• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Vojtovi to také dnes nějak trvalo, halvně se mi mezi tím dvakrát zašvihnul. teď spí půl hodiny, tak snad ještě jednu půlhodinku vydrží.

JInak t ynoce s Danou to je mazec. Nevím, co to pořád blázní, jednou za čas mu rupne v hlavince a začne brečet a brečet a pořád se mu po někom stýská, někdy táta, pak babi..... teď pes.... no a do toho začne cestovat, je chvíli u sebe a do pěti minut je nastěhovaný u mě. :confused: :confused: :confused:
23. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
sklen: jo a gratulace k druhému zoubku :dizzy_face:
Daneček má asi taky nějaký blbý období, to se spraví, uvidíš :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Mau: pochybuji, trvá to už víc jak rok. :confounded: a za gratulaci děkujeme. Snad bude chvíli klid.

Dnes jsme mu koupili ty Sunárky suši, to byla prča, když jí měl v puse, takový škleb jsem ještě neviděla, a pak se tvářil jako borec, žvýkal a žvýkal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Dobrý ráno :wink:
U nás noc v pohodě - usnul v těch 18, pak se napil o půlnoci a spal do půl 6, pak už teda moc ne :slight_smile:

mau: jé, chudinka malá, tak ať je rýma brzy pryč a už ji netrápí :dizzy_face:

kett: snad to malý nechytí, tak se držte, marodi :wink:

sklen: ty máš teda taky veselo, holka :pensive:
23. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky, teda mau, to je mi malé líto, snad jí to brzy přejde

u nás dnes kooonečně slunce a modrá obloha!
23. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Kac: t jako fakt???? tady od rána mrholí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Tady chlejstalo celou noc a teď je tam tak něco mezi, neprší, ale zataženo...
23. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Naše Sára má asi nějakou separační úzkost, či co :grinning: Od rána se ode mě nehne ani na krok a pořád mňouká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=xC_I1KT3jPU&feature=player_embedded

něco pro zasmání. Tak malá a už byla tak šikovná :dizzy_face:
23. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Saru: a co koťátka, ty byste nechtěli????
23. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
skleni: :wink: :dizzy_face:
23. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
skleni: časem možná jo, ale od Sáry určo ne, ta je vykastrovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
sklen: hm, tak snad to dandu brzo přejde
písnička hezká :slight_smile:
My máme u Saru od Bibi koťátko zamluvené :wink:
saru: a neděje se třeba něco? kočky to vycítí
23. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Mau: tak na konec opravdu půjdete do kočičky????
23. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
sklen: já nevím, do budoucna možná jo, uvidíme :wink:
23. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojki,
my taky nic moc noc, večer se pořád budil pláčem, asi do 22hod. pak byl zas po půlnoci vzhůru. Dostal mléčko, pak se pořád budil na dudlíka, pochování a tak...ještě mi drnčí hlava z křiku :pensive: Ráno to schytl tatka, malý se vzbudil na krmení po 6 hod. a než jsem se vykotrlila z lůžka, Peťa vstával do práce, ale mlíko mu neudělá :rolling_eyes: ani neponosí...teďka vím, že toho má v práci moc, v tom Brně dělali skoro nonstop s pár hodinama spánku, ale v té rozespalosti-nevyspalosti to prostě schytnul....někdy jsem hrozná :rolling_eyes: a on natvrdlý ALE :sweat_smile:

Holky, co krmíte UM, koli dáváte v noci dávku mlíka? Nám malý hodně ublinkával, tak jsem dávala 150 vody, tedka jsem zvedla, dávám 180-210, jak kdy...nechci překrmovat...aby zbytečně tloustnul a pak se nemohl hýbat...někdy vidím, že saje z flašky jen kvůli dudlíka a pak ublinkává další dvě hoďky při hraní na dece...

