• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky,

noc boooooží. Spal 8 hodin v kuse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi je to tim, že byl včera od 14.30 vzhůru a šel spát až v 19.15... :wink:

Plavání taky super, poprvý se potápěl, bobek :wink: Po vynoření koukal co se to dělo :grinning: Ale v pohodě. Nečekala jsem, že se to povede tak brzo (na 3. lekci) :wink:
24. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
dobre ranko tak u nas taky super, spinkal od 18.30 do 2 rana, a vstavali jsme az ted, nemuzu si vubec stezovat. Ted se kuka na ranni pohadky a pekne si u toho vyklada

saru - to bude tim kloktanim slivovice

maus - a ted uz bude jenom lip

niky - vy jste ranni ptacata, Fifa jako vzdy sikulka, ja uz se taky nemuzu dockat na plavani s Wilinkem

tak ted jsem vzbudila tatku do prace, se mu teda moc nechtelo se ani nedivim v takovem pocasi bych ani psa nevyhnala ven
24. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
niki: šikulka Filípek :dizzy_face:

mau: no to jsem moc ráda, že jste konečně měly fajn noc :dizzy_face:

My dnes děláme svíčkovou, tak jsem Štěpíkovi oddělila kousek zeleninky a uřízla kousek masa - podusím mu to na vodě a rozmixnu, ať si taky pochutná :wink: Dneska budu spíš polehávat, manža je doma, tak ať to pořádně zaženu :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
magi: jó, asi tam ta slivovice bude mít nějakej vliv :grinning:
24. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojík,
tak u nás noc nic moc, usnul v těch 22 hod. po Panadolu Baby, začíná taky pěkně kašlat, ale teplotku neměl, mě taky bolí v krku, tak asi u nás obchází pěkný bacil...jinak se v noci několikrát budil, mlíko v 1, pak v 7, spali jsme do 8.30, tedka už po svačince spí od půl 11 znovu.
24. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahá, tady je to, už to vidím :slight_smile: Tak pořádně kloktej tu slivovici :wink:
24. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
holky dík :slight_smile:
baru: taky bacil?to je teď fakt všude :frowning2:
Jsme zvědavá kolik nás bude v úterý na plavání když všichni marodí...
saru: téda, to si Štěpa dá mňaminku :dizzy_face:
24. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
mau: jó, to je otázka, jestli si ji dá :sweat_smile: Doufám :wink: Maso nejde moc rozmixovat, takže bude pěkně baštit kousky.
24. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
saru - jsi mi nadelala chute, svickova a min. 6 knedliku, bych si dala

bram - ze ty jsi se nakazila od vsech nemocnych konikovek :grinning: , no hlavne at to rychle vyzenes jako saru

ja jsem poprve zkusila dat malemu cajik a nad me ocekavani mu chutnal, bio fenykl od ukonceneho 1.tydne, dokonce si zacal i pridrovat lahev, natocila jsem i video, dam na youtube a poslu link
24. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
U nás se už skoro 2 hodiny spí, pak jedem na oběd ke tchýni - budou halušky :dizzy_face:

Nás chodí na plavčo 10 - minule prý jich bylo jen 5, dneska 8. Bacily řádí... :frowning2:
24. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
niki: my máme malej bazén, tak je nás tam jen7, ale prý se fakt málokdy stane že dorazí všichni :sweat_smile:
magi: ty sníš 6 hnedlíků? Kam to dáváš? :slight_smile:
24. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky, kalendář zdarma :slight_smile:
http://www.24print.cz/
24. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
niki: díky, hned jsem to poslala :wink:
24. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
niki: díky, hvězdo :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
maus - ja poradim snist i vic, jsem jak kyselina :grinning: :grinning:

my vyrazime na navstevu za kamaradkou z prace, bude nas tam asi 5 holek, plno chlebicku a zakusku, tak uz se moc tesim

slibene video

http://www.youtube.com/watch?v=PzwRqcICGR4
24. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
niku, maus: mě tam ta fotka nejde nahrát :angry: , musely jste se registrovat?
24. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
mis: neregistrovala jsem se, nahrála jsem to hned na té stránce co se to otevře :wink:
24. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
mis: mně to šlo. I bez registrace :confused: To je divný...
24. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
magi: Wilík je šikovnej klučina :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
magi: no krásně mu to jde, bobíškovi :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Takhle vypadala naše dnešní poobědová siesta :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=AdlxKjiurKg
24. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Naše dítě dnes od rána pořád vrže zubama, už nám z toho hrabe :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Nikul,super ten kalendar,hned sem tam objednala stolni kalendar s fotkama Alicky,to budou krasny darky pro babicky k vanocum a jeden pro tatinka do prace na stul. :grinning: :wink:
24. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
vla: taky jsem minulej týden objednávala kalendáře a fotoknihy - jenom u Happyfota, mám tam slevu :wink:
24. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
vla: a jak je malé? Už je to lepší?
24. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Saru,vecer uz teplotu nemela,ale rano zase jo,krev nam vysla dobre :slight_smile: tak mam jeste zavolat v pondeli.Jinak noc hruza,hodinu vkuse rvala jak tur :angry: .No a jeste mame nejaky prujem :confounded:
24. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
vla: tak aspoň, že ta krev je v pohodě :wink:
24. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Já se musím smát, to moje mládě leží na dece obklopen fůrou hraček a nejoblíbenější jsou stejně navlhčené ubrousky, tedy ten obal :grinning: ...už ho to baví vkuse asi 10 minut, plácá si na něj, mačká a otáčí všelijak...já si myslím, že je zbytečné kupovat Fishera anebo Chicco, co? :grinning:
24. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahooooooooooooj hvězdy a hvězdičky

u nás noc zase stejná, lepší už to snad nebude.

Mag a Saru: super videika, zase jsem se pobavila. Wili je opravdu šikulín.

Mag: zkusila jsem Hami, co mi přišla jako vzorek celá krabice.

Mau: tak to je dobře, že už je vám lépe. Jen tak dál

Vla: to mě mrzí, hlavně, že ta krev je v pořádku, snad se to upraví.
24. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Jo, náš malej dnes začal tátovat, ale jinak je celý den rozbitej. Pořád ječí :slight_smile: :frowning2: :angry: :unamused:
24. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.