• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niky - co nejdriv, co takhle na odpoledni kaficko??? :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky,tak sme zpět od Mudr.Večer docela hrůza,h´odinu jí trvalo než usla a to sem jí musela ukolíbat v náručí,protože řvala jak tur.V noci opět horečka 39,6 takže děs.Ráno už měla 38,ale doktorka neví proč má tak ty teploty vysoký,protože jinak nám vůbec nic neni.Kontrolovala uši,věrášku no prostě vše.Naknec nám vzala krev a moč a mam po 14hod zavolat na výsledky :frowning2: Tak doufám,že je to jenom nějaká vyróza,kterých tady u nás řádí spousta.
23. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Niky: ty fotečky jsou fakt super,taky ci takový :grinning:
23. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Vla, díky :slight_smile: Třeba to bude šestá nemoc, jako měl Fífa a Emminka...
23. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Nik,ale oni k tomu měly ještě věrášku ne?
23. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Vyrážka je až když odezní horečky... Horečky 3-4 dny, pak přestanou a osypou se...
23. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
niki: krásný :dizzy_face: Taky Štěpulovi píšu všechny jeho poprvé a občas k tomu dávám fotečky. Jelikož nemáme fotku z UTZ ve 30. týdnu, tak jem ho tam namalovala - měl velkou hlavu, tak má hlavu jako balón :grinning:

vla: božínku, snad se to malé brzy pustí :pensive:
23. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
niki: jo, a kroužky z pet lahví jsou naše hitovka "nabr tů", nebo i rovnou celá víčka :dizzy_face:
23. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
niki: šikovná hvězdička, fakt krásný :dizzy_face:
vla: snad už bude Aličce brzo líp, naše rýma se může jít zahrabat :frowning2:

Já jsem dala dělat těsto na ty trojúhelníky co sem dávala Hup, ale nedám tam česnek, ale sýr a salám :wink:
A vařím si polívku, akorát, nic se mi neche...
23. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Já obědvala bábovku :pensive: Se mi nechce vařit jeden oběd...
Jsem natočila jak dělá Fífa papapa... Ze začátku se snažil, pak ho to přestalo bavit :grinning: Dělá to už fakt úmyslně :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=v9nwrGb4oTg
23. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
niki: šikovnej Filípek :dizzy_face: Štěpíno už to taky dělá úmyslně, ale nejvíc na nás s manžou a mou mamku, na ostatní občas peče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
niki: jůů, no dobrej :dizzy_face: Karolí mě má s nějakým pápá v patě :grinning:
23. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Nik: nelam si s tím hlavu, u nás je to samé. album je paráda, u Dandy mě to také bralo, teď jaksi moc ne.

Tak jsme po obědě, brokolice nám dnes vůbec nejela,pořád to plival a prskal, teď jsem ho uložila do postýlky, ale ječí jako Viktorka u splavu, tak tam asi budu muset dojít, aby si cucnul.

Mag: to bylo na seznamu, takových by chtělo víc, jsem se tu málem počůrala. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Saru, Fífa to taky nedělá na každýho. Přece nebude jako cvičená opice, má svou hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Nik: to je hezkééééé, fakt šikula :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
saru: no jasně, nebude přece všude ukazovat, jak je šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak u nás řev přestal, byla jsem tam a musela mu dát na pít. Acho jo......
23. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mau: a máš tu odsávačku na vysavač? Je fakt dobrá.
23. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
HOlkyyyy, já potřebuji holiče a ona je na svatební cestě, POMOC :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Funguje to?
23. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky

vla: držím palce, ať je Alička brzo fit
maus: neříkej, že Karolí má jen rýmu.... i ta rýma je pěkně na hovno, když mimčo nemůže dýchat a pak z toho i blinká, každá nemoc u mimča je blbá a nepříjemná

niku: Fífa dělá krásně pápá, Nelinka umí jen BUM BUM :grinning:

saru, niku: Edward taky aportoval, ale od té doby, co lítá po venku, tak už si tak nehraje :unamused:

na oběd jsme měly špenát s bramborem, mixovaný... končím s mixováním, vše budu jen mačkat, Nelinka totiž dělala pfúúúúúúúúúú... takže máme všechno od špenátu :angry:
23. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
mis: no, alespoň se nebudeš nudit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
karolí taky dělala phůůů, ale už s tím přestala. My jsme dnes obědvaly jen přesnídávku se sušenkou, po tom nezvrací, tak uvidíme.
vla: jj, mám ji, ale Karolí se to vůbec nelíbí :unamused:
23. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Mau: no tak hlavně, že něco zbaštila, prdelka malá.
23. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Štěpíno se teď naučil říkat "ou jé" a dělá to od včera pořád dokola :grinning:

mau: taky mám koupenou odsávačku na vysavač a taky takovou tu obyčejnou do ruky, ale zatím jsme žádnou nemuseli použít (ťuk, ťuk). Taky si neumím představit, co by prcek dělal, kdybych mu pustila vysvač kousek od něj, on hasitý zvuky moc nemusí :unamused:
23. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
sklen: co Maxík? už nekulhá?

niku: co Čiko? jak je na tom?

Nelinka dělá pfúúúú jen u tekuté stravy, u mačkané mi to neudělala ani jednou :wink:
23. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
mis: u mačkaného dělá Karolí blééé, jak se jí nadavuje :grinning:
Teď spí na balkoně a já jdu na ty trojúhelníky :wink:
23. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jsem napsala takovej dlouhej příspěvek a ono se mi to neodeslalo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ve zkratce - podcenial jsem Fífu s obědem - měla jsem připraveno cca 125 g bram+mrk+hov. A on to zchramstnul jak malinu a ještě by pokračoval.. Tak jsem mu to dala zapít čajem a šup s nim do pelíšku... Asi 10 minut se tam vrtěl a pak usnul, šikulka.. Ani nechtěl prso... Akorát usnul tak blbě na peřině, že je přikrytej z půlky... Ale má tam teplíčko...

Až se vyspí, tak vyrazíme do města, koupim mu krůtí, ať má dobrej víkend. Zítra jedem na oběd ke tchýni a v neděli si manžel poručil česnekáče :grinning: Mňami :dizzy_face:

Mis, Čiko už je v poho... I ta hlava se mu hezky hojí... Akorát má chutě na všechno, jak jí jen ty granulky... Ráno dojel sušenku po Fífovi :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
niki: co jsou to česnekáče? jsem neznalá :sweat_smile:

Já mám trojúhelníky v troubě, krapet jsem to pozměnila, ale vypadá to dobře, tak uvidíme :slight_smile:
23. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
a zpráva pro hup: taky jsi mohla říct, že je toho těsta tolik, že málem uteklo z pekárny ven :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Maus, masíčko se naloží do osolený vody s česnekem. Pak se dá na máslem vymazanej pekáč, nasype se na něj nastrouhanej eidam, pomaže se to majonézou (ne naopak!!!) a dá se to zapéct do trouby. Podlejvá se to, aby se udělal sosík. Je to fakt mňamina :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.