• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: no dobrej :grinning: :grinning: úplně jako Karolí :grinning:
23. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
No Saru, tak ty taky??? Tak ať jsi brzy fit. :wink:

Já se loučím hvězdy, běží mi romantika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
JJ, šmakovala a já měla chvíli klid, ale měl čokoládu i v nose, bral to zodpovědně :grinning:
23. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
skleni: já myslím, že to nijak žhavý nebude, nemoc tomu zatím neříkám, zatím je to jen takovej útok, kterýmu míním dát brzy na frak :grinning:
23. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Saru: tak to má být, tak papapa hvězdy :dizzy_face: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
saru: seš silná, to zmákneš, bacili vezmou roha :slight_smile:
sklen: dobrou :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
SKle - teď jsem koukala do tvého alba na tu fotečku, čím to dítě živíš??? se mu nedivím že se mu nechce hýbat, víš co to dá práce?? :grinning: Vůbec mám pocit, že jsou ty děti nějaké přerostlé, když mám pořád před očima ALici :slight_smile:

Saru - kdo??? myslíš jako HUp s Ondrou, že si jsou podobní, že?? :grinning: :wink:
23. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
saru: nedej se, jsou si podobní, i s Kubou a když jsem to řekla na srazu já, koukali na mě jak na zjevení :grinning:
23. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
zanka: no jasně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Mauska - no ještě ty začínej, že jsem sem vůbec lezla.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
sklen: no jo ..ondří je takové týrané dítě :grinning:

zanka: o co jí jako šloooo...však už jsme byli jen na zahradě jakoooo :grinning:

sru:a joo...když na něj budeš děla bubu a dostatečně hrůzostrašně se u toho tvářit - to určozabere :grinning:
ne važná držímpalec ať to neskončí na antibiotikách :wink:

ad podobnost - no před cca týdnem mě dostal alan, když při prohlížené fotek prohlásil, že ondra je celý kuba
no a dneska zuza říkala že je celý já
tk nevím, jestli si teda jako jsem podobná i já s kubou ...no jsem z toho volaká zmetená
mau: neboj, nikdo mě o opaku nepřesvědčí, vidím, né :wink:
jo a ještě adámek od akit,že jooo :grinning:
23. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
jo :grinning: :grinning:

tak dobrou, hvězdy :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hup - a nejhorší je, že si i já občas spletu tebe a mě na fotce.... tak teda nevím kdo je vlastně na koho podobný :grinning: :grinning: :grinning:
Saru - nemáš nejaký špatný monitor??
23. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
hup: Adámek né tak moc, ale Alička úplně :wink: S manžou jsme se shodli, že to jsou dva Ondráškové (nebo dvě Aličky - to je vlastně fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :wink:
23. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
zuzoooooo....alan mi bere ty moje botýýýý

maus: dobrou ...máš recht ...ráno moudřejší večera - to už určo nebudeš tvrdit :grinning:
23. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
hup: tomu nevěř :wink: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
zanka: a víš, že jo? Občas se vypne, tak ho musím sklopit, aby se rozsvítil, takžes to vlastně tipla dobře :grinning: Ale jinak vcelku vidím, aspoň obrysy zcela přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavy maj prostě úplně stejný :grinning:
23. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak dobrou, hvězdy :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
zanka: no jooo...ty to máš jako dopad nedostatku spánku - to prý má vliv na intelekt ...no jo ..u dvojnásobné matky se to dá pochopit, že :grinning:

saru: bože ..ženská ... :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Saru - :grinning: :grinning: :grinning:
Hup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty co sis dneska koupila??? :grinning:
saru: no jo...tím se to pk vysvětluje :grinning:
Saru - vidíš, já si to hned říkala... :slight_smile:

Dobrou hvězdy :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
zanka: jo
23. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak vám teda řeknu, že dnes mám asi den D- jako ten debil...pže u nás se ještě nespí... :frowning2: už od 8, spalo se teda jen do těch 8, pak smích, hraní si v postýlce a tedka po asi 6 uspávání řev- naštěstí s tatínkem...pže já už fakt nevím, co s sním.... :confounded:
23. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak jsem na chvíli zpět, tak vám řeknu, že ta UM, žádná slávie, asi mu dělá v bříšku pěkné kotrmelce. Chudě malé se pořád budí.

Zanka: no dovol, má jen to nejlepší :wink: :slight_smile:

Baru neboj, zase to bude dobré. Třeba to jsou opravdu ty zuby :slight_smile: :wink:
23. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
jee bram tak to te lituju, u nas se slo spat pomerne hodne brzy 18.30 hod. a porad se spi. Sice pred chvili zaknoural, ale nahodila jsem dudlik a hajinka dale.

skle - co za UM davas??? u nas je to bez problemu, nakojim, dokrmim UM a v poho, zadny brichabol
23. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahojky hvězdy :wink:
Tak to se mnou vypadá fajnově - krk je o trochu lepší než večer, což je pozitivní,protože ráno bývá krk nejhorší. Nové čepy se, zdá se, neudělaly, takže bacil snad pomalu balí zbraně :dizzy_face:
Kluci spali vedle v pokoji oba, protože léčitel včera říkal, ať radši se mnou nespí ve vydýchané místnosti, a Štěpík spal prý výstavně - prvně se vzbudil až ve4, najedl se a pochrupkával až do půl8 :dizzy_face:
24. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré dopolko :slight_smile:
U nás noc taky skvělá. Sice jsem tam několikrát byla dát čajík a dudlík, ale vždy hned usnula. Kojo až v5, což je náš rekord a až po té 5 jsem si ji vzala k sobě a chrupaly jsme do8. Balada, fakt. A i rýma je zdá se na ústupu a Karolí vypadá fakt veselejší :slight_smile:
saru: gratuluju k výhře nad bacili :wink:
sklen: některým mimískům ta kombinace UM a MM nedělá dobře a třeba mu ani nesedí ta značka Um :frowning2:
24. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.