• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
petu: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55876 zrovna je tlačím do hlavy, ale dala jsem tam sýr a salám :wink: jestli to budeš dělat v pekárně tak bacha - těsta je móóóć :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahooooojky

Mis: Maxík už je dobrý, asi mu to špatně píchnul a z tho ho to bolelo.

TAk si představte, že jsem zkusila dát Vojtíkovi UM, vymlaskl 120 ml a dojel prsem, on si ho prostě neodpoustí. :grinning:
23. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Hup: no že by bylo zvířátko????

Jak se jinak má ségra, že už za námi nezabrousí????
23. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
sklen: ono 120ml na noc není moc :wink: Karolí slupne 180ml hodně řídké kaše a to tak hodinu a půl po lehké večeři :sweat_smile:
23. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
No já to zkusila, abych tho zase nedělala moc. No, to mi nepovídej, že já v těch kozách mám 180 ml :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
sklen: věř tomu že máš, i víc :wink: :grinning:
23. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
A sakra, ale jak mu šmakovalo. Normálně si držel flašku sám. Lump jeden, a jinak tu flašku nechce. Fakt to nechápu :confused:
23. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
jj, Karolí taky šmakuje, je to ňaminka :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
NO jo, ale že on tu flašku nechce, když v ní má čaj???,
23. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
co bude chlemtat čaj, když mlíčko je lepčejší :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt. Ty jo, s Dandou jsem toto nezažila.
23. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
mis: jj ..on je uvytržení i z huberta ...ale labráč je přece jen o kus větší :slight_smile:

pet http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28641
no ale už měpředběhla maus :slight_smile:

ondrovi dělám hodně hustou 150 (že se udělá kopeček na lžičce) :sweat_smile:
23. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
nějaké dnešní videjka http://www.youtube.com/watch?v=kxF1_H-c34k

sklen no nevím..poptám se
23. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
tak u nas se uz hajinka, normalne dneska jsem ho dala spat uz v pul sedme. Snad poprve jsme meli ufnukany den, slo videt, ze neni ve sve kuzi. Rikala jsem si bud zuby, nebo tridenni nekakani. A rekla bych ze to bylo to vyprazdnovani, protoze se ted navecer taaaak pokadil, ze to mel az nazadech, plinka to nestacila pobrat. Smrdel mi z obyvaku az do kuchyne. Prebalila, nakojila, pohladila a dala do postylky a normalne vytuhnul. Jsem zvedava, kdy bude prvni kojo

maus - Karoli da 180 ml??? To u nas nehrozi, max je 150 ml a to uz musi byt fakticky hladovy :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Skle - díky za optání, mám se dobře, jen mám nedostatek času při dvou dětech... asi znáš, co? :grinning: :grinning: já vás chodím šmírovat, jen nepíšu....
23. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
http://www.youtube.com/user/Zanka1980#p/a/u/0/eeJ6dbTdLuc - ondří si vybaluje nákup ...to jsem ani nezaregistrovala :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
hup: pěkný videa, zkoukla jsem všechny :dizzy_face: :dizzy_face: Ondří je Koumám a Alička už je veliká :slight_smile:
mag: jj, karolí je jedlík, někdy trochu nechá, ale obvykle to dá :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hupcza - no protože si vykrajovala kačenu a zajíce z plastelíny... tak už na tebe nechtěl čekat a vybalil si to sám.. :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoooooooj Zanka: jj, znám, ale to víš, absťák, na koně si čas najdu, takže koukej někdy písnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Alička je kouzelná, Ondří už leží jako velký machr, Daník je na tom jako Ali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
jsem chtěla napsat koumák, že :grinning:
23. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
zanka: no protože to kubovi nikdo nevykrojil ....chudáčkovi ...musela přijet teta míša :grinning:

sklen: ty si truba

maus: ajooo :grinning:
23. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Hup: boží, je to fakt šikulín. NO vidíš, ještě že tě Zanka práskne, když mu to chudáčkovi nevyndáš, tak musí sám.

Mag: no tak snad bude klídek a zítra to bude určo v poho :wink:
23. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jůů, tak tohle tu chybělo, to vaše usazování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Skle - no jooo, jenže my chystáme rekonstrukci spodního patra baráku, takže na netu jsem naložená furt, ale vybírám dlažbu a jiné věci...
Jak to myslíš, že je tak malý nebo tak "pohyblivý" :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jako jak truba, kdybys ho viděla, já ho dám na bříško, on chvlí kouká, pak zaboří čumáček do deky a je po a nastané fáze, vztekání, řvaní, na konec hysterčení a když ho obrátím, tak úúúúleva :slight_smile: :slight_smile: prostě je vyčůranej a línej :unamused:
23. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Zanka: tak pohyblivý :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Skle - :grinning: hele ale Kuba byl to samé, ten byl tak příšerně líny, až to hezké nebylo a teď.....zlaté časy...
Hup - tsss, však počkej ono tě to taky čeká dvě děti...Plastelína... Plastelína všude.... Dneska po tvém odjezdu dostal Kuba svůj vrcholný nápad, šel si malovat na koberec....pak se příšel pochlubit... Jo a Ali přestala plakat, kdžy jste odjeli, tak nevím, asi už Vás měla dost :grinning: :grinning: SI chuděrka říkala, tak ono nestačí, že tady mám bráchu, teď ještě tenhle Ondrášek....
23. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky, manža měl noťas v práci, tak jsem měla absťák :wink:
Asi jsem včera v tom vydýchaném Takku chytla angínu, či co. Mám čepy na mandlích, tak jsem volala léčiteli, jestli se s tím bude dát něco udělat, abych nemusela brát ATB. Tak to srovnal a říkal, že si myslím, že se to poddá, bylo to chycený na začátku. Prý uvidíme, co s tím udělá noc. Tak jsem nakapala citron a mátu, namažu eukalyptovou mastí, kloktám slivovici :grinning: Já toho bacila ošklivýho vyženu - bububu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale jinak jsem naprosto v poho, jen mě prostě trochu bolí v krku :sweat_smile: Malej i manža jsou zatím OK, tak budu spát radši sama a během zítřka to jistojistě zaženu - aspoň doufám :wink:

hup: téda, Ty máš ale hezkou neteř :dizzy_face: A jak výstavně pase :wink: Jak píše skleni, to vaše špičkování sem zase vneslo jiskru :grinning: Videa krásný :dizzy_face: A stejně jsou si s Ondrou dost podobný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
HIHI, no tak to jsem zvědavá.

Dnes jsem tu měla holčinu na nechty. Malý už strašně vyváděl, Petr jel do školky pro Dandu, tak mě nenapadlo nic jiného, než mu fouknout sušu, jak to dopadlo, je v albíčku. Ale jinak byl spokojený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
skleni: :grinning: :grinning: :grinning: Tak Vojta není vůbec troškař, musím uznat :wink:
23. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.