Tedka usnul před chvílí, mám "svojí" chvilku, odpoledne příjde tchýně, tak aspoň vyžehlím v klidu...ona mě při té návštěvě ani nepotřebuje, tak si dělám svoje a ona ťuťá s malým :grinning:
23. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
my teď v noci nekrmíme, i když čumákuje třeba do 1hod. jako dneska, tak najíst nedostane, ono to totiž není hlady. Dneska jedla až 4:30. Prostě jí nedám jíst jen proto že je vzhůru, už je velká, musí vydržet :slight_smile:
Já jsem taky pěkně podrážděná a vybušná, to se ti baru nedivím :wink:
23. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
mau: nene, myslím, že se nic neděje - už jsem zjistila, co chtěla. Má tu na hraní Bonar bonbon - dobře se jí nosí, jak je zabalenej a má ty 2 konce - a prostě jen chtěla, abych jí ho chvilku házela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naše čiči je totiž pejsek a výstavně aportuje :grinning: Návštěvy na to vždycky čučí, ale my už jsme si zvykli :wink:
23. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
baru: já si na noc chystám 180 ml - někdy ji vypije kolem té 3, jak chodí brzy spát, někdy ji dopijí až v6 :wink: Ale večer, jelikož nechce kaši, tak 180 ml vyzunkne běžně. Ovšem zas přes den má dávky nižší, takže myslím, že stejně jí spíš méně. Ale večer na dobrou noc se nikdy neošidí :grinning:
23. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Aháááá, tak alespoň tam nebudete sami, až bude táta pryč :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Saru: hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Saru, Čiko taky aportuje jako pejsek... :grinning: Každej na to kouká jak blázen. Miluje kroužky z PETek. Nosí ho i 20 x za sebou a chce ho házet. Přinese ho v tlamě, položí mi ho k nohám a čeká :slight_smile:

U nás se půl hoďky spí, já tvořim album. Vyfotila jsem pár stránek, jestli se chcete mrknout http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_1.mesic/#222.JPG, http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_1.mesic/#111.JPG
Teď mě čeká asi 30 stránek na omalování.. :sweat_smile:
23. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Jsi šikovná, Niku,máš to krásné, to moje malůvky by byly na úrovni dítěte z předškolního věku :grinning: , já jsem se v albu zassekla, musím dokoupit růžky, ale zas poctivě vepisuju do té knížky vzpomínkové!
23. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
no holky s tím spaním a krmením se nám to taky nějak porouchalo..emi se budí kolem půl třetí a chce jíst...jak byla nemocná, tak jsem jí dávala, byla jsem ráda, že něco pije, ale ted už se jí snažím zase posouvat k ránu. dneska jsem to natáhla do půl pátý...ale od těch půl třetí do půl pátý jsem u ní byla ani nevím kolikrát a nahazovala jsem dudlíka. do toho se naučila háze dudany na zem z postýlky, takže jsem krom vstávání k emi ještě chodila do koupelny oplachovat dudlíky....
23. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
dobre rano hvezdicky,

tak u nas noc v klidu, vstal az v 5 rano a to uz jsem se modlila aby vstal a vycucal me, protoze jsem myslela ze mi exploduji prsa :grinning: Jeste ted jsem musela neco odstrikat, aby se mi ulevilo, boli me prsa jak uz dlouho ne

Niky - ja bych te holka potrebovala na par dni u nas, aby jsi mi ukazala jak delas vsechnu tu krasu s fotkama /nechces prijet do anglie na dovcu??/ :grinning:

skle - fajne video, kde jsi to prosim te vyhrabala???Basikova se vubec nezmenila, porad stejna

maus - urcite rymecka rychle polevi, Karoli je prece sikulka nejvetsi
23. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
kaci - to dela Willik taky a proto kdyz jdem spat, mam nachystane minimalne 4 dudle u postylky a rano jen sklizim urodu na zemi :grinning:
23. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Bram, díky :slight_smile: Já taky zapisuju vzpomínky - co kdy udělal, co kdy papal poprvý, váhy, míry, kde jsme byli... Jsem na to úchylačka a děsně si s tim vyhraju :wink: Nevim jestli to někdy ocení, ale já určitě :sunglasses:

Jak posouváte to spaní? Mně to prostě nejde, on chce prso a vyřve si ho :grinning: Nějaký hlazení, chování, plyšák fakt nefunguje... :sweat_smile:
23. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Kači, ani mi nemluv, on si naučil toho dudla vytahovat...dokonce předevčírem ve 4 ráno si ho vytáhl a štěrkal s ním jak se štěrkátkem....chvíli ho to bavilo a pak ho někde zahodil...takže to já pak lezu po kolenou v tom pidiprostoru a hledám dudla :angry: no na facku!!!!
23. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Zahodil a řval JAKO :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Magi, tak kdy mam přijet? :grinning:

Bram, Fífa naštěstí umí dudlíka ukázkově strčit do pusinky, tak pokud ho nezalehne, stčí si to tam a spí dál :grinning:
23. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.