• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hm, to by mohlo být fakt dobrý. A jaký maso? kuře, vepř, nebo je to fuk? :wink:
23. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Je to fuk :wink: Dělam vepřový i kuřecí... Oboje je super :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
23. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
No, jak tu čtu ty rýmečky, tak už bych taky měla pomalu kupovat odsávačku...zatím nebyla potřeba, doma mám jen ty jednorázovky od ségry z práce, chci taky tu na vysavač, kámoška s ní byla moc spokojená...pořád to odkládám, pak se asi přerazím, abych jí na rychlo sehnala, co :sweat_smile: Kdo to má, jaká je dobrá značka, at vím předem?
23. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Mis- ohl. toho mixování, my jsme měli ještě od včera kuře, rýži, mrkev, trošku to zhoustlo, bylo to půl skleničky, tak jsem z toho udělala třičtvrtě... Právě jsem dneska uvažovala, jak jsem ještě nedávno měla pllnou hubu keců, že mixovat vůbec nebudu...ted jsem ráda, že tu zeleninu jí, asi nám to pak bude trvat dýl, ale ted je asi důležité zažít si vůbec tu zeleninu...Pokud ti Nelča fajně papá, tak proč ne...my zatím phůů nedělám :grinning: zato po o sihraje na slimáka...na dece okamžitě na břicho a odblinkává mrkvové kaluže!!! Fakt boží :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
baru: my máme odsavačku Nosátko :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahóójte,
nikdo tu už hodinu nejni, jo?? :astonished:

Já čtu pozpátku, takže hned koukam a ptam se - Niky, co je to za recééépt, to vypadá dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
eidam a majonézu na to maso, a pak podlejvat vodou? :slight_smile:

Ty jo Vlasti, co ta Alička chudička maličká, snad to bude OK :frowning2:
23. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
niku: tak to je fajn,že je čiko OK

bram: Nela dělá pfúúúúú jen namixované jídlo, u pomačkaného jí to nejde,protože to není kašovité,ale hrudkovité...ten špenát jsem měla ze zásob v mrazáku, proto byl ještě mixovaný.... sice to trvá než se to rozmačká, mixér to měl hned, ale budu mačkat :grinning:

ahoooj petu
23. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoooj Mis :slight_smile:
Matýsek měl dneska špenát poprvý a moc se na něj netvářil, asi bude po mně :sweat_smile: - anebo jsem nebyla dost přesvědčivá, když jsem mu o něm básnila, jak je dobrej :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Nela měla špenát potřetí, jí chutná úplně všechno :grinning:
23. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Tak on sní taky všechno, zezačátku fakt s chutí, ale teď u toho jídla kravne, už fakt nevim co s nim :confounded:
Už jsem to tu psala, on otvírá pusinku, jakože jíst joo, polyká, nic nevyplivuje, alae prostě u toho řve. Nechápu to, nechápu - zdálo se mi, že zabralo dát mu mezitim pít, jestli jako žízeň, ale teď už je to zas jedno, prostě u toho dělá scény - nechápu, o co mu jde. a už z toho mam docela stresy, protože místo aby se tim jídlem uklidnil, zahnal hlad, tak u toho tohle dělá a já mam pak nerva už z něj. Áách joo, prooooč :sweat_smile:
23. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
petu: tak to ti neporadím, Nelinka je u jídla vzorná až na to pfúúúúú :grinning:
23. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
petu: natoč to na video, ať vím, o čem mluvíš :wink:
23. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Mis: No on je až na tuhle zásadní věc u toho taky jinak v pohodě, on se vůbec nepobryndá, má jenom decentně opatlanou tlamičku :grinning: , nic nevyplivuje, co mu dam do pusy, to krásně spolkne - ale prostě mimo ten pidiokamžik, kdy polyká, u toho prostě hejká, já vymejšlela všechno možný a už fakt nevim, co by mu mohlo vadit nebo proč by to mohl dělat. Natočit to asi nepůjde :confounded: , on jak vidí foťák, tak se po něm natahuje a od toho jídla ho to hrozně "ruší", kašle na to pak, ale zkusim teď o víkendu, až bude u jídla Martin, že by to natočil z dálky aspoň.
A já z něj měla takovou radost, jak mu to krásně šmakuje, jak mu chutná - už mam po ní, když to takhle obohacuje :confounded:

