrůza, jsem nevyspaná a psychicky hotová.
Ani jíst nechce, teď vypila asi 100ml UM a půlku vyblinkala :frowning2:
23. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Maus, a neni jí špatně z tý rýmičky? Chudinka, držte se!

My měli taky moc nic noc.. Kojo v 00.30, 3.00, 6.00. Od půl 9 slyšim, že je vzhůru a hraje si v postýlce, v 9 jsem vylezla a teď jdem kojit a snídat. Naštěstí se v noci vždycky jen nacucnul a hned spal dál...
23. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
niki: jj, je to určitě tou rýmou, jak polyká ty hleny :frowning2: Ani stříknout od nosu si nenechá...už ať je to pryč. I když je to jenom rýma, tak to teda pěkně potrápí.

Ale i dobré zprávy po ránu. Psala mi mail pani co si kupovala věci po Karolí. Balíček prý došel v pořádku a dcera z něj měla obrovskou radost. Prý jakoby byly Vánoce :dizzy_face: Tak to mi udělalo velikou radost :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky,

u nás noc stejná, akorád Danda bláznil, ve 4 ráno neskutečně brečel, tak tam letím a ono se mu stýskalo po Maxíkovi. se z něj picnu, Pak jsem zažila další šok, jdu zpět do pstele a Vojta jak spal se mnou, tak polštář na hlavě a nemohl ho sundat, jsem myslela, že se zblázním.... fuj, ale on smích...., na štěstí pak usnul, ale já už moc ne

Mau: to je mi líto, jj, rýma je strašná věc, tak ať jste zase v pořádku, kočky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím při pátku, tak nás skolila chřipka, mě i manžu, oba chrchláme, smrkáme, mě navíc bolí v krku, malej zatím ťuk ťuk, občas pšikne a vytíráme nosánek tak se bojím kdy to od nás chytne :cry:

Tak se tu mějte a hlavně nemaroďte :pensive:
23. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Kett: tak to držím pěstičky, aby to tak bylo a malý to nechytil. Je to pak na šňůru kolem krku.
23. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
kett: držte se! snad bude dobře a nechytne to... :slight_smile:
sklen: to jsi teda měla veselo, ale tak dobře to dopadlo :wink:
Karolí teď spinká v postýlce, venku neusnula, tak jsem ji pohoupala a dala do postýlky, jsem zvědavá na jak dlouho
23. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.