Hoolky, dneska mi přišla nová slevová knížka DM, no, nic moc, já jak mam i ty aktiv beauty knížečky, tak v porovnání s nima jsou s tim baby bonusem prdlajs slevy :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
petu: tak to jooo... ale zkuste to

mě taky došla knížečka DM, něco z toho určo využiju, hlavně ten učící hrneček a pak kaše a další jídlo pro Nelču .....
23. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
taky se mi ta nová DM knížečka moc nelíbí.
petu: kde bereš slevy na to aktiv beauty? Já mám tu kartu taky ale nějak nevím co s tím dál? :sweat_smile:
23. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
petu: já bych řekla že se u toho jídla nudí, že ho to neba. protože když byla změna - pití - tak byl chvilku klid a teď už zase nuda. nevím, mě to tak připadá :wink:
23. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Mis: My jsme dostali kouzelnej hrneček od Aventu, ale Matýskovi se příliš nepáčí :sweat_smile: :grinning:

Mau: No na prodejnách jsou terminály, kde si vytiskneš poukaz na slevovou knížečku, ten jim dáš na pokladně a oni Ti jí daj - já už mam druhou za 150 bodů, jsou tam výrovky s 50% slevou, pak jeden kupón 25% sleva na jakejkoliv výrobek si vybereš a 10% sleva na jeden nákup, fakt super :dizzy_face:

A ad. to papání - no to bych brala ze začátku kdy u toho fňukal, ale on už teď vyloženě brečí :confounded:
23. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
čauky

mybyli na výletě v oticích

ondra ml první seznamovačku s artem (pes) - úplně se zamiloval, normálně se řezal smíchy, když kolem prošel ...
tak jsem to řáíkala alnovi ..a byl z toho nějakýb na měkko ....hele - možná si pořídíme psa :grinning:

maus: já netušila kolik toho je- dělala jsem z půl dávky :slight_smile:

jinak dneska úspěch - ondra snědl skoro celou velku skleničku ...asi je u tety zuzy dobrý vzduch :grinning:

alča se mu líbil - krásně jí hladil po nosíku ...tak opatrně ... když si vezmu jak mě píchne dio oka, natrhne koutek ...jakoby věděl, že tady je ten silnější on ...bylo to fajnové :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
jinsak všemmarodům přejede brzké uzdravení
23. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
přejeme ne přejde:grinning:
23. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
ad odsávačka
my máme tu nejlevnější za tu cca dvcku a předěláno na vysavač
je to funkční a hlavně za zlomek ceny
23. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
hup: tak to jo, to tě omlouvá :wink: mi to málem přišlo napřed, to těsto :grinning:
jů, tak třeba bude pejsek :dizzy_face:
petu: ach ták, tak díky :slight_smile: . A jak zjistím kolik mám bodů? :sweat_smile:
23. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
hup: ono ta speciálně na vysavač má tu výhodu, že reguluje tlak, ať máš vysavač nastavenej na kolik chceš, to se mi líbí, páč na vysavači nemáme regulaci výkonu :wink:
23. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
maus: a co výsledek? chutí?

no to bybylo fajn...jámu to říkala jako zážitek ....a on- no to je ale podpásovka takhle na mě ...no já tam tím vůbec nemířila ...no ale proč to nevyužít, že jo :grinning:
23. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
hup: tak to je fajn, držím palec :slight_smile:
dopadlo to výborně a je to dobrý. Dala jsem tam sýr a zbytek salámu a potřela to grilovacím kořením. Je to chutné :dizzy_face:
23. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
maus: jj...přišlo mi, že to je takové "lednico-úklidové" jídlo - dá se tam nacpat prakticky cokoli
23. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
hup: jj, u nás to tak bylo, dala jsem tam zbytky :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
maus: i na netu si můžeš zjistit stav konta u DM, když tam zadáš číslo karty

hup: zvířátko je fajn, Nela se směje do teď, když Edward kolem ní chodí a na Bertu kouká jak na zjevení :grinning:

já dnes pekla mrkvový koláč, část mouky jsem nahradila moukou amarantovou, tak jsem zvědavá, jak to bude chutnat :wink:
23. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Holky jsem na skok,

Hup prosim Tě, jestli jsi tu, můžeš hodit odkaz na ty česnekový trojhránky či co to bylo na MMB? Kujiii předem :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.